صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: از کدوم سایت دامنه خارجی بگیرم بهتره ؟ (name.com , namecheap.com , godaddy.com)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

پیش فرض پاسخ : از کدوم سایت دامنه خارجی بگیرم بهتره ؟ (name.com , namecheap.com , godaddy.com)

با اجازه استارتر
    کسی هست ساب ریسلر از نیم بده؟

2. # ADS

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض پاسخ : از کدوم سایت دامنه خارجی بگیرم بهتره ؟ (name.com , namecheap.com , godaddy.com)

نقل قول نوشته اصلی توسط قزوین هاست نمایش پست ها
    با اجازه استارتر
    کسی هست ساب ریسلر از نیم بده؟
    نیم رسلر نداره ولی اگر منظورتون ساب اکانت هست
    میخواید دامنه براتون ثبت و منتقل کنه؟
    چون ساب اکانت هیچ ارزش دیگری نداره جز اینکه دامنه رو زودتر از 5 روز میتونه انتقال بده به اکانت شما
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط penfulmega نمایش پست ها
    خیر هنگام اولین پرداخت حتما باید شماره تایید بشه من فکر کنم کامل توضیح داده باشم شما با دقت نخوندین و اینکه تاحالا خودتون کامل انجام ندادین برای همین فکر میکنید با همون ایمیل تایید هوییت انجام شده حتی راه تستشم با افزودن وجه توضیح دادم
    ولی اصولا مراحل ورفای نه تنها اینجا بلکه جاهای دیگه هر سری نسبت به قبل سخت تر میشه
    و مورد دیگه اینکه اگر هم پی پال پرداخت شده بود به راحتی بعد از چند دقیقه اوکی شده بود به تازگی با همین روال که توضیح داده شد چند اکانت جدید برای مشتریان اوکی کردیم
    و در مورد سوال دیگرتون بله غیر فعال باشه بهتره

امیدوارم هرچه زودتر اوکی بشه
    پس شاید بهتر باشه که تیکتی رو به payment24 بدم و ازشون بپرسم که شماره ای رو واسه تایید دادن یا نه چرا که همونطوری که گفتم من یه شماره واسه مالزی رو دادم که مربوط به یه هتل بود. پس عملا غیر ممکنه که با شماره ای که من ثبت کردم تایید شده باشه و پرداخت صورت گرفته باشه. البته این رو هم اضافه کنم که قبل از اینکه کار رو به payment24 بسپرم، خودم تا صفحه پرداخت (یعنی جایی که بین paypal و credit card می تونی یکی رو انتخاب کنی) رفتم و هیچ اطلاعات تاییدی ازم نخواست. اگه قرار بود اطلاعات کارت رو بدم که دیگه پرداخت انجام میشد. شما هم گفتین که تایید شماره رو قبل از پرداخت می خواد. حالا واسه من که همچین چیزی اتفاق نیافتاد. دیگه مابقی شو نمی دونم.

فعلا name.com جواب تیکت مو نداده اما اگه جواب اومد بهتون خبر میدم.
    ویرایش توسط S.T.A.R.S : December 14th, 2016 در ساعت 04:27

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

امروز جواب تیکتم اومد و خیلی بابت تاخیر عذرخواهی کردن و اکانتمو شارژ کردن. اما دو تا سوال دیگه هم ازتون داشتم:

1. من می خوام هاست ایرانی سفارش بدم و مسلما DNS های ایرانی هم تو اکانتم ثبت میشه. سوالم اینه که اگه DNS های ایرانی رو ثبت کنم مشکل ساز نمیشه ؟

2. همونطور که می دونید با تغییر در اطلاعات هویتی، انتقال اکانت تا 60 روز قفل میشه با اینکه میشه این گزینه رو غیرفعال کرد اما مشمول قانونی میشه که من دقیقا متوجه منظورش نمیشم.

Contact Change Transfer Lock

ICANN mandates that any material changes to the registrant contact information must trigger a 60-day transfer lock on a domain. You may choose to opt out of this transfer lock here.
    Opt-out of the 60-day domain transfer lock

*By opting out of the 60-day transfer lock, you represent and warrant that: (i) each registrant of a domain name under your account has, with respect to each of its domain names and all future domain names, opted out of any 60-day transfer lock that would otherwise be imposed under ICANN’s Transfer Policy (the “Transfer Policy”) due to any “Change of Registrant” (as defined in the Transfer Policy); and (ii) each future registrant of a domain name under your account will, prior to registering any domain name and with respect to all future domain names, opt out of any 60-day transfer lock that would otherwise be imposed under the Transfer Policy due to any Change of Registrant. Any breach of the foregoing will be deemed a breach of the Registration Agreement between you and us
    .

قوانین ICANN حکم می کند که هر گونه تغییر در اطلاعات هویتی، 60 روز قفل انتقال دامنه را در پی خواهد شد اما با این حال می توانید آنرا غیر فعال کنید:
    Opt-out of the 60-day domain transfer lock

با غیر فعال کردن قفل 60 روزه شما تضمین می دهید که:
    (i) هر ثبت نام کننده دامنه تحت اکانت شما ، با توجه به دامنه آن و تمام دامنه های آتی ، از قفل خارج می شود در غیر اینصورت مشمول قانون تغییر اطلاعات هویتی (Transfer Policy) خود ICANN خواهد شد.
    (ii) تمام دامنه های تحت اکانت شما (قبل از ثبت دامنه و با عنایت به تمام دامنه های آتی) از قفل خارج خواد شد در غیر اینصورت مشمول قانون تغییر اطلاعات هویتی Transfer Policy خواهد شد.
    هر گونه نقض در موارد مذکور به معنی نقض توافق ثبت نام بین ما و شما خواهد بود

منظورش دقیقا از این نقض توافق چیه ؟ وقتی غیرفعالش نکردی شامل قانون قفل 60 روزه ICANN میشه و وقتی فعالش کردی شامل قانون غیر فعال کردن name.com دیگه. خب این که دیگه نقضی محسوب نمیشه !!
    ویرایش توسط S.T.A.R.S : December 14th, 2016 در ساعت 04:37

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.T.A.R.S نمایش پست ها
    یه سری به این سه تا سایت زدم اما دیدم الگو های هر کدوم شون متفاوته. مهم برام اینا که چقدر نسبت به آی پی های ایرانی گیرن. کلا می خوام از *** استفاده کنم ولی خواستم بدونم اگه یه بار اشتباهی سر زد و با آی پی ایرانی وارد شدم کدومشون زیاد نسبت به این قضیه گیر نیستن. و دیگه اینکه آیا از هر *** ی می تونم استفاده کنم یا باید حتما از همون آی پی که پرداخت باهاش انجام شده ورود هم انجام شه ؟

از لحاظ نحوه خدمات اونطوری که دقت کردم:
    سایت namecheap.com دامنه هاش ارزون تره اما کنترل پنل معمولی داره. شاید واسه یه دامنه بیشتر از این هم نیازی نباشه اما خوبیش اینه که Whois Privacy ش رایگانه. حالا نمی دونم واسه سال اول رایگانه یا کلا رایگانه ؟
    سایت name.com کنترل پنل حرفه ای داره و هزینه ای هم که بابت Whois Privacy می گیره 5 دلاره و دامنه هاش هم کمی از namecheap گرون تره.
    سایت godaddy.com هم که از هر دو نظر گرون تره هم دامنه و هم Whois Privacy... بابت Whois 10 دلار می گیره.

کسایی که تو این زمینه تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن که کدومشون بهتره.
    سلام و احترام
    namecheap.com رو پیشنهاد میدم استفاده کنید بهتره پشتیبانی بسیار خوبی هم داره.

7. تعداد تشکر ها از yasserhost به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yasserhost نمایش پست ها
    سلام و احترام
    namecheap.com رو پیشنهاد میدم استفاده کنید بهتره پشتیبانی بسیار خوبی هم داره.
    سلام
    من میخوام یک دونه دامین از سایت namecheap.com بخرم که شما تاییدش کردید چند تا سوال داشتم لطف میکنید در صورتی که پاسخشون رو میدونید بهم بگید.

1- من بدون وی ... توی این سایت ثبت نام کردم در ادامه کار با وی ... وارد بشم مشکلی پیش نمیاد؟
    2- تو صفحه ای که مشخصات میگیره مثل شماره تلفن و اسم شرکت و آدرس باید چیکار کنم؟ منظور اینه آدرس و شماره تلفن رو چجوری و برای کجا بدم؟ و اینکه اگر یه ادرس و شماره تلفنی که برای خودم نیست رو بدم به مشکل نمیخورم؟ (شماره مجازی بگیرم و یه ادرس همینجوری بدم منظورمه)
    کلا اسم ایران تو لیستش نیست.
    3- برای پرداخت از مسترکارتهایی که الان توی نت فروخته میشه استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟

لطفا اگر از دوستان دیگه هم کسی اطلاعی داره جواب بده خیلی ممنون

عضو انجمن djkamran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    63 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ach1992 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یک دونه دامین از سایت namecheap.com بخرم که شما تاییدش کردید چند تا سوال داشتم لطف میکنید در صورتی که پاسخشون رو میدونید بهم بگید.

1- من بدون وی ... توی این سایت ثبت نام کردم در ادامه کار با وی ... وارد بشم مشکلی پیش نمیاد؟
    2- تو صفحه ای که مشخصات میگیره مثل شماره تلفن و اسم شرکت و آدرس باید چیکار کنم؟ منظور اینه آدرس و شماره تلفن رو چجوری و برای کجا بدم؟ و اینکه اگر یه ادرس و شماره تلفنی که برای خودم نیست رو بدم به مشکل نمیخورم؟ (شماره مجازی بگیرم و یه ادرس همینجوری بدم منظورمه)
    کلا اسم ایران تو لیستش نیست.
    3- برای پرداخت از مسترکارتهایی که الان توی نت فروخته میشه استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟

لطفا اگر از دوستان دیگه هم کسی اطلاعی داره جواب بده خیلی ممنون
    سلام
    مشکلی نداره با ایرانی ها
    با پی پال و .. می توانید پرداخت بزنید
    | Store Vps | کانال تلگرامی |
    تولید محتوا - سئو سایت - بک لینک - طراحی بنر

عضو انجمن a1994n1373 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    570 پست

توصیه ی ما joker.com هست .
    بیا تو هاست | سرور اختصاصی-مجازی-هاست-پنل پیامک
    تلگرام نظامی فر: @ALiNezamifarDotCom
    واتس آپ / تماس / پیامک :09365677482

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    5 پست

دوستان یه تعداد دامنه دارم تو رسلو میخوام انتقالش بدم یجا دیگه کجا با ایران مشکل نداره نیم چیپ مشکل داره؟

عضو انجمن penfulmega آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    162
    تشکر شده در
    122 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hmd11 نمایش پست ها
    دوستان یه تعداد دامنه دارم تو رسلو میخوام انتقالش بدم یجا دیگه کجا با ایران مشکل نداره نیم چیپ مشکل داره؟
    Joker ، opensrs ، Hexonet بقیه ثبت کننده ها با ایران مشکل دارن ولی در این بین name.com هم خوب هست
    ولی اگر آدرس و مشخصات ایران میخواهید فقط سه مورد اول استفاده کنید
    گروه بتینا | سرور اختصاصی و مجازی | هاست و نمایندگی هاست | دامنه | گواهینامه SSL | پنل اس ام اس
    بتینا هاست

13. تعداد تشکر ها از penfulmega به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)