PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت دیتاسنتر شهراد شبکیه ؟ سرور ایران بهتره یا خارج از ایران ؟

Mohammad_reza
June 29th, 2014, 16:42
دوستان کسی تا حالا از این دیتاسنتر سرویس داشته ؟ هاست دی ال سرورهای این دیتاسنتر رو اجاره میده.
آپتایمش به چه صورت هست ؟
قصد راه اندازی یک وبسایت داریم که اپتایم مهم ترین قسمت سایتمون هست. به نظرتون استفاده از دیتاسنترهای ایرانی مشکل ساز نمیشه ؟(از نظر آپتایم)

و وبسایت هایی که اخیراً به سرور های ایران اومدن (یا از اول رو ایران بود) ، مثل ورزش 3 ، پی لاین ، دانلودها ، اندرویدیها و ... و از اپتایم خوبی هم برخوردار هستند ، اینها قضیه شون چیه ؟
آیا کیفیت دیتاسنتر های ایرانی افزایش یافته و آپتایم 99.9% رو میشه ازشون انتظار داشت ؟

بابت پاسختون ممنونم.

OmidX
June 29th, 2014, 16:45
دوستان کسی تا حالا از این دیتاسنتر سرویس داشته ؟ هاست دی ال سرورهای این دیتاسنتر رو اجاره میده.
آپتایمش به چه صورت هست ؟

شهراد همون آسیا تک هستش ...

Parserver
June 29th, 2014, 16:47
دوست عزیز شهراد یک آشپزخانه را به عنوان دیتاسنتر جا زده است ، متاسفانه اتاق سرور شهراد نه از نظر امنیتی نه کیفیتی قابلیت یک دیتاسنتر را ندارد .
تجهیزات مناسبی ندارند رک های 300 تومانی و ......

توضیحات بشتر برای شما پخ خواهد شد .

CityKala.net
June 29th, 2014, 18:46
آسياتك نميدونم چي بگم در مورد ديتاسنترش!
ولي خيلي .....!

خارج از كشور تهيه كن
لود رو زياد اهميت نده!

RoobinaServer
June 29th, 2014, 20:08
آپتایمش به چه صورت هست ؟
قصد راه اندازی یک وبسایت داریم که اپتایم مهم ترین قسمت سایتمون هست. به نظرتون استفاده از دیتاسنترهای ایرانی مشکل ساز نمیشه ؟(از نظر آپتایم)

و وبسایت هایی که اخیراً به سرور های ایران اومدن (یا از اول رو ایران بود) ، مثل ورزش 3 ، پی لاین ، دانلودها ، اندرویدیها و ... و از اپتایم خوبی هم برخوردار هستند ، اینها قضیه شون چیه ؟
آیا کیفیت دیتاسنتر های ایرانی افزایش یافته و آپتایم 99.9% رو میشه ازشون انتظار داشت ؟

بابت پاسختون ممنونم.

آپتایم ایران همیشه بالا هست فقط باید این مورد را به یاد داشته باشید که هر چیزی هزینه دارد.

اگر بر این اساس جلو برید مشکلی نمیخورید اما دنبال عکس این مورد باشید سایتتون ضربه میخوره.

یا حق

ULTRAWEB
June 29th, 2014, 20:15
در اخرش سایتتت رو می بری خارج مگر اینکه پول خیلی داشته باشی سرعت لود در حد میلی ثانیه واسه شما فرقی نخواهد کرد مگر بخوای سرور بازی داشته باشی

pixell2012
June 29th, 2014, 20:22
سرور ایران سرعت لود خوبی داره
ولی تا جایی خبر دارم اگه بخواین زیاد بهتون گیر ندن باید سایتت ثبت شده باشه
واسه هاست دانلود داخل ایران خوب هست ولی اگه با یک ایپی خارجی بخوای دانلود کنی سرعت پایین میاد

downloaddl
June 29th, 2014, 21:46
اگر براتون هزینه زیاد اهمیت نداره ایران راه اندازی کنید
بهترین دیتاسنتر های ایرانی پارس انلاین و افرانت

در مورد دیتاسنتر شهراد یا اسیاتک

معلومات صفر
کیفیت صفر
پاسخ گویی صفر
اخلاق پشتیبان ها صفررررر

asdadsdxz
June 29th, 2014, 21:51
http://faraso.org/
سرور های ایرانش روی کدوم دیتا سنتر هستن؟

downloaddl
June 29th, 2014, 21:55
http://faraso.org/
سرور های ایرانش روی کدوم دیتا سنتر هستن؟

پارس انلاین

emperor3508
June 29th, 2014, 22:15
بنده سرور خارج از ایران رو پیشنهاد میکنم هر چند یک مقدار سرعت لود کمتری نسبت به سرور های ایران دارند اما دیتاسنتر های خارجی دارای پورت قوی و از تجهیزات پیشرفته ای استفاده میکنند

asdadsdxz
June 29th, 2014, 22:49
پارس انلاین

کیفیت سرور هاشون چطور هست؟

elementary
June 29th, 2014, 22:55
ندا رایانه هم خوبه

Mohammad_reza
June 30th, 2014, 00:13
از همه ممنونم بابت شرکت در تاپیک.
دوستانی که از شهراد و آسیاتک بد گفتند و یا سرور ایران رو پیشنهاد نکردن ، یک سوال دارم :

- اخیراً سایت های خیلی بزرگی مثل دانلودها ، اندرویدیها ، فارس نیوز ، میهن بلاگ ، دیوار و ... سرورشون رو به داخل ایران منتقل کردن و البته از کیفیت و آپتایم خیلی خوبی هم برخوردارند. خیلی هاشون هم آسیاتک هستند ، داستان اینها به چه صورت هست ؟

warpro
June 30th, 2014, 00:20
دوستانی که از شهراد و آسیاتک بد گفتند و یا سرور ایران رو پیشنهاد نکردن ، یک سوال دارم :

- اخیراً سایت های خیلی بزرگی مثل دانلودها ، اندرویدیها ، فارس نیوز ، میهن بلاگ ، دیوار و ... سرورشون رو به داخل ایران منتقل کردن و البته از کیفیت و آپتایم خیلی خوبی هم برخوردارند. خیلی هاشون هم آسیاتک هستند ، داستان اینها به چه صورت هست ؟

با ســـــلام و عــــرض شــب بخیــــر . . .

این مواردی را که اعلام نمودید چرا وب سایت های بزرگ ایرانی روی آسیاتک هستند و آپتام بالایی دارند تنها یک پاسخ دارد و آن هم : هاست دی ال . کام

با تشــــــــــکر . . .

downloaddl
June 30th, 2014, 00:30
کیفیت سرور هاشون چطور هست؟

والا من سرور اختصاصی از فراسو دارم
که خیلی خوب هست
مجازی هاشون نمیدونم چطوریه

Mohammad_reza
June 30th, 2014, 23:18
با ســـــلام و عــــرض شــب بخیــــر . . .

این مواردی را که اعلام نمودید چرا وب سایت های بزرگ ایرانی روی آسیاتک هستند و آپتام بالایی دارند تنها یک پاسخ دارد و آن هم : هاست دی ال . کام

با تشــــــــــکر . . .

خوب هاست دی ال که جادو نمی کنه ، بلاخره یه دلیل علمی و منطقی پشت این قضیه هست ...
البته من دوستان زیادی رو میشناسم که از هاست دی ال سرویس دارند و زیاد هم از آپتایم راضی نیستند. البته بعضی هاشونم راضی هستند ...
در بحث هاستینگ یکی از مهم ترین دلایل قطعی ها مشکلات نرم افزاری سرور هست ، حالا جدای از اینها ، چیز مهمی که من می خواهم بدونم ، کیفیت و آپتایم شبکه سرور هست. آیا سرورهای آسیاتک ، شهراد ، یا پارس انلاین از اپتایم خوبی برخوردارند ؟

persianmagic
June 30th, 2014, 23:24
99.9% به هیچ وجه . حدودا 95% بهترین حالت هست

دیتاسنتر اسیاتک هم مشکل برق در چندین ماه گذشته و قطعی های بسیار زیادی شاهد بوده . در انجمن میتونید راجبه این موضوع تحقیق کنید

مورد دیگر اینهست که اگر سرویس شما زیر دیداس باشید سریعا ایپی سرویس نال روت یا به ایران محدو.د میشود = قطعی سرور افت رنک در گوگل و....

wanener
July 1st, 2014, 18:39
خوب هاست دی ال که جادو نمی کنه ، بلاخره یه دلیل علمی و منطقی پشت این قضیه هست ...
البته من دوستان زیادی رو میشناسم که از هاست دی ال سرویس دارند و زیاد هم از آپتایم راضی نیستند. البته بعضی هاشونم راضی هستند ...
در بحث هاستینگ یکی از مهم ترین دلایل قطعی ها مشکلات نرم افزاری سرور هست ، حالا جدای از اینها ، چیز مهمی که من می خواهم بدونم ، کیفیت و آپتایم شبکه سرور هست. آیا سرورهای آسیاتک ، شهراد ، یا پارس انلاین از اپتایم خوبی برخوردارند ؟

سلام
من پاسخ سوال شما را میدهم ! اما امیدوارم به برخی دوستان برنخورد

هاست دی ال ال که با آسایتک همکاری می کنند و بهتر بگوئیم به استخدام آنها در آمده است فقط در یک جهت حرکت میکند ! افزایش ترافیک روی شبکه و زیرساخت آسیاتک!
حالا دلیل آن دو چیز است که هر دو آنها را من به شخصی ***ی در روز روشن به شیوه مدرن نام گزاری میکنم ! ( و البته اگر شما غیر از این منطقی دیدید برای من توضیح بدهید شاید رای من هم برگردد ! )

اگر شما به عنوان سافت گذر ، پی سی دانلود و ...... سرورهای خود را به ایران منتقل کنید ( مخصوصا سرورهای دانلود ) چه اتفاقی خواهد افتاد !؟
یک اتفاق بزرگ ! پهنای باند مصرفی مخصوصا دانلود مسیر های اینترنت ایران افت زیادی خواهد داشت ! چون دیگر ترافیک از آنها عبور نمی کند ! پس بنابراین عملا شما اینترنت به معنای واقعی جهانی آن استفاده نمی کنید !
خوب تااینجا زیاد مشکلی نیست باز زیرساخت مثل خیلی موارد دیگر که کاری از دست ما بر نمی آید اسب خود را میتازاند !

حال اگر خود اسیاتک کمپین های بزگ تبلیغاتی راه بیاندازد و کاربران دی اس ال خود را زیاد کند چه می شود !؟
نرافیک حتی از شبکه و فیبرهای آسیاتک هم خارج نمی شود !
ترافیکی که هر مگابایت آن روی STM1 250هزارتومان باید به زیرساخت پرداخت کرد !
اما باز سهم اساتک آنقدر نیست که بتواند سعهم خیلی زیادی از مصرف داخلی را پوشش بدهد !

حال چه می شود اگر اسایتک یا همان شهراد ! میکروتیک

برخی مصرف کننده ها و سرویس دهنده های خود را به ساختمان های زیرساخت مخصوصا ساختمان امام خمینی منتقل کند !؟

( توجه کنید از افتخارات شهراد (اسایتک) در اکثر موراد این است که اصلا سیکو ندارندو همه چیز میکرو تیک است ما حتی با سیسکو نتوانسیتم با آنها یک BGP load balance ران کنیم ( زمانی که تامین پهنای باند خود را از آنها انجام میدادیم و مجبور شدیم اینطرف برای اینکه پارامترهای تانل کاملا قابل Tune باشد 1100 میکروتیک بگذاریم ! ا)

خوب در این صورت ترافیک خیلی از سرویس دهنده های دیگر نیز که از همین نقطه عبور میکند در داخل شبکه اسایتک به مقصد میرسد و نه در آن سوی آبها در هتزنر و لیز وب !
خوب با این حساب عملا زیر ساخت داره ترافیک اینترنت میفروشه به دیگر سرویس دهندگان اما ترافیک رو میفرسته به شبکه اسایتک
اساتکی که خودش حدود 5.5 گیگ پهنیا باند از زیر ساخت داره ! اما داره از زرساخت ترافیک شبکه حدود 20 گیابیت میگیره ! عملا و به زبان ساده داره به زیرساخت پهنای باند میفرشوه ( و در واقعیت هم همین است که روانه شدن ترافیک هیا شبانه ای که قبلا از خارج از ایران می آمده به سرورهای آسایتک ) شهراد درآمد بیشتری کسب خواهد کرد ! پس هرطور که شده حتی با التماس و خواهش از سافت گذر و یا ارائه یک یا دو سرور تست به پی سی دانلود و یاسایتهای مشابه هم که شده می خواهد ترافیک شبکه خود را زیاد کند !
چرا که یک سرور اگر 1 گیگابایت ترافیم روی ان ایجاد شود مثلا آن ترافیک برای زیرساخت 2.5میلیون ارزش ماهیانه دارد ! اما آسایتک آن پهنای باند را با نصف قیمت هم میتواند کاری کند که از کشور خارج نشود !
هاست دی ال بازیچه ای است که از اعتبار نسبی خود در زیمنه میزبانی سایتهای بزرگ برای این هدف آسایتک خرج میکند - امیدوارم موفق باشند

همه اینها بسیار عالی است درواقع مساله ای است که در همه جای دنیا چیزی به نام اینترنت را تشکیل داده !
چرا که در نتیجه آن کاربران با سرعت بسیار بالا ( بیش از 14 مگابیت ) و latency فوق العاده پائین به محتوای دیجیتال مد نظر خود دست پیدا میکنند ! و توجه شرکتها به بهبود مسیرهای ارتباطی خود برای همه نقاط جهان و کشور معطوف می شود زیاد امر هم این است نه مقدار پهنای باند
توجه کنید میبینید خیلی از دیتاسنترهای دنیا به Peer و زمان های پینگ با دیگر Careerها اشاره میکنند و آن را از نقاط قوت خود میدانند ! زیرا هر کدام از اینها عامل تعیین کننده برای انتخاب شدن آنهاست که چه کسی تامین ککنده پهنای باند آنهاست !

اما در ایران من آن را ***ی خوندم
چون در ازای یک پهنای باند کم و با محدودیت حجمی ( که عملا دیگه کلا منسوخ شده روی بسرتهای کابلی ) هزینه اینترنت ( که هر مگابیت اختصاصی بدون محدودیت آن 250 هزارتومان متوسط قیمت دارد ) را به شما ارائه میکنند ! اما در ازای آن شما واقعا اینترنت دریافت نمیکنید مخصوصا زمانی که بخش زیادی از محتوا داخل ایران میزبانی شده باشد که البته هدف هم همین است .
پس شما پول اینترنت میدید اما ترافیک داخلی استفاده میکنید ! ترافیکی که خیلی خلی کمتر باید قیمت داشته باشه

پس اگر در مجموع بتوانیم محتوا سازی و میزبانی را در داخل ایران انجام دهیم باز هم تا زمانی که هزینه اینترنت کاربر کاهش پیدا نکند هیچ تفاوتی به حال کسی نخواهد کرد و پول های کلان به حساب زیرساخت و متحدانش واریز می شود !

در نهایت شما هزینه برای سرویس داحل ایران پرداخت میکنید ، ارتباط اینترنت جهانی ضعیف و نابود کننده رتبه گوگل بدست می آورید ، سرعت شاید خوب دانلود بدست می آورید ، آپتایم قطعا کمتر نسبت به خارج از ایران خواهید داشت ، دسترسی فیزیکی در صورت امکان به سرو رخود پیدا میکنید ، پهنای باند محدود خواهید داشت و یا باید برای ان پول زیادی بپردازید ( از هر 100 گیگ 40 هزارتومان تا هر ترابایت 40 هزارتومان ) و ازهمه مهمتر وای به روز که مشکلی در سرور و زیرساخت ارتباطی دیتاسنتر ایجاد شود با توجه به Fail Point های زیاد عملا رفع مشکل با کرام الکاتبین خواهد بود !

پس اگر میخواهیدسایتی را در ایران میزبانی کنید عاقلانه ترین راه آنهم در ازای یک پیشنهاد غیر قابل چشم پوشی و وسوسه انگیز این است که برخی از سرورهای دانلود خود را به ایران منتقل کنید
همانکاری که تعدادی از مشتریان ما هم انجام داده اند !

- - - Updated - - -

WOW
عجب مطلب طولانی شد !

Mohammad_reza
July 1st, 2014, 19:54
@wanener

به نکته خوبی اشاره کردید. اما چیز دیگه ای که این بین هست ، اگر میشد دیتای خارجی و داخلی رو یه روشی تفکیک کرد ، میشه خیلی هزینه اینترنت کاهش پیدا کنه.
حالا الان آسیاتک یا امثالهم شاید به قول شما ***ی کنند ولی همین که این اتفاق بیافته یعنی سرورهای دانلود بیاد روی بستر اینترنت داخل ، زمینه برای این فراهم میشه که قیمت اینترنت کاهش پیدا کنه ...

ولی خوب سخنان شما این رو برام روشن کرد که سایت هایی مثل دانلودها و ... دارن خدمات ویژه ای از آسیاتک یا هاست دی ال دریافت می کنند و خدماتی که به اونها داده میشه با خدماتی که به کاربران عادی داده میشه پر توفیق است ...

iran-developers
July 1st, 2014, 20:57
سلام

هاست دی ال ال که با آسایتک همکاری می کنند و بهتر بگوئیم به استخدام آنها در آمده است فقط در یک جهت حرکت میکند ! افزایش ترافیک روی شبکه و زیرساخت آسیاتک!
حالا دلیل آن دو چیز است که هر دو آنها را من به شخصی ***ی در روز روشن به شیوه مدرن نام گزاری میکنم ! ( و البته اگر شما غیر از این منطقی دیدید برای من توضیح بدهید شاید رای من هم برگردد ! )

اگر شما به عنوان سافت گذر ، پی سی دانلود و ...... سرورهای خود را به ایران منتقل کنید ( مخصوصا سرورهای دانلود ) چه اتفاقی خواهد افتاد !؟
یک اتفاق بزرگ ! پهنای باند مصرفی مخصوصا دانلود مسیر های اینترنت ایران افت زیادی خواهد داشت ! چون دیگر ترافیک از آنها عبور نمی کند ! پس بنابراین عملا شما اینترنت به معنای واقعی جهانی آن استفاده نمی کنید !
خوب تااینجا زیاد مشکلی نیست باز زیرساخت مثل خیلی موارد دیگر که کاری از دست ما بر نمی آید اسب خود را میتازاند !

حال اگر خود اسیاتک کمپین های بزگ تبلیغاتی راه بیاندازد و کاربران دی اس ال خود را زیاد کند چه می شود !؟
اما باز سهم اساتک آنقدر نیست که بتواند سعهم خیلی زیادی از مصرف داخلی را پوشش بدهد !

برخی مصرف کننده ها و سرویس دهنده های خود را به ساختمان های زیرساخت مخصوصا ساختمان امام خمینی منتقل کند !؟

( توجه کنید از افتخارات شهراد (اسایتک) در اکثر موراد این است که اصلا سیکو ندارندو همه چیز میکرو تیک است ما حتی با سیسکو نتوانسیتم با آنها یک BGP load balance ران کنیم ( زمانی که تامین پهنای باند خود را از آنها انجام میدادیم و مجبور شدیم اینطرف برای اینکه پارامترهای تانل کاملا قابل Tune باشد 1100 میکروتیک بگذاریم ! ا)

خوب در این صورت ترافیک خیلی از سرویس دهنده های دیگر نیز که از همین نقطه عبور میکند در داخل شبکه اسایتک به مقصد میرسد و نه در آن سوی آبها در هتزنر و لیز وب !
خوب با این حساب عملا زیر ساخت داره ترافیک اینترنت میفروشه به دیگر سرویس دهندگان اما ترافیک رو میفرسته به شبکه اسایتک
اساتکی که خودش حدود 5.5 گیگ پهنیا باند از زیر ساخت داره ! اما داره از زرساخت ترافیک شبکه حدود 20 گیابیت میگیره ! عملا و به زبان ساده داره به زیرساخت پهنای باند میفرشوه ( و در واقعیت هم همین است که روانه شدن ترافیک هیا شبانه ای که قبلا از خارج از ایران می آمده به سرورهای آسایتک ) شهراد درآمد بیشتری کسب خواهد کرد ! پس هرطور که شده حتی با التماس و خواهش از سافت گذر و یا ارائه یک یا دو سرور تست به پی سی دانلود و یاسایتهای مشابه هم که شده می خواهد ترافیک شبکه خود را زیاد کند !
چرا که یک سرور اگر 1 گیگابایت ترافیم روی ان ایجاد شود مثلا آن ترافیک برای زیرساخت 2.5میلیون ارزش ماهیانه دارد ! اما آسایتک آن پهنای باند را با نصف قیمت هم میتواند کاری کند که از کشور خارج نشود !
هاست دی ال بازیچه ای است که از اعتبار نسبی خود در زیمنه میزبانی سایتهای بزرگ برای این هدف آسایتک خرج میکند - امیدوارم موفق باشند

همه اینها بسیار عالی است درواقع مساله ای است که در همه جای دنیا چیزی به نام اینترنت را تشکیل داده !
چرا که در نتیجه آن کاربران با سرعت بسیار بالا ( بیش از 14 مگابیت ) و latency فوق العاده پائین به محتوای دیجیتال مد نظر خود دست پیدا میکنند ! و توجه شرکتها به بهبود مسیرهای ارتباطی خود برای همه نقاط جهان و کشور معطوف می شود زیاد امر هم این است نه مقدار پهنای باند
توجه کنید میبینید خیلی از دیتاسنترهای دنیا به Peer و زمان های پینگ با دیگر Careerها اشاره میکنند و آن را از نقاط قوت خود میدانند ! زیرا هر کدام از اینها عامل تعیین کننده برای انتخاب شدن آنهاست که چه کسی تامین ککنده پهنای باند آنهاست !

چون در ازای یک پهنای باند کم و با محدودیت حجمی ( که عملا دیگه کلا منسوخ شده روی بسرتهای کابلی ) هزینه اینترنت ( که هر مگابیت اختصاصی بدون محدودیت آن 250 هزارتومان متوسط قیمت دارد ) را به شما ارائه میکنند ! اما در ازای آن شما واقعا اینترنت دریافت نمیکنید مخصوصا زمانی که بخش زیادی از محتوا داخل ایران میزبانی شده باشد که البته هدف هم همین است .
پس شما پول اینترنت میدید اما ترافیک داخلی استفاده میکنید ! ترافیکی که خیلی خلی کمتر باید قیمت داشته باشه

پس اگر در مجموع بتوانیم محتوا سازی و میزبانی را در داخل ایران انجام دهیم باز هم تا زمانی که هزینه اینترنت کاربر کاهش پیدا نکند هیچ تفاوتی به حال کسی نخواهد کرد و پول های کلان به حساب زیرساخت و متحدانش واریز می شود !

در نهایت شما هزینه برای سرویس داحل ایران پرداخت میکنید ، ارتباط اینترنت جهانی ضعیف و نابود کننده رتبه گوگل بدست می آورید ، سرعت شاید خوب دانلود بدست می آورید ، آپتایم قطعا کمتر نسبت به خارج از ایران خواهید داشت ، دسترسی فیزیکی در صورت امکان به سرو رخود پیدا میکنید ، پهنای باند محدود خواهید داشت و یا باید برای ان پول زیادی بپردازید ( از هر 100 گیگ 40 هزارتومان تا هر ترابایت 40 هزارتومان ) و ازهمه مهمتر وای به روز که مشکلی در سرور و زیرساخت ارتباطی دیتاسنتر ایجاد شود با توجه به Fail Point های زیاد عملا رفع مشکل با کرام الکاتبین خواهد بود !

پس اگر میخواهیدسایتی را در ایران میزبانی کنید عاقلانه ترین راه آنهم در ازای یک پیشنهاد غیر قابل چشم پوشی و وسوسه انگیز این است که برخی از سرورهای دانلود خود را به ایران منتقل کنید

- - - Updated - - -

WOW
عجب مطلب طولانی شد !
درود حرفتون که درسته ولی کامل توضیح ندادید یه تایپیک باز کنیم بهتره
شعوره پشتیبان های آسیا تک منفی حد فقر اون خانم بیگی مسیول فروشش انگار خون باباشو بهش بدهکاریم یه طوری صحبت میکنه که اصلا آدم حالش به هم می خوره
در رابطه با ***یشونم زیر ساخت اگه زیر ساخت بود تا الان شکایت رو طرح می کرد و ارسال می کرد ولی همونشم به این فکر نیوفتاده بوده فقط هزینه تراشی شده تا الان براش
با تشکر از اطالاع رسانیتون

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

WOW
عجب مطلب طولانی شد !
درود حرفتون که درسته ولی کامل توضیح ندادید یه تایپیک باز کنیم بهتره
شعوره پشتیبان های آسیا تک منفی حد فقر اون خانم بیگی مسیول فروشش انگار خون باباشو بهش بدهکاریم یه طوری صحبت میکنه که اصلا آدم حالش به هم می خوره
در رابطه با ***یشونم زیر ساخت اگه زیر ساخت بود تا الان شکایت رو طرح می کرد و ارسال می کرد ولی همونشم به این فکر نیوفتاده بوده فقط هزینه تراشی شده تا الان براش
با تشکر از اطالاع رسانیتون

CityKala.net
July 1st, 2014, 21:20

پشت‌صحنه آسياتك براي اين دوستان، چيز ديگري را حكايت مي‌كند!

هاست‌دي‌ال...!

asrhosting
July 1st, 2014, 22:29
بعد سه سال کار کردن روی سرور های داخل ایران با قاطعیت می گم سایت هاتون رو بیارین رو سرورهای ایران .
سرورهای خارج کشور رو به عنوان دانلود هم دیگه نمی شه استفاده کرد و کسی اگر کمی بودجه و سرمایه گذاری کنه روی سرور های ایران راحت پاسخ گوی هاست دانلودش هست .
سرور های داخل 100% پاسخگوی سایت های پارسی زبان هستن .

از نظر آپ تایم و سرعت واقعا در شرایط قابل قبولی هستن

rabis
July 1st, 2014, 23:39
اسیا تک یکی از بی خودترین مراکزیه که سرویس میده
یه سایت ما با روزی50هزار بازدید رو به فنا دادن رفت...

wanener
July 2nd, 2014, 01:36
بعد سه سال کار کردن روی سرور های داخل ایران با قاطعیت می گم سایت هاتون رو بیارین رو سرورهای ایران .
سرورهای خارج کشور رو به عنوان دانلود هم دیگه نمی شه استفاده کرد و کسی اگر کمی بودجه و سرمایه گذاری کنه روی سرور های ایران راحت پاسخ گوی هاست دانلودش هست .
سرور های داخل 100% پاسخگوی سایت های پارسی زبان هستن .

از نظر آپ تایم و سرعت واقعا در شرایط قابل قبولی هستن

سلام
با قطعیت نظر شما مخالف هستم
اگر چه خود ما در سه دیتاسنتر مطرح و قابل اطمینان سرویس ارائه میکینم ، اما سطح ارائه خدمات قابل مقایسه نیست !
ما گنج هم پیدا کنیم نمیتوانیم با ماهی 200 هزارتومان سرورهای دسکتاپ با رم 32 گیگ و 4 ترابایت هارد Enterprise ارائه کنیم ! و بدتر از آن 20 ترابایت ترافیک هم بدهیم و امثال این شرایط
در اینکه دسترسی و امنیت اطلاعات داخلی بیشتر است شکی نیست اما کیفیت و آپتایم بنده نظر شما را رد میکنم !

iran-developers
July 2nd, 2014, 02:35
سلام
اگر چه خود ما در سه دیتاسنتر مطرح و قابل اطمینان سرویس ارائه میکینم ، اما سطح ارائه خدمات قابل مقایسه نیست !
ما گنج هم پیدا کنیم نمیتوانیم با ماهی 200 هزارتومان سرورهای دسکتاپ با رم 32 گیگ و 4 ترابایت هارد Enterprise ارائه کنیم ! و بدتر از آن 20 ترابایت ترافیک هم بدهیم و امثال این شرایط
در اینکه دسترسی و امنیت اطلاعات داخلی بیشتر است شکی نیست اما کیفیت و آپتایم بنده نظر شما را رد میکنم !

درسته ولی دیگه دنیای ایران با خارج مرز ایران فرق داره
اصلا فکر کنم آسمانش فرق می کنه نمی دونم جطوریه

irandisk
June 23rd, 2015, 13:45
سلام،

روی کیفیت بحثی نیست ولی مسئولین همه کشورها هموطنان خودشونو تشویق می کنند که از دیتاسنترهای داخلی استفاده کنند تا بجای اینترنت از ترافیک داخلی بستر شبکه ای همون کشور استفاده بشه مثل آلمان و ...

با تشکر
موفق باشید

se7en-host
June 23rd, 2015, 14:07
سلام،

روی کیفیت بحثی نیست ولی مسئولین همه کشورها هموطنان خودشونو تشویق می کنند که از دیتاسنترهای داخلی استفاده کنند تا بجای اینترنت از ترافیک داخلی بستر شبکه ای همون کشور استفاده بشه مثل آلمان و ...

با تشکر
موفق باشید
برای 100 پست کردن راه های دیگه است
تاریخ تایپیک رو دیدید ؟

mehrangta
June 23rd, 2015, 19:35
بدیش این هست که حتی روی اتک های ریز هم بلوک میکنن.

hegza
June 23rd, 2015, 20:08
برای 100 پست کردن راه های دیگه است
تاریخ تایپیک رو دیدید ؟

تاپیک قدیمی هست و دوستی بالا اورد بهر حال نیازه که تاپیکی رو ناقص گذاشته وگرنه کامل بود بالا نمیومد

- - - Updated - - -

سلام
کامل صحیح میفرمائید اما نه کاملا چرا؟
شما اگر سایت مربوطه که نیاز به سرور داره رو آنالیز کنید و ارزش گذاری کنید خواهید دید 200 هزار تومان اصلا قابل رقابت در داخل کشور نیست.
اما سایتهای مهم و شناخته شده یکیش همین بلاگفا بعد یک عمر زحمت تقریبا نابود شده چرا؟ چون اونبر دنیاست و دسترسی نداره بقول خودش 14 روز طول کشید هارد رو ببرن جای دیگه اما تهران بود اینطور میشد؟
ایا تهران بود و ماهیانه از بعضی خدمات گیرنده ها پول میگرفت باز هم اینطور میشد؟
سایتش حدود 40% اطلاعاتش پریده و حدود 50 روزه رو هواست آیا این اختلاف قیمت ارزشش رو داشت؟ و باز ایا هزینه سرورهای بک اپ و ... در ایران بصورت داخل دیتا سنتری با یک سرور 2-3 تومنی و یک هارهای حجیم باز ارزون تر در نمیومد؟
یا سایتی مثل دیوار , دی جی کالا و... آیا با درآمد و نفوذی که دارند ارزش داره برند خارج کشور؟

بله سایتهایی که مطلب دارند و صرفا ورودی گوگل ترافیک اونا رو تامین میکنه حالا 4 روز هم دوون شد مهم نیست چون مدیر محوره نه کاربر محور
بشخصه بنده خودم ترجیح میدم یکی از سایتهام رو بیارم اینجا شاید هزینه نگهداری زیاد باشه اما کانفیک سروری که خواهم کرد بسیار بسیار بسودم خواهم بود ما باند ویت نمیخوایم ما پروسس زیاد داریم
ما یکی از سیتم های کسب درآمدیم خیلی هاتون الان عضو هستن در اون سایت چه عیب داره من بخاطر اینکه لوود سایتهای شما بهتر بشه و فرایند پروسس قوی تر بشه و کلیک کاربران شما بخاطر بعضی مسائل حروم نشه آیا این بضرر ما خواهد بود؟ اونم بخاطر شاید بجز پول سخت افزاری که میزاریم اختلافش 400 تومن بشه. و همیشه و در هر حالتی تهش سایتمون 2 روز بخوابه ولی میدونیم جاش امنه؟!؟!1! یا اینکه سرور ببندن و .... و زحمات چندین سالمون حروم بشه . کلاه بردارمون بکنن و...؟ و یا سیستم های مالی مثل زرین پال ایران مارکت پی لاین و... اینا باند ویت نمیخوان اینا امنیت میخوان اینا سرور کانفیک اختصاصی با توجه به نوعیت کارشون میخوان.
بله در خارج هم میشه کولو کرد با هزاران روش ولی آیا میتوان با یقین این کولو رو فقط از ایران مدیریت کرد؟ ما ایرانی هستیم و تحریم هستیم بحث وقتی کرده میشه باید همه جوانب رو دید نه هزینه ماهیانه فلان در ماه
خداوند پشتیبان همه کسب و کارهای ایرانی باشه که بتونیم ما هم بگیم هستیم همونطور که آلمان 70 سال پیش که نابود شد الان غوله تو هر چیزی فقط و فقط اراده خودمون کمکاری رو روی ما باقی نزاریم رشد میکنیم.