صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: آیا نصب ویندوز 10 پیشنهاد میشود؟

عضو جدید auuob آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    69 پست

Arrow آیا نصب ویندوز 10 پیشنهاد میشود؟

با عرض سلام و وقت بخیر

آیا نصب ویندوز 10 رو پیشنهاد میکنین؟ ( به لحاظ امنیت و حریم خصوصی و آپدیت های اجباری و ... دو دل هستم.)

مورد استفاده نیز ، برای لپ تاپ ( با 128گیگ هارد ssd و هارد 1TB - رم 16 - سی پی 7 هسته ای ) جهت امورات برنامه نویسی و مدیریت وب سایت ها. (به همین لحاظ امنیت و حریم خصوصی برام خیلی مهم هست).

در نتیجه بین ویندوز 10 و 8 کدام را پیشنهاد میکنین؟
    ارادتمند

2. # ADS

عضو انجمن miladtnt آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    275 پست

پیش فرض پاسخ : آیا نصب ویندوز 10 پیشنهاد میشود؟

من یه لپتاپ وایو 3 ملیونی داشتم ، سی پیو اور هیت کردو کارت گرافیک سوختو.... اخرش گفتن بخاطر ویندوز 10 هست ، 8 بزن

ولی باز تو لپتاپ جدید 10 زدم .... فعلا برا لنوو مشکلی پیش نیومدن

4. تعداد تشکر ها از miladtnt به دلیل پست مفید

عضو جدید amirhasan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    69 پست

10 رو استفاده کنید ، یک سری مشکلات داره مثلا file explorer چند ثانیه طول میکشه باز بشه ، هاردتون هم اس اس دی هست و بهترین هارد برای ویندو 10 هست
    و اپدیت خودکار رو میشه جلوشو بست ، و نرم افزارها هم نصب میشن و مشکلی نیست

6. تعداد تشکر ها از amirhasan به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    318
    تشکر شده در
    256 پست

با سلام

بنده الان از ویندوز 10 بر روی بوت ufei استفاده می کنم لپ تاپم هم سونی وایو هست

البته پیشنهاد بنده این هست که آخرین نسخه ویندوز 10 رو دانلود و نصب کنید

بنده امروز آخرین نسخه موجود رو دانلود کردم شاهد یک سری تغییرات بودم مثل فعال بودن Cortana در حالت Local Account و ایرانی بودن

8. تعداد تشکر ها از CYCLONER به دلیل پست مفید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط miladtnt نمایش پست ها
    من یه لپتاپ وایو 3 ملیونی داشتم ، سی پیو اور هیت کردو کارت گرافیک سوختو.... اخرش گفتن بخاطر ویندوز 10 هست ، 8 بزن

ولی باز تو لپتاپ جدید 10 زدم .... فعلا برا لنوو مشکلی پیش نیومدن
    سلام

دوست عزیز شخصی که این مشکل بزرگ را در تاریخ مایکروسافت کشف کرده را حتما راهنمایی کنید مشکل فوق را به مایکروسافت و نیز سازنده کارت گرافیک گزارش کند زیرا حداقل چندین هزار دلار آمریکا وجه نقد به عنوان جایزه دریافت خواهد نمود !

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhasan نمایش پست ها
    10 رو استفاده کنید ، یک سری مشکلات داره مثلا file explorer چند ثانیه طول میکشه باز بشه ، هاردتون هم اس اس دی هست و بهترین هارد برای ویندو 10 هست
    و اپدیت خودکار رو میشه جلوشو بست ، و نرم افزارها هم نصب میشن و مشکلی نیست
    بنده بر روری بیش از 25 سیستم تقریبا معمولی این ویندوز را چک کرده ام مشکل کندی برای file explorer حتی بر روی H.D.D نیز تا کنون مشاهده نشده است ! SSD نیز که جای خود را دارد. اطمینان داشته باشید مشکل از ویندوز نمی باشد

با عرض سلام و وقت بخیر

آیا نصب ویندوز 10 رو پیشنهاد میکنین؟ ( به لحاظ امنیت و حریم خصوصی و آپدیت های اجباری و ... دو دل هستم.)

مورد استفاده نیز ، برای لپ تاپ ( با 128گیگ هارد ssd و هارد 1TB - رم 16 - سی پی 7 هسته ای ) جهت امورات برنامه نویسی و مدیریت وب سایت ها. (به همین لحاظ امنیت و حریم خصوصی برام خیلی مهم هست).

در نتیجه بین ویندوز 10 و 8 کدام را پیشنهاد میکنین؟
    ارادتمند
    اگر کاربر حرفه ای و قدیمی ویندوز هستید نصب این نسخه حتما پیشنهاد می شود . آینده سیستم های مبتنی بر ویندوز در دستان نسخه 10 است! اکثر افرادی که در خصوص این ویندوز اظهارنظر های عجیب و تخصصی دارند معمولاً حتی یک ساعت تجربه کار با این نسخه را نداشته اند ! تنها مواردی را به عنوان مخاطب شنیده اند خود نیز شاخ و برگ به آن اضافه می کنند و همان موارد را نقل قول می کنند !

ویندوز 10 ویندوزی نوپا است. مشکلات کوچکی وجود داشت و احتمالاً دارد که 99% آنها در آپدیت(سالیانه) چند روز پیش (12 مرداد) رفع شدند . و به تدریج طبق اعلام مایکروسافت طی آپدیت هایی امکانات بیشتری به این نسخه اضافه خواهد شد.
    اکیدا توصیه می شود که در صورت نصب ویندوز از دستکاری رجیستری و نصب نرم افزاری ثانویه به منظور مسدود نمودن آپدیت و ... جداً خودداری فرمائید. علاوه بر اینکه این نسخه نیاز به آپدیت دارد و حجم بسیار بسیار کمی را مصرف می کند ( در یک سال گذشته بدون در نظر گرفتن آپدیت سالیانه ،آپدیت های این ویندوز هر چند ماه یک بار و یا در نهایت در ماه آپدیت های فایروال ویندوز منتشر شده است که حجم هایی کمتر از 100 مگ داشته اند و در کل سال جمع آپدیت ها تصور نمی کنم از 500 مگ بیشتر شده باشد : در صورتی که آخرین ورژن را نصب کنید !!) همان نرم افزارهایی که جهت مسدود نمودن آپدیت و .... معمولا خود آلوده هستند ! و یا تغییرات رجیستری سبب ایجاد مشکلات بعدی در ویندوز می شود !در نتیجه از دستکاری ویندوز 10 با هدف موارد فوق خودداری فرمائید !
    بهتز بود قبل از تاریخ 12 مرداد اقدام به استفاده از ویندوز 10 می نمودید ! زیرا به سادگی با ارتقا یک ویندوز 8.1 (حتی کپی و کرک شده ) به ویندوز 10 می توانستید یک لایسنس دائمی برای ویندوز 10 داشته باشید !

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

10. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

درود
    با توجه به وضعیتون سخت افزاری سیستمون 10 پیشنهاد میشود
    موفق باشید
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

12. تعداد تشکر ها از peym@n به دلیل پست مفید

عضو جدید auuob آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin نمایش پست ها
    سلام

اگر کاربر حرفه ای و قدیمی ویندوز هستید نصب این نسخه حتما پیشنهاد می شود . آینده سیستم های مبتنی بر ویندوز در دستان نسخه 10 است! اکثر افرادی که در خصوص این ویندوز اظهارنظر های عجیب و تخصصی دارند معمولاً حتی یک ساعت تجربه کار با این نسخه را نداشته اند ! تنها مواردی را به عنوان مخاطب شنیده اند خود نیز شاخ و برگ به آن اضافه می کنند و همان موارد را نقل قول می کنند !

ویندوز 10 ویندوزی نوپا است. مشکلات کوچکی وجود داشت و احتمالاً دارد که 99% آنها در آپدیت(سالیانه) چند روز پیش (12 مرداد) رفع شدند . و به تدریج طبق اعلام مایکروسافت طی آپدیت هایی امکانات بیشتری به این نسخه اضافه خواهد شد.
    اکیدا توصیه می شود که در صورت نصب ویندوز از دستکاری رجیستری و نصب نرم افزاری ثانویه به منظور مسدود نمودن آپدیت و ... جداً خودداری فرمائید. علاوه بر اینکه این نسخه نیاز به آپدیت دارد و حجم بسیار بسیار کمی را مصرف می کند ( در یک سال گذشته بدون در نظر گرفتن آپدیت سالیانه ،آپدیت های این ویندوز هر چند ماه یک بار و یا در نهایت در ماه آپدیت های فایروال ویندوز منتشر شده است که حجم هایی کمتر از 100 مگ داشته اند و در کل سال جمع آپدیت ها تصور نمی کنم از 500 مگ بیشتر شده باشد : در صورتی که آخرین ورژن را نصب کنید !!) همان نرم افزارهایی که جهت مسدود نمودن آپدیت و .... معمولا خود آلوده هستند ! و یا تغییرات رجیستری سبب ایجاد مشکلات بعدی در ویندوز می شود !در نتیجه از دستکاری ویندوز 10 با هدف موارد فوق خودداری فرمائید !
    بهتز بود قبل از تاریخ 12 مرداد اقدام به استفاده از ویندوز 10 می نمودید ! زیرا به سادگی با ارتقا یک ویندوز 8.1 (حتی کپی و کرک شده ) به ویندوز 10 می توانستید یک لایسنس دائمی برای ویندوز 10 داشته باشید !

ممنون از توضیحات جامع شما. حقیقت تازه لپ تاپ رو خریداری کردم. اگر اخرین نسخه انشار یافته و به همراه آپدیت جدید را نصب کنم ، به لحاظ لایسنس به مشکل میخورم؟

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط auuob نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات جامع شما. حقیقت تازه لپ تاپ رو خریداری کردم. اگر اخرین نسخه انشار یافته و به همراه آپدیت جدید را نصب کنم ، به لحاظ لایسنس به مشکل میخورم؟
    آخرین ورژن در حال حاضر 1607 می باشد که در تاریخ 12 مرداد منتشر شده است. در صورتی که این ورژن را نصب کنید ، پس از نصب تنها نزدیک به 15 مگ آپدیت دانلود می شود.
    با توجه به جدید بودن سخت افزار شما هیچ گونه مشکلی نیز بابت نصب درایورها ندارید( و احتمالا دیسک همراه لپ تاپ شما دارای درایورهای نسخه 10 است )

بله تنها مشکل همان لایسنس است که اگر قبل از 12 مرداد اقدام به نصب ویندوز 7 یا 8 یا 8.1 می نمودید (حتی ویندوز غیرقانونی) و سپس انرا به نسخه 10 آپدیت می کردید می توانستید از لایسنس رایگان استفاده کنید.

در حال حاضر برابر گزارشات کاربران تنها به وسیله این افزونه هنوز امکان آپدیت رایگان وجود دارد . لطفاً در این زمینه از گوگل استفاده فرمائید.

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

15. تعداد تشکر ها از Ramin به دلیل پست مفید

عضو جدید auuob آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    69 پست

^

خیلی ممنون از راهنمایی. ارادتمند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام
    ویندوز من الان 5 ماه 8.1 ، من الان میتونم اپدیت کنم و از لایسنس رایگان استفاده کنم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)