صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 126

موضوع: مشکل در سرویس های طلاهاست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در سرویس های طلاهاست

بعد از چند روز ما همچنان منتظریم ، برخی از سرویس ها رو Dns هاش رو عوض کردن که فکر کنم ماهم باید عوض کنیم در این باره چیزی نگفتن از قبلش

2. # ADS

عضو جدید evita آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    من مدرس دوره های برنامه نویسی وب و سئو هستم. توی دانشگاه و آموزشگاه های فنی تهران تدریس می کنم. خودم هم چند دوره آنلاین برگزار کردم.
    در همه اینها همیشه طلاهاست رو معرفی می کردم به دانشجوهام. راستشو بخواهید واقعا هم خوب بود. پشتیبانی خوب و قیمت های معقول و یک اسکچول بکاپ که انصافا یکبار هم مشکل ایجاد نکرد و همیشه کار کرد برام.
    من بیش از 100 سایت رو منتقل کردم به طلاهاست که 8 تای اون الان توی ریسلر خودمه
    واقعا الان تحت فشار هستم. عصبی شدم از بس سایت هامو باز کردم و این ارور نفرت انگیز 500 رو دیدم

یک حرف غیرمنطقی یکی از دوستان فرمودند که استناد کردن به قوانین طلاهاست که بکاپ به عهده هاستینگ نیست

سوالم اینکه که اصلا مگه ما بکاپ می خواهیم؟ ما فایل هارو میخواهیم. تعهد به بکاپ نداره. خود فایل های زیپ نشده نرم افزار رو که تعهد داره نگهداری کنه؟ تعهد به این داره که مواظب باشه که پاک نشه حالا به هر دلیلی

درسته که امنیت صد در صدی نیست ولی هاستینگ های ایرانی برخی شون کم لطفی می کنند.

امروز موفق شدم چند ثانیه صحبت کنم با کارشناس طلاهاست. گفتن تا فردا (یعنی دوشنبه) درست میشه هاست های وردپرسی. امیدوارم که همینطور باشه.

ارادتمندم. موفق باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

تمام سرویس ها فعال شدند
    ممنونم
    واقعا بی نظیرید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

برای من هم هیچ کدوم از ۳ سایت فعال نیست و جواب تیکت هم نمی دن.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

هیچوقت هم سایتامون برنمیگرده فقط دارن وقت تلف میکنند ک نتونیم اقدام قضایی کنیم
    من تا فردا صبح سایتم برنگرده اقدام به شکایت میکنم
    عزیزان دیگ هم لطفا این کار رو بکنند
    هر عزیزی هم ک از بدو بدو بدش میاد یا وقت نداره و.....من حاضرم ازش وکالت بگیرم و بهش تعهد محضری بدم همراه با پرونده خودم همه رو یجا پیگیری کنم تمام بدو بدوها و هزینه ها وپیگیری شکایت ها با ما
    اگر قراره ما پدرمون در بیاد اینا هم پاسخگو نباشن پس شرکت ما خیلی محکم جلو این قضیه وایمیسته تا درس عبرتی بشه برای همه هاستینگ ها که به همین راحتی زندگی مردم رو به باد ندن بعد هم پاسخگو نباشن
    دوروزه پدرما در اومده مشتریا ی سره زنگ میزنند و یا میان شرکت اینجا ابروریزی میکنند
    اگر لازمه حتی ویدیو دوربین ها رو بذارم همه ببینید
    اونوق اینا حتی عارشون میاد پاسخگو باشند
    عزیزانی که موافقن شماره تماس بدم هماهنگ بشن
    ویرایش توسط mchteh : May 20th, 2019 در ساعت 16:03

7. تعداد تشکر ها از mchteh به دلیل پست مفید

عضو جدید vector1378 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    هیچوقت هم سایتامون برنمیگرده فقط دارن وقت تلف میکنند ک نتونیم اقدام قضایی کنیم
    من تا فردا صبح سایتم برنگرده اقدام به شکایت میکنم
    عزیزان دیگ هم لطفا این کار رو بکنند
    هر عزیزی هم ک از بدو بدو بدش میاد یا وقت نداره و.....من حاضرم ازش وکالت بگیرم و بهش تعهد محضری بدم همراه با پرونده خودم همه رو یجا پیگیری کنم تمام بدو بدوها و هزینه ها وپیگیری شکایت ها با ما
    اگر قراره ما پدرمون در بیاد اینا هم پاسخگو نباشن پس شرکت ما خیلی محکم جلو این قضیه وایمیسته تا درس عبرتی بشه برای همه هاستینگ ها که به همین راحتی زندگی مردم رو به باد ندن بعد هم پاسخگو نباشن
    دوروزه پدرما در اومده مشتریا ی سره زنگ میزنند و یا میان شرکت اینجا ابروریزی میکنند
    اگر لازمه حتی ویدیو دوربین ها رو بذارم همه ببینید
    اونوق اینا حتی عارشون میاد پاسخگو باشند
    عزیزانی که موافقن شماره تماس بدم هماهنگ بشن
    سلام و عرض ادب خدمت شما من هم سرویس هام هنوز برنگشته و سایت هام نابود شده ولی قصد شکایت دارم... چون تنها بودم یکم نسبت به شکایت دو دل شدم ولی این که دیدم شما از طریق شرکتتون قصد شکایت دارید خوشحال شدم... چه طور میتونم باهاتون در ارتباط باشم تا برای شکایت اقدام کنم؟؟؟؟ واقعا اگر قرار من نابود شم نباید طلا هاست هم به این راحتی از زیر کار در بره

9. تعداد تشکر ها از vector1378 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vector1378 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت شما من هم سرویس هام هنوز برنگشته و سایت هام نابود شده ولی قصد شکایت دارم... چون تنها بودم یکم نسبت به شکایت دو دل شدم ولی این که دیدم شما از طریق شرکتتون قصد شکایت دارید خوشحال شدم... چه طور میتونم باهاتون در ارتباط باشم تا برای شکایت اقدام کنم؟؟؟؟ واقعا اگر قرار من نابود شم نباید طلا هاست هم به این راحتی از زیر کار در بره
    عرض ادب
    ممنونم ک اعتماد کردید
    براتون شمارم رو ارسال کردم

اگر تا فردا سایتامون رو ندن ما فردا خیلی محکم اقدام میکنیم و از هر دری وارد میشیم
    تمام مراحل و نتایج شکایت هم در همین تاپیک منتشر میکنم همه ببینند تا جایی که از نظر قانونی ایرادی نداشته باش

11. تعداد تشکر ها از mchteh به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

سلام دوستان یه کم منتظر باشید میدونم من خودم 5 روز منتظر بودم نزدیک بود دق کنم ولی سایت برگشت عکس های 5 ماهم حذف شده بود اونم دیشب ساعت سه شب بکاپ جدیدتر را بازیابی کردن و عکساهای این 5 ماهممم برگشت - از حق نگذریم وقتی ساعت سه شب جواب تیکت میدن یعنی دارن پیگیری میکنن پس یه کم منتظر باشید ایشالله که مشکل همتون حل بشه سایت من 6 گیگ دیتا داشت که برگشت - ( قصد تعریف ندارم شروع کننده تاپیک خودمم - انتظارم میدونم چقدر سخته )

- - - Updated - - -

ایرانسل یه بسته 30 گیگ داره شبانه 9 تومن برای بکاپ اونو بگیرید

- - - Updated - - -

من خودم از اطلاعات 5 سالم یه بکاپ نداشتم نزدیک بود بمیرم که اینقدر بی خیال بودم - هر 15 روز بکاپ فراموش نشه حتی اگه روی بهترین سرویس دنیا بودید
    دانلود نرم افزارها ,بازی و جدیدترین آهنگ ها از موبایل روز
    تلگرام موبایل روز @dailymobile

13. تعداد تشکر ها از delshad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

طلا هست دیگه واقعا اعصاب برای مردم نذاشته تقریبا همه مشتریانمون هر روز 10بار زنگ میزنن این موضوع برای سایت های فروشگاهی یک معضل حاد شده چون اکثرا تصاویر شاخص نشون داده نمیشه وفارغ از اون هزینه هایی که شده برای مباحث سئو وگرافیک و... همه روی هواست .چه کسی پاسخگویی این موضوع است نه تیکتی جواب داده میشه ونه تلفنی در دسترس قرار دارد.

- - - Updated - - -

دقیقا این موضوع سخت ترین قسمت داستان هست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    شما لطفا پاشید بیاید اینجا به کارمندای ما بگید عیب نداره این ماه حقوق نگیرید چون سایت ها اف شده صبر کنید
    برید به مشتریای ما بگید عیب نداره برندتون پرید صبر کنید
    برید به کارمنداشون بگید عیب نداره درامد برندتون صفر شده بیکار نشستید فوقش این ماه با تاخیر و بدبختی حقوقتون رو میگیرید
    صبر کنید
    منتظر بمونید چی اقا یکم درک کنید
    اون سایتها برگردن هم باید بندازیم اشغالی وقتی باسرعت دارن از نتایج گوگل حذف میشن

من نمیدونم شمایی ک میگید جواب میدن چجوری جواب شماهارو میدن جواب اکانت های ما و اونایی ک میشناسیم نمیدن یچیزی اینجا درست نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    منو با مدیر طلاهاست اشتباه گرفتی والا من درکت میکنم و میدونم چقدر براتون سخته و حرفتونم قلوب دارم - سایت منم 6 روز داون بود داداش اعلامیه طلاهاست
    با سلام
    کاربران عزیز تلفن دچار مشکل شده و تعداد تیکت ها خیلی زیاد است. شاید همزمانی قطع تلفن و قطع سایت های وردپرسی شما را به این فکر وادار کند که تلفن عمدا پاسخ داده نمیشود در صورتی که اینطور نیست. از روز یکشنبه ساعت ۱۵ تلفن خود به خود قطع شد و همچنان پیگیر رفع آن هستیم

مشکل سایت های وردپرسی تقریبا برطرف شده. یک یا دو سرور دیگر باقیمانده که باتوجه به حجم بالای اطلاعات ما همچنان نهایت تلاش خودمان را میکنیم تا هرچه سریعتر مشکل را برطرف کنیم.
    اگر تیکت شما با تاخیر پاسخ داده شده لطفا صبور باشید. تا ۹۹٪ به شما قول میدهیم اطلاعات سایت شما بازگردانی میشود.

در ارتباط با جبران خسارت و جزئیات بیشتر این مشکل به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

با تشکر

- - - Updated - - -

من 4 روز تیکت دادم جواب نداده بودن تا وقتی نوبت سرویس شما نرسه و سرویستون رو درست نکنن جواب نمیدن
    دانلود نرم افزارها ,بازی و جدیدترین آهنگ ها از موبایل روز
    تلگرام موبایل روز @dailymobile

16. تعداد تشکر ها از delshad به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)