صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: سرور مجازی فقط 1 ریال ! تحویل خودکار ! منابع اختصاصی ! کنترل پنل کامل ! 60% تخفیف دائم

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

79 سرور مجازی فقط 1 ریال ! تحویل خودکار ! منابع اختصاصی ! کنترل پنل کامل ! 60% تخفیف دائم

با سلام خدمت تمام بازدیدکنندگان این تابیک فروش

همانطور که اکثر همکاران بنده را می شناسند عمده فعالیت اینجانب در ضمیمه فروش سرور اختصاصی از تمام دیتاسنتر های دنیا می باشد به همین دلیل چندین درخواست از طرف کاربران داشته ایم که سرور مجازی با پنل تحویل خودکار و سیستم KVM ارائه کنیم که بنا به درخواست کاربر ها این کار انجام شد و سرویس مورد نظر آماده شد و این سرور با شرط کیفیت و پایداری به کاربران ارائه می شود. به دلیل اینکه سرور اختصاصی اصلی تحت اختیار و مالکیت ما هست از نظر امنیت سرور مطمئن و آسوده خاطر هستید که هیچ زمان سرور شما بی اطلاع بسته نخواهد شد به هیچ عنوان.

ویژگی های سرور اختصاصی ارائه شده از سمت
    شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا شماره ثبت : 43652 به مدیریت میثم صادقی

دوستانی تماس گرفتند و از نوع حوضه فعالیت شرکت بنده پرسیدند و از من نیز خواستند در انجمن این سطح فعالیت اعلام کنم و نیز در مورد خودم نیز توضیح بیشتری ارائه کنم.
    شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا یک شرکت فعال در حوضه انفورماتیک در استان خوزستان بوده و مجری طرح هوشمند سازی و وارد کننده تجهیزات هوشمند سازی به صورت مستقیم از چین می باشد,و از طرف دیگر این شرکت بنا به دلیل که بنده لیسانس مهندسی عمران دارم کارهای در حوضه ساخت ساز و پیمانکاری در دست انجام داریم و از آخرین پروژه انجام شده ساخت سوله برای شرکت کشت و صنعت دهخدا در 30 کیلومتری اهواز می باشد.
    و این بیزنس فقط بنا به علاقه بنده به فعالیت در حوضه تجارت الکترونیک دایر هست و با علاقه و دلسوزی برای کاربران در حال گسترش و انجام فعالیت هستم امیدوارم بازار ایران وضعیت بهتری در تجارت الکترونیک پیدا کند که نیازی به ساپورت مالی این تجارت نداشته باشد. یک مثل هست که میگه( اگر می خواهید کار نکنید,کاری که دوست دارید انجام دهید.) که این میشه شرح حال بنده. موفق باشید.

1-سرور اختصاصی تحت مالکیت مستقیم و کنترل ما در دیتاسنتر OVH بوده و فروشنده سرور اختصاصی در چند سال گذشته بوده و هستیم.
    2-سرویس مجازی به دلیل استفاده از منابع اختصاصی و تعداد بسیار محدود سرور مجازی که در سرور اصلی ایجاد می شود بسیار با کیفیت می باشد.
    3-ارائه فقط 16 سرور مجازی در یک سرور اخنصاصی قدرتمند برای حذف حداکثری کفیت.
    4-ارائه کنترل پنل کامل ریست و خاموش و روشن و تعویض سیستم عامل و اضافه کردن رم و هارد به کاربر.
    5-ارائه 50% تخفیف دائمی به دلیل خودکار بودن کامل سیستم سرور های مجازی و عدم نیاز به نیرو برای پشتیبانی نرم افزاری کاربران
    6-ارائه سرور مجازی بر روی بستر دیتاسنتر OVH با داشتن فاایروال اشتراکی برای جلوگیری از حملات مختلف
    7-امکان تست سرور مجازی قبل از خرید نهایی فقط با پرداخت 1 ریال!!
    8-دلیل قیمت پایین سرویس ها مبنی بر بی کیفیتی و ... نیست به دلیل کم کردن هزینه پشتیبانی و عدم نیاز کاربر به پشتیبان انجام تمام کارها توسط کاربر هزینه بسیار پایین می باشد.

شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا - دارای نماد 2 ستاره به شماره تماس : 06133326292

کلیه سرور مجازی پلان اعلامی دارای تحویل خودکار می باشند و دارای کنترل پنل کامل بوده و می توانید با پرداخت 1 ریال! سرور مجازی را تست کنید!!!

پردازنده : 1500Mhz - 2 core
    رم : 2048Mb DDR3
    هارد : 40 GB
    پهنای باند: نامحدود
    تضمین پایداری : 99.99%
    پنل ریستارت و مشاهده منابع: دارد
    منابع اختصاصی و اشتراکی
    ارائه کنسول آنلاین
    امکان تعویض سیستم عامل توسط کاربر
    ریست توسط کارت
    روشن کردن توسط کاربر
    دیتاسنتر : OVH
    مجازی ساز : KVM
    آپلینک : 1Gb

خرید سرور مجازی تست
    دوستان عزیز لطفا بعد از دریافت سرویس تست نتیجه برسی خود را در انجمن از نظر کیفیت و سرویس اعلام کنید تشکر.
    فقط 1000 ریال!!!!
    (به علت محدودیت در مبلغ واریز برای بعضی کارتها مبلغ از 1 ریال به 1000 ریال افزایش یافت. ) یعنی 100 تا 1 تومانی !

پردازنده : 1500Mhz - 2 core
    رم : 2048Mb DDR3
    هارد : 40 GB
    پهنای باند: نامحدود
    تضمین پایداری : 99.99%
    پنل ریستارت و مشاهده منابع: دارد
    منابع اختصاصی و اشتراکی
    ارائه کنسول آنلاین
    امکان تعویض سیستم عامل توسط کاربر
    ریست توسط کارت
    روشن کردن توسط کاربر
    دیتاسنتر : OVH
    مجازی ساز : KVM
    آپلینک : 1Gb
    خرید سرور مجازی
    15 هزار تومان

مشاهده دیگر پلان ها در سایت

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    *** مشاهده کوچکترین تخلف در سرور مجازی تست بلافاصله خاموش و حذف می شوند.
    *** سرور مجازی تست بعد از 24 ساعت خاموش و بلافاصله حذف می شوند.

نمونه پنل فعال برای کاربران در وب سایت:
    فایل پیوست 29960
    ویرایش توسط websazha : February 13th, 2016 در ساعت 19:22
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

2. تعداد تشکر ها ازwebsazha به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی فقط 1 ریال ! تحویل خودکار ! منابع اختصاصی ! کنترل پنل کامل ! 60% تخفیف دائم

نقل قول نوشته اصلی توسط hen نمایش پست ها
    برای مصرف عادیست و بک آپ.
    مگه هارد رو چند حساب میکنید؟ معمولا در لوکیشنهای خارج هر 100 گیگ رو ده هزارتومان محاسبه میکنند. سرور هم که زدید 15 تومن پس بدون تخفیف حدودا باید بشه 25 تومن. با تخفیف میشه 10 تومن.
    هر شرکتی شیوه قیمت گذاری و سیاست حفظ کیفیت خودش دارد دوست عزیز برای ما هم هیچ چیزی مثل کیفیت برای مشتری هایی که قرار هست سالها با ما کار کنند و راضی باشند نیست. برای همین یک سرور مجازی با 100 گیگ هارد و متقابل پر کردن و خالی کردن و پورتی که مشغول میشه میزان فشاری که میاره بیشتر از یک سرور 40 گیگ هست که فقط برای سیستم عامل و کار خاصی انجام نمیشه از نظر فشار روی هارد. همکار عزیز ما فقط میزان هارد 2-3 ترا که موجود هست هر 100 تا 10 هزار میدند فقط یک طرف قضیه که چند ترابایت خالی دارند مدنظر دارند.
    به دلیل اینکه تمایل دارید بنده 1 ماه آزمایشی این سرویس به شما به بهاء 25 هزار تومان ارائه می کنم در صورتی که در انتهاء ما دیدم همین گفته خودم که فشار ارزش هزینه پرداختی ندارد سرویس قابل تمدید ماه بعد نمی باشد. در صورت موافقت در سایت تیکت ارسال کنید برای ایجاد فاکتور.
    ویرایش توسط websazha : February 10th, 2016 در ساعت 13:11

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی فقط 1 ریال ! تحویل خودکار ! منابع اختصاصی ! کنترل پنل کامل ! 60% تخفیف دائم

تمام شد است ؟

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nevergotme نمایش پست ها
    تمام شد است ؟
    3 عدد اضافه شد.
    امکان خرید سرور تست فقط 1 عدد برای هر کاربر می باشد متاسفانه دوستان کمی خوش اشتها هستند مجبورم سرویسها تست اضافه مادام پاک کنم.
    می توانید تست خرید و فعال کنید.
    ویرایش توسط websazha : February 10th, 2016 در ساعت 16:20

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام
    سروراتون از ovh فرانسه ست فقط یا کشورای دیگه هم هست!؟

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
    سلام
    سروراتون از ovh فرانسه ست فقط یا کشورای دیگه هم هست!؟
    فعلا تابیک فروش از فرانسه هست اگر مشتری خاصی نیاز به آی پی هلند یا پرتقال هم داشته باشید موجود هست .

9. تعداد تشکر ها از websazha به دلیل پست مفید

عضو جدید Rozhin Karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    186
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    52 پست

سلام
    هنوزم هست؟
    عمق فاجعست وقتی که بیداری و سکوت با هم متحد میشن
    انجام انواع کانفیگ + کانفیگ های خاص
    تکمیل آموزش کانفیگ و مدیریت سرور

آموزش جامع html-xhtml

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozhin Karimi نمایش پست ها
    سلام
    هنوزم هست؟
    سلام
    به دلیل اینکه مشتری های که سرویس تست 24 ساعت تمام میشه باز سرور تست خرید می کنند ! تست مسدود شده فعلا در سایت ثبت نام کنید که من دستی 1 عدد تست برای شما فعال کنم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

یک سرور از ایشون تحویل گرفته شد سرعت بسیار مطلوبی داره عدم اورسل برای حفظ کیفیت از اولویت های من برای خرید از ایشون بود ضمن اینکه با حوصله جواب سوال های من رو دادن.. امیدوارم که پایدار باشه هم کیفیت سروراشون هم خوش برخورد بودنشون منکه خیلی راضیم ... موفق باشید

13. تعداد تشکر ها از washington به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط washington نمایش پست ها
    یک سرور از ایشون تحویل گرفته شد سرعت بسیار مطلوبی داره عدم اورسل برای حفظ کیفیت از اولویت های من برای خرید از ایشون بود ضمن اینکه با حوصله جواب سوال های من رو دادن.. امیدوارم که پایدار باشه هم کیفیت سروراشون هم خوش برخورد بودنشون منکه خیلی راضیم ... موفق باشید
    با سلام
    خواهش میکنم دوست عزیز زمانی که حرفی زده میشه با سند برابری میکند اگر کاربران قرارداد شرکتی بخواهند قرارداد تقدیم میشه و تضمین عدم اورسل داده خواهد شد.
    عکسی تهیه کردم از پنل مدیریت سرور که میزان رم + پردازنده + هارد + تعداد کلی آی پی کل سرور و تعداد مانده نشان می دهد.
    همانطور که در عکس معلوم هست کلا سرور 16 عدد ای پی دارد که 14 عدد پر شده با این تعداد ای پی 22 گیگ رم پر شده از 32 گیگ که باقی خالی هست. و نیز پردازنده نیز که 32% درگیر هست و باقی آزاد ! و فقط 2 سرور مجازی یعنی حداکثر میشه 26 گیگ رم پر می شود و باقی سرور تا 32 گیگ رم هست خالی می ماند. و این سرور تکمیل خواهد شد.
    کیفیت حرف اول از روز اول ما شروع به ارائه سرور اختصاصی و مجازی کردیم داشته و دارد.
    و سرور بعدی با 2 برابر قیمت فعلی برای سرور جدید در خدمت دوستان خواهیم بود انشالله.

Diakoweb.png
    ویرایش توسط websazha : February 17th, 2016 در ساعت 16:09

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    573
    تشکر تشکر شده 
    386
    تشکر شده در
    342 پست

قیمت ثابت هست؟
    ای ای اس هم کانفیگ میشه برای هاست دانلود؟

- - - Updated - - -

قیمت ثابت هست؟
    ای ای اس هم کانفیگ میشه برای هاست دانلود؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)