PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور های ایران بهتره یا خارجی

w e b m a s t e r
December 18th, 2014, 14:26
سلام
من میخوام یه سایت دانلود باز کنم برای همین می خواستم بدونم که چه مکان سرور ها باید کجا باشه که فایل هایی که توی سایت های ایران هستند سریع تر دانلود بشه ؟
اگه کسی اطلاعات در این باره داره بگه

ra3ou1
December 18th, 2014, 14:37
سلام
من میخوام یه سایت دانلود باز کنم برای همین می خواستم بدونم که چه مکان سرور ها باید کجا باشه که فایل هایی که توی سایت های ایران هستند سریع تر دانلود بشه ؟

بهتره سرور فایل داخل اروپا و سرور سایت داخل ایران باشه
در صورتی هم که از نظر هزینه مشکلی ندارید خب هردو ایران باشه بهتره قاعدتا

tafakor
December 18th, 2014, 14:39
حرف دوستمون کاملا درسته سایت رو بر روی ایران میزبانی کنید و سرور دانلودتون رو اروپا باشه بهتر هست در داخل ایرانم میتونید سرور دانلود ایجاد کنید ولی از نظر هزینه نمیصرفه

lemo1996
December 18th, 2014, 15:04
سلام

دقیقا دوستان درست عرض میکنند
ولی با توجه به هزینه ی ترافیک بالا بهتره که وب سایتتنون روی سرور های ایران باشه و هاست دانلود اروپا البته بهضی دوستان هستند که سرور ایران با مصرف 1به5 هم میدن از ایران و برای آین کر مناسب هستند

ms96
December 18th, 2014, 15:48
دوستان درست میفرمایند اگه بودجهتون میرسه هاست دانلود ایران بگیرید.

TheEnnd
December 18th, 2014, 16:35
خیلی جالبه یکی توضیح داده بعد همه نوشتین دوستان درست میفرمایند زشته برای بالابردن نوشته ها این کارو میکنین