نقل قول نوشته اصلی توسط wolfcoder نمایش پست ها
سی دی ان خیلیا داشتن وقتی سی دی ان مد نبود شما اولین نیستین
نمونه سایت قبل شما
پرشین هویز | سی دی ان (CDN) شبکه تحویل محتوا

در مورد ادعاتونم تا چیزی تست نشه نگین ... طبق تجربم سنترال واقعا جلو دیداسارو میگیره یادم نرفته یه سرور اختصاصی داشتم با دیداس پروداکشن رو کلود...بازم دیداسا باعث میشد بخوابه سایتام ولی رفیقم اونجا رو معرفی کرد و از دو روز بعدش اوضاع سفید شد...
قیمتاتونم واقعا فضاییه یه نگا به رقاباتون بندازین نمیخوام تبلیغات کنم ولی واقعا به عنوان نظر شخصیم از سنترال و عواملش راضیم پرشین هویزم خوبه ولی تیکتا رو خیلی دیر جواب میدن....
دوست عزیز کار اروان یه چیز دیگست ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط wolfcoder نمایش پست ها
سی دی ان خیلیا داشتن وقتی سی دی ان مد نبود شما اولین نیستین
نمونه سایت قبل شما
پرشین هویز | سی دی ان (CDN) شبکه تحویل محتوا

در مورد ادعاتونم تا چیزی تست نشه نگین ... طبق تجربم سنترال واقعا جلو دیداسارو میگیره یادم نرفته یه سرور اختصاصی داشتم با دیداس پروداکشن رو کلود...بازم دیداسا باعث میشد بخوابه سایتام ولی رفیقم اونجا رو معرفی کرد و از دو روز بعدش اوضاع سفید شد...
قیمتاتونم واقعا فضاییه یه نگا به رقاباتون بندازین نمیخوام تبلیغات کنم ولی واقعا به عنوان نظر شخصیم از سنترال و عواملش راضیم پرشین هویزم خوبه ولی تیکتا رو خیلی دیر جواب میدن....
دوست عزیز کار اروان یه چیز دیگست ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamaster نمایش پست ها
سلام

متاسفانه این دوستانمون و شما یه مقدار تعریف کاری که آروان کلود میکنه رو اشتباه متوجه شدین...

آروان کلود هاست و فضا نمیده. CDN به معنای واقعی میکنه

اینکه یکی یا دوتا جا سرور باشه و و خودکار سوییچ بکنه هم اینکه عموما استیبل نیست و هم اینکه نسبت به تعریف جهانی ای که CDN ها دارن متفاوته.

من دوتا سایت روی ابر آروان داشتم که یکیش روی حمله خیلی زیاد بود که آروان کلود کمک کرد مشکلم حل بشه و البته سرعت سایتم هم زیاد بشه.

هاست من روی یکی از هاست های share ایرانی بود.

مشکل باز شدن هم که دوستان گفته بودن اصلا نداشتم و با اینترنت های مختلف چک کردم.
فقط مشکی که با آروان کلود ۷ ماه پیش برخوردم این بود که یه بار نصف شب مشکل توی dns هام داشتم و متوجه نشده بودم چطوری باید تغییرش بدم، تلفنشون کسی جواب نمیداد که تیکت زدم و صبح جواب تیکتمو گرفتم و حتی برای مشکلم هم باهام تماس گرفتن که چک کنن مشکل رفع شده یا نه...

ولی درمجموع خیلی از آروان کلود راضیم
در کل تیم خیلی خوبی داره و پشتیبانی مناسب.

من برای 3 بار تست کردم در زمان های گوناگون.

مثلا شمال بودم و با اینترنت همراه اول سایت هام باز نمی شد.

یا اینکه گوگل ارور دسترسی تو کنسول می داد ...

من چون سرورهام ایران بود به شدت دچار مشکل بودم واسه دسترسی موتورهای جستجو، با اینکه سرور اختصاصی داشتم و کلی هزینه کردم.

الان سرورهارو بردم المان و خیلی وقته واقعا هیچ مشکلی ندارم.

اگر اروان استیبل بود خوب ما نمی رفتیم کلی هزینه کنیم. سرورهارو تو ایران روشن نگه می داشتیم و از این سرویس دهنده استفاده می کردیم.

امیداورم که اوضاع بهتر شده باشه.

الان 2 تاسرور اچ پی G8 با کلی رم و هارد و سی پی یو تو دیتاسنتر تبیان خاموش نگه داشتم ... کلی هزینه .... فقط به خاطر مسئله دسترسی و موتورهای جستجو

با تشکر