نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل با هاست دانلود ایران

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

پیش فرض مشکل با هاست دانلود ایران

سلام - یه هاست دانلود ایران از هاست نگار گرفتم روش رپید لیچ نصب کردم ولی این هاست سرعت دانلودش از هاست های خارجی به شدت پایینه روی هاست المان همون فایل رو میگیرم تو یه ثانیه روی هاست ایران 10 دقیقه یه فایل 20 مگابایتی طول میکشه دانلود بشه - تیک هم زدم میگن مشکل از هاست نیست
    دانلود نرم افزارها ,بازی و جدیدترین آهنگ ها از موبایل روز
    تلگرام موبایل روز @dailymobile

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با هاست دانلود ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط delshad نمایش پست ها
    سلام - یه هاست دانلود ایران از هاست نگار گرفتم روش رپید لیچ نصب کردم ولی این هاست سرعت دانلودش از هاست های خارجی به شدت پایینه روی هاست المان همون فایل رو میگیرم تو یه ثانیه روی هاست ایران 10 دقیقه یه فایل 20 مگابایتی طول میکشه دانلود بشه - تیک هم زدم میگن مشکل از هاست نیست
    با سلام،
    در صورتی که محدودیتی اعمال نشده باشد، مشکل از سمت سرور ایران است. باتوجه به اختلالات فعلی نیز سرعت دانلود در سرور های ایران از خارج نیز مناسب نیست.

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

دوست عزیز درسته روی سرور های ایران اختلال هست ولی نه دیگه در این حد. نهایتا سرعت دانلود سرورای ایران میخواد بشه یک مگابایت بر ثانیه دیگه. شما روی هاست آلمان، فایلی که یکی دوثانیه دانلود میشه دیگه خیلی باشه بیست مگ یا سی مگه. یعنی شما ۳۰ مگابایت رو داری ده دقیقه دانلود میکنی؟ من فکر میکنم شما دارید اغراق میکنید. چنین چیزی امکان نداره. نه اصلا ممکن نیست. من فکر کنم برداشتتون از سرور ایران یه اینترنت دایال آپ باشه. نه دوست عزیز انقدر ها هم دچار مشکل نیستن.

ارایه دهنده تون آدرس سایتشون چیه؟
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو انجمن ghasemy50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    95 پست

سلام و عرض احترام.
    برخی رنج آیپی ها از سمت زیر ساخت محدود هستند و سرعت دانلود از اونها گاها در طول روز به 1 مگابیت هم میرسه.
    اما همه رنج ها اینطور نیستند و اگر تست بفرمائید و سرور هایی که در دیتاسنتر های کمتر شناخته شده هستند سرعت 60 مگابایت هم در سرور ایران دریافت میکنین.
    البته بستگی به سرور هم داره بنده شرایط یک سرور خوب داخل ایران رو عرض کردم.

6. تعداد تشکر ها از ghasemy50 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)