نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: جایزه 10 میلیون تومانی برای شناسایی این شخص

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض جایزه 10 میلیون تومانی برای شناسایی این شخص

متاسفانه اخیرا شخصی تو همین انجمن سر بنده و قبلا هم سر خیلی های دیگه کلاه گذاشته که بنده تو یه تاپیک دیگه در موردش نوشتم
    لینک تاپیک قبلی :
    https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=224018

خیلی جالبه متاسفانه مدیریت تاپیک های مربوط به کلاه برداری این شخص رو که البته مربوط به چند سال پیشه رو حذف کردن
    فقط دو موردش مونده که اینجا لینک تاپیک ها رو گذاشتم :
    https://www.webhostingtalk.ir/showth...944&highlight=
    https://www.webhostingtalk.ir/showth...034&highlight=

اگر کسی از دوستان اطلاعات کاملی از این شخص داره و میتونه کمک کنه بنده 10 میلیون تومان هدیه میدم
    اگر هم اطلاعات هم خیلی ریز بود باز هم مبلغی بنده به عنوان هدیه میدم به هر عزیزی که کمک کنه

ظاهرا این شخص کلاه برداری های زیادی داشته اما بخاطر نامعلوم بودن هویتش بقیه هم دستشون بسته س چون خود این بزرگوار هم ادعا میکنه خارجه و... میگه دستتون به هیچ جا بند نیست اگر حتی خارج هم باشه فقط مشخصاتی رو بتونم ازش گیر بیارم از طریق محل کارش و... میتونم پیگیری کنم.
    درصورت معلوم شدن مشخصات کامل این فرد بنده هزینه وکیل برای شکایت جمعی از این شخص رو هم پرداخت میکنم.

نام کاربری در انجمن : tabanpay
    لینک : https://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=132704

2. # ADS

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

پیش فرض پاسخ : جایزه 10 میلیون تومانی برای شناسایی این شخص

http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

.
    .
    .
    up
    .
    .
    .

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

اگه این دوستمون خارج از کشور باشه، افرادی که داخل شبکه ی تور کسب درآمد میکنن، راحت به این فرد دسترسی دارن. بنظرتون این آدما، چه مبلغی میگیرن که برن حساب این فرد رو تسویه کنن؟؟؟ آیا حقیقته؟ در یک مستندی، بررسی شده بود که این افراد، بشدت خطرناک هستن و بخاطر ناچیز ترین مبالغ، افراد رو شناسایی و .... منتهی تو ایران بعید میدونم دسترسی داشته باشن. ولی در خارج از کشور، سوژه هاشونو اوکی هستن باش و راحت کار رو در میارن. بنظرتون چقدر این موضوع میتونه حقیقت داشته باشه و چقدر امکان داره که استارتر تاپیک، بخواد دست به این کار بزنه؟ یعنی چقدر احتمال داره که استارتر تاپیک، این انگیزه رو داشته باشه تا، از این افراد داخل شبکه ی تور استفاده کنه؟؟ آیا محتمل هست؟
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

ایشون جمعا 520 دلار که به نرخ الان حدود 27 میلیون تومانه از بنده کلاه برداری کردن
    از اسفند ماه تا الان پول بنده رو خوردن
    بحث پولش نیست ایشون از قبل هم زیاد شاکی داره
    هر جور شده حتی هر چی هم هزینه کردم میخوام ایشون کامل پیداش کنم اطلاعات کلاه برداریش موجوده اگر خارج باشه به محل کارش و... میفرستم و میتونم پیگیری کنم یا حداقل رسوا بشه که سر کس دیگه ای کلاه نره
    اگر ایرانه که کار خیلی راحت تره

توی تلگرام هم چند نفری پیام دادن یکیشون میگفت ارمنستانه که شدیدا احساس میکنم خودشه پیام داده برای اینه بیخیالش شم

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

ایشون توی این انجمن آنلاین بودن و در زمان آنلاین بودنشون، و آدرس آیی پی که بهشون اختصاص داشته، خیلی راحت مشخص کننده ی اشتراک و مشخصات کسی که اون اشتراک اینترنت رو داره هستش. منتهی شما تا زمانی که، دادخواست رو تنظیم نکنید، فایده ای نداره. اول باید دادخواست رو تنظیم کنید.

بعد از تنظیم دادخواست، منتظر باشید که به اجرای احکام برسه. در مرحله ی اجرای احکام، شما میتونید، درخواست حکم بررسی سفارت کنید. میتونید درخواست حکم بستن حساب های شخص رو کنید. میتونید درخواست حکم بررسی ای پی و اشتراک اینترنتشون از طریق این انجمن رو انجام بدید و....

به هرحال با حرف نمیشه دوست عزیز. شما باید فردا اول صبح، اقدام کنید.

در مرحله ی اجرای احکام، مشخص میشه که به کدوم کشور، رفته اگر هم خارج از کشور باشه.

ظاهرا مجهول الهویه هم نیست. به این علت که میتونید با بررسی ادرس ای پیش و زمان دقیقش توسط لاگ همین انجمن که به دستور مراجع قضایی صادر میشه، اشتراک اینترنتشون مشخص بشه.

فقط یادتون باشه. نیروی انتظامی وظیفه ی پیدا کردن و پیگیریش رو نداره. این شما هستید که باید بجای تاپیک زدن، برید و این مسیر رو طی کنید.

خوشبختانه اگر خارج از کشور باشه، کار برای شما بسیار ساده تره. ولی اگر داخل ایران باشه، کار براتون سخت تر میشه.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)