صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

عضو انجمن secureconfig آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

پیش فرض فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

سلام.

عید نوروز رو تبریک عرض میکنم. انشالله هممون سال خوبی داشته باشیم.

بالاخره بعد از چند ماه تلاش ، کار اسکریپت درگاه پرداخت واسطه به سر انجام رسید !

قبلا هم یک اسکریپت درگاه نوشته بودم ، اما تصمیم گرفتم از تجربیات قبلیم استفاده کنم و با امکاناتی جدید و بسیار زیاد و جذاب ، اسکریپتی جدید در این زمینه بنویسم.

اسکریپت نوشته شده تقریبا امکانات ۹۵٪ درگاه های فعلی رو داراست + کمی بیشتر.

بپردازیم به لیست امکانات. میتونید کامل توی دمو مشاهده کنید و تست کنید اما به برخی از این امکانات اشاره میکنم.

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
    ۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
    ۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
    ۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی
    ۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
    ۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
    ۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
    ۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

بیشتر از این نمینویسم تا حوصلتون سر نره !
    امکانات پنل مدیریت رو هم داخل دمو میتونید کامل مشاهده کنید.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین و ۲ اسان پرداخت می باشد.

حدودا ۳ ماه روش زمان صرف کردم و با حساسیت بسیار بالا روش کار کردم.

اسکریپت تحت php و فریم ورک laravel نوشته شده و روی امنیتش هم زیاد کار کردم و در سطح بالایی قرار داره.

بقیه ی امکاناتی که توی پروژه هست رو هم معرفی میکنم ،
    ۱ـ اسکریپت زمان اتصال به بانک و یا سامانه پیامک ،‌درصورت مشاهده کردن خطا و انجام نشدن دستور مربوطه ، اطلاعات خطا را به مدیران وبسایت جهت رفع ارسال میکنند. مثلا شارژ سامانه پیامک تمام شده ویا درگاه بانکی اروری داده و...
    ۲ـ کاربر موقع ثبت نام تنها ایمیل،نام و شماره موبایل و رمز هاش رو وارد میکنه و بقیه ی اطلاعات بعدا داخل پنل باید وارد بشه. اینطوری کاربر در زمان کمتری ثبت نام میکنه.
    ۳ـ تغییر ادرس پنل مدیریت از بخش تنظیمات در پنل مدیریت
    ۴ـ ارسال روزانه بکاپ دیتابیس به ایمیل مدیریت
    ۵ـ اطلاعات کاربر پرداخت کننده تراکنش در توضیحات تراکنش ذکر میشود. ایمیل - نام - شماره موبایل - شماره فاکتور توی وبسایت.
    و...

+ دسترسی ftp به پوشه ی قالب ها و قالب ایمیل ها داده میشود. جهت ایجاد تغییرات در قالب ها.

لینک دمو:
    http://panel.mahdi.work
    ایمیل:
    hi@mahdi.work
    رمز عبور :
    m@hdi112

لینک ثبت نام:
    http://panel.mahdi.work/signup

قیمت اسکریپت ،
    قیمت برای دوستانی که تمایل به دریافت سورس رو دارن حدود ۶ میلیون تومان می باشد. سورس تنها به ۳ نفر و با قرارداد ارائه میشود.
    قیمت برای دوستان دیگر که اسکریپت رو بدون سورس میخواهد حدود ۲ میلیون تومان. در این صورت ، اسکریپت در سرور های بنده میزبانی میشود.

پیشنهاد بنده این هست که اگر برای شروع کارتون هزینه ی ۶ میلیون تومان (اسکریپت+سورس) زیاد هست ، میتونید از اسکریپت بدون سورس استفاده کنید. هر زمان که تمایل داشتید امکان خرید سورس با قیمت ۳ میلیون (علاوه بر ۲ میلیون دیگر) نیز هست.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

شماره موبایل : 09215867105
    ایمیل : hi@mahdi.work
    تلگرام : http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi
    ویرایش توسط secureconfig : March 26th, 2016 در ساعت 14:32
    اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

xpayment.ir - اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay
    اسکریپت تبلیغات کلیکی xAds

2. تعداد تشکر ها ازsecureconfig به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن 98M!zban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    1,132
    تشکر شده در
    610 پست

پیش فرض پاسخ : فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

هیچ توجیهی نداره که هزینه بدیم و سایت بنده روی سرورهای شما میزبانی بشه .

چون در این صورت ساعت 4 صبح نمی تونیم به شما زنگ بزنیم و ازتون بخوایم سرور رو ریست بدین

حتی اگر 50 هزارتومان بزارید قیمت این اسکریپت رو بازم ارزش نداره خریدش به این شکل

دقت کنید که شما اسکریپت پرداخت نوشتین و مهمترین موضوع در اسکریپت پرداخت . کیفیت . آپتایم و دسترسی کامل شرکت به اسکریپت و ... می باشد

اگر دوست دارید این سیستم رو بفروشید بهتره به فکر لایسنس برای اون باشید

البته خسته نباشید عرض می کنم بابت کارهاتون
    ارائه هاست با هارد فول SSD و وب سرور لایت اسپید و کانفیگ فوق سرعتی و امنیتی
    گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 98 میزبان
    تلفن : 05135010908 - پشتیبانی تلگرام : mizban98_support

5. تعداد تشکر ها از98M!zban به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

سلام.
    دوست عزیز ، من نه خریدارم نه قصد راه اندازی چنین سایتی رو دارم. عذرخواهی هم میکنم ک این پست رو در تاپیک فروش زدم.... اما فکر میکنم بهتره بگم.
    من (نوعی... مثال دارم میزنم!) الآن 3 تا وبسایت دارم که خدمات هاستینگ ارائه میدن.
    بیش از 20 تا همکار هم دارم که میتونم به سادگی باهاشون هماهنگ کنم.
    به شما میگم لطف کنید سرور رو از pofak-server.host تهیه کنید. (که پفک سرور سا سایت خودمه ، یا سایت همکارم که باهاش هماهنگ شده...)
    شمام زحمتش رو میکشید و تهیه میکنید و به ما تحویل میدید.
    به نظر شما کار سختیه من سورس رو بردارم؟
    کار سختیه یه کلون از سرور مجازی تهیه بشه ، با یک آی پی دیگه بیاد بالا ، پسورد روت سیستم عامل ریست بشه و اسکریپت شما مثل ماست با قیمت 50 هزار تومان فروخته بشه!؟
    این در مورد سیستم و اینکه نگران پابلیش شدنش هستید! من اگه قصدم باز فروش این سیستم باشه ، مطمئن باشید بلدم چطوری سورشو بگیرم بدون اینکه متوجه بشید!!!! غیر از اینه؟
    مگر اینکه لیست بدید از چند تا وبسایت و بگید فقط روی سرور این سایت ها قابل پیاده سازی هست این سیستم ! (که باز به نظر بنده - با کامل احترام - خیلی مسخرس!)

مورد بعد اینکه سرور دست شماس. شما هم انسان شریف و درستی هستید و بنده این مورد رو زیر سوال نمیبرم.
    ولی وقتی همه چیز دست شماس ، امنیت اطلاعات کاربر من با چی تامین میشه؟ با 50 میلیون سفته؟
    بیاین یه کار دیگه کنیم ، من به شما 50 میلیون سفته تضمین میدم که اسکریپت رو منتشر نکنم شما سورس رو به من بدید. قرار داد شرکتی هم میبندم باهاتون. چطوره!؟ میکنید این کار رو؟ اگر نه چطور توقع دارید ما این کار رو بکنیم!؟
    امنیت تراکنش های من با چی تضمین میشه!؟
    فقط 4 نفر رو من باید بذارم تراکنش ها رو دونه دونه مانیتور کنن که یه صفر کم و زیاد نشه
    بنده تهمتی به شما نمیزنم! ولی به نظر شما این مسائل به ذهن کسی که میخواد یک سیستم مالی راه بندازه ، نمیفته!؟

در پایان ، 2 مسئله مهم هست:
    1- کسی اگه بخواد سیستم شما رو بخره و باز فروش کنه ، میکنه! هیچ کاریشم نمیتونید بکنید شما!! (یه روش سادشو بالا توضیح دادم و خودتون هم میدونید 10000 روش دیگه هم هست!)
    2- اگر نگرانید که سرور ایشون هک بشه ، باید خدمتتون عرض کنم کسی که 2 میلیون میده برای سیستم و قصد راه اندازی چنین سرویسی رو داره قطعا از سرویس درست حسابی استفاده میکنه که هک نشه!
    از کجا معلوم سروری که شما تهیه میکنید هک نشه؟ از کجا معلوم مدیر سایت پفک سرور خودش اسکریپت رو بر نداره؟
    از کجا معلوم من الآن از درب منزلم خارج میشم ماشین نمیزنه بهم بکشتم!؟!؟!

بهتره یکمی واقع گرا باشید دوست من... ارزش کار خودتون رو با یه سیستم فروش فوق العاده مبتدیانه خراب نکنید...

7. تعداد تشکر ها ازm_dg_farari به دلیل پست مفید

عضو انجمن 98M!zban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    1,132
    تشکر شده در
    610 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط secureconfig نمایش پست ها
    سلام.

کاش ۲ پست قبل رو مشاهده میکردید و با دقت میخوندید. تا توجیه عدم دادن سورس رو بفهمید.
    سرور از سرویس دهنده های معتبر تهیه میشه و من بهتون تضمین اپتایم ۹۹٪‌رو میدم. تا الان هم یک وبسایت بالا اوردیم جدود ۵-۶ ماه هست که ۱ ساعت هم قطعی نداشته.
    ببینید آقای فخر آبادی برای بنده شما انسان بسیار قابل احترامی هستید

و کار شما بسیار ارزشمند هست که زحمت کشیدین و همت به خرج دادین

اما اصلا نیاز نیست من مواردی رو بخونم چون این مورد شما هیچ گونه توجیه پذیر نیست و به هیچ وجه از نظر بنده قابل توجیه نیست . اگر اینطور بود که خیلی از اسکریپت های معروف دنیا پخش نمیشدن و روی سرورهای خود نویسنده های اسکریپت میزبانی میشد

اگر حتی یک % قابل توجیه بود این مسئله که اسکریپت نزد شما بمونه و روی سرورهای شما میزبانی بشه بنده هیچ بحثی نداشتم

اینکه آپتایم سرورهای معرفی شده توسط شما 99 % هست شاید برای یک کاربر ساده توجیه پذیر باشه اما برای امثال ما که مدیر سرور هستیم توجیه پذیر نیست چون حتی سرورهای خودمون گاهی وقت ها به مشکل میخوره که خوب دسترسی های کاملی که داریم می تونیم به سرعت مشکلات رو حل کنیم

من برای موفقیت و فروش شما تلاش می کنم در حد دوست . چون برای من کار شما ارزشمنده . اما بهتره با کد کردن هسته اصلی اسکریپت و سیستم لایسنس نحوه فروش رو تغییر بدین تا هر کس آزادانه بتونه این اسکریپت رو بر روی سرورهای خودش مدیریت کنه
    ارائه هاست با هارد فول SSD و وب سرور لایت اسپید و کانفیگ فوق سرعتی و امنیتی
    گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 98 میزبان
    تلفن : 05135010908 - پشتیبانی تلگرام : mizban98_support

9. تعداد تشکر ها از 98M!zban به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 98M!zban نمایش پست ها
    ببینید آقای فخر آبادی برای بنده شما انسان بسیار قابل احترامی هستید

و کار شما بسیار ارزشمند هست که زحمت کشیدین و همت به خرج دادین

اما اصلا نیاز نیست من مواردی رو بخونم چون این مورد شما هیچ گونه توجیه پذیر نیست و به هیچ وجه از نظر بنده قابل توجیه نیست . اگر اینطور بود که خیلی از اسکریپت های معروف دنیا پخش نمیشدن و روی سرورهای خود نویسنده های اسکریپت میزبانی میشد

اگر حتی یک % قابل توجیه بود این مسئله که اسکریپت نزد شما بمونه و روی سرورهای شما میزبانی بشه بنده هیچ بحثی نداشتم

اینکه آپتایم سرورهای معرفی شده توسط شما 99 % هست شاید برای یک کاربر ساده توجیه پذیر باشه اما برای امثال ما که مدیر سرور هستیم توجیه پذیر نیست چون حتی سرورهای خودمون گاهی وقت ها به مشکل میخوره که خوب دسترسی های کاملی که داریم می تونیم به سرعت مشکلات رو حل کنیم

من برای موفقیت و فروش شما تلاش می کنم در حد دوست . چون برای من کار شما ارزشمنده . اما بهتره با کد کردن هسته اصلی اسکریپت و سیستم لایسنس نحوه فروش رو تغییر بدین تا هر کس آزادانه بتونه این اسکریپت رو بر روی سرورهای خودش مدیریت کنه
    لطف دارید دوست گرامی.
    کد کردن و لایسنس دار کردن که خودتون بهتر میدونید مثل اب خوردن کرک میشه.

بله درسته هیچ اسکریپتی در جهان به این شکل نیست و همه سورس دارن.
    اما باید به اهمیت موضوع پرداخت بانکی دقت کنید. برای حفظ امنیت مشتریان متاسفانه نمیتونم سورس رو بدم.

به هر حال این موضوع بیشتر از این کش پیدا نکنه بهتر هست. من تمام توضیحاتم رو نوشتم در پست های قبل. اگر برای شما اینطوری خوب نیست ، هیچ اجباری نشده که از اسکریپت بنده استفاده کنید.

ضمنا بیشتر دوستان بحثشون روی تغییر اسکریپت هست که با کد کردن جلوی اونم گرفته میشه.
    اگر بحث شما فقط روی سرور هست ، همونطور که گفتم سرور با اپتایم ۹۹٪ خدمتتون ارائه میشه. خودم تجربه مدیریت سرور دارم. سرور مجازی با یک سایت اپتایمش فرق میکنه با سرور هاستینگ که ۸۰۰ سایت فعال و بعضا پر فشار داره.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    ایشون در واقع سرویس درگاه واسط و ارائه میدن به شما
    شاید تعریف صحیح این خدمات اینگونه باشه
    سلام و درود
    بخدا من شخصا و دیگران قصد تخریب نداریم.کارشون قابل ستایشه
    اما یک سوال،خود شما از این استفاده میکنید؟
    درسته.ما اطمینان داریم.شکی در این نیست
    اما طبق جرائم سایبری و هرروز هشدارهایی که دارن میدن،این کار از دید مشتری درسته؟
    شما خریدار من فروشنده.از این درگاه استفاده میکنم.شمام خریدارید و این چیزارو میدونید
    با خودتون چی فکر میکنید؟اولین فکر بحث اطمینانه.طرف نمیاد تیکت بزنه که دست شما درد نکنه که سیستم خوبی رو گذاشتین
    اولین حرفی که میزنه میگه این درگاه مال کدوم بانکه؟به کجا وصل میشه و ... حالا شما چی جواب میدین؟
    حالا از نوع دیگه نگاه کنیم،شانس بد یاری کنه و بانک جواب نده.خطا در تراکنش بزنه.دیگه تا 72 ساعت هم طول میکشه پول برگشت بخوره
    حالا هی تند تند طرف تیکت یا پیام یا زنگ میزنه اولین حرفی که میزنه اول میگه پرداخت کردم
    بعد شما میگید پول که نیومده.نه به سرور دسترسی دارید نه هیچی.اون یک چیزی میگه شما یک چیزی
    آخر سر سر یک مشکل کوچیک،روی نماد کلیک میکنه و اعتراض مینویسه
    حالا شما خودتون فروشنده اید و میدونید.باید به عالمو آدم جواب پس بدین.شما به جایی که شکایت بشه چی میخوای بگی؟
    میخوای بگی من از آقای مهدی عزیز داخل فروم درگاه خریدم؟چطور میخوای اثبات کنی که بابا یک مشکل کوچیکه.
    با این اعصابای ضعیف ماها،که زود گزارش داده میشه
    بهتون نمیگن که چرا از درگاه های بهتر استفاده نکردین؟چی میخواین بگین؟
    مخصوصا اینم بگم که اگه بخش مالیات و دارایی و .... بیاد وسط که دیگه هیچ
    این مشکل که هیچی مقصر نیست،مهدی آقا میان پاسخ گو باشن؟شما میاین؟من میام؟کی میاد؟
    پای مهدی جانم میاد وسط که چرا این کارو کردی
    حالا به اون مقدار مول اندکی که مهدی عزیز بابت زحمت بزرگی که کشیدن میرزه؟
    بخدا یک شرایطی پیش میاد که حتی خود مهدی جانم میگه کاش اصلا درست نمیکردم
    الان از بانک میخوای پول برداری،هم نوبتت نمیرسه یا سیستم هاشون قطعه،هممون به دعوا میندازیم یا حد پرش میریم پیش رئیس بانک
    وای به روزی که یک آدم پیله گیرمون بیفته
    شما به تاپیک هایی که زده شده دقت کردین؟کافیه یک مفر بیاد یک چیزی رو بگه
    ببخشید.عذر میخوام کا این حرفو میزنم
    کافیه توی تاپیکت بزنن آدم کلاهبردار.چی از شما یا من اصلا،چی از من میمونه؟آره؟
    اینکه به مشکل نخوره که با واقعیت نیست.همه چی مشکل داره.اما با این اوصاف خود شما استفاده میکنید؟
    هرکی استفاده کرده بیاد اینجا بگه،سایتشو هم بذاره.فقط یک ماه دیگه بیاد به یک نفرتون بی احترامی کنه،در جا میزنم میترکونمش
    چون حق نداره بی احترامی کنه.چون خودش گرفته.چون یک اشتباه کوچیک میاد کل آبرو و احترام رو از بسن میبره
    یکم با دقت فکر کنید.مهدی جان فکر کردن من کدورت یا مشکلی دارم.میبینید که همه دارن همین حرفو میزنن
    چون خیلی مشکل خوردن و میخورن.خوب حقیقته،اگه واسمون کار مهدس آقا ارزش نداشت،اصلا نمیگفتسم
    اما بخدا فقط بخاطر اینکه زحمت این دوستمون یک زمان به تباهی کشیده نشه گفتیم
    حالا مهدی آقا میگه که پست های بیهوده نذارید.اما مهدی آقا،تاحالا چندبار به مشکل خوردی؟
    تاحالا گیر یک آدمی که پاتو به دادگستری و دادگاه باز کنه افتادی؟بخدا نیفتادی.اما من که افتادم فقط سر یک سوتفاهم،
    دلم میسوزه خوب
    انقدر مشکلات داریم که هرروز بیایم دعا کنیم که یک کاربر با درگاه به مشکل نخوره؟
    شاید شما بگی پست بیهوده.یا بیای بگی منو قانع نکردی.
    اما من و امثال من خریداریم.شما فروشنده.شما باید مارو قانع کنید.که واقعا من یکی رو قانع کردین
    در هر صورت،این پست ها اسپم نیست.خود مدیران هم میدونن.چون خریدار حقشه از خیلی چیزا بدونه
    حقشه جایی رو انتخاب کنه که دردسد کمتری داشته باشه.
    حاضریم مول مالیات بدیم.پول سرور بدیم و ... اما یک درصد هم مشکل نخوریم یا اگه خوردیم با مجوزی باشه که طرف مارو بگیره.
    نه کسی کا بیخودی شکایت میکنه
    دیگه کامل گفته شد.هم من هم دیگر دوستان و همکاران.مطمئن باشید اگه قانع میکردین خیلیا میگرفتن
    اما جواب منو و دیگر دوستان رو گفتین پست بیهوده یا منو قانع کردی.
    منتظریم که دو نفر از دوستان در این تاپیک ضمانت کردن که من همشونو میشناسم و در اطمینانشون شک ندارم،
    منتظریم شما دو نفری که میگید خوبه و دسگر دوستان بگن اگه گرفتن.تا اگه یک پست بعدا توی همینجا داده شد که ای فلان نفر اینطوریه اونطوریه
    یکم دیدمون بازتر شه
    به هر حال،آرزوی موفقیت دارم و حرقارو به عنوان یک دوست و برادر درک کنن.به فنوان کسی که هم توی تیم باهم بودیم
    هم رسته کاری یک جورایی مثل هم بود و هم شناختی که هردونفر از هم داریم،قبول کنن و حق بدن به ماها
    آرزوی موفقیت دارم و پیگیر هستم داخل تاپیک.اما امیدوارم اینارو پست بیهوده ندونن و یکم واقعیت رو قبول کنند.
    اینطوری سود بیشتری واسشون داره.
    موفق باشید

12. تعداد تشکر ها از IrIsT به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    سلام و درود
    بخدا من شخصا و دیگران قصد تخریب نداریم.کارشون قابل ستایشه
    اما یک سوال،خود شما از این استفاده میکنید؟
    درسته.ما اطمینان داریم.شکی در این نیست
    اما طبق جرائم سایبری و هرروز هشدارهایی که دارن میدن،این کار از دید مشتری درسته؟
    شما خریدار من فروشنده.از این درگاه استفاده میکنم.شمام خریدارید و این چیزارو میدونید
    با خودتون چی فکر میکنید؟اولین فکر بحث اطمینانه.طرف نمیاد تیکت بزنه که دست شما درد نکنه که سیستم خوبی رو گذاشتین
    اولین حرفی که میزنه میگه این درگاه مال کدوم بانکه؟به کجا وصل میشه و ... حالا شما چی جواب میدین؟
    حالا از نوع دیگه نگاه کنیم،شانس بد یاری کنه و بانک جواب نده.خطا در تراکنش بزنه.دیگه تا 72 ساعت هم طول میکشه پول برگشت بخوره
    حالا هی تند تند طرف تیکت یا پیام یا زنگ میزنه اولین حرفی که میزنه اول میگه پرداخت کردم
    بعد شما میگید پول که نیومده.نه به سرور دسترسی دارید نه هیچی.اون یک چیزی میگه شما یک چیزی
    آخر سر سر یک مشکل کوچیک،روی نماد کلیک میکنه و اعتراض مینویسه
    حالا شما خودتون فروشنده اید و میدونید.باید به عالمو آدم جواب پس بدین.شما به جایی که شکایت بشه چی میخوای بگی؟
    میخوای بگی من از آقای مهدی عزیز داخل فروم درگاه خریدم؟چطور میخوای اثبات کنی که بابا یک مشکل کوچیکه.
    با این اعصابای ضعیف ماها،که زود گزارش داده میشه
    بهتون نمیگن که چرا از درگاه های بهتر استفاده نکردین؟چی میخواین بگین؟
    مخصوصا اینم بگم که اگه بخش مالیات و دارایی و .... بیاد وسط که دیگه هیچ
    این مشکل که هیچی مقصر نیست،مهدی آقا میان پاسخ گو باشن؟شما میاین؟من میام؟کی میاد؟
    پای مهدی جانم میاد وسط که چرا این کارو کردی
    حالا به اون مقدار مول اندکی که مهدی عزیز بابت زحمت بزرگی که کشیدن میرزه؟
    بخدا یک شرایطی پیش میاد که حتی خود مهدی جانم میگه کاش اصلا درست نمیکردم
    الان از بانک میخوای پول برداری،هم نوبتت نمیرسه یا سیستم هاشون قطعه،هممون به دعوا میندازیم یا حد پرش میریم پیش رئیس بانک
    وای به روزی که یک آدم پیله گیرمون بیفته
    شما به تاپیک هایی که زده شده دقت کردین؟کافیه یک مفر بیاد یک چیزی رو بگه
    ببخشید.عذر میخوام کا این حرفو میزنم
    کافیه توی تاپیکت بزنن آدم کلاهبردار.چی از شما یا من اصلا،چی از من میمونه؟آره؟
    اینکه به مشکل نخوره که با واقعیت نیست.همه چی مشکل داره.اما با این اوصاف خود شما استفاده میکنید؟
    هرکی استفاده کرده بیاد اینجا بگه،سایتشو هم بذاره.فقط یک ماه دیگه بیاد به یک نفرتون بی احترامی کنه،در جا میزنم میترکونمش
    چون حق نداره بی احترامی کنه.چون خودش گرفته.چون یک اشتباه کوچیک میاد کل آبرو و احترام رو از بسن میبره
    یکم با دقت فکر کنید.مهدی جان فکر کردن من کدورت یا مشکلی دارم.میبینید که همه دارن همین حرفو میزنن
    چون خیلی مشکل خوردن و میخورن.خوب حقیقته،اگه واسمون کار مهدس آقا ارزش نداشت،اصلا نمیگفتسم
    اما بخدا فقط بخاطر اینکه زحمت این دوستمون یک زمان به تباهی کشیده نشه گفتیم
    حالا مهدی آقا میگه که پست های بیهوده نذارید.اما مهدی آقا،تاحالا چندبار به مشکل خوردی؟
    تاحالا گیر یک آدمی که پاتو به دادگستری و دادگاه باز کنه افتادی؟بخدا نیفتادی.اما من که افتادم فقط سر یک سوتفاهم،
    دلم میسوزه خوب
    انقدر مشکلات داریم که هرروز بیایم دعا کنیم که یک کاربر با درگاه به مشکل نخوره؟
    شاید شما بگی پست بیهوده.یا بیای بگی منو قانع نکردی.
    اما من و امثال من خریداریم.شما فروشنده.شما باید مارو قانع کنید.که واقعا من یکی رو قانع کردین
    در هر صورت،این پست ها اسپم نیست.خود مدیران هم میدونن.چون خریدار حقشه از خیلی چیزا بدونه
    حقشه جایی رو انتخاب کنه که دردسد کمتری داشته باشه.
    حاضریم مول مالیات بدیم.پول سرور بدیم و ... اما یک درصد هم مشکل نخوریم یا اگه خوردیم با مجوزی باشه که طرف مارو بگیره.
    نه کسی کا بیخودی شکایت میکنه
    دیگه کامل گفته شد.هم من هم دیگر دوستان و همکاران.مطمئن باشید اگه قانع میکردین خیلیا میگرفتن
    اما جواب منو و دیگر دوستان رو گفتین پست بیهوده یا منو قانع کردی.
    منتظریم که دو نفر از دوستان در این تاپیک ضمانت کردن که من همشونو میشناسم و در اطمینانشون شک ندارم،
    منتظریم شما دو نفری که میگید خوبه و دسگر دوستان بگن اگه گرفتن.تا اگه یک پست بعدا توی همینجا داده شد که ای فلان نفر اینطوریه اونطوریه
    یکم دیدمون بازتر شه
    به هر حال،آرزوی موفقیت دارم و حرقارو به عنوان یک دوست و برادر درک کنن.به فنوان کسی که هم توی تیم باهم بودیم
    هم رسته کاری یک جورایی مثل هم بود و هم شناختی که هردونفر از هم داریم،قبول کنن و حق بدن به ماها
    آرزوی موفقیت دارم و پیگیر هستم داخل تاپیک.اما امیدوارم اینارو پست بیهوده ندونن و یکم واقعیت رو قبول کنند.
    اینطوری سود بیشتری واسشون داره.
    موفق باشید
    ببخشید من متوجه نشدم ، فرضا یکی بیاد بگه تراکنش پرداخت شده اما پولش نیومده - شما چطور از داخل سرور میخواید چک کنید ؟‌یا از داخل سورس اسکریپت چطور میخواید چک کنید ؟
    "
    "
    توی پنل مدیریت کامل امکان مدیریت و مشاهده ی تراکنش ها هست.

متنتون زیاد بود خوب متوجه نشدم. اگر ممکن هست مسائلی که باقی مونده رو خلاصه بفرمایید تا توضیح بدم.
    در مورد دادن سورس که کلا هیچ بحثی نکنید ، توضیح دادم. بخواطر امنیت برام مقدور نیست که سورس رو بدم.

* خود شما که توی تیم امنیتی هستید ، اگه از داخل سورس اسکریپت مشکلی چیزی پیدا کنید - مطمینا امنیت کل سایت ها به خطر میوفته. من نمیگم که ترسی دارم که اسکریپت مشکل امنیتی داشته باشه یا اسکریپت امنیتش پایینه نه - مسئله اینه که توی بحث امنیت هیچ تضمینی وجود نداره.
    ویرایش توسط secureconfig : March 25th, 2016 در ساعت 22:54

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

این اسکریپت در فروش عمومی به چند نفر قرار است واگذار شود ؟

15. تعداد تشکر ها از mhiizadi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    این اسکریپت در فروش عمومی به چند نفر قرار است واگذار شود ؟
    سلام.

اسکریپت به صورت اختصاصی به همراه سورس به ۴ نفر واگذار میشود.
    ویرایش توسط secureconfig : March 26th, 2016 در ساعت 13:59

17. تعداد تشکر ها از secureconfig به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

بسیار اسکریپت عالی هست جناب فخر ابادی باتوجه به وقتی که گذاشتین به عنوان برنامه نویس حق ارائه نکردن اسکریپت هم دارید.درک میکنم
    مجموعه ما تصمیم به راه اندازی یک سرویس اختصاصی داره.
    زمان برنامه نویسی اسکریپت با همین امکانات + چندین امکان و ایده جدید چقدر زمان و هزینه دربر خواهد داشت؟
    نیاز به چندین قالب متفاوت خواهیم داشت

19. تعداد تشکر ها از farssub به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farssub نمایش پست ها
    بسیار اسکریپت عالی هست جناب فخر ابادی باتوجه به وقتی که گذاشتین به عنوان برنامه نویس حق ارائه نکردن اسکریپت هم دارید.درک میکنم
    مجموعه ما تصمیم به راه اندازی یک سرویس اختصاصی داره.
    زمان برنامه نویسی اسکریپت با همین امکانات + چندین امکان و ایده جدید چقدر زمان و هزینه دربر خواهد داشت؟
    نیاز به چندین قالب متفاوت خواهیم داشت
    سلام.
    متشکرم از لطفتون.

لطفا داخل تلگرام در ارتباط باشید تا در مورد پروژه صحبت کنیم.

21. تعداد تشکر ها از secureconfig به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)