PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید سرور و جلوگیری از دیداس

a2013
October 29th, 2014, 18:22
با سلام خدمت اساتید محترم

لطفا سایتی خارجی که سرور ارائه میده رو معرفی کنید که با کشور ما مشکلی نداشته باشه و از حملات دیداس قوی جلوگیری کنه و در نهایت سرعت لود سایت سریع باشه.

با تشکر از همه اساتید عزیز :53:

mhdtsq
October 29th, 2014, 18:23
چقدر میخوایید برای سرور هزینه کنید ؟
اختصاصی نیاز دارید یا مجازی ؟

a2013
October 29th, 2014, 18:25
با سلام خدمت شما دوست عزیز

اختصاصی نیاز دارم. بستگی داره سروری که ارائه میدید از دیداس جلوگیری میکنه کاملا یا نه.

با تشکر

mhdtsq
October 29th, 2014, 18:30
میزان رم مورد نیاز و سی پی یو و هاردتون هم بفرمایید .

ertebat7
October 29th, 2014, 18:35
با سلام خدمت شما دوست عزیز

اختصاصی نیاز دارم. بستگی داره سروری که ارائه میدید از دیداس جلوگیری میکنه کاملا یا نه.

با تشکر

در این قسمت نمیشه افر داد
تاپیک در قسمت نامناسب است
فایروال سخت افزاری باید سروری که تهیه میکنید داشته باشه
پیشنهاد من yesup کانادا هست
خواستید در تماس باشید بیشتر راهنمایی کنم

a2013
October 29th, 2014, 18:44
در این قسمت نمیشه افر داد
تاپیک در قسمت نامناسب است
فایروال سخت افزاری باید سروری که تهیه میکنید داشته باشه
پیشنهاد من yesup کانادا هست
خواستید در تماس باشید بیشتر راهنمایی کنم

با سلام

قبلا از شما هاست خرید کرده ام. آیدی یاهوتون انگار تغییر کرده است. درخواست ادد دادم

- - - Updated - - -

میزان رم مورد نیاز و سی پی یو و هاردتون هم بفرمایید .

امکاناتش در حدی باشه که 2 تا سایت رو ساپورت کنه و از لحاظ پهنای باند نامحدود باشه.

lastwall
October 29th, 2014, 19:51
سلام و عرض ادب
دوسته عزیز این مواردی که فرمودید...فقط به صرف به خود سرور و سخت افزار مربوط نمیشن..و طبیعتا کانفیگ ها ، تنظیمات و موارد این چنینی فوق العاده تاثیر گذار خواهد بود در امنیت و کیفیت سرورتان
اگر آشنایی کامل با این موارد ندارید حتما از یک متخصص در این زمینه بهره ببرید

MOHAMMAD MOHSEN
October 29th, 2014, 20:39
با بهترین کانفیگ ها صرفا سمت سرور نمیشه به صورت کامل جلوی DDOS رو گرفت و نیاز به فایروال سخت افزاری و متدهای خاص برای تصفیه ترافیک واقعی از ترافیک کثیف هست. در حال حاضر شرکت هایی هستند که DDOS Protection انجام میدن که مستلزم پرداخت هزینه های چند هزار دلاری در ماه هست!

a2013
October 29th, 2014, 20:39
سلام و عرض ادب
دوسته عزیز این مواردی که فرمودید...فقط به صرف به خود سرور و سخت افزار مربوط نمیشن..و طبیعتا کانفیگ ها ، تنظیمات و موارد این چنینی فوق العاده تاثیر گذار خواهد بود در امنیت و کیفیت سرورتان
اگر آشنایی کامل با این موارد ندارید حتما از یک متخصص در این زمینه بهره ببرید

سلام خدمت شما دوست گرامی

ممنون از راهنمایی شما