نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
دوست عزیز، برادر من، اصلا شما مشکلی نداری که دنبال راه حلی. برادر جان، من به شما گفتم این موردی که توضیح دادین، یه ایراد نیست. یک شرایط عادیه. حالا بستگی به هاردو یو دی پی کردنو فلانو بیصار، برای زمانیه که شما مشکلی داشته باشی. شما روی سرورمجازی آلمان وصل شدی میخایی فیلم تو یوتیوب ببینی. اصلا مشکلی وجود نداره که دنبال راه حل هستی.
از سرورمجازیت یه وی پی ان بزن روی سیستمت، وصل شو یوتیوب. برای هر دلیلی که میخایی روی سرورمجازی،آنلاین یوتیوب فیلم ببینی، همین شرایطی هست که داری. راه حلو اینا برا زمانیه که مشکلی وجود داشته باشه.
نقل قول نوشته اصلی توسط hamid53214 نمایش پست ها
راه حلش اینه که ویدیو ها رو توی سیستم خودت تماشا کنی و در صورت نیاز به دانلود لینکشو کپی کنی و از سرور مجازی دانلود کنی
دوستان عزیز ببینین من روی یوتیوب فیلم نمیبینم که هی میگید فیلم و روی سیستم خودت ببین
من از یوتیوب و تیک تاک و خیلی جاهای دیگه کلیپ دانلود میکنم ادیت میکنم و اپلود میکنم
روی سیستم خودم با سزعت 1 مگ اپلود و دانلود با سرعت 3 مگ انجام میشه. ولی روی سرور با سرعت 400 مگ دانلود میشه و حدودا 300 مگ اپلود میشه
من مشکلم زمانی هست که یوتیوب رو باز میکنم و میخوام فیلم رو اپلود کنم
کافیه یه کلیپ یا فیلم کوتاه شروع به نمایش دادن کنه اونوقت سرور کلا لگ میگیره و کند میشه و باید حتما مرورگر رو ببندم یا خیلی صبر کنم تا به حالت عادی برگرده و مشکل دیگه اینه که به محض چک کردن یه ویدئوی کوتاه اهسته و لگ دار پخش میشه
اینم بگم وقتی سرور لگ میگیره یا کند میشه کلا از رم 30 درصد استفاده میکنه و از سی پی یو حدودا 20 درصد
کسی هم نیست که حداقل یه سرور با منابع بالا برای تست 2 ساعته بده ما تست کنیم که اگه مشکل حل میشه بخریمش وگرنه پولمون هدر نره
برای همین تاپیک باز کردم گفتم شاید راه حلی داشته باشه