PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد این دو سئو کارا چیه؟

یاشار زوم
June 25th, 2014, 05:05
........

hotler
June 26th, 2014, 08:40
آرش سئو رو کاملاً رد میکنم. الان پول بدید فردا باید برید دنبال پولتون.

سئو تک هم خوبه.

برای چپه سایتی میخواید سئو کنید ؟

songkadehnew
June 26th, 2014, 08:57
همه سئو کاران چه نمونه داشته باشند چه نداشته باشند پشیمون میشید از پولی که بهشون میدید
یکی از دسوتان ما 1 م داد به سئو باز هیچ کاری هم براش نکرد

hotler
June 26th, 2014, 08:58
همه سئو کاران چه نمونه داشته باشند چه نداشته باشند پشیمون میشید از پولی که بهشون میدید
یکی از دسوتان ما 1 م داد به سئو باز هیچ کاری هم براش نکرد

SEOBaz.net ?

songkadehnew
June 26th, 2014, 09:02
سئو | بهینه سازی سایت | سئو باز (http://seobaz.in/)

hotler
June 26th, 2014, 09:10
آرش سئو ( در این مورد زیاد مطمئن نیستم )
3eo.in
seoshomal.ir
4movie

این چند نفر کلاه بردار هستند مواظب باشید کلاه شما رو برندارند.

موفق باشید.

songkadehnew
June 26th, 2014, 10:23
میگم پس باید به یکی اعتماد کرد چون پول کمی نمیدیم اینا همشون وعده ص 1 اول میدن ولی هیچ کدوم عملی نمیشه
از نظر شما کجا بهتره ؟
ملی سئو خوبه ؟

M-Sadeghi
June 26th, 2014, 10:34
سلام اگر می خواید یه کار مطمئن داشته باشید بدید به سایت سئو و بهینه سازی سایت (http://www.shomalseo.ir/) (شمال سئو)انصافا کارش عالیه سایت مدیا فارس تو کلمه دانلود فیلم جدید و دانلود فیلم چهارم هست اون سئو کرده.

ای دی یاهوش پ.خ شد

isn
June 26th, 2014, 10:37
دوست عزيز سءو مساله راحتي نيست !
چند روش سءو وجود داره
معمولا تو ايران يه پلاگين مي زارند و يا علي مدد ...
به هر حال سءو تك قديميه و پيشنهاد ميشه / تعرفه بالايي هم داره ولي به هر حال تيم هستند ...

OmidX
June 26th, 2014, 11:03
سئو خوب و تضمینی میخواید ، فقط کاسپید ... سال های سال کارش همینه ...

parsian2host
June 26th, 2014, 13:29
سئوتک | مرکز تخصصی خدمات سئو و بهینه سازی وب (http://www.seotech.ir)

آقا این سئوتک (http://www.seotech.ir/) کارش درسته

یاشار زوم
June 26th, 2014, 15:11
برای سایت فیلم میخواستم

- - - Updated - - -

سلام اگر می خواید یه کار مطمئن داشته باشید بدید به سایت سئو و بهینه سازی سایت (http://www.shomalseo.ir/) (شمال سئو)انصافا کارش عالیه سایت مدیا فارس تو کلمه دانلود فیلم جدید و دانلود فیلم چهارم هست اون سئو کرده.

ای دی یاهوش پ.خ شد

خودم با شمال سئو کار کردم کلاه برداری بیش نیست

- - - Updated - - -

کاسپین گرونه برای شرکت ها مناسبه نه شخصی

M-Sadeghi
June 26th, 2014, 16:47
من کار کردم باهاش بهم آموزش داد بعد الان انصافا سایتمون بازدید خیلی بالا رفت همیشه هم گوشیشو جواب میده

emperor3508
June 26th, 2014, 16:52
سئو تک کارش خوبه
دیجی سئو هم بد نیست

یاشار زوم
June 26th, 2014, 17:16
دیگه کسی سئو کار نمیشناسه؟

hotler
June 27th, 2014, 01:32
من کار کردم باهاش بهم آموزش داد بعد الان انصافا سایتمون بازدید خیلی بالا رفت همیشه هم گوشیشو جواب میده

خوبه که در چند پست قبلی به این موضوع اشاره کردم که ایشون کلاه برداری بیش نیست.

seoshomal = vidbaz = 4movie = pfilm.ir

و الان احتمال میدم شما هم مولتی یوزر باشی و خود این فرد باشی....

mahdiazarnia
June 27th, 2014, 02:35
سمت seotech به هیچ عنوان نرید

یاشار زوم
June 27th, 2014, 02:45
خوبه که در چند پست قبلی به این موضوع اشاره کردم که ایشون کلاه برداری بیش نیست.

seoshomal = vidbaz = 4movie = pfilm.ir

و الان احتمال میدم شما هم مولتی یوزر باشی و خود این فرد باشی....

:39:

- - - Updated - - -

ممنون ولی میشه دلیلش بگین

hostfire
June 27th, 2014, 02:46

میشه دلیلش رو بگید؟چون بنده میخوام کار بدم بهشون

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

mahdiazarnia
June 27th, 2014, 02:51
:39:

- - - Updated - - -

ممنون ولی میشه دلیلش بگین

رو تجربه کار باهاشون عرض می کنم

- - - Updated - - -

میشه دلیلش رو بگید؟چون بنده میخوام کار بدم بهشون

Sent from my LG-D325 using Tapatalk
hostfire عزیز حقیقت من 1 سال پیش حدوداً ، یک بنده خدایی رو فرستادم سمت این ها تا کار سئوشون رو انجام بدند ولی طوری شد که اشک طرف دراومد
جوری که از من شاکی شده بود که معرفی کردم
بعد از اینکه پرداخت کرده بودند صورت حساب رو که کارهاشون شروع بشه ، دیگه خبری نبود ازشون ، پاسخ هر ایمیل که خودم پیگیر کارشون شده بودم حدود 2-3 روز طول میکشید
حالا شاید الان کارهاشون اکی شده و اینطور نیست ولی اینا چیزیه که خودم شاهدش بودم
البته شاید سرشون بیش از حد شلوغه
و یک مسئله دیگه اینکه من پسورد ادمین وردپرس این ها رو عوض کردم که کسی دسترسی نداشته باشه ، درحالیکه اون ها میگفتند کارهی سئو داره انجام میشه درحالیکه دسترسی نداشتند

یاشار زوم
June 27th, 2014, 02:53
رو تجربه کار باهاشون عرض می کنم

ممنون اگه کسی رو میشناسید که تجربه خوبی باهاش دارین یا کارش خوبه معرفی کنید

باتشکر

mahdiazarnia
June 27th, 2014, 02:59
ممنون اگه کسی رو میشناسید که تجربه خوبی باهاش دارین یا کارش خوبه معرفی کنید

باتشکر

والله حقیقت دیگه با کسی کار نکردم
به نظر من بهترین سئو کار خود شخص هست چون می دونه دقیق چی می خواد ، مطالب اختصاصی ، استفاده از تگ های مناسب و نکات دیگر ، اگر رعایت بشه کاملاً بالا خواهید آمد تو موتورهای جستجو
بطور مثال کلمات زیر را در گوگل سرچ کنید :
سرور فرانسه - سرور آلمان - سرور هلند - هاست ssd
فکر کنم تو صفحات اول یا دوم گوگل باشیم ، هزینه ای هم نکردیم فقط نکاتی که تو سایت های مختلف بهشون تاکید شده بود ، جدی تر گرفتیم و رعایت کردیم

a.e
June 27th, 2014, 04:00
بهترین سئو کار مدیر سایت هست؛ کار زیادی جز وقت گذاشتن در حدود 24 ساعت نیز نخواهد داشت. کافیست تا در صفحات فارسی و انگلیسی سرچ بفرمایید و نکاتی مانند رعایت کردن تگ های اچ ؛ استفاده از افزونه های مورد نیاز و دیگر موارد را همانند راهنمایی هایی که انجم شده است انجام دهید مطمئن باشید جواب بهتر و از نظر هزینه نیز هزینه کمتر (شاید 0) برای شما در برخواهد داشت

unlimited
June 27th, 2014, 04:12
سلام

دوستان کدوم یکی از سئو کاران رو تایید می کنید؟

پرتال آرش سئو - اعضا (http://arashseo.ir/)
نمونه کارشون خوبه ولی اسم بزرگی نداره
.................................................. ................
سئوتک | مرکز تخصصی خدمات سئو و بهینه سازی وب (http://www.seotech.ir/)
اسم بزرگی داره ولی کارشو نمیدونم خوبه یا نه
.................................................. ................

دوستانی که تجربه لطفا راهنمایی کنید

باتشکر

- - - Updated - - -

اپ

سلام وقت بخیر دوست عزیز سایت سئوتک اصلا ندیده بودم تا کنون اما آرش سئو بیشتر روی سایت های فیلم و موزیک کار کرده و سایت موفقی رو نداشته که به درآمد بالایی رسیده باشه از این جهت تخصص در این راستا ندارند !

hotler
June 27th, 2014, 05:21
سلام وقت بخیر دوست عزیز سایت سئوتک اصلا ندیده بودم تا کنون اما آرش سئو بیشتر روی سایت های فیلم و موزیک کار کرده و سایت موفقی رو نداشته که به درآمد بالایی رسیده باشه از این جهت تخصص در این راستا ندارند !

قبول دارم ، سایت سریال دی ال رو سئو تک سئو کرد.

اما بعد از مدتی دیده شد که کپی رایت سئو تک از فوتر سایت سریال دی ال برداشته شده . یعنی اصلاً کاری انجام ندادند.

آرش سئو هم که وسط کار یک دلیلی میاره و کار شما رو رها میکنه و در همونجا قرارداد لغو میشه.

موفق باشید....

fanix
June 27th, 2014, 11:43
1admin.ir

Omid.K
June 27th, 2014, 13:01
man khodam ba chadin site seo kar kardam mesl " pars seo " seoo roz shomal seo ba seotech poli ke be arash seo 6 farvardin 93 dadam az 2 roz badesh karamo shoro kard hata to sitesh etelaiye zad ke kar ghabol nemikone mitonest mesl bazi sita pol begire bezar to nobat hata kharjay ezafi mesl baghiye seo kara baram dorost nakard goft shoma niyaz ba back link nadari manam bedon back link hame postam index shod khoda shahede amaramo az 4 hezarta resond be 49 hezarta tamam postam dakhle google index shod kares doroste asasi khastin aksam mziaram

om!d-D
June 27th, 2014, 14:01
Modiresite
Kaspid

tizparvaz
June 27th, 2014, 14:14
کاسپید اصلا جواب نمیده

یاشار زوم
June 27th, 2014, 14:21
کاسپید اصلا جواب نمیده

جواب بده نده فرقی نمیکنه گرونه...

deltamusic
June 27th, 2014, 16:10
3eo.ir
آقای حیدری
من از ایشون واقعی راضی هستم.واقعا کارشون عالیه.علم سئو رو واقعا دارن

smusic
June 27th, 2014, 16:36
سلام دوست عزیز خسته نباشید
من اون روز توی یاهو مشکل سایت خودم رو که شاید بسیارتون میشناسید با آرش سئو مطرح کردم بیشتر سئو کار ها معمولا پول وسط نباشه کاری نمیکنن در حالی که ایشون نزدیک به 2 ساعت وقتش رو روی سایت من قرار داد اصلا نه آرمی از خودش خواست بزاره و نه اینکه پولی خواست هیچی و واقعا من تعجب کردم خواستم بهتون بگم کسانی که واسشون پول اهمیت نداره معمولا آدم های شرافت مندی هستن و همیشه از سوی ما حمایت میشن من بر اساس تجربه خودم این حرف رو اینجا نوشتم امیدوارم کمکی کرده باشم یا حق

nader_star
June 27th, 2014, 16:50
بهترین سئو کار خود مدیر سایت هست
خود ما تا به حال رو بیش از 10 تا سایت برای خودمون کار کردیم و با توجه به آموزش هایی که تو اینترنت هست جلو رفیتم و موفق بودیم
ولی اگر دنبال کسی هستید که بتونه راهنماییتون کنه و براتون کار انجام بده
2 تا سایت هست که مقاله های آموزشی خوبی خودشون می نویسن و آنالیز های سایتشون هم خوب هست
1admin.ir
rezashirazi.com
از مقالات آموزشیشون خودم زیاد استفاده کردم. ولی در مورد نمونه کارهاشون چیز زیادی نمی دونم. می تونید تماس بگیرید باهاشون و ازشون نمونه کار بخواید

یاشار زوم
June 27th, 2014, 19:01
سلام دوست عزیز خسته نباشید
من اون روز توی یاهو مشکل سایت خودم رو که شاید بسیارتون میشناسید با آرش سئو مطرح کردم بیشتر سئو کار ها معمولا پول وسط نباشه کاری نمیکنن در حالی که ایشون نزدیک به 2 ساعت وقتش رو روی سایت من قرار داد اصلا نه آرمی از خودش خواست بزاره و نه اینکه پولی خواست هیچی و واقعا من تعجب کردم خواستم بهتون بگم کسانی که واسشون پول اهمیت نداره معمولا آدم های شرافت مندی هستن و همیشه از سوی ما حمایت میشن من بر اساس تجربه خودم این حرف رو اینجا نوشتم امیدوارم کمکی کرده باشم یا حق

پس تایید میکنی

بنده خدا گفت که نصف پول اول میگیره نصف پول بعد این که به نتیجه رسید میگیره...

tizparvaz
June 27th, 2014, 19:11
جواب بده نده فرقی نمیکنه گرونه...
ما میخواستیم باهاشون کار کنیم 3 روز زنگ زدیم آخرم یک نفر پیدا نشد جواب مارو بده کلا

یاشار زوم
June 27th, 2014, 19:21
ما میخواستیم باهاشون کار کنیم 3 روز زنگ زدیم آخرم یک نفر پیدا نشد جواب مارو بده کلا

اها من فکر کردم سئوش جواب نمیده خوب نیست باز فرقی نمیکنه نمونه کارش دیدم زیاد جالب نیست به نسبت اسمش...

persianmagic
June 27th, 2014, 19:47

تجربه ثابت کرده 90% سئو کارای ایرانی یا *** و کلاهبردارن یا چیزی حالیشون نیست

بهترین کار سئو توسط خود فرد هست . کار شاخی نیست که به خاطرش 300- 600 هزینه بشه .مطلب هم به اندازه کافی وجود داره

50-60 % هم که بک لینک هست و اگر سایتتون بهترین سئو رو داشته باشه بک لینک نداشته باشید نتیجه خوبی نمیگیرید

موفق باشید

aliforce
July 5th, 2014, 16:12
دوستان عزیز لطفا بدون اطلاع حرف نزنید ! شمال سئو (مصطفی) که بعدضی از دوستان تعریفشون رو میکنن یه کلاه بردار واقعی هست ! این حرف من تنها نیست و سر خیلی از دوستان دیگه کلاه گذاشته ! اول مبلیغ رو برای سئو میگیره و میگه اگه سایت بالا نیومد تو گوگل پول رو بهتون برمیگردونم اما بعد اون موقع میگه اگه میخواین بازم پول بدید تا تظنینی بیارم بالا ! سر بنده و یکی از دوستان نزدیکم رو کلاه گذاشت !
و درباره آرش سئو یکی از بهترین سئوکارهای حال حاضر ایران هست و تمام سایت هایی که توسط ایشون سئو شده صدرنشین گوگل هستن و مهمترین مسئله در مورد آرش سئو این هست که پول پرست نیست و چون به کار خودش اطمینان داره نمیگه 100% تمام هزینه رو اول میگیرم !
موفق باشید

M-Sadeghi
July 5th, 2014, 17:07
ارش سئو رو همه دوستان تا حالا برای اولین بار می شناسند و تازه کار هستند.

بنظر من مسعود فاطمی عزیز (یک ادمین) و امیرسینا زمانیان (سئو موز فارسی) و هادی پورمحمد (سئو گوگل) بهترین سئو کارای ایران هستند.

- - - Updated - - -

همونطور که مشخصه بنده در کلاس های یک ادمین در مشهد با نام استارت آپ ویکند (روشن شو) شرکت کردم بسیار عالی.برنده جشنواره هم شدن خیلی عالی هست

Film_iran
July 5th, 2014, 21:04
سلام بنده در خدمتم بهتون آموزش میدم خودتون سئو کنید اگر مایل بودید پیام بدید

یاشار زوم
July 6th, 2014, 21:34
دوستان عزیز لطفا بدون اطلاع حرف نزنید ! شمال سئو (مصطفی) که بعدضی از دوستان تعریفشون رو میکنن یه کلاه بردار واقعی هست ! این حرف من تنها نیست و سر خیلی از دوستان دیگه کلاه گذاشته ! اول مبلیغ رو برای سئو میگیره و میگه اگه سایت بالا نیومد تو گوگل پول رو بهتون برمیگردونم اما بعد اون موقع میگه اگه میخواین بازم پول بدید تا تظنینی بیارم بالا ! سر بنده و یکی از دوستان نزدیکم رو کلاه گذاشت !
و درباره آرش سئو یکی از بهترین سئوکارهای حال حاضر ایران هست و تمام سایت هایی که توسط ایشون سئو شده صدرنشین گوگل هستن و مهمترین مسئله در مورد آرش سئو این هست که پول پرست نیست و چون به کار خودش اطمینان داره نمیگه 100% تمام هزینه رو اول میگیرم !
موفق باشید

شمال سئو 100 درصد کلاه برداره من باهاش کار کردم ...

hell.machine
July 6th, 2014, 22:00
سلام
در حال حاضر تو ایران افراد بسیار کمی هستند که تو سئو اشراف کافی بر کارشون دارند
در کل هزینه کردن برای سئو اصلا جالب نیست و به قول معروف ول خرجی هست :D
یه سرچ تو گوگل بزنید حداقل اگه تو 24 فقط 2 ساعت دربارش جستجو کنید 100% کارتون بهتر پیش میره
چون تو ابران اگثر سئو کارا 4 تا افزونه نصب میکنند و بسم الله ....
به هر حال اگه کمی وقتتون رو برای مطالب و آموزش های سئو بزارید موفق ترید
به طور مثال
سئو، آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی - رضا شیرازی مفرد (http://www.rezashirazi.com)
برخی از مطالبش جالب و مفید هست
چون بهترین سئو کار خود شخص هست چون میدونه دقیقا چی میخواد
اکثر سایت هایی که بالا هستند هم 70% با بک لینک هستند
موفق شاد و سربلند باشید

- - - Updated - - -

سلام
در حال حاضر تو ایران افراد بسیار کمی هستند که تو سئو اشراف کافی بر کارشون دارند
در کل هزینه کردن برای سئو اصلا جالب نیست و به قول معروف ول خرجی هست :D
یه سرچ تو گوگل بزنید حداقل اگه تو 24 فقط 2 ساعت دربارش جستجو کنید 100% کارتون بهتر پیش میره
چون تو ابران اگثر سئو کارا 4 تا افزونه نصب میکنند و بسم الله ....
به هر حال اگه کمی وقتتون رو برای مطالب و آموزش های سئو بزارید موفق ترید
به طور مثال
http://www.rezashirazi.com
برخی از مطالبش جالب و مفید هست
چون بهترین سئو کار خود شخص هست چون میدونه دقیقا چی میخواد
اکثر سایت هایی که بالا هستند هم 70% با بک لینک هستند
موفق شاد و سربلند باشید