PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درآمد آفلاین با سرور مجازی

filasufya
May 8th, 2014, 01:37
دوستان سلام
وقت همگی بخیر

اگر از 1001 مزیتی که یک وی پی اس در جهت درآمد زایی داره صرف نظر کنیم نرم افزارها، سایت ها و یا برنامه هایی هستن که اگر روی وی پی اس ران باشن ایجاد درآمد میکنن.شما فرض کنید مثل کوین جنریشن که البته روی پی سی جواب میده و استفاده روی وی پی اس ممنوع هست.
من چند وبسایت خارجی رو بررسی کردم همچنین انجمن هاشونو،بعضی ها راهکارهایی داده بودن مثلا برای بیت کوین و یا ...
خواستم قبل از اینکه این راه ها رو به مرحله آزمون و خطا بذارم از شما درخواست کنم که اگر کسی تجربه ای داره و نتیجه گرفته با من به اشتراک بذاره

ممنون میشم

M.Abooali
May 8th, 2014, 03:45
دنبال این شیوه ها رفتن شاید مقطعی به نظر در آستانه موفقیت هم قرار بگیرید، اما تهش چیزی دست شما را نخواهد گرفت.

نصیحت بنده تجربه دو دهه حضور در عرصه تجارت آنلاین هست. ساده نگیرش.

mazyar
September 11th, 2014, 22:24
درود
بستگی به کسب کار تون داره میزان تجربه و قابلیت رقابت در عرصه جهانی بعلاوه موانع اختصاصی پیش رو اما اگر پشتکار داشته باشید و دانش لازم رو موفقیت حتمی است

irsrev
September 11th, 2014, 22:51
درود

انجام چنین کارهایی معمولا توصیه نمی شود به دلیل آنکه شاید در انتها زمان زیادی از دست برود بدون نتیجه!

موفق باشید