صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: سرور اختصاصی و راهنمایی برای سایت فیلم

عضو انجمن emperatoor73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    233
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    94 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی و راهنمایی برای سایت فیلم

نقل قول نوشته اصلی توسط emperatoor73 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من برای سایت فیلم و سریالم یک سرور اختصاصی خریدم
    حدود 400 گیگ هم فیلم و سریال آماده روش هست
    چون هزینه سرور برای من زیاد هست میخوام بفروشم
    ده روز از سرور گذشته و نصف قیمت میفروشم.
    خاستین اطلاع بدین
    این هم ای دی تلگرام من
    mohammadrm2020
    دوست عزیز اگر خواستین میتونم این سرور را 70 هزار تومان بهتون بفروشم. چون پول لازم هستم قیمت واقعیش 190 هزار تومانه

به نظر من واسه اطلاعاتتون دو تا سرور 6 ترا بگیرید. اینطوری سرعت لینک هاتون هم بالاتر میره

2. # ADS

عضو انجمن farshid17 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    168 پست

دوستان
    دوتا از سایت بزرگ دانلود فیلم نگاه می کنم دارند از اسیاتک برای سرور دانلود استفاده کنند با ثبت یک اپلود سنتر و از بستر اون استفاده می کنند به نظر شما هزینه اون چقدر هست

عضو انجمن sms.bartarhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    242
    تشکر شده در
    221 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid17 نمایش پست ها
    دوستان
    دوتا از سایت بزرگ دانلود فیلم نگاه می کنم دارند از اسیاتک برای سرور دانلود استفاده کنند با ثبت یک اپلود سنتر و از بستر اون استفاده می کنند به نظر شما هزینه اون چقدر هست
    دیتاسنتر های ایرانی قیمتشون بالا هستند و مخصوصا ترافیکشون

تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    168 پست

دوستان ممنون میشم چند راهنمایی کنید

1. برای اپلود به یک سرور مجازی ویندوز روی هاست نیاز دارم؟ چون بعضی سرور مجازی ایران ویندوز هم دارن اون چه کارشون میاد؟
    2. بجز ftp و اینترنت دانلود منیجر روی سرور مجازی چی نصب باید کرد؟
    3.بهترین سرور اختصاصی دانلود از کدوم شرکت بگیرم بهتره؟
    4.چنتا بگیرم و اینکه 15 ترا ارشیو هم دارم بجز اونم حساب کنید؟
    5.چقدر پهنای باند بگیرم
    6. چه کانفیک کنم اپاچی لایت اسپید نجیکس کدوم برای سرور دانلود خوب تره؟
    7. کدام به مشکل نمی خورم و اینکه قابلیت اضافه کردن هارد یا پهنای باند بهم بده و قیمت خوب هم باشه؟
    8. ودر اخر کدوم شرکت سرور اختصاصی میده که من مثلا جای هارد 6تا 12 داشته باشه که من نخوام واسه 12 ترا از هارد 4ترا یا 2 تا 6ترا استفاده کنم؟
    ویرایش توسط farshid17 : February 23rd, 2016 در ساعت 00:31

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

دوستان ممنون میشم چند راهنمایی کنید

1. برای اپلود به یک سرور مجازی ویندوز روی هاست نیاز دارم؟ چون بعضی سرور مجازی ایران ویندوز هم دارن اون چه کارشون میاد؟
    2. بجز ftp و اینترنت دانلود منیجر روی سرور مجازی چی نصب باید کرد؟
    3.بهترین سرور اختصاصی دانلود از کدوم شرکت بگیرم بهتره؟
    4.چنتا بگیرم و اینکه 15 ترا ارشیو هم دارم بجز اونم حساب کنید؟
    5.چقدر پهنای باند بگیرم
    6. چه کانفیک کنم اپاچی لایت اسپید نجیکس کدوم برای سرور دانلود خوب تره؟
    7. کدام به مشکل نمی خورم و اینکه قابلیت اضافه کردن هارد یا پهنای باند بهم بده و قیمت خوب هم باشه؟
    من طبق تجربه پاسخ شما رو میدم دوست عزیز ... امید وامر مفید باشه براتون ...

1- ببینید شما تنها نیاز به یک سرور مجازی ویندوز دارید که فایل های خودتون رو توش دانلود کنید و برای دانلود یوزر ها به پوشه مخصوص انتقال دهید البته قبلش باید IIS کانفینگ کنید که فیلم های آموزشی در نت وجود داره ... در این مورد که سرور خارج و یا داخل باشه مهم نیست و مهم بوجه شما هست ... اگه هزینه کمی میخواید بکنید یک سرور اختصاصی از آلمان هنترز بگیرید قیمت مناسبی داره اما اگه میخواید در کنار کیفیت سرعت کار شما با سرور خوب باشه و هم چنین کاربران از سرعت دانلود بهتری برخوردار باشن بهتره سرور ایران بگیرید ...
    با توجه به بالا بودن هزینه سرور های ایران پیشنهاد دیتاسنتر زیرساخت هست که پهنای باند نامحدود ارائه میده ...

2 - نیازی به FTP ندارید تنها نیاز به چند برنامه زیر دارید :
    - یک مرور گر مثل فایرفاکس یا کروم
    - یک دانلود منیجر مثل IDM
    - یک برنامه اسکرین شات گیری که با سرچ پیدا میکنید ...

3 - نمیشه دقیقا گفت کدوم شرکت اما من تجربه کاریم توی سرور هار اروپا سایت ServerVDS.ir هست که بیشتر این شرکت رو با اسم آقای حسینی و یا آقای شیروانی میشناسن ... بسته به هزینه هم میتونید داخل بودن یا خارج بودن سرور رو انتخواب کنید ...

4 - سعی کنید هر سروری که میگیرید بیشتر از 8 ترا یا دیگه آخرش 10 ترا هارد داشته باشه چون پورت های سرور به 1 گیگ لیمیت هستن (چه اختصاثی چه مجازی) به همین دلیل وقتی یوزراتون زیاد بشه پورت کمن میاره و سرعت دانلود کاربراتون کم میشه که در نتیجه کاربرا ناراضی میشن.... 3 سرور تا سرور 6 ترابایتی بگیرید بهتره البته اختصاصی ...

5 - پهنای باند در ایران اگه از شرکت هایی مثل آسیاتک یا شاتل سرویس بگیرید هزینه بالایی باید پرداخت کنید ... اما در سرور هار خارج هزینه خیلی ارزان تر هست ... (پیشنهاد من به شما آلمان هست) روی سرور های آلمان 20 ترابایت رایگان وجود داره حداقل که تو ماه های اول این مقدار کافیه بعد از اون میتونید هر ترابایت رو توی آلمان به قییمت 4-5 هزار تومان خریدار کنید این قیمت در ایران 100 برابر هست !!!

6 - چیزایی که گفتین همشون برای سرور لینوکس هست که شما از IIS بهتره استافده کنید و هزینه هارو کاهش بدید در نتیجه به هیچ کدوم نیاز ندارید ...

7 - توی سرور های اختصاصی آلمان مشکلی ندارید ... و قیمت مناصب هست اگه هزینه رو میتونید افزایش بدید به رد استیشن اینگلیس برید و اگه هزینه مهم نیست به دیتاسنتر زیرساخت ایران بیاید و خریداری کنید ...

7. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    168 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    من طبق تجربه پاسخ شما رو میدم دوست عزیز ... امید وامر مفید باشه براتون ...

1- ببینید شما تنها نیاز به یک سرور مجازی ویندوز دارید که فایل های خودتون رو توش دانلود کنید و برای دانلود یوزر ها به پوشه مخصوص انتقال دهید البته قبلش باید IIS کانفینگ کنید که فیلم های آموزشی در نت وجود داره ... در این مورد که سرور خارج و یا داخل باشه مهم نیست و مهم بوجه شما هست ... اگه هزینه کمی میخواید بکنید یک سرور اختصاصی از آلمان هنترز بگیرید قیمت مناسبی داره اما اگه میخواید در کنار کیفیت سرعت کار شما با سرور خوب باشه و هم چنین کاربران از سرعت دانلود بهتری برخوردار باشن بهتره سرور ایران بگیرید ...
    با توجه به بالا بودن هزینه سرور های ایران پیشنهاد دیتاسنتر زیرساخت هست که پهنای باند نامحدود ارائه میده ...

2 - نیازی به FTP ندارید تنها نیاز به چند برنامه زیر دارید :
    - یک مرور گر مثل فایرفاکس یا کروم
    - یک دانلود منیجر مثل IDM
    - یک برنامه اسکرین شات گیری که با سرچ پیدا میکنید ...

3 - نمیشه دقیقا گفت کدوم شرکت اما من تجربه کاریم توی سرور هار اروپا سایت ServerVDS.ir هست که بیشتر این شرکت رو با اسم آقای حسینی و یا آقای شیروانی میشناسن ... بسته به هزینه هم میتونید داخل بودن یا خارج بودن سرور رو انتخواب کنید ...

4 - سعی کنید هر سروری که میگیرید بیشتر از 8 ترا یا دیگه آخرش 10 ترا هارد داشته باشه چون پورت های سرور به 1 گیگ لیمیت هستن (چه اختصاثی چه مجازی) به همین دلیل وقتی یوزراتون زیاد بشه پورت کمن میاره و سرعت دانلود کاربراتون کم میشه که در نتیجه کاربرا ناراضی میشن.... 3 سرور تا سرور 6 ترابایتی بگیرید بهتره البته اختصاصی ...

5 - پهنای باند در ایران اگه از شرکت هایی مثل آسیاتک یا شاتل سرویس بگیرید هزینه بالایی باید پرداخت کنید ... اما در سرور هار خارج هزینه خیلی ارزان تر هست ... (پیشنهاد من به شما آلمان هست) روی سرور های آلمان 20 ترابایت رایگان وجود داره حداقل که تو ماه های اول این مقدار کافیه بعد از اون میتونید هر ترابایت رو توی آلمان به قییمت 4-5 هزار تومان خریدار کنید این قیمت در ایران 100 برابر هست !!!

6 - چیزایی که گفتین همشون برای سرور لینوکس هست که شما از IIS بهتره استافده کنید و هزینه هارو کاهش بدید در نتیجه به هیچ کدوم نیاز ندارید ...

7 - توی سرور های اختصاصی آلمان مشکلی ندارید ... و قیمت مناصب هست اگه هزینه رو میتونید افزایش بدید به رد استیشن اینگلیس برید و اگه هزینه مهم نیست به دیتاسنتر زیرساخت ایران بیاید و خریداری کنید ...
    ممنون از پاسختون
    منظورتون برنامه
    برنامه اسکرین شات گیری چیه
    ودیتا سنتر زیر ساخت خوب کی هست با پهنای باند بالا و قیمت خوب و اپلود رایگان
    وبرای اپلود به هاست از سرور مجازی وقتی از ftp استفاده نکنیم چه جوری انتقال باید بدیم

- - - Updated - - -

hostorder

من نمی تونم پبام بدم این ایمیل من هست
    farshid-karami@outlook.com
    ویرایش توسط farshid17 : February 23rd, 2016 در ساعت 00:54

عضو انجمن emperatoor73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    233
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    94 پست

با اجازه استارتر

لطف کنید در مورد برنامه اسکرین شات گیری توضیح بدین..
    اگر لینک دانلود یا نمونه برنامه سراغ دارید نام ببرید
    ممنونم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

ممنون از پاسختون
    منظورتون برنامه
    برنامه اسکرین شات گیری چیه
    ودیتا سنتر زیر ساخت خوب کی هست با پهنای باند بالا و قیمت خوب و اپلود رایگان
    وبرای اپلود به هاست از سرور مجازی وقتی از ftp استفاده نکنیم چه جوری انتقال باید بدیم

- - - Updated - - -

hostorder

من نمی تونم پبام بدم این ایمیل من هست
    farshid-karami@outlook.com
    برنامه اسکرین شات گیری برنامه ای هست که باهاش میتونید نمونه کیفیت به صورت خودکار درست کنید از روی یک فایل ویدیویی ...

2 - دیتاسنتر زیر ساخت نام یک شرکت هست خودش اما واسط هایی نیز دارد مانند دوریس وب همچنین میتونید تاپیک بزنید قیمت هارو دریافت کنید از دوستان که سرور احتصاصی چقدر هزینه داره براتون ... (خیلی ها سر خرید سرور اختصاصی سرشون کلاه رفته و بهشون سرور مجازی دادن ! پس در این مورد دقت کنید ...)

3 - زمانی که سرور شما سیستم آمل ویندوز داشته باشد و روی آن کانفینگ IIS انجام شده باشد دیگر نیازی به هاست دانلود ندارید مثلا شما فایلی با نام salam.mp4 روی سرور دانلود میکنید تغیرات رو میدین و غیره ... حال برای دانلود میخوادی بزارید اون رو به آدرس مثلا زیر انتقال میدین : D:\iis/site/film/salam.mp4 بعد انتقال به این جا بسته به پوشه ای که IIS براش تعریف شده لینک داده میشه مثلا توی این آدرس خیالی پوشه site برای IIS تعریف شده پس لینک دانلود شما به صورت زیر میشه :

http:// Ip Shoma /film/salam.mp4

و اگه با استفاده از A record ای پی رو به ساب دامنه وصل کنید به صورت زیر میشه :

http://dl.dominname.com/film/salam.mp4

تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    168 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    برنامه اسکرین شات گیری برنامه ای هست که باهاش میتونید نمونه کیفیت به صورت خودکار درست کنید از روی یک فایل ویدیویی ...

2 - دیتاسنتر زیر ساخت نام یک شرکت هست خودش اما واسط هایی نیز دارد مانند دوریس وب همچنین میتونید تاپیک بزنید قیمت هارو دریافت کنید از دوستان که سرور احتصاصی چقدر هزینه داره براتون ... (خیلی ها سر خرید سرور اختصاصی سرشون کلاه رفته و بهشون سرور مجازی دادن ! پس در این مورد دقت کنید ...)

3 - زمانی که سرور شما سیستم آمل ویندوز داشته باشد و روی آن کانفینگ IIS انجام شده باشد دیگر نیازی به هاست دانلود ندارید مثلا شما فایلی با نام salam.mp4 روی سرور دانلود میکنید تغیرات رو میدین و غیره ... حال برای دانلود میخوادی بزارید اون رو به آدرس مثلا زیر انتقال میدین : D:\iis/site/film/salam.mp4 بعد انتقال به این جا بسته به پوشه ای که IIS براش تعریف شده لینک داده میشه مثلا توی این آدرس خیالی پوشه site برای IIS تعریف شده پس لینک دانلود شما به صورت زیر میشه :

http:// Ip Shoma /film/salam.mp4

و اگه با استفاده از A record ای پی رو به ساب دامنه وصل کنید به صورت زیر میشه :

http://dl.dominname.com/film/salam.mp4
    شما منظورتون اینه که به هاست اختصاصی وصل هست این سرور مجازی و به انجا می رود؟؟ چون سرور اختصاصی من لینوکس می خوام بگیرم و اینکه من از سرور مجازی برای دانلود استفاده می کنم

دوباره ممنون برای این راهنمایی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

شما منظورتون اینه که به هاست اختصاصی وصل هست این سرور مجازی و به انجا می رود؟؟ چون سرور اختصاصی من لینوکس می خوام بگیرم و اینکه من از سرور مجازی برای دانلود استفاده می کنم

دوباره ممنون برای این راهنمایی
    سرور اختصاصی را به چه منظور لینوکس خریداری میکنید ؟! چرا سرور مجازی برای دانلود استفاده کنید ؟!

لطفا حدفتون رو شرح بدید چون با چیزی که من گفتم شما به راحتی میتونید سایت مدیریت کنید حتی vip قرار بدید ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)