PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایرکت ادمین بهتر از سی پنل

WebArts
July 14th, 2010, 19:29
من قبلا فقط با Cpanel کار کرده بود م و فکر می کردم بهترینه. حالال که دارم با دایرکت ادمین کار می کنم می بینیم خیلی بهتر از سی پنل هست. چرا بعضی ها سر و دست واسه سی پنل که تحریم و گرونتره می شکنند؟ البته من تازه دارم از دایرکت ادمین استفاده می کنم و نظر من درباره دایرکت ادمین رابط کاربر و گزینه های آن است که از سی پنل بهتره.

sohrab.khan
July 14th, 2010, 19:34
این رو همه می دونند که دایرکت ادمین بهتر از سی پانل هست ولی خوب مشتری هاست ایرانی از سی پانل خوشش میاد چون خوشگلتره:)
در کل دایرکت ادمین برای حرفه ای ها خوبه و سی پانل برای تازه کارها :)

mr.he3am
July 14th, 2010, 19:37
چرا دایرکت ادمین :
1 - استفاده کمتر از منابع سرور
2 - سرعت بیشتر کنترل پنل
3 - امنیت بهتر
4 - عدم مشکل تحریم
5 - ارزانتر بودن
6 - ظاهر بهتر ( قالب capri )

asrhosting
July 14th, 2010, 19:38
این رو همه می دونند که دایرکت ادمین بهتر از سی پانل هست ولی خوب مشتری هاست ایرانی از سی پانل خوشش میاد چون خوشگلتره:)
در کل دایرکت ادمین برای حرفه ای ها خوبه و سی پانل برای تازه کارها :)

اصلا حرف شما رو قبول ندارم
دایرکت ادمین خیلی خیلی زیبا تر سی پنل هست ! بهتره یه سری به قالب هاش بزنید .
دایرکت ادمین خیلی خیلی امنیتش به نظر من بهتره ! حالا هم اینکه کمتر مورد هک هکرها هست هم امنیتش واقعا خوبس
حالا هر چی به ایرانی جماعت بگیم بیا تو رو به خدا دایرکت ادمین بر دار نمی یان !

mr.he3am
July 14th, 2010, 19:40
دایرکت ادمین خیلی خیلی امنیتش به نظر من بهتره ! حالا هم اینکه کمتر مورد هک هکرها هست هم امنیتش واقعا خوبس
دقیقا من با شما کاملا موافق هستم از یک طرف تقصیر خود ما هم هست برای یوزر توضیح نمیدیم توجیح کنیم

Ali-718
July 14th, 2010, 19:42
به پای سی پنل نمیرسه ! ولی Plesk از همشون بهتره

mr.he3am
July 14th, 2010, 19:43
پلسک امنیت بسیار بالایی داره فقط

asrhosting
July 14th, 2010, 19:44
دقیقا من با شما کاملا موافق هستم از یک طرف تقصیر خود ما هم هست برای یوزر توضیح نمیدیم توجیح کنیم

استاد من خودم رو گشتم از بس در مورد خوبی های دایرکت ادمین توضیح دادم از بس داریم کاربر رو تحریک می کنم بیان رو دایرکت ادمین ولی واقعا نمی یان طرفش !
البته اونهایی که اومد کاملا راضی هستند . قالب اضافه کردیم . زبان فارسی رو اضافه کردیم . امنیتش رو واقعا روش کار کردیم . قیمتش رو هم خیلی اوردیم پایین .... ولی ...

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

پلسک امنیت بسیار بالایی داره فقط

باگ های بی شمار ! قبلا یه کدی آخر آدرسش می زدی می رفتی تو admin ... سرعتش خیلی پایین هست برا ssl !

mr.he3am
July 14th, 2010, 19:46
یوزر های معمولی ممکنه متوجه نشن اما کسانی که این کار هستند میگن فقط دایرکت ادمین و پلسک
البته نیمخوام بگم من چیزی بلدم یا این کار هستم بد برداشت نکنید

sohrab.khan
July 14th, 2010, 19:50
پلسک از نظر ساپورت Virtualization & Automation Solutions for Desktops, Servers, Hosting, SaaS (http://www.parallels.com/)plesk میشه گرفت خیلی خیلی بده
منظورم نسخه ویندوزشه من بارها و بارها مشکل پیدا کردم باهاش

IFACO.Net
July 14th, 2010, 19:50
مشک آن است که خود ببوید --- نه آنکه عطار (هاستینگی) بگوید ...

mr.he3am
July 14th, 2010, 19:51
باگ های بی شمار ! قبلا یه کدی آخر آدرسش می زدی می رفتی تو admin ... سرعتش خیلی پایین هست برا ssl !
تا جایی که ما میدونیم پلسک امنیت بالایی داره حتی تمامی سرور های آشیانه پلسک هست و حرفی که من تنها نمیزنم
بهروز کمالیان , علی صالح و ...

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

این بیت از کدوم شاعر بود ؟ :d

Ali-718
July 14th, 2010, 19:55

هیچ هاستینگیه نمیگه هاست من ترشه ( هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه )‌ :d

mr.he3am
July 14th, 2010, 19:59
هیچ هاستینگیه نمیگه هاست من ترشه ( هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه )‌ :d
اینجا مگه بجز هاستینگ کسی دیگه ای هم هست ؟ 90% هاستینگ دارند 10% دیگه اینجا دارن دوره آموزشی می بینند که در آینده هاستینگ بزنند
در ضمن خودم سرور سی پنل دارم

asrhosting
July 14th, 2010, 20:00
دیگ به دیگ می گه روت سیاه ( چه ربطی داشت :106: )
لطفا نرید تو ضرب المثل .
نتیجه تا اینجا شده : دایرکت ادمین امنیتش . قیمتش ( اصفهانی ها خوب می فهمنً ) .سرعتش و زیبایش بهتره سی پنل هست .

IFACO.Net
July 14th, 2010, 20:02
---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

[/COLOR]
این بیت از کدوم شاعر بود ؟ :d

مال شاعری بود که همه کنترل پنل ها رو آزموده بود و میدانست که هر پنلی نقاط ضعفی و همچنین نقاط قوتی دارد ! پس هر کسی را از هر پنلی خوش آید آن برایش به باشد . والسلام

Rezash
July 14th, 2010, 20:07
دقيقا!من فكر كنم اين حرفا رو فقط ميزنن كه دايركت بدن مشتري از شر مشتري و هزينه لايسنس گرون ترش خلاص بشن :d
پلسك كه پدرم رو در آورد!به خصوص بخش آپلودش افتضاحه!البته با ftp تا حدودي مشكل حل ميشه.قيافه آيكوناش قشنگه :دي
دايركت ادمين خيلي خوبه ولي بي انصافي هست از سي پنل بهتر بدونيمش،تو سي پنل خيلي راحت مانور مي دم!البته شايد چون خيلي بيشتر باهاش كار كردم اين احساس رو دارم ولي بخش آپلودش خيلي بهتره،فايل منيجر قدرتمندتري داره،تو ساخت ساب دومين سي پنل خيلي بهم حال داده!
نظر شخصي خودم رو تجربه كار كردن يكي دو سال با اينها بود!ممكن ـه از نظر بقيه مقبول نباشه ولي براي من صدق كرده!

mr.he3am
July 14th, 2010, 20:27
دقيقا!من فكر كنم اين حرفا رو فقط ميزنن كه دايركت بدن مشتري از شر مشتري و هزينه لايسنس گرون ترش خلاص بشن :d
پلسك كه پدرم رو در آورد!به خصوص بخش آپلودش افتضاحه!البته با ftp تا حدودي مشكل حل ميشه.قيافه آيكوناش قشنگه :دي
دايركت ادمين خيلي خوبه ولي بي انصافي هست از سي پنل بهتر بدونيمش،تو سي پنل خيلي راحت مانور مي دم!البته شايد چون خيلي بيشتر باهاش كار كردم اين احساس رو دارم ولي بخش آپلودش خيلي بهتره،فايل منيجر قدرتمندتري داره،تو ساخت ساب دومين سي پنل خيلي بهم حال داده!
نظر شخصي خودم رو تجربه كار كردن يكي دو سال با اينها بود!ممكن ـه از نظر بقيه مقبول نباشه ولي براي من صدق كرده!
ما نمیگیم بده اما نسبت به دردسر هاش دایرکت ادمین بهتره
در ضمن کسی که مثلا ماهی 200 هزار تومان داره پول سرور میده 15 هزار زیاد یا کمش فکر نمیکنم فرق داشته باشه

noucamp
July 14th, 2010, 20:28
هیچکدوم فقط کلوکسو امکانات عالی قیمت رایگان تحریم محریم هم نداره
اخه این سی پنل چی فک کرده خداییش الان که با دایرکت ادمین و کلوکسو اشنا شدم اگه لاینسس سی پنل مفت هم بشه ازش استفاده نمیکنم(البته اگه سی پنل ماهی 15 دلار بهم بده شاید قید دایرکت و کلکسو را بزنم )

mr.he3am
July 14th, 2010, 20:38
هیچکدوم فقط کلوکسو امکانات عالی قیمت رایگان تحریم محریم هم نداره
اخه این سی پنل چی فک کرده خداییش الان که با دایرکت ادمین و کلوکسو اشنا شدم اگه لاینسس سی پنل مفت هم بشه ازش استفاده نمیکنم(البته اگه سی پنل ماهی 15 دلار بهم بده شاید قید دایرکت و کلکسو را بزنم )
آخر خودت هم نمیدونی میخوای چیکار کنی سی پنل خوبه یا نه؟ :d

Rezash
July 14th, 2010, 20:43
ما نمیگیم بده اما نسبت به دردسر هاش دایرکت ادمین بهتره
در ضمن کسی که مثلا ماهی 200 هزار تومان داره پول سرور میده 15 هزار زیاد یا کمش فکر نمیکنم فرق داشته باشه
كاملا درسته!من به عنوان يك مشتري نظرم رو گفتم نه يك هاستينگ! دردسر هاي سي پنل براي يك هاستينگ ، ولي راحتي كار براي مشتري
بخش اديت فايل سي پنل خيلي باحاله،آپلودش،و ... كلا گفتم فايل منيجر باحالي داره...
به عنوان يك استفاده كننده ترجيح ميدم از جايي سرويس بگيرم كه سي پنل بده حتي اگه 20 تومن گرون تر برام در بياد :)

Sajad
July 14th, 2010, 20:44
واقعا حوصله دارید بحث های تکراری میکنیدا ! چند تا تاپیک دیگه عین همین تاپیک موجوده . هیچکدوم هم آخرش بهترین معلوم نشده چون برای هر کسی بهترین یک معنی میدهد.

mr.he3am
July 14th, 2010, 20:45
انشاالله ورژن های جدید دایرکت ادمین از سی پنل بهتر میشه ما هم راحت میشیم

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

واقعا حوصله دارید بحث های تکراری میکنیدا ! چند تا تاپیک دیگه عین همین تاپیک موجوده . هیچکدوم هم آخرش بهترین معلوم نشده چون برای هر کسی بهترین یک معنی میدهد.
فعلا که دایرکت ادمین بوده تقریبا ;)

Sajad
July 14th, 2010, 21:07
فعلا که دایرکت ادمین بوده تقریبا ;)
همون قضیه ifaco شد. چون شما فروشت دایرکت هست ازش تعریف میکنی وقتی هم cPanel زدی از اون دفاع میکنی وقتی هم kloxo زدی از اون. (روی صحبتم با شما نبود. روی صحبتم با کلیه عطارها بود)

web-ha
July 14th, 2010, 21:08

رضا جان قالباشو می تونی برای ما هم نشون بدی(کسی نگه سرچ کن چون کردم نتیجه نداد:105:)؟ چون خود من علاقه زیادی به دایرکت ادمین دارم

mr.he3am
July 14th, 2010, 21:09
همون قضیه ifaco شد. چون شما فروشت دایرکت هست ازش تعریف میکنی وقتی هم cPanel زدی از اون دفاع میکنی وقتی هم kloxo زدی از اون. (روی صحبتم با شما نبود. روی صحبتم با کلیه عطارها بود)
عزیز خوبیش اینه که چند وقت پیش مشکل سرور منو شما اوکی کردی بهتون یوزر پس دادم

A.B.A.N
July 14th, 2010, 21:13
من به سیپنل vote دادم :-|
به خاطر برخی پلاگین هایی که روی این پانل نصب میشه و روی دایرکت ادمین نه! :64:

Sajad
July 14th, 2010, 21:17
عزیز خوبیش اینه که چند وقت پیش مشکل سرور منو شما اوکی کردی بهتون یوزر پس دادم
متوجه منظورت نشدم

Amir
July 14th, 2010, 21:20
kloxo و webmin که کلا نیازی به گفتن نداره
برای هاستینگ خوب نیستند
directadmin سیستم ضعیف و دارای ضعف های امنیتی در حد بحرانی! (kloxo بهتره از این ! ) فقط مشکل تحریم نداره و ارزونه
plesk امنیت بهتری داره اما کاربر پسند نیست
cpanel به نسبت بقیه بهتره امنیت بهتری داره و انعطاف پذیری , کاربر پسنده , پشتیبانی خوب ........

mr.he3am
July 14th, 2010, 21:44
kloxo و webmin که کلا نیازی به گفتن نداره
برای هاستینگ خوب نیستند
directadmin سیستم ضعیف و دارای ضعف های امنیتی در حد بحرانی! (kloxo بهتره از این ! ) فقط مشکل تحریم نداره و ارزونه
plesk امنیت بهتری داره اما کاربر پسند نیست
cpanel به نسبت بقیه بهتره امنیت بهتری داره و انعطاف پذیری , کاربر پسنده , پشتیبانی خوب ........
پس چرا بیشتر سایت هایی که سی پنل هستند هک میشن تا دایرکت ادمین؟

Rezash
July 14th, 2010, 22:05
چون تعداد سايت هايي كه سي پنل استفاده مي كنند به مراتب بيشتر هستند!هر كه بامش بيش برفش بيش
نظر شخصي ام بود !

A.B.A.N
July 14th, 2010, 22:09
به نظر من کانفیگ نادرست از .htaccess مثلا تو ساب دامین ها و پوشه های که دارای دسترسی به آپلود هستن ...
این فقط مربوط به سیپنل میشه وگرنه از دیگر جاهای سیپنل php my admin همه چی با امنیته ...

noucamp
July 15th, 2010, 00:30
آخر خودت هم نمیدونی میخوای چیکار کنی سی پنل خوبه یا نه؟ :d

نه نگرفتی چی شد من گفتم در صورتی سی پنل را روزی استفاده میکنم که سیپنل رایگان بشه و ماهی 15 دلار سی پنل به من بده تا بتونم رم سرور را دوبرابر کنم از بس رم میخوره
یه تاپیکی من زده بودم در همین مورد انتخاب پنل بعد بچه ها گفتند سی پنل خیلی رم میخوره اول باورم نشد ولی وقتی استفاده کردم حسابی از این پنل بدم اومد

asrhosting
July 15th, 2010, 00:45

خیر . من الان سایتها رو سی پنل هست .
از قیمتش هم نمی ترسم . !!!
پس دایرکت ادمین رو دارم ترجیح می دم ...

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

رضا جان قالباشو می تونی برای ما هم نشون بدی(کسی نگه سرچ کن چون کردم نتیجه نداد:105:)؟ چون خود من علاقه زیادی به دایرکت ادمین دارم

سلام وبهای عزیز .
این چند تا تصویر از دایرکت ادمین با قالب :

صفحه لوگین :
http://www.outservices.net/images/capri_screens/ca_login.png

صفحه اول ( امکانات ) :
http://www.outservices.net/images/capri_screens/ca_adminlevel.png

آمار و ... از اکانت ( زیبا ترین حالت ) :
http://www.outservices.net/images/capri_screens/ca_lmeters.png

آمار-مانیتورینگ :
http://www.outservices.net/images/capri_screens/ca_pies.png

و...
به زودی دموی کاملش رو روی سرور داخل ایران قرار می دیم .

NovinServer
July 15th, 2010, 02:20
به این دلیل هست که CPanel را تقریبا 70% هاستینگ های جهان دارند استفاده می کنند و اکثر هکر ها روی این پنل تسلط دارند !
حال اگر خوب Manage کرده باشی سرور رو امنیت CPanel اونقدر بالا میره که همه دهنشون باز می مونه ! منم یک مدت می گفتم CPanel اشغاله چون اصلا بلد نبودم چیکار کنم هک میشدم !
اما الان می فهمیم چثدر باگ داره کجاها را باید بست که کاربر راضی باشه سرعت هم پایین نیاد ! البته بازم ممکنه من نقص داشته باشم تو کارم اما اگر همون طور که گفتم Manager خیلی خوبی باشی یا کسی مثل امیر برات Manage کنه ملخ هم شاید نتوانه ازش رد بشه !

مثلا هاست ایران !
باگی که همه روزه همه دارند ازش اسیب می خوردند و اسکریپت ها را باهاش می ***ند باگ SymLink هست که حتما باید روی سرور مسدودش کنید !
من طبق تحقیقی که کردم 99% اینهایی که به قول خودشون سایت های روی سرور های مردم را هک می کنند یا دیتابیس میزارند برای دانلود همه از طریق Symlink هست !
این تابع به راحتی در Cpanel قابل کنترل هست اما در دایرکت ادمین خیر ! باید کلی تنظیمات جور وا جو کنی !

از نظر من :
اول پلسک
دوم سی پنل
سوم دایرکت ادمین
چهارم کلوکسو ...

mr.he3am
July 15th, 2010, 02:28
به این دلیل هست که CPanel را تقریبا 70% هاستینگ های جهان دارند استفاده می کنند و اکثر هکر ها روی این پنل تسلط دارند !
حال اگر خوب Manage کرده باشی سرور رو امنیت CPanel اونقدر بالا میره که همه دهنشون باز می مونه ! منم یک مدت می گفتم CPanel اشغاله چون اصلا بلد نبودم چیکار کنم هک میشدم !
اما الان می فهمیم چثدر باگ داره کجاها را باید بست که کاربر راضی باشه سرعت هم پایین نیاد ! البته بازم ممکنه من نقص داشته باشم تو کارم اما اگر همون طور که گفتم Manager خیلی خوبی باشی یا کسی مثل امیر برات Manage کنه ملخ هم شاید نتوانه ازش رد بشه !

مثلا هاست ایران !
باگی که همه روزه همه دارند ازش اسیب می خوردند و اسکریپت ها را باهاش می ***ند باگ SymLink هست که حتما باید روی سرور مسدودش کنید !
من طبق تحقیقی که کردم 99% اینهایی که به قول خودشون سایت های روی سرور های مردم را هک می کنند یا دیتابیس میزارند برای دانلود همه از طریق Symlink هست !
این تابع به راحتی در Cpanel قابل کنترل هست اما در دایرکت ادمین خیر ! باید کلی تنظیمات جور وا جو کنی !

از نظر من :
اول پلسک
دوم سی پنل
سوم دایرکت ادمین
چهارم کلوکسو ...
الان امنیت سرور های شما بالاس؟

1eng.ir
July 15th, 2010, 02:35
No Panel بهترینه :دی
تو گزینه ها چرا نیست ؟! :-w

Masoud.B
July 15th, 2010, 02:39
از لحاظ امنیتی یه cpanel کانفیگ شده خیلی بهتر از دایرکت ادمین هست (در حالت برابر)

از لحاظ امکانت هم که مشخصه cpanel بهتره ،البته دایرکت ادمین هم امکانتش خوبه ولی به cpanel نمیرسه ! (به قول دوستان الکی نیست 70-80 % دنیا دارند cpanel استفاده میکنند)

دایرکت ادمین محبوب شده چون زیاد پیچیده نیست و در عین سادگی راحت میشه ازش استفاده کرد

این تجربه اندک(یه ذره) من بود :دی

Amir
July 15th, 2010, 08:38
ایشون رو نمی دونم(حتما هست ;) )
اما کلا میشه امنیت رو در حد قابل قبولی بالا برد
برای تست میتونید پیغام خصوصی بدید بهتون cpanel/ftp ...بدم تا تست کنید/کنند.
shabgard.org بالا نیست تا تاپیک مربوط به تست نفوذ رو بهتون لینک بدم از اونجا پیگیر باشید !

NovinServer
July 15th, 2010, 11:36
اگر درست مطالعه کردید نوشته من را این حرف نمی زدید !

اما الان می فهمیم چثدر باگ داره کجاها را باید بست که کاربر راضی باشه سرعت هم پایین نیاد ! البته بازم ممکنه من نقص داشته باشم تو کارم اما اگر همون طور که گفتم manager خیلی خوبی باشی یا کسی مثل امیر برات manage کنه ملخ هم شاید نتوانه ازش رد بشه !

استاد ما میگه : اگر می خواهید همیشه نمره خوب بگیرید اول مفهوم سوال بفهمید بعد پاسخ بدهید !
پس اول خوب بخوانید چی نوشتم بعد بپرسید ! امنیت سرور من تا حد معقولی بالاست اما امنیت مطلق نیست و همیشه بر روی ftp پشتیبانی اطلاعات می گیرم !

WebArts
July 15th, 2010, 11:45

من که برای چندتا از سایتهام سرور گرفتم. دایرکت ادمین واسط کاربر مختصر و مفیدی داره و قیمتش هم ارزون تره. البته تازه دارم از دایرکت ادمین استفاده می کنم.
امروز به یک مشکل در دایرکت ادمین برخورد کردم مثلا ست کردن آی پی اختصاصی برای یک ساب دامین کمی سخت است ولی در سی پنل به راحتی انجام میشود.

mr.he3am
July 15th, 2010, 11:46
اگر درست مطالعه کردید نوشته من را این حرف نمی زدید !

استاد ما میگه : اگر می خواهید همیشه نمره خوب بگیرید اول مفهوم سوال بفهمید بعد پاسخ بدهید !
پس اول خوب بخوانید چی نوشتم بعد بپرسید ! امنیت سرور من تا حد معقولی بالاست اما امنیت مطلق نیست و همیشه بر روی ftp پشتیبانی اطلاعات می گیرم !
بهتره به مطلب اول سایت websoftdownload.com نگاه کنی سیستم سایت و عکس سایت برات آشنا نیست ؟ bazar9.com

NovinServer
July 15th, 2010, 11:47
بهتره به مطلب اول سایت websoftdownload.com نگاه کنی سیستم سایت و عکس سایت برات آشنا نیست ؟ bazar9.com
چه ربطی داره ؟
یعنی می خواهی بگی از روی سرور من کش رفتن !

mr.he3am
July 15th, 2010, 11:48
bazar9.com مگه از یوزر های شما نیست؟

NovinServer
July 15th, 2010, 11:52
bazar9.com مگه از یوزر های شما نیست؟
ایشون دو هفته هم نیست روی سرور ما امده !
ربطی نداره ! ایشون دو سال هست کار می کنه روی 9 سرور دیگه هم بوده !
شما با کدوم مدرک می گی امدن روی سرور ما این اسکریپت را بلند کردند و گذاشتن اونجا ؟

mr.he3am
July 15th, 2010, 11:54
ایشون دو هفته هم نیست روی سرور ما امده !
ربطی نداره ! ایشون دو سال هست کار می کنه روی 9 سرور دیگه هم بوده !
شما با کدوم مدرک می گی امدن روی سرور ما این اسکریپت را بلند کردند و گذاشتن اونجا ؟
تا جایی که من میدونم این اسکریپت دیروز صبح زدن
در ضمن امنیت سرور های شما بالا باشه برای من فرقی نداره پایین باشه هم فرقی نداره
میدونم که این مشکل امنیت از شما نیست از یک نفر دیگه هست که نمیخوام اسمش رو بیارم

Rezash
July 15th, 2010, 12:16
خواهشا مسئله رو شخصي نكنيد!اينكه امنيت سرور كي بالا و پايين هست مهم نيست مهم اينه كه امنيت كدوم پنل در صورت منيج مناسب بالاتر هست...كه تا اونجا كه من ميدونم سي پنل هست!

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

امروز به یک مشکل در دایرکت ادمین برخورد کردم مثلا ست کردن آی پی اختصاصی برای یک ساب دامین کمی سخت است ولی در سی پنل به راحتی انجام میشود.
يكي از دلايل اصلي من هم همين هاست...ست كردن آي پي،ساب دومين مجازي و ... كارهايي كه در سيپنل در 1 دقيقه انجام دادم ولي در پنل هاي ديگه با مكافات...به خصوص اگه هاست اشتراكي باشه بايد هي ادمين سرور رو آدم گير بياره بگه فلان جارو اينجوري كن فلان جا رو اونجوري!

noucamp
July 15th, 2010, 14:55
دوستان من دیدم خیلی ها از سی پنل و دایرکت ادمین نال استفاده میکنند
حالا به نظر شما اینجوری امنیت بیشتره یا کلوکسو رایگان ؟؟
و من دیدم حتی رویه سرور آمریکا سی پنل نال استفاده میکنند مگه کپی رایت اونجا رعایت نمیشه؟؟

NovinServer
July 15th, 2010, 15:15
تا جایی که من میدونم این اسکریپت دیروز صبح زدن
در ضمن امنیت سرور های شما بالا باشه برای من فرقی نداره پایین باشه هم فرقی نداره
میدونم که این مشکل امنیت از شما نیست از یک نفر دیگه هست که نمیخوام اسمش رو بیارم
داخل PM بهت قول دادم بفهمیم چی شده ...
پس از برسی لاگ ها متوجه شدم مشتری هنگامی که اسکریپتش را نصب کرده فایل ZIP را که محتوای ان اسکریپت داخل بوده در هاست رها کرده است !
اون اقا هم از فرصت استفاده کرده و با اسکن سایت ایشون فایل Zip را دانلود کردند ! به همین سادگی که خدمتتون گفتم !
اصلا موضوع هکی در کار نبوده ! از همه پوزش می خواهم که اینحا گفتم چون این مسئله بگی نگی به CPanel هم مربوط میشد !

Hannan
July 23rd, 2010, 06:46
Cpanel برای کاربران مبتدی بهتره و برای هاستینگ ها 100 درصد بهتره چون کاربر پسند هست