صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: * سه ماه آی پی رایگان * | آفر استثنایی سرور اختصاصی کانادا از کولوکیشن ایران وب

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

13 * سه ماه آی پی رایگان * | آفر استثنایی سرور اختصاصی کانادا از کولوکیشن ایران وب

با سلام و احترامضمن تبریک عید از طرف گروه ایران وب به همه شما عزیزان و کاربران محترم این فروم و خانواده محترم شماجهت آشنایی شما عزیزان با سطح خدمات و کیفیت سرورهای اختصاصی ایران وب تصمیم به ارائه یک آفر نسبتا چشم گیر برای مدت زمان دو هفته گرفتیم طی مدت زمان دو هفته آینده سرور های زیر تا سه ماه به همراه آی پی رایگان ارائه میشوند .نحوه سفارش جهت سفارش ابتدا پلان مورد نظر خود را انتخاب نمایید سپس با استفاده از لینک سفارش وارد فرم سفارش در وب سایت ایران وب شوید سپس پیکربندی سرور خود را انتخاب و خرید خود را تکمیل نمایید . تعداد آی پی ها ، تغییرات در هارد و رم و همچنین میزان پهنای باند در این مرحله ابل پیکربندی میباشند . پس از ایجاد فاکتور اقدام به ارسال تیکت به بخش فروش ایران وب نموده و با علام اینکه قصد استفاده از این افر را دارید برای سه ماه هزینه آی پی از فاتوره شما کسر و سپس میتوانید اقدام به پرداخت سرویس خود نمایید .نحوه پرداخت
    1. جهت آسودگی شما پرداخت سرویس انتخابی از سه روش در ایران وب میسر میباشد .
    2. پرداخت ریالی سرویس از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان (پرداخت توسط تمامی کارتهای عضو شتاب)
    3. پرداخت ریالی سرویس به صورت انتقال وجه بین بانکب و یا کارت به کارت
    4. پرداخت دلاری محصول از طریق حساب پی پال

نصب سیستم عاملتمامی سیستم عاملهای اورف به صورت رایگان نصب میگردد VMware ESXI 5.X - Linux Centos 5.9 or 6.4 - Ubuntu - Debian - Free BSD قیمت لایسنسهاCPanel Dedicate : 25$Directadmin monthly : free Directadmin Lifetime: one time 40$پنل مالکیت سرور
    سرورهای ایران وب در دیتاسنتر کولوجیکس به صورت کولو میباشند یعنی مالکیت سخت افزار ، شبکه ، آی پی ها متعلق به ما میباشد و دیتاسنتر هیچ دخل و تصرفی در اجاره آنها ندارد ، ما واسطه اجاره سرور نیستیم و داریم سرورهای خودمونرو اجاره میدیم در نتیجه پنل شما در سایت ما همان پنل اصلی هست که شامل پنل کنترل پهنای باند هم میشود . خرید از ما همانند خرید از یک دیتاسنتر می باشد ( برخی از همکاران در این مرحله به خود نام دیتاسنتر می دهند که ما اینکار را نکردیم )
    خدمات نیمه مدیریتنصب و کانفیگ و امن سازی پایه کنترل پنلهای سی پنل ، دایرکت ادمین ، پلسک ، وب سایت پنل و کلوکسو به طور رایگان انجام میشود جهت و راه اندازی وی سنتر و کاکتی رایگان انجام میشود محدودیت ارائه رایگان آی پیبه هر سرر تنها یک رنج آی پی رایگان و فقط در هنگام ثبت سفارش تعلق میگیرد شما میتوانید بین هر یک از ساینتهای 29 (8 آی پی ) - 28 (16 آی پی ) -27 (32 آی پی ) یک سابنت را رایگان دریافت نمایید تماس با ما بخش پشتیبانیدر حال حاضر از سه روش زیر میتوانید با ما در ارتباط باشیدبه زوذی شماره تماس کانادا برای سهولت تماس شما در شب هنگام (با توجه به اختلاف ساعت ایران با کانادا) قرار خواهد گرفت
    1. شماره همراه 09391313552
    2. چت (گفتگو آنلاین وب سایت) --> آغاز گفتگو
    3. ارسال تیکت --> ناحيه کاربري - ایران وب

تماس با ما بخش فروشدر حال حاضر از سه روش زیر میتوانید با ما در ارتباط باشیدبه زوذی شماره تماس کانادا برای سهولت تماس شما در شب هنگام (با توجه به اختلاف ساعت ایران با کانادا) قرار خواهد گرفت
    1. شماره همراه 09391313552
    2. چت (گفتگو آنلاین وب سایت) --> آغاز گفتگو
    3. ارسال تیکت --> ارسال درخواست - ایران وب

مشخصات سرورهای ارائه شده در این آفر
    PL1CPU : X3440RAM : 16 Giga Byte HDD 1 : 1 T Byte WD Re4HDD 2 : Available in addons optionsUplink Port : 1Giga bit p/sBandwidth : 10 Tera Byte in and outRAM Upgrade : noneSetup fee : none115$order nowPL2 CPU : E3-1230 v2RAM : 16 Giga ByteHDD 1 : 1 T Byte WD Re4HDD 2 : Available in addons optionUplink Port : 1Giga bit p/sBandwidth : 10 Tera Byte In and OutRAM Upgrade : maximum 32G ByteSetup fee : none125$order now
    کلامی دوستانه : عزیزانی که قصد استفاده فقط جهت همین سه ماه از سرور را دارند و پس از سه ماه نیازی به سرویس ندارند خرید ننمایند چرا که قصد ما فعالیت طولانی مدت بوده و به همین جهت یکی از دیتاسنترهای قدرتمند و با کیفیت جهان را برای فعالیت انتخاب نمودیم .سرور زیر آماده تحویل است X344016G RAM1T HDD1T HDD1G bit Uplink10T Byte BwVMwareهزینه ماهانه این سرور به صورت ویژه 150 دلار است نرخ دلار این لحظه 3000 هزار تومان است چند دقیقه پس از پداخت تحویل میشود
    ویرایش توسط tizparvaz : February 4th, 2014 در ساعت 22:36 دلیل: توضیحات در خصوص پنل مالکیت سرور اضافه شد

2. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

پیش فرض پاسخ : * سه ماه آی پی رایگان * | آفر استثنایی سرور اختصاصی کانادا از کولوکیشن ایران وب

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    اولا شما که فرد دیگه ای رو به بی دانشی متهم میکنید چشم بسته
    فکرنکنم رفته باشی یک خط دیگه برای سرورت کشیده باشی و از یک کره ی دیگه که نهایتا هر پروایدری که گرفته باشی چون فاصلش تا ایرون زیاده
    بهترین کیفیت روتر و سوییچ و هرچی استفاده کنی تاثیرش چندان نیست چرا چون که از روترهای زیادی باید این وسط اطلاعات رد شه
    بعدشم زیرساختم که روترها وتجیهزات pdiهاش (packet deep inspection)یک روز روشن میشه و یک روز خاموش و باعث میشه یک روز ترپینگ بشه 100میلی ثانیه یک روز 200 میلی ثانیه
    واگر نه کجای دنیا تریس هاشون با ترایس های ما تا سایت مورد نظرمون هم خونی داره بعدشم چیزی که واضح هست یک دیتاسنترین!که بهترین تجهیزات هم می داشته باشی پینگش در 10 20 30 میلی ثانیه فرق داره فقط
    که در مقیاس بزرگ اونم باز تاثیر گذار نیست حالا خوبه رفتین یک نفر رو به ضعف شبکه متهم کردی اصلا اون شخص بلد نیست شما چرا امدی همچین چیزی گفتی!!!!!
    که وسایل خوب تاثیر داره پهنای باندمونم بهتره!!!دردم اینه تاثیرش در اون حدی نیست بخوای کسی رو شما به بی دانشی متهم کنی

پینگ سایت سیتاپیتکا و سایت شما که بقول شما در یک دیتاسنتر هستن گذاشته شد تا فرقشون معلوم شه!!!هرچند الان پینگ بالاست و درحدود 300 در اغلب حالت ها برای اون دیتاسنتر
    و پرووایدرهای اینترنتش هست اگر شما پینگ سرورت رو 100تا150تا با سایت اقای راستگو کم کردی بعدش بیا حرف از تفاوت بزن اینجوری درست تره ها
    باشد که مسایل ی از قبیل تعداد پست غرور خودبزرگ بینی در بین ما ایرونی ها زودتر از بین بره یادم ه شما 100تا سرور هم می فروختی یک مدتم بخاطر بی احترامی به خود من بن بودی
    بازم با کمال احترام امیدوارم به پر لباستون برنخورده باشه ما دانش شبکه ای نداریم ولی شنیده ایم زیاد فرقی نخواهد داشت
    سلام خدمت شما دشمن عزیز ما
    اول از همه بگم بسیار خوشحالم که دشمن دارم
    دوم پاسخ به شما
    مشکل اول من در رابطه با پست ایشون معرفی یک سرویس دهنده دیگه در تاپیک فروش ماست نه بی سواد یا با سواد بودنشون که اصلا به من مربوط نمیشه ( ایشون رو هم میشناسم این یوزر یوزر دومشونه و با شناختی که ازشون دارم میدونم ایشون کی هستن و هدفشون از این پست چی بوده پس اینکه به چه شکل پاسخ به ایشون بدم به بنده مربوطه نه به هیچ شخصه دیگه ای )

ضمنن بن شدن من دفعه قبل به علت بی احترامی به شما نبود و بی احترامی هم به شما نکرده بودم علت بن شدن من رو مدیران زده بودن ارجاع کاربران به یاهو دیگر سایتها کاری که اصلا نکرده بودم

مورد دیگر اینکه اصلا نحوه پینگ گرفتن از یک سرور هاستینگ جهت ارزیابی پینگ یک شبکه کاملا اشتباهه چرا که هم روی سرور فشار وجود داره هم فایروال باعث بیشتر شدن پینگ تایم میشه

در آخر من نمی دونم داخل تاپیک فروش ما چه علتی داره که یک شخص دیگه بیاد به کاربر ما آی پی برای تست پینگ بده

بنده کجای حرفم گفتم تجهیزات ما بهتر از آقای راستگوئه که شما این حرف رو از دهن ما زدید !؟

ping.png
    ویرایش توسط tizparvaz : October 26th, 2013 در ساعت 14:49

5. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

پیش فرض پاسخ : * سه ماه آی پی رایگان * | آفر استثنایی سرور اختصاصی کانادا از کولوکیشن ایران وب

من چندین بار رسما اعلام کردم من هرگز به شما سرویسی ارائه نمیکنم جناب ULTRAWEB
    پس شرکت کردن شما در تاپیکهای فروش ما واقعا براتون زشته نکنید اینکارو
    ضمنن در مورد سرورهای دلی که دارید میفروشید دوست دارید من هم با شما دشمنی کنم ؟ من میتونم اون سورهارو با 449$ بفروشم پس لطف کن انقدر تاپیک فروش دیگران رو خراب نکن

7. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

فروش همچنان ادامه دارد

9. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

هر دلار برابر است با 3050 تومان

11. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    من چندین بار رسما اعلام کردم من هرگز به شما سرویسی ارائه نمیکنم جناب ULTRAWEB
    پس شرکت کردن شما در تاپیکهای فروش ما واقعا براتون زشته نکنید اینکارو
    ضمنن در مورد سرورهای دلی که دارید میفروشید دوست دارید من هم با شما دشمنی کنم ؟ من میتونم اون سورهارو با 449$ بفروشم پس لطف کن انقدر تاپیک فروش دیگران رو خراب نکن
    تاپیک شما باشه یا نه حق بی احترامی به کاربرها رو با دانش بالات نداری شما از کجا اطلاع داری این شخض یک ای پی داده یا نه چی هست چه کارست یا هرچی که میگی دانش بالایی نداشته نداشتته باشه
    شما چکار به نظر اون داری تاپیک خودت رو و کاسبی ات رو بچسب باد نبره شما گفتی نظر و حرفشش رو اشتباه میدونی منم مجبور شدم حرف بزنم و بگم نظر اوشون با دانش کمشون رو قبول دارم نه
    سرور فروشی مثل شما رووو که احترام دیگران رو نگه نمیدارین و به بی دانشی متهمش می کنین!بعدشم شما گفتی توی حرفات که بهتره و تجیهزاتتون بهتره و پینگم کمتره پس با کجا مقایسه کردی خودتون رو
    شما اگر چیزی ننویسی منم دیگه چیزی نمینویسم بعدشم نه من با شما مشکلی دارم و نه با کس دیگه ای توی این سایت
    بعدشم شماهر تو کار ما انگل کنی ما مشکلی نداریم (سرور های ما هم ایرونه شما اگر داری تحویل بدی به همین قیمتی میگی فردا من 10 تا میخووام )باهاش هرکار دوس داری ام میتونی بکنی ما مثل شما بچه نیستیم که بهانه گیری کنیم نظر ما اینه که این بازار برای هممه جای فعالیت داره ولی یا جواب کسی رو نده یا میدی بی احترامی به کسی نکن اصلا شما دانشمند اگر چیزی درجوواب من زدی حق دارم بیام باز جوابت رو بدم

13. تعداد تشکر ها از ULTRAWEB به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    تاپیک شما باشه یا نه حق بی احترامی به کاربرها رو با دانش بالات نداری شما از کجا اطلاع داری این شخض یک ای پی داده یا نه چی هست چه کارست یا هرچی که میگی دانش بالایی نداشته نداشتته باشه
    شما چکار به نظر اون داری تاپیک خودت رو و کاسبی ات رو بچسب باد نبره شما گفتی نظر و حرفشش رو اشتباه میدونی منم مجبور شدم حرف بزنم و بگم نظر اوشون با دانش کمشون رو قبول دارم نه
    سرور فروشی مثل شما رووو که احترام دیگران رو نگه نمیدارین و به بی دانشی متهمش می کنین!بعدشم شما گفتی توی حرفات که بهتره و تجیهزاتتون بهتره و پینگم کمتره پس با کجا مقایسه کردی خودتون رو
    شما اگر چیزی ننویسی منم دیگه چیزی نمینویسم بعدشم نه من با شما مشکلی دارم و نه با کس دیگه ای توی این سایت
    بعدشم شماهر تو کار ما انگل کنی ما مشکلی نداریم (سرور های ما هم ایرونه شما اگر داری تحویل بدی به همین قیمتی میگی فردا من 10 تا میخووام )باهاش هرکار دوس داری ام میتونی بکنی ما مثل شما بچه نیستیم که بهانه گیری کنیم نظر ما اینه که این بازار برای هممه جای فعالیت داره ولی یا جواب کسی رو نده یا میدی بی احترامی به کسی نکن اصلا شما دانشمند اگر چیزی درجوواب من زدی حق دارم بیام باز جوابت رو بدم
    هر دو پاسخ من به این کاربر :
    http://www.webhostingtalk.ir/f11/954...tml#post903061
    http://www.webhostingtalk.ir/f11/954...tml#post902842

هر کجا که من گفتم تجهیزات ما بهتره ، هر کجا که من گفتم پینگ ما کمتره ف هر کجا که من گفتم ایشون بی سواده ، هر کجا که من به ایشون بی احترامی کردم بفرمایید با رنگ قرمز و بلد شده قرار بدید توی تاپیک خودم هم ببینم حداقل جالبه بسیار علاقه مندی حرف تو دهن ما بذاری

جناب DUST کاربره مولتی یوزر شرکت ایکس نحوه رقابت سالم این نیست با دو تا تاپیک الکی تاپیک فروش مارو به گند کشیدی

شما وکیل ایشون هستی ؟
    شما کلا الان ایپنجا چیکار دای میکنید !؟ لطف کنید با من بی ادب دهن به دهن نذارید بفرمایید بیرون و به کسب و کار خودتون برسید
    با تشکر
    مدیرانی که فقط بلدید منرو بن کنید بفرمایید این پستهای بی محتوارو پاک بفرمایید تاپیک فروش ما شد تاپیک قدرتنمایی و بچه بازی ایشون
    ویرایش توسط tizparvaz : October 26th, 2013 در ساعت 18:42

15. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    277
    تشکر تشکر شده 
    287
    تشکر شده در
    204 پست

شما میتونستی از پست من بگذری و نخونیش شما ادامه اش دادی و خودت باعث شدی یک نفر دیگه ام بیاد نظر بده توی تاپیک شما
    بعدشم برام جالب اینه توهم این رو دارین من میخوام شما رو خراب کنم در صورتی نه من کسی رو اینجا میشناسم و نه اینکه کاری به کارشماها دارم
    فقط خواستم یک لطف کنم که به اینجا کش پیدا کرد بحث شما روی چه حسابی میگی من رقیبتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خیل خوب میشه که بیای و ثابت کنی!!!!!!!!!!
    توهم داری توهم خداشفات بده
    آیا من گفتم دانش شبکه ای دارم یا ندارم جایی که شما میگی نداری این هم روی هووا میگی
    کلا شما مشکل داری با خودت و وقتی هم دیگران میان جوابتون رو بدن میگی نه کی چی کجا
    این تاپیکم مدیر میاد می فرسته سطل اشغال ماهم بن میشیم شماهم بار دیگه تاپیک بزن
    ولی شروع تاپیک بی ادبی شما بود به من که میگی من شبکه نمیدونم شما میدونی افرین باریکلا
    ویرایش توسط DUST : October 26th, 2013 در ساعت 22:25

17. تعداد تشکر ها از DUST به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

شما فرض کن من نمیدونم شما کی هستی و همینطور اصلیت خودت رو نشون بده فکر نمیکردم همچین آدمی باشید جناب ایکس مدیر شرکت ایکس شما کسی رو نمیشناسی !! عجب
    قربونت برم من اگر ادمین ایت دستم بود در عرض 1 دقیقه ثابت میکردم شما مولتی یزره چه شرکتی هستی اما حیف دسته من نیست ، اما مطمئن باش بنده میدونم شما کی هستی بعضی از دوستان هم میدونم که میدونن
    بنده به کمک شما احتیاجی ندارم ابن الطافتونم نگه دارید واسه خودتون نیاز میشه
    من که به شما بی احترامی نکردم اما کاربرایی که پستار میخونن میتونن تشخیص بدن من بی ادبم یا کس دیگه از پستها کاملا مشخصه

ای خدا این بی ادبی مارو به خودمونم نشون بده من برم خودمو از برج میلاد بندازم پایین
    امیدوارم دیگه پاسخی داده نشه اگر دوست دارید ادامه بدید من مشکلی ندارم برید یه تاپیک جدا بزنید تا دوست دارید به من بگید بی تربیتت بی ادب اصن هرچه میخواهد دل تنگت بگو

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاربران محترم وب هاستینگ تالک "کاربران محترم"
    فروش سرویسها ادامه داره و اگر سوالی دارید بنده در خدمت هستم

19. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

تحویل سرور پلن اول 24 ساعت پس از سفارش
    تحویل پلن دوم 72 ساعت الی 5 روز پس از ثبت سفارش میباشد

21. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

موجودی سرورها در این آفر آپدیت شد
    موجودی سرور اول چهار عدد : 1 عدد اجاره داده شد
    موجودی سرور دوم هشت عدد : 2 عدد اجاره داده شد

23. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)