نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تاثیر حذف پست های سایت روی ورودی گوگل

عضو انجمن upnull50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض تاثیر حذف پست های سایت روی ورودی گوگل

سلام دوستان

من دو تا از سایتام به خاطر کرش سرور کاملا" از بین رفتن یعنی همه پست هاشون از بین رفت یکی از این دو تا سایت رتبه خوبی تو گوگل داشت ولی تعداد پست هاش زیاد نبود... من دوباره سایت را از صفر بالا آوردم( یعنی از مرحله نصب ورد پرس) و دوباره دارم پست ها را می زنم ..سعی می کنم پست های جدیدی را که می زنم اسم پست مشابه پست های قدیمی باشه تو این جور مواقع وقتی تو گوگل سرچ می کنم و اون لینک قدیمی را برای من می یاره وقتی روش کلیک می کنم دقیقا" همین پست جدید را باز می کنه در مورد پست هایی که اسمشون با پست های قدیمی مشالبه نیست از روش ردایرکت استفاده می کنم یعنی اون صفحات قدیمی که تو صفحه اول گوگل هستن و دیگه روی سرور سایت وجود ندارن را ردایرکت می کنم به پست مشابهی که جدید منتشر کردم
    حالا سوال من اینه با توجه به این که نقشه سایت را توی گوگل وب مستر دوباره سابمیت کردم و الان تعداد صفحات ایندکس شده خیلی کم اند آیا با این روش ها می تونم جلوی افت وردی گوگل را بگیرم یا می تونم کاری کنم که پست های جدیدتر سریعتر ایندکس بشن یا رتبه بگیرن؟

2. # ADS

عضو انجمن davood1156 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    53 پست

پیش فرض پاسخ : تاثیر حذف پست های سایت روی ورودی گوگل

نقل قول نوشته اصلی توسط upnull50 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دو تا از سایتام به خاطر کرش سرور کاملا" از بین رفتن یعنی همه پست هاشون از بین رفت یکی از این دو تا سایت رتبه خوبی تو گوگل داشت ولی تعداد پست هاش زیاد نبود... من دوباره سایت را از صفر بالا آوردم( یعنی از مرحله نصب ورد پرس) و دوباره دارم پست ها را می زنم ..سعی می کنم پست های جدیدی را که می زنم اسم پست مشابه پست های قدیمی باشه تو این جور مواقع وقتی تو گوگل سرچ می کنم و اون لینک قدیمی را برای من می یاره وقتی روش کلیک می کنم دقیقا" همین پست جدید را باز می کنه در مورد پست هایی که اسمشون با پست های قدیمی مشالبه نیست از روش ردایرکت استفاده می کنم یعنی اون صفحات قدیمی که تو صفحه اول گوگل هستن و دیگه روی سرور سایت وجود ندارن را ردایرکت می کنم به پست مشابهی که جدید منتشر کردم
    حالا سوال من اینه با توجه به این که نقشه سایت را توی گوگل وب مستر دوباره سابمیت کردم و الان تعداد صفحات ایندکس شده خیلی کم اند آیا با این روش ها می تونم جلوی افت وردی گوگل را بگیرم یا می تونم کاری کنم که پست های جدیدتر سریعتر ایندکس بشن یا رتبه بگیرن؟
    درود
    یه مقدار تاثیر گذار هست منتها با ایجاد مطالب جدید میتونی سئو سایتت رو بهبود ببخشی اکه میتونی مطالب جدیدت رو با نام لینکهای حذف شدت درست کن یه مقدار تاثیر داره.
    یه مقدار کلی پرسیدی و حدودی جوابتون رو دادم. اسکریپت قبلیتون هم همین وردپرس بوده؟

4. تعداد تشکر ها از davood1156 به دلیل پست مفید

عضو انجمن upnull50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    280
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط davood1156 نمایش پست ها
    درود
    یه مقدار تاثیر گذار هست منتها با ایجاد مطالب جدید میتونی سئو سایتت رو بهبود ببخشی اکه میتونی مطالب جدیدت رو با نام لینکهای حذف شدت درست کن یه مقدار تاثیر داره.
    یه مقدار کلی پرسیدی و حدودی جوابتون رو دادم. اسکریپت قبلیتون هم همین وردپرس بوده؟
    بله اونم ورد پرس بود من از یک کد ردایرکت توی
    404.php
    استفاده کردم که همه صفحاتی که حذف شدن ردایرکت می کنه روی صفحه اصلی این روش جواب می ده؟
    روشی هست که بشه سرعت ایندکس صفحات را توی گوگل بالا برد؟ (حداقل اون صفحاتی که حذف شدن و دوباره پست شدن)

6. تعداد تشکر ها از upnull50 به دلیل پست مفید

عضو انجمن davood1156 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    53 پست

خوبه منتها بهتره تمامی لینکهای پاک شده رو دونه دونه مثلا هر روز 2 صفحه سر ساعت مشخصی برگردونی که رباتها صفحات را بشناسن.
    باز برای بهتر شدن میتونید با یه سئوکار مشورت کنید.
    موفق باشی

8. تعداد تشکر ها از davood1156 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)