صفحه 69 از 71 نخستنخست ... 195965666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 702

موضوع: فرانتورک چی شد ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    364
    تشکر شده در
    260 پست

پیش فرض پاسخ : فرانتورک چی شد ؟

جناب پارسیان نوش جونت هر چی خوردی

از این کاربرا و کلا ایرانی ها هر چی ب***ی باز کمه . چون صداشون در نمیاد و فقط میان تو این تاپیک و شاخ و شونه میکشن . مطمئن باش هیچ کاری نمیکنن .

خلاصه نوش جونت دیگه

2. تعداد تشکر ها ازMihanTech به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

شما فکر کنم آفرقایی جایی زندگی می کنی دیگه؟!! شایدم اصلا مال زمین نیستی؟!! ولی ایول خوب بلدی به زبون همین ایرانی ها صحبت کنی! شما میشه بگی چه کردی داداش؟ شاخ غول شکوندی و ما تشویقت نکردیم؟! آره با وجود 4 تا مثل شما و اون کسایی که زیر پستتون تشکر می زنن باید هم نوش جونش باشه. نشستین گوشه گود و می گین خاکش کن! بسم الله شما هم تشریف بیارین یه دستی بزنین!
    من واقعا متاسفم بابت این افراد که اینقدر راحت به خودشون اجازه بکار بردن این ادبیات رو خطاب به تمام ایرانی ها می دن!!

5. تعداد تشکر ها از IBO_VM به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    364
    تشکر شده در
    260 پست

شما فکر کنم آفرقایی جایی زندگی می کنی دیگه؟!! شایدم اصلا مال زمین نیستی؟!! ولی ایول خوب بلدی به زبون همین ایرانی ها صحبت کنی! شما میشه بگی چه کردی داداش؟ شاخ غول شکوندی و ما تشویقت نکردیم؟! آره با وجود 4 تا مثل شما و اون کسایی که زیر پستتون تشکر می زنن باید هم نوش جونش باشه. نشستین گوشه گود و می گین خاکش کن! بسم الله شما هم تشریف بیارین یه دستی بزنین!
    من واقعا متاسفم بابت این افراد که اینقدر راحت به خودشون اجازه بکار بردن این ادبیات رو خطاب به تمام ایرانی ها می دن!!
    در حالت کلی قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم . ولی الان که ناراحت شدید اگر قبول بفرمایید عذر خواهم اگر نه هم که هیچ ...
    منظور بنده این بود که تایمی رو که برای آپ کردن و کلکسیون کردن این تاپیک صرف میکنید و به هیچ نتیجه ای نمیرسید ، قشنگ مدارکتون رو بزارید داخل یک فولدر 1000 تومانی ، تشریف ببرید ارگان مربوطه و شکایت و پیگیریتون رو بفرمایید .
    بعد فرض میگیریم 3-4 ماه طول بکشه . شما خیلی شیک میای کارت رو ادامه میدی ، جواب مشتری هات رو میدی ، بالاخره جنس ارزون خواستی شده این دیگه ، اونو که نمیشه کاریش کرد . بعد از چند ماه که تکلیفت روشن شد یا پولت رو میگیرن ، یا حداقالش اینه که شما میشینید داخل تَشتِ آب سرد و زورتون نمیاد که پولت رو خورده و داره راست راست راه میره و شما فقط اومدی تاپیک آپ کردی و شلوارت عرق کرده !

کم ترین و کوچکترین خوبیش اینه که به خودت میگی حداقل یه کاری کردم !
    حالا شما میدونید چند نفرید ؟ میدونید اگه باهم اقدام کنید چی میشه ؟
    بنده هم یک آدم تازه به دوران رسیده ، قصد نصیحت ندارم ، فقط واقعا به جای شما من عصبانی هم . میبینید دور از جون چطور داره ملت رو خر میکنه ؟ بهتون بر نمیخوره ؟

ضمنا بنده کارم هاست و مشتقاتش نیست ، 1-2 تا سرور کوچیک برای سایت های خودم دارم ، من از افرادی که هنوز ضعف و کمبود شخصیتی دارند ، سرور که سهله ، خاک ارره هم نمیخرم !!
    ویرایش توسط MihanTech : September 24th, 2012 در ساعت 13:25

7. تعداد تشکر ها از MihanTech به دلیل پست مفید

عضو جدید HAMi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MihanTech نمایش پست ها

حالا شما میدونید چند نفرید ؟ میدونید اگه باهم اقدام کنید چی میشه ؟
    با ایشون موافق هستم....ما چندین بار گفتیم جمع شید باهم شکایت رو انجام بدیم....ولی کسی چیزی نگفت و مجبور شدم تنهایی انجام بدم.
    هنوز هم دیر نشده چندتا چندتا جمع شید تو هر شهری برید دنبالش مطمئن باشید نتیجه میده ...به قول دوستمون کمترین چیزش اینکه دیگه فکر نمیکنی تورو به باد داد و داره راست راست میچرخه.
    پول برای من مهم نیست هر چقدر پول بده بازم اطلاعات من برنمیگرده...پس تا زمانی که همین ضرر یا بیشترش رو بهش نزنم ول کن نیستم.

9. تعداد تشکر ها از HAMi به دلیل پست مفید

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IBO_VM نمایش پست ها
    اولا میشه بپرسیم شما کی هستید ؟ شاکی هستید ؟ پول و یا سرویس تون دچار مشکل شده ؟ به چه نامی صحبت میکنی؟
    دوما درسته اینجا و شاکیان بعضی وقتا عصبانی میشن و چیزای بدی میگن اونم مدرک دارن حق شون پای مال شده و طبق همون که مدیر تالار پست شون روپاک نمیکنه و بن نمیشن - اما این تالار هنوز یکمی شخصیت داره - سعی کنید از کسی شاکی هستید و کنایه میخواهید بزنید با سیاست و کلمات قشنگ باشه -
    سوما قاتل پدرت هم که باشه باید درست حرف بزنی و این ادبیات به درد خودت میخوره در ضمن کسی که میره توی گود یکم از معرفت بوی برده و همچنین تاسف شما به درد ما نمیخوره
    شرکت فناوری دلتا گستر آساک - میزبانی - خدمات ارزی ,خدمات فارکس

11. تعداد تشکر ها از DeltaGostar به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

من از اینجا شکایت کردم
    انشا الله فردا که ایران میام هم شکایت از اونجا هم میکنم
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

13. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeltaGostar نمایش پست ها
    اولا میشه بپرسیم شما کی هستید ؟ شاکی هستید ؟ پول و یا سرویس تون دچار مشکل شده ؟ به چه نامی صحبت میکنی؟
    دوما درسته اینجا و شاکیان بعضی وقتا عصبانی میشن و چیزای بدی میگن اونم مدرک دارن حق شون پای مال شده و طبق همون که مدیر تالار پست شون روپاک نمیکنه و بن نمیشن - اما این تالار هنوز یکمی شخصیت داره - سعی کنید از کسی شاکی هستید و کنایه میخواهید بزنید با سیاست و کلمات قشنگ باشه -
    سوما قاتل پدرت هم که باشه باید درست حرف بزنی و این ادبیات به درد خودت میخوره در ضمن کسی که میره توی گود یکم از معرفت بوی برده و همچنین تاسف شما به درد ما نمیخوره
    با سلام
    ما هم یکی از مال باخته هاییم عزیز.هر روزم داریم تو این تاپیک پست هارو می خونیم.حالا اگه زیاد صحبت نکردیم دلیلش این نیست که با روندی که پیش اومده موافقیم.حالا ما مثل شما آی دی مون مشخص نمی کنه کی هستیم.ما هم از ایشون 7 ماهی می شد که یه سرور 16GB Ram و 12 آی پی خریداری کرده بودیم.5-6 تایی هم مشتری داشتیم و یک سری سفارش دیگه که کلا بعد از تمدید سرور برای ماه سپتامبر همه چی پرید و این شد که همه می دونن.من بیشتر با ایمیل و تیکیت درخواست هامو به ایشون ارسال کردم اما تک تک پست های این تاپیک رو خوندم.من از آقای پارسیان دفاع نکردم.ایشون به پارسیان دست مریزاد داده و می گه از ایرونی جماعت هر چی بکنی حقشه و نوش جونت! من کاری به مدرک ایشون ندارم خوب منم مدرک دارن اصلا همه مدرک دارن! شما هم که مثلا اومدی درستش کنی کلا بدترش کردی.من واسه شما تاسفی نخوردم حوصله دلسوزی هم واسه کسی ندارم چون می دونم از همه مهمتر رفع مشکلاتی هست که بابت این مشکل درگیرشونم.من به مشتریام خساراتشون رو دادم و الان فقط لنگ فایل هام هستم همین.شما هم اجازه ندارین از این ادبیات استفاده کنین.من قاتل پدرم رو هرجا باشه می گیرم و زندش نمی زارم .لطف کنین برای مثال اینقدر راحت از لفظ قاتل پدر استفاده نکنین با مرام اهل گود! من خطاب به شخص ایشون صحبتی کردم و لاغیر و جانب داری کسی رو هم نکردم.

15. تعداد تشکر ها ازIBO_VM به دلیل پست مفید

عضو انجمن sainaweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    118 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    من از اینجا شکایت کردم
    انشا الله فردا که ایران میام هم شکایت از اونجا هم میکنم
    خوب بیاین ایران که دیگه نمیتونید پیگیری کنید اونجارو

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sainaweb نمایش پست ها
    خوب بیاین ایران که دیگه نمیتونید پیگیری کنید اونجارو
    وکیل دارم که پیگیری کنه
    چون اونجا هم به خاطر یک سری کار های حقوقی رفتم
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

عضو انجمن reza* آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,517
    تشکر تشکر شده 
    1,501
    تشکر شده در
    815 پست

از خودتون خجالت بکیشید
    بابا یارو این همه استعداد داره
    حالا نمیتونه تو کاره هاستینگ موفق باشه خب به درک یکمی هم به نیمه ی پر لیوان نگاه کنید
    میدونید چقدر میتونه این فرد مفید باشه ؟!!

1- ارائه ی مشاوره در مورد پیچوندن مشتری ها
    2- حذف پرونده از اینترپل
    3- جعل انواع مدارک
    4- ارسال وکیل به همه جا با پیک موتوری ( آمریکا آفریقا فرانسه مریخ )
    5- وام بلا عوض تا سقف 12000 یورو
    6- ترجمه ی انجمن به صورت کامل
    7- فرمت اطلاعات به بهترین شکل ممکن
    8- داستان نویسی و فیلم نامه نویسی ( مخصوصا از نوع علمی تخلیلی دیتاسنتری )
    9- کانفیگ امنیتی به بهترین شکل ( ماشاالله سایت خودشون رو نگا - عینه تانکه - نه هک میشه نه چیزی )
    10- خذف پروفایل در کمترین زمان ممکن

19. تعداد تشکر ها ازreza* به دلیل پست مفید

صفحه 69 از 71 نخستنخست ... 195965666768697071 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)