PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش اجرای یک کد در تمام ساب دامنه ها

shyton021
April 30th, 2014, 00:58
سلام خسته نباشید

می خواستم ببینم میشه توسط روشی یا کانفیگ سرور یا تنظیمات فایل .htaccess کاری کرد که تمام ساب دامنه های دامین اصلی به هنگام اجرای هر نوع صفحه ای php html و ... درون آنها یک کدی که خودم تعریف کردم به صورت اتوماتیک قرار بگیره و اجرا بشه برای کاربر!؟

Wool
April 30th, 2014, 02:20
نیاز به کانفیگ نیست . اینطور که من فهمیدم شما احتمالا میخواید یک کد شبیه پاپ اپ پنجره ای تویه هر صفحه برای کاربرتون باز بشه . با کد های html و php شدنی هستش . البته کدو باید دستی تویه صفحه های قالبت بریزی .
با این حال نظر من بود اساتید انجمن شاید راه های دیگری رو بلد باشن . تشکر

shyton021
April 30th, 2014, 02:23
نیاز به کانفیگ نیست . اینطور که من فهمیدم شما احتمالا میخواید یک کد شبیه پاپ اپ پنجره ای تویه هر صفحه برای کاربرتون باز بشه . با کد های html و php شدنی هستش . البته کدو باید دستی تویه صفحه های قالبت بریزی .
با این حال نظر من بود اساتید انجمن شاید راه های دیگری رو بلد باشن . تشکر
نه عزیز نیاز دارم که اتوماتیک این کد داخل صفحه ها قرار بگیره تا هر ساب دامینی که ایجاد شد این کد در تمام صفحاتش باشه و به این شکلم باشه که به هنگام اجرا کد در صفحه قرار بگیره تا یک موقع صاحب ساب دامین کد را نتونه حذف کنه!

shyton021
April 30th, 2014, 10:58
بالا

shyton021
April 30th, 2014, 16:12
کسی از دوستان تا بحال این کار یا مشابه این را انجام نداده؟!