PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش مشکوک حجم فایل های هاست!!!

mehrabrajabi
January 7th, 2014, 08:20
سلام من از سیستم وردپرس استفاده میکنم پریروز رفتم داخل هاست یک دفعه دیدم حجم هاست شده 70 مگابایت!!!درصورتی که خود وردپرس 6 مگ هست.تصاویری هم که اپلود کردم کلا شده 13 مگ.حالا هرچی گشتم نفهمیدم مشکل سر چیه. من ازافزونه های :
اکسیمت:غیرفعال
EWWW Image Optimizer:فعال
W3 Total Cache:فعال
WordPress SEO:فعال
wp-jalali:فعال

استفاده میکنم.داخل هاست تو بخش Disk Space Usage
public_html/ رو زده 60 مگابایتMySQL رو هم زده 5/5 مگابایت بقیه اش هم کمتر از یک مگابایت هست.داخل public_html/ هرچی گشتم نتونستم بفهمم کدوم پوشه حجمش زیاد شده.با انتی ویروس هاست هم اسکن کردم چیزی گیر نیاورد.حالا ممنون میشم بگید مشکل رو چجوری میشه حل کرد؟
باتشکر

mhiizadi
January 7th, 2014, 09:29
/hone رو چک کنید؛ بک آپی چیزی اونجاست....
توی پابلیک شاید یه error_log اینقدر شده ولی غیر ممکن هست

a3aish
January 7th, 2014, 09:55
باید تمام پوشه هارو بگردی ببینی یه فایل error log پیدا میکنی .اگه نبود یه افزونه حذف تیبل های قدیمی افزونه های نصب شده رو بریز توی وردپرست بعد تمام تیبل های قدیمی رو که بی استفاده هستن رو پیدا میکنه و حذف میکنه برات.بعد ببین حجم کم می ه یا نه.اگر هم اینطور نشد برو توی روت ببین بک آپی چیزی اون جا هست.وقتی که فایل منیجر رو توی هاست میزنی تیک نشان دادن فایل های مخفی هم بزن.

دانلود افزونه کلیک (http://www.3zar.ir/20889-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-clean-options.html)

mehrabrajabi
January 7th, 2014, 09:58
سلام
ممنون از جواب دوستان
رفتم کلا درون ریز کردم مطالب رو.کلا حذفش کردم حجم هاست شد 9مگ.بعدش اومدم از اول نصب کردم و همه چیو برگردوندم مثله اولش شد 45 مگ.حالا ولی بازم فکر نمیکنم انقدر حجم داشته باشه!!!