PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هاست ها ؟

salimy
April 14th, 2014, 11:45
سلام دوستان ... شاید زدن این پست کار درستی نباشه اما توی این بلبشو بازار هاست های بی کیفیت و بعضا برای عده ای سرگرم کننده ... قصدم از زدن این پست فقط این بود که دوستانی که تازه قصد خرید و راه اندازی سایت جدید دارند بی مورد وقت تلف نکنند و هزینه ای اضافی به این هاست ها ندهند . لذا با تمام احترام برای شرکت های هاستینگ ... دوستانی که به هر نحوی از هر شرکتی تا به امروز هاست خریده اند و یا در ارائه ی خدمات ضعیف بوده اند و یا در پشتیبانی و پاسخ دهی لطفا در همین پست مشکلات هاست مربوطه را بیان کنند . امیدوارم روزی شرکت های به درد نخور یا حذف بشن و یا خودشون و ارتقا بدن.

persianorbit
April 14th, 2014, 12:58
سلام

تا زمانی که سطح علمی و هوش افراد پایین باشد همیشه برای این نوع فعالیت ها مشتری هست.

باید به افراد یاد داده شود که چگونه خریداری کنند؟ چگونه هاستینگ های معتبر را شناسایی کنند؟ و در نهایت یاد بگیرند چگونه پول خود را خرج کنند.

وقتی تنها ملاک 90% افراد برای خریداری سرویس ( مثلا هاستینگ ) قیمت آن باشد مسلما باید هم انتظار کلاه برداری را داشته باشند.

yastheme
April 14th, 2014, 13:30
کیفیت رابطه مستقیم با هزینه داره, البته نه اینکه کورکورانه با هر قیمتی بخرید اما قیمت خیلی ارزون باید کمی تامل بر انگیز باشه, هاستی که کیفیت خوبی نداشته باشه و قیمتش در حد معمول باشه سریع ورشکست میشه و جمع می کنه میره, پس مجبوره قیمت کم بده مشتری های خودشو داشته باشه!
این دست شماست که از کجا خرید کنید!

ULTRAWEB
April 14th, 2014, 13:46
در دنیا شرکت های تازه استارت خورده در کمتر از ده سال ممکنه جم کنن و ورشکست شن
اینجا بخاطر برنامه ریزی فله ای و داغون ب کمتر از 3 تا 4 ماه می رسه

smhnw
April 14th, 2014, 14:10
تجارب شخصی من در طی این چند وقت که در خدمت کاربران وب هاستینگ تاک بوده ایم اینه

نکات قابل توجه هنگام خرید :

حتما قبل از خرید سرویس رو تست کنید

فروشگاه دارای نماد یا حداقل شرکت ثبت شده باشد

مطمئن شوید سابقه ی کاری خوبی دارند (حداقل با پرس و جو از کاربران عزیز)

فعالیت بالای 1 سال در زمینه ی هاستینگ داشته باشند

farmanrava
April 14th, 2014, 23:14
مشتریان یک هاستینگ و نظراتشون سندی برای کیفیت یک هاستینگ با تجربه میباشد
در صورتی که کیفیت یک شرکت خوب باشه این رو باید از زیان مشتریان اون شرکت شنید ....

در این امر همه چیز قیمت بالا یا پایین نیست ، هستند شرکت هایی که هزینه های بالا میگیرند اما کیفیت در حد 0 هستش
اما بالعکس هستند شرکت هایی که هزینه معقول میگیرند و کیفیت عالی هستش

موفق باشید

salimy
April 15th, 2014, 00:30
دوستان بین این همه هاست که اکثرشون می دونیم دروغ به خورد مشتریان می دن

بهترین هاست و چطور پیدا کنیم .

farmanrava
April 15th, 2014, 00:42
دوستان بین این همه هاست که اکثرشون می دونیم دروغ به خورد مشتریان می دن

بهترین هاست و چطور پیدا کنیم .

دوست عزیز دیگه قرار نشد توهین بشه به هاست فروش ها .... خوب و بد همه جا وجود داره این فقط توی صنف ما هستش ؟
شما میرید لباس بخرید فکر کردید بهتون راست میگن از جنس لباس ؟ شما میرین سوپر مارکت فکر کردین جنسی که میخرید مواردی که روش ذکر شده راست هستش ؟

در این انجمن همه ی فروشندگان تایپیک دارند میتونید به تایپیک فروشنده مراجعه کند از سخنان مشتریان معلومه که راضی هستند یا خیر ، خوب هستند یا خیر
از خود ما هم شروع کنید

پس همه با هم قابل مقایسه نیستند .... !!!

sheitonakshirazi
April 15th, 2014, 00:51
به نظر بنده دوتا مشکل وجود داره
یکی از طرف سرویس دهنده ها
که میان به مشتری دروغ میگن و سرویس با کلک دست مشتری میدن
یکی هم از طرف مشتری هست
خیلی از مشتری ها میرن دنبال ارزونی سرویس و نمیدونند سرویس دهنده ها دارن از کیفیت میزنند برای ارزون دادن
و از همه مهمتر مشتری به دنبال کیفیت نیست دنبال ارزونیه
مثلا من به مشتری میگم ما دو ساله اپتایم فلان سرورمون 100 درصد بوده مشتری میگه شما ارزونتر بده تو این دوسال 4 روزم قطع باشه مشکلی نیست.
بعنی میشه گفت قدر کیفیتو بیشتر مشتری ها نمیدونند

immortal1389
April 15th, 2014, 00:55
دوست عزیز دیگه قرار نشد توهین بشه به هاست فروش ها .... خوب و بد همه جا وجود داره این فقط توی صنف ما هستش ؟
شما میرید لباس بخرید فکر کردید بهتون راست میگن از جنس لباس ؟ شما میرین سوپر مارکت فکر کردین جنسی که میخرید مواردی که روش ذکر شده راست هستش ؟

در این انجمن همه ی فروشندگان تایپیک دارند میتونید به تایپیک فروشنده مراجعه کند از سخنان مشتریان معلومه که راضی هستند یا خیر ، خوب هستند یا خیر
از خود ما هم شروع کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f20/106635/

درود
سرجمع پست تمام کسانی که تو سه صفحه تاپیک شما از شما تعریف کردن سه تا هم نمیشه :دی و همگی ثبت نام اونها در سال 2014 بوده !
البته بنده قصد ندارم بگم هاست شما خوب نیست ولی نظر کسی که چهار تا پست هم تو انجمن نداره و تاریخ ثبت نام همه اونها هم به دو ماه نمیرسه و حتی یک مورد کاربر قدیمی و یا با پست بالا نیست واقعا میتونه ملاک خوبی برای کیفیت باشه ؟

salimy
April 15th, 2014, 01:02
قصد بی احترامی نداشتم

اما تو همین انجمن به قدری یه عده از بعضی هاست ها تعریف می کنند که یه خورده شبه انگیز هست .

من از چند هاست تا الان استفاده کردم

فقط منتظرم تا بهترین و که انتخاب کردم

لیست هاست های بنجول و اول از همه خودم منتشر کنم .

RoobinaServer
April 15th, 2014, 02:18

از خود ما هم شروع کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f20/106635/

این شیوه کاملا اشتباه هست در قوانین انجمن هم مشاهده کنید میبینید که قانون ذکر شده که نباید در تاپیک ها تعریف یا تکذیب و ... کرد.

به نظر بنده برای تشخیص یک هاست خوب اول از همه باید اطلاعات سطحی کامل در مورد هاست و بازار و ... به دست آورد و بعد مشتریان یک شرکت را مورد بازبینی قرار داد و با شرکت ها و ... که مشتری آن شرکت هستند تماس گرفت یا ... و ازشون کیفیت را سوال کرد.

کسی که یه هاست بگیره از یک شرکتی مثلا شرکت x و ایشون هر روز توسط باگ اسکریپت بازی که روی هاست آورده بالا هک بشه میشه گفت کیفیت و امنیت پائینه ؟ همین مشتری میاد میگه این شرکت کیفیت نداره. :) نمیدونم تونستم منظور را برسانم خدمتتون یا نه.

به نظر بنده فقط شرکت ها و افرادی که از این موارد سر در میارن و در حقیقت به صورت واقعی میدادند هاست چیه میتوانند نظر دهند نه هر مشتری با هر سن و سالی و از سر لج یا .. که با یک شرکت دارد بیاید و در مورد آن شرکت نظر دهد.

در کل اگر خریدار هاست آگاه باشه و کاملا درست تحقیق بکنه از مشتریان آن شرکت میتونه به نتایج خوبی برسه پس بازم میرسیم به نقطعه اول همه تاپیک های اینچنینی :

فرهنگ نادرست و عدم آگاهی خود مشتریان

به نظر بنده دوتا مشکل وجود داره
یکی از طرف سرویس دهنده ها
که میان به مشتری دروغ میگن و سرویس با کلک دست مشتری میدن
یکی هم از طرف مشتری هست
خیلی از مشتری ها میرن دنبال ارزونی سرویس و نمیدونند سرویس دهنده ها دارن از کیفیت میزنند برای ارزون دادن
و از همه مهمتر مشتری به دنبال کیفیت نیست دنبال ارزونیه
مثلا من به مشتری میگم ما دو ساله اپتایم فلان سرورمون 100 درصد بوده مشتری میگه شما ارزونتر بده تو این دوسال 4 روزم قطع باشه مشکلی نیست.
بعنی میشه گفت قدر کیفیتو بیشتر مشتری ها نمیدونند

دقیقا هم این مورد تایید میشه و جالب اینجاست همین مشتریان بعد از کوچکترین دان تایم سراغ شرکت دیگری میروند (شرکت که نه فروشنده تابستانی) بعد که سریع منتقل کردند آبروی هاستینگ قبلی را میبرند و کیفیت را زیر سوال میبرند.

بنده مشتری دیدم که گفته من شبا از سر کار میام فقط شب ساعت 12 به بعد تا 4 یا 5 صبح با سرور کار دارم بقیش دان بود مشکلی نیست ارزانتر بدید در حد سرور رم 1 گیگ ماهی 5 یا 10 تومن :-|

یا حق

tanha123
April 15th, 2014, 19:29
با سلام
به نظر من باید همه ی دوستان یاد بگیرن که تشخیص بدن !
تشخیص چی؟
این که فروشنده نمایندگی هاست داره؟
این که فروشنده سرور اختصاصی قوی داره یا یک سرور مجازی ضعیف که ارزش هزینه کردن نداره ؟
این که فروشنده حقیقت رو میگه یا ویژگی های ذکر شده صرفا جهت جذب مشتری و تبلیغات هست ؟

شخصا خود بنده عصبی میشم وقتی که میبینم با وجود هزینه های سنگینی که ما برای سرور اختصاصی پرداخت میکنیم یک شخص تازه به دوران رسیده که در برخی از موارد حتی طریقه تنظیم دی ان اس هم بلد نیست اقدام به خرید ریسلر و فروش هاست میکنه.

به علاوه قدرت تشخیص فکر میکنم یک نهاد باید بیاد که هاستینگ های معتبر رو بر اساس معیار هایی معرفی کنه مانند انفورماتیک اینطوری سود جویان از بازار هاستینگ محو میشن!

smhnw
April 15th, 2014, 19:44
با سلام
به نظر من باید همه ی دوستان یاد بگیرن که تشخیص بدن !
تشخیص چی؟
این که فروشنده نمایندگی هاست داره؟
این که فروشنده سرور اختصاصی قوی داره یا یک سرور مجازی ضعیف که ارزش هزینه کردن نداره ؟
این که فروشنده حقیقت رو میگه یا ویژگی های ذکر شده صرفا جهت جذب مشتری و تبلیغات هست ؟

شخصا خود بنده عصبی میشم وقتی که میبینم با وجود هزینه های سنگینی که ما برای سرور اختصاصی پرداخت میکنیم یک شخص تازه به دوران رسیده که در برخی از موارد حتی طریقه تنظیم دی ان اس هم بلد نیست اقدام به خرید ریسلر و فروش هاست میکنه.

به علاوه قدرت تشخیص فکر میکنم یک نهاد باید بیاد که هاستینگ های معتبر رو بر اساس معیار هایی معرفی کنه مانند انفورماتیک اینطوری سود جویان از بازار هاستینگ محو میشن!

کاملا تائید میشه !

مورد زیاد داشتیم حتی طریقه ی ساخت دی ان اس اختصاصی توی Cpanel رو هم بلد نبوده!

یا یک مورد داشتیم مشتری بعد خرید تیکت زده : حالا من با این چکار کنم؟ آموزش Cpanel و WHM دارید؟ قالب WHMتونو عوض کردید؟ |: