PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان کسب کار معرفی کنید با هزینه 50 تا 100 م

sor
March 25th, 2015, 06:01
سلام دوستان .
از عنوان معلومه چی هست درخواستم
( از اون دوستانی هم که فک میکنند این جا جای مناسبی برای این پست نیست معذرت میخوام ، ولی خوب این جا انجمن هست و یک روز گفتگو و حل مشکلات و سوالات . اینم یک سوال هست دیگه مگه نه ؟ ) بگذریم

دوستان قسد راه اندازی یک کسب کار جدید دارم . چیزی دارید پیشنهاد بدین ؟

بیشتر میخوام برم سراغ سمت کار های تولیدی ، بنظرتون چی خوبه .

من خوزستان زندگی میکنم ، بنظتون این جا چی جواب میده برای کار . میخوام 50 تا 100 میلیون بریزم تو کار یه کار دستوپا بکنم.

یکی دو تا کار ( یعنی یکی دو تا پرژه پیدا شده نسبتا هم خوبه ولی میخوام بیشتر کار ها رو جمع کنم . ببینم چه کار هایی میشه انجام داد و سپس بشینم با دوستان و همکارن مشورت کنیم و یکی دو انتخاب کنیم )

دیگه زیاد توضیح نمیدم ، پست شلوغ بشه

تشکر از همه دوستان و این که سال جدید هم مبارک :دی:53::53::53:

psobhanlo
March 25th, 2015, 12:13
سلام،
توانایی و دانش خودتون رو اعلام کنید.

espad
March 25th, 2015, 12:20
سلام خیلی هم عالی
به چه کاری علاقه مند هستید
در زمینه مشاغل تولیدی و از این دست چه توانایی هایی دارید؟
سرمایه از خودتونه یا اینکه وام ؟
این موارد مشخص بشه بهتر میشه کمک کرد

ali-rezam
March 25th, 2015, 21:00
برو تو کار خرید و فروش !اگه پولت میرسه ملک اگه نمیرسه ماشین و ...

!MihanIt!
March 25th, 2015, 21:03
دوست عزیز به جون خودم من خودم به چشم دیدم.
یارو 10 میلیون داده بره بعد چند وقت بزگر شدن سه برابر پول برگشته ....
برو تو کار دامپروری;)

sor
March 25th, 2015, 23:33
سلام،
توانایی و دانش خودتون رو اعلام کنید.

دانش من تو کامپیوتر هست / رشته بنده کامپیوتر هست .

- - - Updated - - -

سلام خیلی هم عالی
به چه کاری علاقه مند هستید
در زمینه مشاغل تولیدی و از این دست چه توانایی هایی دارید؟
سرمایه از خودتونه یا اینکه وام ؟
این موارد مشخص بشه بهتر میشه کمک کرد

خوب چون من تو کار کامپیوتر هستنم قطعا تو همین هم علاقه دارم .

مشاغا تولیدی دانشی نداره ، میخوام برم تو کار . ( میخوام برم سمت ساخت و تولید سنگ انتیک . این سنگ های مصونی و این چیزا )

سرمایه بله از خدمون هست تا 100 م

taksis
March 25th, 2015, 23:43
والا الان دوره زمونه ای شده که اعتماد کمه و بازار هم خراب
میتونید بزنید تو کار ازاد،سرمایه گذاری تو یه شرکت،واردات و.....و....و.....و.....
باید با چم و خمش اشنا باشید.بازار رو بشناسید.
پدر بنده عمرشو داده به شما،تاجر فرش بود.چیزایی تعریف میکرد که واقعا اگر الان هم وضع به همون منوال باشه ذره ای غفلت بکنید کل سرمایتون از بین میره

espad
March 25th, 2015, 23:43
- - - Updated - - -

خوب چون من تو کار کامپیوتر هستنم قطعا تو همین هم علاقه دارم .

مشاغا تولیدی دانشی نداره ، میخوام برم تو کار . ( میخوام برم سمت ساخت و تولید سنگ انتیک . این سنگ های مصونی و این چیزا )

سرمایه بله از خدمون هست تا 100 م

در زمینه سنگ های آنتیک تجربه ای ندارم ولی در زمینه تولید میتونید با این سرمایه ی زمین بخرید و با ی وام گلخانه بزنید بازدهی سریع و اگر اصولی کار کنید کاملا تضمین شده .
گلخانه میوه های پر مصرف مثل خیار و گوجه خوبه و یا گلهای تزئینی .
یکی از دوستان بسیار نزدیک بنده در عرض یکسال 300 م فروش داشت که تقریبا سود خالص بود همش البته سطح کشت خیلی بالاس برای ایشون
قبل از شروع هر کاری حسابی تحقیق کن

sor
March 25th, 2015, 23:44
برو تو کار خرید و فروش !اگه پولت میرسه ملک اگه نمیرسه ماشین و ...

سود خولی داره ولی سر و کله زدن زیاد داره . خیلی باید بدو این ور اون ور . حال نمیکنم با این جور کار ها

TN Projects
March 26th, 2015, 00:04
با درود و احترام.
بهتره توی کاری که واقعا میشناسیدش ، علاقه دارین و اگر چندین بار هم زمین خوردین بتونید اون کار رو ادامه بدین یعنی کاری نباشه صرفا به سرمایتون در اون کار محدود بشید.
بنظر بنده اگر در زمینه های کامپیوتری میتونید و انگیزه پیشرفت دارید باور کنید توی ایران که از خیلی از موارد در رایانه عقب ماندست میشه خیلی کارها کرد ...
اگر همین کار هاستینگ رو درست و حسابی و تیمی پیش بگیرید شک نکنید اگر بهترین نسبت به همه نباشید جزو بهترینها خواهید بود ... اما به یک چیز نیازه که اگر نباشه هر چیزی هم داشته باشید فایده ای نداره : انگیزه واقعی - و برای پیشبرد کارتون دو عنصر مهم بسیار حیاتیه یکی سرمایه و یکی هم دانش. و بهتره تیمی کار کنید که از لحاظ ضرر و زیان هم خیالتون راحت باشه.
یادتون باشه بیلگتس هیچگاه یک دلال یا حتی اقتصاد دان حرفه ای نخواهد شد چون توی کامپیوتر نبوغ داره اما از هزاران و میلیونها دلال و اقتصاد دان سرمایش رو بهتر مدیریت میکنه .. بهتره فکرهای حاشیه و خیالی رو از سرتون دور کنید که تنها با سرمایه بتونید کارهاتون رو پیش ببرید. بخواید فرش فروش شید باید بازار دستتون باشه .. اگر هست بسم الله...

sor
March 27th, 2015, 02:18
والا الان دوره زمونه ای شده که اعتماد کمه و بازار هم خراب
میتونید بزنید تو کار ازاد،سرمایه گذاری تو یه شرکت،واردات و.....و....و.....و.....
باید با چم و خمش اشنا باشید.بازار رو بشناسید.
پدر بنده عمرشو داده به شما،تاجر فرش بود.چیزایی تعریف میکرد که واقعا اگر الان هم وضع به همون منوال باشه ذره ای غفلت بکنید کل سرمایتون از بین میره

خدارحمت کنه .

دقیقا حرف شما درسته . بازار خیلی خرابه

- - - Updated - - -

با درود و احترام.
بهتره توی کاری که واقعا میشناسیدش ، علاقه دارین و اگر چندین بار هم زمین خوردین بتونید اون کار رو ادامه بدین یعنی کاری نباشه صرفا به سرمایتون در اون کار محدود بشید.
بنظر بنده اگر در زمینه های کامپیوتری میتونید و انگیزه پیشرفت دارید باور کنید توی ایران که از خیلی از موارد در رایانه عقب ماندست میشه خیلی کارها کرد ...
اگر همین کار هاستینگ رو درست و حسابی و تیمی پیش بگیرید شک نکنید اگر بهترین نسبت به همه نباشید جزو بهترینها خواهید بود ... اما به یک چیز نیازه که اگر نباشه هر چیزی هم داشته باشید فایده ای نداره : انگیزه واقعی - و برای پیشبرد کارتون دو عنصر مهم بسیار حیاتیه یکی سرمایه و یکی هم دانش. و بهتره تیمی کار کنید که از لحاظ ضرر و زیان هم خیالتون راحت باشه.
یادتون باشه بیلگتس هیچگاه یک دلال یا حتی اقتصاد دان حرفه ای نخواهد شد چون توی کامپیوتر نبوغ داره اما از هزاران و میلیونها دلال و اقتصاد دان سرمایش رو بهتر مدیریت میکنه .. بهتره فکرهای حاشیه و خیالی رو از سرتون دور کنید که تنها با سرمایه بتونید کارهاتون رو پیش ببرید. بخواید فرش فروش شید باید بازار دستتون باشه .. اگر هست بسم الله...

تشکرا

tizparvaz
March 27th, 2015, 12:44
سلام
اگر تمایل دارید میتونیم تو زمینه کاری خودمون با هم همکاری داشته باشیم اگر تمایل داشتید تماس بگیرید تا صحبت کنیم
100 میلیون تومان برای کار تولیدی بسیار سرمایه کمیه

Mr.Pouria
March 27th, 2015, 12:52
بهترین کاری که میتونید بکنید !!

برید دبی !

بازی های ps4 بخرید که قیمتش تو تعداد 70 تا 90 هزار تومن تموم میشه ....

بعد بیارید داخل ایران !

به قیمت 180 تا 250 هزار تومن بفروشید !! (مثل خیلی ها که این کارو میکنند ! )

خیلی هم مشتری دارید و اگه بازی های جدید رو بیارید روی هوا از شما میخرند !!

اگه یکم ارزون تر هم بدید که دیگه هیچی !!

mohammadali3517
March 27th, 2015, 12:53
سلام
شما میتونین یک بازی انلاین راه اندازی کنین ویه بازی از بیس بنویسین تنها چیزی که به وضع بازار زیاد ربطی نداره همین بازی انلاین هست و اگر موفق به جهانی کردنش بشین سودتون ماهانه از 50.000دلار برای چند سال اول و بعد از 5سال از این مبالغ هم بالاتر میره ولی میتونه چندین برابر سرمایتونو بهتون پس بده
(با توجه به تمایلتون به کامپیوتر و اینترنت و تجربه ی خودم این پیشنهادو دادم)

Mr.Pouria
March 27th, 2015, 12:56
سلام
شما میتونین یک بازی انلاین راه اندازی کنین ویه بازی از بیس بنویسین تنها چیزی که به وضع بازار زیاد ربطی نداره همین بازی انلاین هست و اگر موفق به جهانی کردنش بشین سودتون ماهانه از 50.000دلار برای چند سال اول و بعد از 5سال از این مبالغ هم بالاتر میره ولی میتونه چندین برابر سرمایتونو بهتون پس بده
(با توجه به تمایلتون به کامپیوتر و اینترنت و تجربه ی خودم این پیشنهادو دادم)

عزیز من 2 سال یش دنبال این کار بودن و با چندین شرکت بازی سازی هم صحبت کردم ..

هزینه ساخت یک بازی با داستان پردازی کامل تو مایه های خانوارز و غیره نزدیک به 300 ملیون تومن هزینه داره که با بوجه ایشون اصلا هماهنگ نیست

mohammadali3517
March 27th, 2015, 13:06
عزیز من 2 سال یش دنبال این کار بودن و با چندین شرکت بازی سازی هم صحبت کردم ..

هزینه ساخت یک بازی با داستان پردازی کامل تو مایه های خانوارز و غیره نزدیک به 300 ملیون تومن هزینه داره که با بوجه ایشون اصلا هماهنگ نیست

دو سال پیش رقابت برای کار کم بود
الان بیس های سالم زیادی هست
میتونن از یه بازی اماده استفاده کنن و داستان بازی رو تغییرات بدن
خودمون به زودی دو مورد بازی جدید بیرون میدیم که اصلا متوجه نمیشین از چه بیسی هست.
امروز رو با یک ماه پیش نمیشه مقایسه کرد!
ضمنا این قضیه رو هم بگم ما برای بازنویسی بیس همین تراوینی که برای فروش گذاشتیم 4نفر از خودمون بودن و 3 نفر cssکار رو استخدام کردیم و با هزینه 30میلیون تومان طی سه ماه بازنویسی رو کامل و بیس رو مجددا نوشتیم.....

hamra
March 27th, 2015, 13:13
البته بازی آنلاین برای کسی خوبه که بخواد 1 میلیارد هزینه کنه :)
چون فقط 300 - 400 تومان هزینه میبره تا بخواد راه اندازی بشه و بیاد بالا (اگر حرفه ای و دقیق باشه)
بعد باز کلی باید هزینه تبلیغات بشه که کاربر جذب بشه و.... که در نهایت به سود برسه :)

- - - Updated - - -

کشاورزی : زمین کشاورزی بخر یا خودت کار کن یا بده یکی برات کار کنه بعد درامدشم نصف کن با اون طرف و کلی سود داره کلا کشاوزی . / (البته شمال باید زمین بگیرید که محصولات متنوعی بتونید بکارید / اونجارو نمیدونم) - اما اون چیزی که از کشاورزی میدونم و در اطرافم میبینم اینکه اگر وارد باشید سود بالایی داره .
دامپروری که دوستان در بالاتر پیشنهاد دادند : گزینه خوبی هست .
----------

mohammadali3517
March 27th, 2015, 13:14
البته بازی آنلاین برای کسی خوبه که بخواد 1 میلیارد هزینه کنه :)
چون فقط 300 - 400 تومان هزینه میبره تا بخواد راه اندازی بشه و بیاد بالا (اگر حرفه ای و دقیق باشه)
بعد باز کلی باید هزینه تبلیغات بشه که کاربر جذب بشه و.... که در نهایت به سود برسه :)

- - - Updated - - -

کشاورزی : زمین کشاورزی بخر یا خودت کار کن یا بده یکی برات کار کنه بعد درامدشم نصف کن با اون طرف و کلی سود داره کلا کشاوزی . / (البته شمال باید زمین بگیرید که محصولات متنوعی بتونید بکارید / اونجارو نمیدونم) - اما اون چیزی که از کشاورزی میدونم و در اطرافم میبینم اینکه اگر وارد باشید سود بالایی داره .
دامپروری که دوستان در بالاتر پیشنهاد دادند : گزینه خوبی هست .
----------
دوست عزیز گفتن توب ضمینه ی مورد علاقشون وگرنه غیر اون کارای زیادی میشه کرد
درسته ولی میتونن با بیس های موجود و کمی تغییرات توی هزینه ی نوشتن بازی صرفه جویی کنن.بازم میگم این فقط در حد پیشنهاد بود!!!!

hamra
March 27th, 2015, 13:28
البته چنین تاپیک هایی توی تمامی فروم ها پر هست !
ولی در نهایت هم هیچکس از این تاپیک ها به جایی نمیرسه ، حالا نمیدونم چرا !
ولی بهترین کار اینکه علاقه خودتون رو ببینید و بصورت حرفه ای همون رو دنبال کنید . یعنی توی هر کاری میشه موفق شد . فقط بسته به خودتون داره .
بعنوان مثال اگر علاقتون کامپیوتر هست یه فروشگاه کامپیوتر تقریبا مجهز و کامل و بزرگ توی نقطه خوب شهرتون بزنید که مردم جذب بشن . و تبلیغات و قرعه کشی و... که هر فردی که دنبال خرید قطعه ای چیزی هست کلا بیاد سمت شما .
--
کاری که بخواد بگیره هزینه داره دیگه !
مثلا 5040 رو ببینید چقدر تبلیغات کرده و موفق هم شده و خیلی هم فروش بالا و درامد خوبی داره .
به هر حال با ایجاد این تاپیک ها به جایی نمیرسید تا زمانی که دنبال هدفتون نرید و قدم های اولیه رو برندارید :)
به هر حال موفق باشید .

hfiroozib
March 27th, 2015, 17:09
--
مثلا 5040 رو ببینید چقدر تبلیغات کرده و موفق هم شده و خیلی هم فروش بالا و درامد خوبی داره .

مطمئنی ؟!!!!!!!!!!!!
همین الان برو تو سایتش ببین یه آیفون میتونی بخری ؟!!! نخود و لوبیا و تن ماهی پیش کش .

LIAN2
March 27th, 2015, 17:13
چون افراد با تجربه و با اطلاعات در تاپیک ها شرکت نمی کند.

sor
March 27th, 2015, 18:14
البته چنین تاپیک هایی توی تمامی فروم ها پر هست !
ولی بهترین کار اینکه علاقه خودتون رو ببینید و بصورت حرفه ای همون رو دنبال کنید . یعنی توی هر کاری میشه موفق شد . فقط بسته به خودتون داره .
بعنوان مثال اگر علاقتون کامپیوتر هست یه فروشگاه کامپیوتر تقریبا مجهز و کامل و بزرگ توی نقطه خوب شهرتون بزنید که مردم جذب بشن . و تبلیغات و قرعه کشی و... که هر فردی که دنبال خرید قطعه ای چیزی هست کلا بیاد سمت شما .
--
کاری که بخواد بگیره هزینه داره دیگه !
به هر حال با ایجاد این تاپیک ها به جایی نمیرسید تا زمانی که دنبال هدفتون نرید و قدم های اولیه رو برندارید :)
به هر حال موفق باشید .

حرف شما متین برادر من و ممنون از وقتی که گذاشتیم .

چند مورد کسب کار تو ذهن داریم ولی مجدد داریم دنبال کسب کار های جدید میگیریم که همه رو با هم جمع و مقایسه کنیم و در نهایت هم یکی رو انتخاب کنیم و روش سرمایه گذاری کنیم.
چند موردی تو ذهن داریم ولی هنوز دنبال کسب کار های جدید هستم . چون الان درست روی هر چیزی میزاریم در حدود 80 - 90 درصد چند مورد از این کسب کار ها هست در جایی که میخواییم بزنیم

- - - Updated - - -

چون افراد با تجربه و با اطلاعات در تاپیک ها شرکت نمی کند.

دقیقا .

متسفانه یه انجمن درست حسابی نداریم که چند تا فرد با تجربه باشه و دانش خودش رو به اشتراک بزاره ، و این کار رو بعضی ها شکست خودشون میدونند

pardishosting
March 27th, 2015, 18:27
این کسانی که می گند کشاورزی .. معلوم است تو عمرشون بیل ندیدند که اینطور با اطمینان می گند کشاورزی ...
کدوم کشاورزی ؟ کلی هزینه و زحمت اخرش هم .....

delta
March 27th, 2015, 18:46
خوزستانی؟ بزن تو کار ماهی جنوب و میگو.... من جنوب بودم کیلویی میگو میخوردیم مفت...الان تو شمالم 5 تا دونه میگو روبسته بندی کرده 20 هزار تومان!! یک تیکه ماهی شوریده در حد کف دست رو بسته بندی کردند 38000 تومان!! جنوب بودم با قلاب میرفتم ماهیگیری میگرفتم مفتی!! نزدیک بندری میتونی بری با یکی دو نفر حرف بزنی بیارن برات...احتمالا خودمم بزنم تو کارش...

asdadsdxz
March 27th, 2015, 18:52
یک پروژه آنلاین هست که ۲-۳ موردش در حال حاظر تو ایران هست و خیلی ساده هم هست درامدش هم اونقدری نهان هست که کسی حتی فکرش هم نمیکنه خرج سرورش هم در بیاد ولی با یه حساب سرانگشتی و کمی دقت متوجه میشید که حدودا روزانه ۲۰ تا ۴۰ ملییون تومان سود خالص داره! نه نیاز به پشتیبانی داره و نه کار زیاد d:
این سایت ها چون رقیب جدی هم ندارن امکانات پایینی دارن و هیچ تبلیغاتی هم ندارن و گوگل براشون کافی هست.
از این نمونه های در وب بسیارند و باید تفکر کنید و اگر ایده نابی داشته باشید پولی که میشه از نت در اورد از هیچ کارخونه ای نمیشه

525214
March 27th, 2015, 19:08
عزیز کجای خوزستان هستید؟

hfiroozib
March 27th, 2015, 19:50
یک پروژه آنلاین هست که ۲-۳ موردش در حال حاظر تو ایران هست و خیلی ساده هم هست درامدش هم اونقدری نهان هست که کسی حتی فکرش هم نمیکنه خرج سرورش هم در بیاد ولی با یه حساب سرانگشتی و کمی دقت متوجه میشید که حدودا روزانه ۲۰ تا ۴۰ ملییون تومان سود خالص داره! نه نیاز به پشتیبانی داره و نه کار زیاد d:
این سایت ها چون رقیب جدی هم ندارن امکانات پایینی دارن و هیچ تبلیغاتی هم ندارن و گوگل براشون کافی هست.
از این نمونه های در وب بسیارند و باید تفکر کنید و اگر ایده نابی داشته باشید پولی که میشه از نت در اورد از هیچ کارخونه ای نمیشه
بیشتر راهنمایی میفرمایید ؟

sor
March 27th, 2015, 20:11
عزیز کجای خوزستان هستید؟

سلام .

محل تحصیل : اهواز

525214
April 5th, 2015, 01:39
سلام .

محل تحصیل : اهواز

البته فرمودید رشتتون کامپیوتر هست،
اگر به کشاورزی علاقه داشتید یا اینکه دوست داشتین سرمایه گذاری کنید سمت شمال خوزستان مرکبات بسیار عالی هست و میتونه کیس خوبی باشه. البته من تجربه ای در این زمینه ندارم اما چندتا از دوستان هستند که باغ مرکبات دارند.

درهر حال امیدوارم موفق باشید، بنده دزفول هستم اگر کمکی خواستید در خدمتم.