PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار ی تحت وب و سیستم عامل

redsun
March 17th, 2015, 17:55
سلام
نرم افزاری که میخوام درست کنم هم باید تحت وب باشه و هم تحت ویندوز، چی کار باید کنم؟
کسی می تونه با من همکاری کنه؟ (با دستمزد)

کسی رو میخوام که از شروع پروژه تا پایان پروژه راهنماییم کنه.

جزیئیات رو بعدا میگم.

ra3ou1
March 17th, 2015, 19:48
سلام
نرم افزاری که میخوام درست کنم هم باید تحت وب باشه و هم تحت ویندوز، چی کار باید کنم؟
کسی می تونه با من همکاری کنه؟ (با دستمزد)

کسی رو میخوام که از شروع پروژه تا پایان پروژه راهنماییم کنه.

جزیئیات رو بعدا میگم.

باید دو نسخه بنویسید

با چه زبان برنامه نویسی آشنایی دارین؟

در چه سطحی؟

redsun
March 18th, 2015, 20:04
من سی و سی پلاس پلاس و جاوا رو بلدم اما مسلط نیستم.
روی یکیشون باید کار کنم و تمرین کنم تا حداقل بتونم برنامه رو بنویسم.

دو نسخه چه جوری نوشته میشه؟
با چه زبان های برنامه نویسی؟

شما می تونید به من کمک کنید؟

iFire
March 18th, 2015, 23:47
واسه برنامه تحت ویندوز از visual studio استفاده کنید ترجیحا با سی شارپ حالا شما که با سی پلاس پلاس آشنایی دارید از همون استفاده کنید در کل زبان زیاد مهم نیست فقط سعی کنید از دات نت فریمورک استفاده کنید یعنی از همون ویژوال استودیو استفاده کنیدواسه تحت وب هم به نظرم جاوا زیاد مناسب نباشه اگر بتونید با ای اس پی کار کنید زمان کمتری صرف میکنید اگر نه با پی اچ پی سریع می تونید راه بیوفتید ( دقیق نمیدونم جاوا رو تا چه حد کار کردید )
البته از qt هم میتونید استفاده کنید. کارش جوریه که شما یکبار کد میزنید و روی پلتفرم های مختلف استفاده میکنید
موفق باشید...

taksis
March 18th, 2015, 23:58
خیلی سادس
برید سمت پایتون!

redsun
March 19th, 2015, 02:46
واسه برنامه تحت ویندوز از visual studio استفاده کنید ترجیحا با سی شارپ حالا شما که با سی پلاس پلاس آشنایی دارید از همون استفاده کنید در کل زبان زیاد مهم نیست فقط سعی کنید از دات نت فریمورک استفاده کنید یعنی از همون ویژوال استودیو استفاده کنیدواسه تحت وب هم به نظرم جاوا زیاد مناسب نباشه اگر بتونید با ای اس پی کار کنید زمان کمتری صرف میکنید اگر نه با پی اچ پی سریع می تونید راه بیوفتید ( دقیق نمیدونم جاوا رو تا چه حد کار کردید )
البته از qt هم میتونید استفاده کنید. کارش جوریه که شما یکبار کد میزنید و روی پلتفرم های مختلف استفاده میکنید
موفق باشید...

یعنی اصلا با جاوا نمیشه؟

من شنیدم سی شارپ خیلی شبیه جاواس.راسته؟

وقت کافی ندارم که بخوام سی شارپ و ای اس پی هم یاد بگیرم.اما خب جاوا رو هم خیلی کار نکردم.

یعنی نرم افزار با برنامه نویسی جاوا روی وب کار نمیکنه؟

چه پیشنهادی دارین؟

taksis
March 19th, 2015, 03:00
=redsun;1301613]یعنی اصلا با جاوا نمیشه؟

وقت کافی ندارم که بخوام سی شارپ و ای اس پی هم یاد بگیرم.اما خب جاوا رو هم خیلی کار نکردم.

چه پیشنهادی دارین؟[/QUOTE]

با جاوا هم میشه و اتفاقا جاوا خیلی هم کامل و قدرتمنده
شباهتشون هم بله تا حدودی
و اینکه شما وقتی یک زبان رو یاد میگیری یادگیری بقیه زبان ها کار اصلا سختی نیست فوقش دو سه روز
مخصوصا زبان های c family
asp.net هم زبان برنامه نویسی نیست.یک تکنولوژی یا یک سیستم برنامه نویسی توسط دات نت هستش.میتونید توسط c++ , c# یا f# در asp.net برنامه بنویسید

- - - Updated - - -

=redsun;1301613]یعنی اصلا با جاوا نمیشه؟

چه پیشنهادی دارین؟[/QUOTE]

با جاوا هم میشه و اتفاقا جاوا خیلی هم کامل و قدرتمنده
شباهتشون هم بله تا حدودی
و اینکه شما وقتی یک زبان رو یاد میگیری یادگیری بقیه زبان ها کار اصلا سختی نیست فوقش دو سه روز
مخصوصا زبان های c family
asp.net هم زبان برنامه نویسی نیست.یک تکنولوژی یا یک سیستم برنامه نویسی توسط دات نت هستش.میتونید توسط c++ , c# یا f# در asp.net برنامه بنویسید

iFire
March 19th, 2015, 11:53
یعنی اصلا با جاوا نمیشه؟

چه پیشنهادی دارین؟
چرا کار نشد نداره ولی باید ببینید انتظاراتتون از برنامه چیه، چقدر میخواید وقت بذارید و ...با جاوا میشه خیلی خوبم میشه ولی نیاز به زمان هزینه و ... زیادی نسبت به بقیه هست
به نظرم پی اچ پی میتونه گزینه خوبی باشه براتون هم زمان و هزینه کمتری داره هم راه اندازی و نگهداری سایت زیاد دنگ و فنگ نداره