سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
من مترجم زیرنویس فیلم هستم (صفحه سابسین موجود است) و از قدیم هم انجام می دادم , اما به دلیل مشغله یه مدت گذاشته بودم کنار, مجدد به دلیل نیاز مالی و تایم ازادی که دارم قصد ترجمه فیلم را دارد.
فعلا ترجمه تنها فیلم ها انجام می شود و تگ اختصاصی سایت شما در ابتدا و اواسط و انتهای فیلم قرار داده خواهد شد و همچنین در صفحه سابسین فیلم ادرس و معرفی سایت شما قرار داده خواهد شد.

هزینه ترجمه فیلم ها به صورت زیر است:
فیلم های بین 1000 - 1500 خط = 50 هزار تومان
فیلم های بین 1500 - 2000 خط = 75 هزار تومان
فیلم های بالای 2000 خط = 100 هزار تومان
مبلغ هر فیلم که ترجمه شود بلافاصله بعد از انتشار در سایت سابسین از سوی شما باید پرداخت شود.

فقط فیلم های با کیفیت Web-dl و بلوری ترجمه می شود (به دلیل این که زیرنویس کیفیت های دیگر فیلم ها دارای کیفیت لازم نیستند نا هماهنگی و غلط های زیادی هستند) و اگر فیلمی با کیفیت web-dl انجام شد بعدا که کیفیت بلوری ان می اید خودم هماهنگ می کنم و در سایت سابسین قرار می دهم.
هر فیلم را هم به تنهایی خودم ترجمه می کنم و در سریعترین زمان منتشر می کنم, به صورت تیمی انجام نمی دهم چون زیرنویس دارای اشکالات و دو طرز بیان میشه ( قبلا این مشکلات رو دیدم )

هر سایتی که زودتر ترجمه فیلمی را سفارش دهد زیرنویس اختصاصی تنها برای ان سایت انجام می شود
زیرنویس اختصاصی برای برند شدن نام سایت شما و افزایش کاربرای سایت شما بسیار تاثیر گذار است.

توضیحات لازم به طور کامل داده شد لطفا دوستانی که نیاز دارند با ای دی تلگرام در تماس باشند: Amirrezaost