صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: HostBill یا Whmcs

عضو انجمن avatco آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

پیش فرض پاسخ : HostBill یا Whmcs

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidyavari نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند.
    دوست عزیز برا من امنیت مهم هستش و یک سیستم کامل و حرفه ای.موندم از کدومش استفاده کنم.بعدشم به نال شده ها میشه اعتماد کرد؟الان اکثرا از نال شده استفاده میکنن موندم قانونی بخرم یا نال شده موردی نداره ممنون میشم راهنمایی کنین
    امنیت تضمینی نیست ! Whmcs دائما بروز میشه و باگ های گزارش شده توسط کاربران رو برطرف میکنه ولی بخشیش بر میگرده به شما
    با توجه به صحبت شما من پیشنهاد میکنم whmcs رو انتخاب کنید

تهیه لایسنس خیلی خیلی بهتر است از استفاده از نسخه های نال شده ... برای نسخه های نال شده باید مدت ها منتظر بمونید تا نسخه نال شده جدید ارائه بشه و بتونید بروز رسانی کنید که کلی ریسک امنیتی داره علاوه بر پیدا کردن نسخه نال شده مطمعن و درست و حسابی
    در آخر اینکه استفاده از نسخه لایسنس دار و رسمی خیلی از مشکلات رو واقعا برطرف میکنه !!

پس سعی کنید حتما از نسخه رسمی با لایسنس معتبر استفاده کنید ، اگر میتونید هزینه کنید لایسنس دائمی خریداری کنید ، اگر نه از لایسنس های ماهانه
    فراموش نکنید ، به دلیل تغییرات کلی و مشکلات امنیتی و باگ ها بلاخره نسخه نال شده براتون مشکل ایجاد میکنه و حالا یکی بعد از دو هفته مشکل میخوره یکی هم بعد از دو سال

نکته دیگر هم اینکه هیچ وقت از ماژول و نسخه هایی که در اینترنت موجود هست استفاده نکنید ! این اسکریپت ها نه تست شده هستند و فقط از جای دیگری کپی شده و برای دانلود قرار داده شده ! و در اکثر اوقات باعث ایجاد مشکل و هک شدن سایت شما میشه ، توصیه میکنم از منابع معتبر مثل فایل های ارسالی و تست شده توسط همکاران و کاربران همین انجمن استفاده کنید و به سایت های متفرقه به هیچ عنوان اعتماد نکنید !!!

قصد تبلیغ ندارم میتونید از خدمات ما هم در این زمینه استفاده کنید ، کافیه یه سری به ناحیه کاربری ما بزنید و خدمات رو مقایسه کنید ( لینک در امضا موجود هست )

موفق باشید
    ویرایش توسط avatco : May 13th, 2016 در ساعت 21:36
    my.avatco.com
    ارائه خدمات رایگان و تخفیفات ویژه به همکاران
    کلیه سرویس ها شامل بازگشت وجه در کل دوره میباشد !
    ارتباط در تلگرام

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    79 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeiDYavari نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند.
    دوست عزیز برا من امنیت مهم هستش و یک سیستم کامل و حرفه ای.موندم از کدومش استفاده کنم.بعدشم به نال شده ها میشه اعتماد کرد؟الان اکثرا از نال شده استفاده میکنن موندم قانونی بخرم یا نال شده موردی نداره ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام سعید جان اول اینکه خوشحالم اینجا میبینمت

فرق نسخه نال شده و لایسنس دار whmcs فقط یه فایل هست ! همچنین کشورمون توسط شرکتشون تحریم شده اکثر از نال استفاده میکنن البته دوستانی هم هستن ک لایسنس دارن لطف میکنن اپدیت قرار میدن اگر توضیحات دیگری داشتی در تماس باش درخدمتت هستم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط avatco نمایش پست ها
    امنیت تضمینی نیست ! Whmcs دائما بروز میشه و باگ های گزارش شده توسط کاربران رو برطرف میکنه ولی بخشیش بر میگرده به شما

تهیه لایسنس خیلی خیلی بهتر است از استفاده از نسخه های نال شده ... برای نسخه های نال شده باید مدت ها منتظر بمونید تا نسخه نال شده جدید ارائه بشه و بتونید بروز رسانی کنید که کلی ریسک امنیتی داره علاوه بر پیدا کردن نسخه نال شده مطمعن و درست و حسابی
    در آخر اینکه استفاده از نسخه لایسنس دار و رسمی خیلی از مشکلات رو واقعا برطرف میکنه !!

پس سعی کنید حتما از نسخه رسمی با لایسنس معتبر استفاده کنید ، اگر میتونید هزینه کنید لایسنس دائمی خریداری کنید ، اگر نه از لایسنس های ماهانه
    فراموش نکنید ، به دلیل تغییرات کلی و مشکلات امنیتی و باگ ها بلاخره نسخه نال شده براتون مشکل ایجاد میکنه و حالا یکی بعد از دو هفته مشکل میخوره یکی هم بعد از دو سال

نکته دیگر هم اینکه هیچ وقت از ماژول و نسخه هایی که در اینترنت موجود هست استفاده نکنید ! این اسکریپت ها نه تست شده هستند و فقط از جای دیگری کپی شده و برای دانلود قرار داده شده ! و در اکثر اوقات باعث ایجاد مشکل و هک شدن شایت شما میشه ، توصیه میکنم از منابع معتبر مثل فایل های ارسالی و تست شده توسط همکاران و کاربران همین انجمن استفاده کنید و به سایت های متفرقه به هیچ عنوان اعتماد نکنید !!!

قصد تبلیغ ندارم میتونید از خدمات ما هم در این زمینه استفاده کنید ، کافیه یه سری به ناحیه کاربری ما بزنید ( لینک در امضا موجود هست )

موفق باشید
    جسارت نباشه عرض کنم خدمتتون آقای یاوری رو بنده قبول دارم و تازه کار نیستن در این زمینه

عضو انجمن sadecohost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    399
    تشکر تشکر شده 
    294
    تشکر شده در
    216 پست

درود

WHMCS جا افتاده تر هست و اکثر کاربران میتونم بگم حفظ هستنش! خیلی هم توی ایران ماژول و خدمات براش نوشته شده.
    اما HostBill تو ایران خیلی جا نیفتاده که اگر بتونید توسعه بدید, واقعا عالی هست.
    البته جدا از کاربرانی که از نو آوری خوششون میاد, کاربرانی هم هستند که متنفر از نو آوری هستند!
    موفق باشید
    .::شرکت دو ملیتی فرا آسمان برای تو (SkyForYou), شناسه ثبت ایران : 524579, شناسه ثبت مالزی: 0918461M ::.
    به نام تجاری سادهکوهاست
    Tg: @sadeco - 09354640600-09212098391

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط avatco نمایش پست ها

نکته دیگر هم اینکه هیچ وقت از ماژول و نسخه هایی که در اینترنت موجود هست استفاده نکنید ! این اسکریپت ها نه تست شده هستند و فقط از جای دیگری کپی شده و برای دانلود قرار داده شده ! و در اکثر اوقات باعث ایجاد مشکل و هک شدن سایت شما میشه ، توصیه میکنم از منابع معتبر مثل فایل های ارسالی و تست شده توسط همکاران و کاربران همین انجمن استفاده کنید و به سایت های متفرقه به هیچ عنوان اعتماد نکنید !!!

قصد تبلیغ ندارم میتونید از خدمات ما هم در این زمینه استفاده کنید ، کافیه یه سری به ناحیه کاربری ما بزنید و خدمات رو مقایسه کنید ( لینک در امضا موجود هست )

موفق باشید
    ممنون از راهنمایی کاملتون.لایسنس دائمی چند هستش؟همیشه برای من امنیت مهم هست چون یا کاری را شروع نمیکنم اگر هم شروع کنم کاملا جدی شروع میکنم و سعی میکنم تمامی موارد رو رعایت کنم و نمیخوام برای مشتریانم مشکلی پیش بیاد رضایت مشتریان برا من خیلی مهم هست
    ویرایش توسط SaeiDYavari : May 13th, 2016 در ساعت 22:17

عضو انجمن avatco آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeiDYavari نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی کاملتون.لایسنس دائمی چند هستش؟همیشه برای من امنیت مهم هست چون یا کاری را شروع نمیکنم اگر هم شروع کنم کاملا جدی شروع میکنم و سعی میکنم تمامی موارد رو رعایت کنم و نمیخوام برای مشتریانم مشکلی پیش بیاد رضایت مشتریان برا من خیلی مهم هست
    لطف کنید در تلگرام با ما در ارتباط باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bandarit نمایش پست ها

فرق نسخه نال شده و لایسنس دار whmcs فقط یه فایل هست ! همچنین کشورمون توسط شرکتشون تحریم شده اکثر از نال استفاده میکنن البته دوستانی هم هستن ک لایسنس دارن لطف میکنن اپدیت قرار میدن اگر توضیحات دیگری داشتی در تماس باش درخدمتت هستم
    فقط یه فایل نیست ! درسته که اکثرا فقط فایل لایسنس نال شده رو جایگزین میکنید ولی موارد دیگری هم در نظر داشته باشید که اسکریپت دارای کال بک هایی به خود WHMCS هست که باعث ارسال IP و دامین شما به WHMCS میشه که در برخی موارد باعث شکایت از شما به دیتاسنتر برای نقض قانون کپی رایت و حتی بلاک شدن IP سرور شما میشه
    یا اینکه Datacenter اخطار حذف اسکریپت رو برای شما میفرسته و مهلت میده تا اسکریپت رو حذف کنید یا جریمه پرداخت کنید و لایسنس تهیه کنید ! نسخه نال درست حسابی نسخه ای هست که کاملا کال بک هاش اصلاح شده و بدون مشخص شدن هویت شما و دردسر ساز شدن برای شما امکان استفاده از اسکریپت رو فراهم میکنه !

البته برای کسب و کارهای کوچک با مشتری کم نسخه نال خوبه ... ولی اگر قصد جدی برای کسب و کارتون دارید فکر نکنم پرداخت 35 تومان در ماه هزینه سنگینی باشه

به دلیل تحریم ها هم فعلا خرید لایسنس دائمی پیشنهاد نمیشه مگر در صورت دارا بودن شرایط خاص

قصد جسارت هم ندارم به شما دوست گرامی
    آرزو موفقیت دارم برای تمامی دوستان و همکاران محترم
    ویرایش توسط avatco : May 13th, 2016 در ساعت 22:30
    my.avatco.com
    ارائه خدمات رایگان و تخفیفات ویژه به همکاران
    کلیه سرویس ها شامل بازگشت وجه در کل دوره میباشد !
    ارتباط در تلگرام

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bandarit نمایش پست ها

- - - Updated - - -
    جسارت نباشه عرض کنم خدمتتون آقای یاوری رو بنده قبول دارم و تازه کار نیستن در این زمینه
    سلام عزیزم ممنون از لطفتون و راهنماییتون.عذر میخوام عزیز ببخشید با این اسمتون نمیشناسمتون تو یاهو ادد کردم ممنون میشم ادد کنین تا محبتتونو جبران کنم فدای شما

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)