صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: راهنمای در راه اندازی سایت

عضو جدید /mehdi/ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

پیش فرض راهنمای در راه اندازی سایت

سلام
    دوستان میخوام سایتی ره اندازی کنم ولی نمیدونم چه سایتی در واقع قبلا سایت داشتم ولی چون سرمایه کافی نداشتم خوردم زمین
    چت روم داشتم با 200 تا انلاین که اینو چون پارتی نداشتم ***** کردن رفت
    جامعه مجازی داشتم با 300 تا انلاین چون از اسکریپت رایگان استفاده میکردم و اسکریپت پی اچ پی فاکس بود که خیلی بدرد نخور بود نتونستم کاربرا رو نگه دارم به خاطر افت سرعت و مشکلات اسکریپت که هر روز پیش میومد/البته نا گفته نماند خرجش چندین برابر درامش بود
    خودم کلا به سایتهای که کاربر محور باشن علاقه دارم / البته میتونم سایت تفریحی سرگرمی بزنم یا به قول دوستان سایتهای زرد که محتوا رو از هم کپی میکنن ولی نمیدونم درامد داره این سایتها یا نه
    در حال حاظر نمیدونم چکاری انجام بدم و چی خوبه چی بد
    ممنون میشم راهنمایی کنید و تجربتون رو به اشتراک بزارید
    نام نیکو گر بماند ز آدمی

به کزو ماند سایت زرنگار

2. # ADS

عضو انجمن mahdi-relax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    135
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    266 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمای در راه اندازی سایت

بنظر بنده اگه به سایت های کاربر محور علاقه دارید، یک انجمن به موضوع مورد علاقه خود راه اندازی کنید

4. تعداد تشکر ها از mahdi-relax به دلیل پست مفید

عضو جدید Milad Khoshdel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

اول باید هدفتون رو از ایجاد سایت جدید مشخص کنید. بعد از مشخص شدن هدفتون می تونید با آگاهی از زمینه فعالیت، سایت مورد نظرتونو راه اندازی کنید.

به طور مثال اگه قصد کسب درآمد از طریق ارائه خدمات تبلیغاتی رو دارید، می تونید یک سایت خبری راه اندازی کنید و بعد از اینکه Index هاتون توی گوگل زیاد شد و رنک الکسا پیدا کردین، بنر و تبلیغات سایر سایت ها رو در ازای هزینه روی سایت قرار بدین. (البته این مورد با توجه به حجم زیاد بازدیدکننده های سایت نیاز به یه سرور یا هاست با منابع و پهنای باند بالا داره)

اگر هم تخصص توی زمینه خاصی دارید، می تونید با ایجاد سایت مرتبط و ارائه تجربیاتتون در اون زمینه کسب در آمد کنید.
    گروه برنامه نویسی ریجاکس || support@regux.com || http://regux.com

6. تعداد تشکر ها از Milad Khoshdel به دلیل پست مفید

عضو انجمن k-pax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    511
    تشکر تشکر شده 
    545
    تشکر شده در
    347 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط /mehdi/ نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخوام سایتی ره اندازی کنم ولی نمیدونم چه سایتی در واقع قبلا سایت داشتم ولی چون سرمایه کافی نداشتم خوردم زمین
    چت روم داشتم با 200 تا انلاین که اینو چون پارتی نداشتم ***** کردن رفت
    جامعه مجازی داشتم با 300 تا انلاین چون از اسکریپت رایگان استفاده میکردم و اسکریپت پی اچ پی فاکس بود که خیلی بدرد نخور بود نتونستم کاربرا رو نگه دارم به خاطر افت سرعت و مشکلات اسکریپت که هر روز پیش میومد/البته نا گفته نماند خرجش چندین برابر درامش بود
    خودم کلا به سایتهای که کاربر محور باشن علاقه دارم / البته میتونم سایت تفریحی سرگرمی بزنم یا به قول دوستان سایتهای زرد که محتوا رو از هم کپی میکنن ولی نمیدونم درامد داره این سایتها یا نه
    در حال حاظر نمیدونم چکاری انجام بدم و چی خوبه چی بد
    ممنون میشم راهنمایی کنید و تجربتون رو به اشتراک بزارید
    فکر کنم اشتباه اکثر ما اینه که اول به فکر درامدیم .

یه جایی خودنم به فکر ایجاد خدمات باشید . پول خودش میاد.

بنظر من بشنید و فکر کنید و یه کار جدید با ایده جدید استارت بزنید . ( ببیند الان تا 5 ساله دیگه چی کم هست)

الان شبکه های اجتمایی جواب نمیده . مگر یه ایده جالب توش باشه .

یه سایت دیدم خیلی برام جالب بود طرحش . کسایی که با ماشین تک سرنشین میرفتن توش ثبت نام می کردن و مسیرشون میگفتن . کسایی هم که مسیرشون این بود با هم هماهنگ میکردن و میرفتند . (هم کاهش تارفیک هم دارمد برای صاحب ماشین و مسافر دائمی)
    یه چنین طرحای تازه ای و جالبی اگه روش وقت گذاشته بشه به موفقیت میرسه
    فروش سرور مجازی NVMe و رم DDR4
    آریوسرور | تلگرام ما : @Ario_Server
    سرور مجازی NVMe ایران

8. تعداد تشکر ها از k-pax به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

سرمایه من وقتم هست و پشتکارم / سرمایه مالی ندارم / برای ایده جدید باید سرمایه داشت چون تقریبا اینجو ایدها اسکریپت رایگانی براشون نست
    ولی وقت و پشتکار لازم رو دارم علاوه بر اینا به اینترنت اشنایی کامل رو دارم میدونم چطور عمل کنم که توی کمترین زمان بهترین بهره رو بگیرم تنها سرمایم همینه مقداری هم بد کد نویسی اشنایی دارم در حدی که بتونم یه تغییراتی توی قالب بدم یا مشکلات جزئی رو برطرف کنم
    خودمم فک نمیکنم شبکه اجتمایی یا چت الان دیگه به صرفه باشه هرچند ادم صبوری هستم و سروکله زدن با کاربرا دیگه تخصصم شدم ولی خب چت که کلا ***** میکنن جمعه مجازی هم به قول دوستمون زیاده شد سایتهای خبری هم علاوه بر هزینه زیادی که باید براش انجام داد حداقل یه پارتی کلفت هم باید داشته باشید / سایتهای تفریحی یا همون مجلات زرد هم باید بازدید خیلی زیاد باشه حداقل 500 هزار بازدید رو روزانه داشته باشه که کسی بهت تبلغ بده /
    نمیدونم واقعا شاید طرز فکر من اشتباه باشه / ممنون میشم راهنماییم کنید و در مورد اینکه چه سایتی الان زده شه و در چه موردی باشه بدرد میخوره که به گفته دوستمون هم الان جواب بده هم تا 5 سال دیگه بشه سرپا نگهش داشت
    نام نیکو گر بماند ز آدمی

به کزو ماند سایت زرنگار

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

مثل خیلی ها هاستینگ بزن برادر..یک نمایندگی میگیری 5 هزار تومان 500 نفر هاست میفروشی پولدار میشی بعد چند ماه سایتهای مردم رو نفله میکنی جمع میکنی هاستینگ رو خلاص!تجربه هم نمیخواد کارش کمی پشتکار میخواد..
    ( داداش من اینجا 99 درصد بیزینس کارن.سوراخ پیدا کنن برای درامد پرش میکنن.ایده خوب باشه خودشون میزنن به کسی هم پیشنهاد نمیکنن..بهتره سوالتون رو در انجمن هایی دیگر بپرسید)
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

11. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    مثل خیلی ها هاستینگ بزن برادر..یک نمایندگی میگیری 5 هزار تومان 500 نفر هاست میفروشی پولدار میشی بعد چند ماه سایتهای مردم رو نفله میکنی جمع میکنی هاستینگ رو خلاص!تجربه هم نمیخواد کارش کمی پشتکار میخواد..
    ( داداش من اینجا 99 درصد بیزینس کارن.سوراخ پیدا کنن برای درامد پرش میکنن.ایده خوب باشه خودشون میزنن به کسی هم پیشنهاد نمیکنن..بهتره سوالتون رو در انجمن هایی دیگر بپرسید)

دوست عزیز شاید شما یک تجربه بد با یک هاستینگ داشتین ولی هاستینگ های خوبی هم هستن. من قبلا خیلی با هاستینگ های مختلف کار کردم و هیچ واهمه ای ندارم بگم ایران سرور کارش خیلی عالی بود. گرچه الان رقیب به حساب میایم ولی واقعیت رو باید گفت. ولی با کسی هم کار کردم که vps رو اشتباهی حذف کرد و هیچ بکاپی هم نداشت و خودتون تصویر کنید چه ضرری میتونه داشته باشه...

در مورد سوال اصلی هم به نظر من کاری انجام بدید که توش تخصص دارید و علاقه چون اگر بخواین سایتتون به درآمد برسه گاهی وقتا باید تا چند سال روش انرژی بذارین که اگه علاقه نباشه کار سختیه و دلسرد میشید.

موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

هاستینگ قبلا بش فکر کردم
    دوستان میشه به این سوالم جواب بدید / ایا یه سایت رو باید چندین نفر اداره کنن؟ یعنی حتما باید مثلا شریک داشته باشی؟ چون من بیشتر زیمن خوردنهام مال این بوده که تنهایی کار کردم مثلا هم مدیریت با خودم بوده هم کار سرور خودم انجام میدادم هم مشکلات سایت رو بطرف میکردم هم پاسخگو کاربرا بودم و.... به نظر شما سایتهای موفق همه شریک کاری دارن ؟
    میشه این موضوع رو برام باز کنید و راهنمایی کنید چطور یه سایت باید موفق باشه
    نام نیکو گر بماند ز آدمی

به کزو ماند سایت زرنگار

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

اگر سرمایه دارین سعی کنید قبل از اینکه سایت بزنید برنامه نویسی رو یاد بگیرید مخصوصا زبان php .هم میتونید در شرکتها استخدام بشوید و هم بعد از حرفه ای شدن میتوانید سایت خودتان را طراحی و کدنویسی کنید مطابق سلیقه و امکانات مورد نیاز

15. تعداد تشکر ها از sepna به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط /mehdi/ نمایش پست ها
    هاستینگ قبلا بش فکر کردم
    دوستان میشه به این سوالم جواب بدید / ایا یه سایت رو باید چندین نفر اداره کنن؟ یعنی حتما باید مثلا شریک داشته باشی؟ چون من بیشتر زیمن خوردنهام مال این بوده که تنهایی کار کردم مثلا هم مدیریت با خودم بوده هم کار سرور خودم انجام میدادم هم مشکلات سایت رو بطرف میکردم هم پاسخگو کاربرا بودم و.... به نظر شما سایتهای موفق همه شریک کاری دارن ؟
    میشه این موضوع رو برام باز کنید و راهنمایی کنید چطور یه سایت باید موفق باشه

قطعا اگه چند نفر باشین بهتره ولی اگه از اول هدفتون فقط پول باشه موفق نمیشید مخصوصا چندتا شریک که فقط به پول فکر کنن... البته یک مسئله هم هست اینه که کار تیمی ما ضعیفه چون توی مدرسه بهمون یاد ندادن. هیچ وقت کارگاه نداشتیم که با بقیه یه کاری رو انجام بدیم یا خیلی کم داشتیم به خاطر همین سخته برامون.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)