PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سایت parsdomain.net چی هست

Esi
February 21st, 2015, 13:51
سلام

مشکل سایت parsdomain.net چی هست ؟ اتفاقی افتاده ؟ من دومین ثبت کردم ولی هنوز ثبت نشده و اینکه بخش پشتیبانی و تیکت ها کلا ارور not found میده

__coma__
February 21st, 2015, 13:55
سلام

مشکل سایت parsdomain.net چی هست ؟ اتفاقی افتاده ؟ من دومین ثبت کردم ولی هنوز ثبت نشده و اینکه بخش پشتیبانی و تیکت ها کلا ارور not found میده
مشکلی ندارن
ثبت دامنه آنی نیست.من دیروز دامنه ثبت کردم

Esi
February 21st, 2015, 14:01
خب قبلا که انلاین ثبت میشد . حالا علت ارور بخش پشتیبانی چیه نه میشه تیکت ثبت کرد نه تیکت های قبلی رو اپدیت کرد

wenhost
February 21st, 2015, 15:54
با سلام
ایشون با لارسا کار میکردن که فکر میکنم جمع کردن و دامین ثبت نمیکنن چون در سایتشون هم زدن سفارش ندید

sarwhost
February 21st, 2015, 16:04
با سلام
ایشون با لارسا کار میکردن که فکر میکنم جمع کردن و دامین ثبت نمیکنن چون در سایتشون هم زدن سفارش ندید
مگه لارسا به مشکل خورده ؟

aminrt4
February 21st, 2015, 16:05
با سلام
یعنی کلاهبرداری کردن؟

mhiizadi
February 21st, 2015, 16:21
مگه لارسا به مشکل خورده ؟

بله ! همه اینایی که دامنه ارزون ثبت میکردن دیگه ندیدمشون تو انجمن :d

wenhost
February 21st, 2015, 16:22
نه عزیز هرگز منظور بنده این نبود
حساب ارزی لارسا طبق اطلاعی که دارم بلاک شده به خاطر همین ثبت نمیکنن

__coma__
February 21st, 2015, 16:23
بله ! همه اینایی که دامنه ارزون ثبت میکردن دیگه ندیدمشون تو انجمن :d

آخه من دیروز دامنه ثبت کردم!!!!! بخوایید مدرک هم میدم

aminrt4
February 21st, 2015, 16:25
نه عزیز هرگز منظور بنده این نبود
حساب ارزی لارسا طبق اطلاعی که دارم بلاک شده به خاطر همین ثبت نمیکنن

نزدن کی رفع میشه مشکل؟

wenhost
February 21st, 2015, 16:30
نه متاسفانه
بلاک شدنحساب ارزی دست کسی نیست که بخواد تاریخ تایین کنه و معلوم نیست

TATSERVER.NET
February 21st, 2015, 16:45
سایتون هی باز میشد دوباره بسته می شد!

بنده دامنه رو خریدم!

پنل رسلرو که برای من میاد! درسته!

wenhost
February 21st, 2015, 17:48
منظور از جمع کرن این نیست که جمع کلی کردند دامنه ثبت نمیکنن وگرنه دامنه ها پا برجاست

Esi
February 22nd, 2015, 06:35
سایتشون موقت تعطیل شده و اطلاعیه ای زدن . ظاهرا مشکلی توی خود سایت هست که دارن روش کار میکنند . انشالله که حل بشه .

atila1355
February 23rd, 2015, 23:45
شارژ پنل کلیه فروشندگان دامنه ارزان به مشکل خورده
بی خودی شایعه درست نکنید

به احتمال زیاد این مشکل حل نخواهد شد
چون نفر اصلی دیگه کار شارژ پنل ها رو انجام نمیده

dadehban
February 23rd, 2015, 23:49
ایشون احتمالا نماینده ی لارسا هستند !!

Dead.Zone
February 24th, 2015, 15:52
مسئولش کجاست ؟

از مدیران این سایت ، من به پنل ریسلو نمیتونم وصل شم پسوردمو فراموش کردم

بازیابی رو هم میزنم اصلا ایمیلی نمیاد ظاهرا مشکل داره

من الان میخوام dns رو تغییر بدم ، مشکل دارم

samansystem
March 1st, 2015, 17:15
اقا پس این مدیر سایت کجاست من ده تا دومین از ایشون ثبت کردم.الان نه جواب تلفن میدن.نه اس ام اس نه ایمیل. سایت هم بسته است
من که میخوام ازشون شکایت کنمگ

k-h
March 1st, 2015, 17:35
سایتشون مشکلی داره
انشا.. به زودی مشکلشون برطرف میشه
Down for Maintenance (Err 3)
*** تا اخر هفته سایت مجددا باز خواهد شد *** *** برای پشتیبانی به این ایمیل در ارتباط باشید sasanbse@yahoo.com *** *** کاربرانی هم که قصد تعویض دی ان اس دارن میتونن از پنل اصلی ریسلو استفاده کنن *** پنل مدیریت ریسلو: https://parsd2.hostcontrol-backoffice.com/ra/account/login/

Esi
March 22nd, 2015, 01:26
ی مدت باز شد ولی دوباره باز بسته شده . الان نمیشه دامنه هایی که قبلا ثبت کردی از طریق سایت رو dns هاشون رو تغییر بدیم

mhiizadi
March 22nd, 2015, 02:09
ایشون احتمالا نماینده ی لارسا هستند !!

لارسا نماینده ی ایشون هستند .

- - - Updated - - -

ی مدت باز شد ولی دوباره باز بسته شده . الان نمیشه دامنه هایی که قبلا ثبت کردی از طریق سایت رو dns هاشون رو تغییر بدیم

تقصیر خودتون هست ؛ بنده چندین بار دیدم که این سایت بسته شده و باز شده.
اگر یه بار بسته شده بود کسی نمیرفت سمتش الان باز بود ! یا حداقل یه ذره وژدان کاری داشتن :)

just-film.ir
March 22nd, 2015, 02:56
بنده هم جزو مشتریان ایشون هستم چرا اینجوری شدن خوب بود فعالیتشون ایشالا درسته بشه و برگردن

Mehran18
March 22nd, 2015, 03:00
الان تکلیف ما چی هست ؟ دامین هایی که ثبت کردیم چی میشه ؟

من میخوام دی ان اس عوض کنم الان یک هفتس گیریم باشون ! باید چه کار کنیم ؟ شکایت کنیم ؟

درود.

خب مگه پنل بهتون ندادن ؟

sor
March 22nd, 2015, 05:09
الان تکلیف ما چی هست ؟ دامین هایی که ثبت کردیم چی میشه ؟

من میخوام دی ان اس عوض کنم الان یک هفتس گیریم باشون ! باید چه کار کنیم ؟ شکایت کنیم ؟

خوب وقتی دامنه دارید باید پنل هم داشته باشید برادر من !

دوستان کلاه برداری ، ***ی ، و و و به این بنده خدا ها نچسبونید ، شاید واقعا مشکلی براشون پیش اومده .

احتمالی که منم میدم اینه که شارژش پنلشون تموم شده ، نه فقط این شخص خیلی ها سراغ دارم که شارژ پنلشون تموم شده و منتظر درست شدن هستن ، پس صبر کنید تا ببنیم نتیجه چی میشه .

*** گر صبر کنی ز قوره دامنه سازی *** پس شکیبا باشید !

عیدتون هم مبارک .

hotler
March 22nd, 2015, 13:23
دوستان زشته همینجوری راست راست راه برید و به هم دیگه برچسب د ز د و کلاه بردار بزنید.
خوبه توی دین ما با این مورد چقدر سخت برخورد میکنند.
حواستون باشه امروز از آب گل آلود ماهی میگیرید و فضا رو به نفع خودتون حاکم میکنید ولی مطمئن باشید فردا هم نوبت شما میشه.
دنیا دار مکافات عزیزان.

jahromweb
March 22nd, 2015, 13:26
خوب وقتی دامنه دارید باید پنل هم داشته باشید برادر من !

دوستان کلاه برداری ، ***ی ، و و و به این بنده خدا ها نچسبونید ، شاید واقعا مشکلی براشون پیش اومده .

احتمالی که منم میدم اینه که شارژش پنلشون تموم شده ، نه فقط این شخص خیلی ها سراغ دارم که شارژ پنلشون تموم شده و منتظر درست شدن هستن ، پس صبر کنید تا ببنیم نتیجه چی میشه .

*** گر صبر کنی ز قوره دامنه سازی *** پس شکیبا باشید !

عیدتون هم مبارک .
سلام
بله ظاهرا همشون شارژ پنلشون تموم شده با شرکت دیگر هم صحبت داشتم (بجز لارسا و پارس دامین شرکت دیگری هم فعالیت دارند) ان ها هم همین حرف را زدند

!MihanIt!
March 22nd, 2015, 13:37
من تو پنل نمایندگیم شارژ داشتم متاسفانه فکر کنم پرید .

yourhosting
March 22nd, 2015, 13:39
بزودی ان شا الله مشکلشون رفع میشه

Esi
March 26th, 2015, 14:11
اخوی ما به حل شدن یا نشدن مشکلشون اصلا کاری نداریم . ما الان تکلیف دومین هایی که قبلا ثبت کردیم رو میخوایم بدونیم . الان من میخوام دومین هامو انتقال بدم ولی نمیشه . میخوام dns عوض کنم ولی نمیشه . هیچ ویرایشی نمیشه کرد چون تحت خود سایت ثبت شده و کنترل پنلشم توی خود سایت بوده که الان بستس . این هیچ ربطی به مشکل مالی نداره. من ایمیل زدم که بابا بیاید اصلا من یه رسیلر دارم اونجا منتقل کنید به رسیلر خودم ولی اصلا جواب ندادن .
حرف سر کلاه برداری و ***ی نیست عزیزم . حرف سر اعتبار کاری هست ی وب سایت که سرورش مشکل داره میخواد سرورشو عوض کنه دیگه نمیتونه هیچ کاری بکنه اصلا . حرف سر رسیدگی و پشتیبانی هست. واگرنه پشتیبانی و پاسخگویی که باشه ادم صبر میکنه مشکل حل بشه یا مثلا اگه دلیل منطقی وجود داره میپذیره . اما مشکل اینه الان تکلیف دومین هایی که قبلا ثبت کردیم اصلا مشخص نیست !کار به ثبت جدید که اصلا نداریم دومین های قدیمی خودمون رو میخوایم و هیچ کسی پاسخگو نیست !

lona1386
May 1st, 2015, 21:13
واقعا هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست
منم 2 تا سایت روی دامنه in این ها دارم
از صبح بالا نمیاد و کلا دی ان اس هام حذف شده و برگشته به دی ان اس پایه که معلوم نیست چی هست
سایتشون هم که کلا بالا نمیاد و ادرس پنل رو داده که اون هم کار نمیکنه و میگه یوزر پس اتشباه است . گفتم اونجوری برم دی ان اس هام رو بدم که نشد

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26122&stc=1

این پیغام سایتشون
کسی از اینها خبری نداره ؟
ایمیلی چیزی ندارن ؟

jahromweb
May 1st, 2015, 21:27
سلام
قرار شده برای پیگیری دامنه های این سایت از این به بعد به سایت شیراز تکنولوژی مراجعه کنید
موفق باشید

lona1386
May 1st, 2015, 21:55
سلام
قرار شده برای پیگیری دامنه های این سایت از این به بعد به سایت شیراز تکنولوژی مراجعه کنید
موفق باشید

ممنون
دوست عزیز اطمینان دارید ؟
یعنی من الان برم اونجا پنل دومینم اونجاست ؟
باید چی کار کنیم

kiarash-khatib
May 1st, 2015, 22:11
دوست عزیز نیازی نیست به جایی که نمیشناسید مراجعه کنید برسی کردیم دقت کنید
https://hostcontrol-backoffice.com/ra/account/forgot-password/
بخش فراموشی رمزشون که ازکار افتاده
طبق صحبتی که کردیم شارژ پنلشونم تموم شده
باید صبر کنید اسکریپت پنل مدیریت دامنه ها و سایتشون درست بشه و بعدش شارژ پنل بکنند تمام برسی هارو با مدیرشون تو یکی از مسنجر های دیگر داشتیم و به ما مشکلشونو گفتن
حالا ننگ کلاه .... نزنید انشالله که حل میشه

iwpanel
May 1st, 2015, 22:55
دوستانی که از پارس دامین دامین خریداری کردن میتوانند برای دامین های خود از این پس برای پشتیبانی و مشکلات با ما در ارتباط باشند تمامی دامین های ارزان را میتوانید از طریق ما پیگیری کنید.

راه های ارتباطی با ما

Id Yahoo : Techshiraz

Email 1: Techshiraz@yahoo.com
Email 2: domain@shiraz.technology

پشتیبانی از طریق تیکت وب سایت شیراز تکنولوژی
Web Site : http://client.shiraz.technology (http://client.shiraz.technology/)

viber : 09355569387

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=129638