PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی بهترین سیستم پاپ آپ

amir.h.s
April 15th, 2015, 18:10
سلام. دوستان خسته نباشید!
برای درج تبلیغات روی سایتم دنبال یه سایت پاپ آپ خوب هستم که هم معتبر و کاردرست باشه و هم پول خوبی برای انتقال آی پی بده. شما چه سیستمی رو پیشنهاد می کنید؟

kiarash-khatib
April 15th, 2015, 19:05
irpopup بهترینه تو زمینه ارسال پاپ اپ و ....

amir.h.s
April 15th, 2015, 23:55
irpopup که 1.5 تومن واسه هر آی پی میدن، خیلی کمه!!!

kiarash-khatib
April 16th, 2015, 01:11
خوبی از این نظره که دیگه از کد های ifram و ... استفاده نمیکنند و واقعا به تعدادی که زده شده ای پی میفرستن و باعث کم شدن الکسای سایت و امدن سایت تو رتبه های اول و دوم صفحه گوگل میشه

amir.h.s
April 16th, 2015, 01:51
خوبی از این نظره که دیگه از کد های ifram و ... استفاده نمیکنند و واقعا به تعدادی که زده شده ای پی میفرستن و باعث کم شدن الکسای سایت و امدن سایت تو رتبه های اول و دوم صفحه گوگل میشه
:|
فكر ميكنم اشتباه متوجه شديد. منظور من سيستم كسب در آمد از پاپ آپ بود

kiarash-khatib
April 16th, 2015, 01:55
از نظر کسب هزینه درست میگید ولی سیستمی بهتر از این نیست چون کدی که تو سایتتون میزارید مال بعضی از سایت ها ifram میده به سایتتون باعث میشه افت سایتتون باشه ولی بازدید بیاد ولی ایر پاپ اپ اینکارو نمیکنه حداقل از این نظر خیال ادم راحت تره سیستم های دیکه هستن برای کسب در امد ممکنه هزینه بهتری بدن

mah-man
April 16th, 2015, 02:18
اگر تمایل درید بیاید خودم میخرم ازتون
دیگه مطمئنی پول رو اول میگیری و خیالت راحته نصف شب تبلیغات پو..ر..نو رو سایتت نمیاد
سشن میزارم دم دقیقاه باز نشه و پول یک صفحه رو بدن بهت و کاربر اجدادتون رو قرین لطف خودشون کنن خدا وکیلی خودتون میرین کاری دارید کلیک میکنی 5 تا باز میشه چند تاز سلول های مغزت میمیره بخاطر شوکش دی:
خواستی در خدمتم

amir.h.s
April 16th, 2015, 02:41
اگر تمایل درید بیاید خودم میخرم ازتون
دیگه مطمئنی پول رو اول میگیری و خیالت راحته نصف شب تبلیغات پو..ر..نو رو سایتت نمیاد
سشن میزارم دم دقیقاه باز نشه و پول یک صفحه رو بدن بهت و کاربر اجدادتون رو قرین لطف خودشون کنن خدا وکیلی خودتون میرین کاری دارید کلیک میکنی 5 تا باز میشه چند تاز سلول های مغزت میمیره بخاطر شوکش دی:
خواستی در خدمتم
:d
لطفا اطلاعات بيشتر رو برام بفرستيد

menalgeya
April 16th, 2015, 02:45
با سلام

از این وب سایت میتونید استفاده کنید شمارش واقعی و تسویه منظم یکی از ویژگی های بسیار خوب این سایت هست

http://popupads.ir/

- - - Updated - - -

از نظر کسب هزینه درست میگید ولی سیستمی بهتر از این نیست چون کدی که تو سایتتون میزارید مال بعضی از سایت ها ifram میده به سایتتون باعث میشه افت سایتتون باشه ولی بازدید بیاد ولی ایر پاپ اپ اینکارو نمیکنه حداقل از این نظر خیال ادم راحت تره سیستم های دیکه هستن برای کسب در امد ممکنه هزینه بهتری بدن

درورد

مطالعه نمایید

http://www.netafraz.com/members/announcements.php?id=34

kiarash-khatib
April 16th, 2015, 03:01
شما نیز کمی دقت کنید تاریخ ارسال 1393/7/21
تاریخ امروز رو هم چک کنید کارشون درست شده و دیگه تو لیست سیاه نمیفرسته اگر میخواست بفرسته سایت مارو تا الان فرستاده بود

twohost
April 16th, 2015, 03:20
دوستان دعوا نکنید خواهشا :دی
داداشم بیا برو تو سایت من
rangopop.ir
فدات

mah-man
April 16th, 2015, 04:41
:d
لطفا اطلاعات بيشتر رو برام بفرستيد

اطلات بیشتر چی؟ آدرس سایت تعداد آی پی واقعی و غیره رو پ.خ کنید ایمیل زیر + قیمتتون بعد کد پی اچ پی میدم خدمتتون میشماره رو سایت خودتون بدون دخالت بنده و منم عین اون رو روی سایت خودم دارم و میشماره
designer.manir at service email google k midonid chie
پ.ن
متاسفانه اینجا انگار برای تازه عضو شده ارزشی قائل نیستند و همه رو بچشم اسپمر میبینن و میتوانن گفت اینا میگنن همه بدن جزء اینکه خلافش ثابت شه

amir.h.s
April 16th, 2015, 04:55
دوستان دعوا نکنید خواهشا :دی
داداشم بیا برو تو سایت من
rangopop.ir
فدات
خیلی ممنون از پا درمیونیتون:d
متاسفانه سایتتون اجرا نمیشه.

اطلات بیشتر چی؟ آدرس سایت تعداد آی پی واقعی و غیره رو پ.خ کنید ایمیل زیر + قیمتتون بعد کد پی اچ پی میدم خدمتتون میشماره رو سایت خودتون بدون دخالت بنده و منم عین اون رو روی سایت خودم دارم و میشماره
designer.manir at service email google k midonid chie
پ.ن
متاسفانه اینجا انگار برای تازه عضو شده ارزشی قائل نیستند و همه رو بچشم اسپمر میبینن و میتوانن گفت اینا میگنن همه بدن جزء اینکه خلافش ثابت شه
والا من متوجه نشدم دقیقا شکل کار به چه صورته. آی دی تون رو هم پیدا نکردم. اگه لطف کنید از طریق یاهو مسنجر با من در ارتباط باشید:
ahs200929

reza9883
July 3rd, 2015, 23:44
من فقط سیستم طلاپاپ رو قبول دارم ..
سیستمی هست که واقعا روش کار شده و پشتیبانی و شمارش خیلی عالی ایی داره
http://talapop.ir