نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: درخواست طراحی اسکریپت کاملا تحت وب ارسال پیام تبلیغاتی انبوه وایبر واتس اپ و تلگرام را دارم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض درخواست طراحی اسکریپت کاملا تحت وب ارسال پیام تبلیغاتی انبوه وایبر واتس اپ و تلگرام را دارم

درخواست طراحی اسکریپت کاملا تحت وب ارسال پیام تبلیغاتی انبوه وایبر واتس اپ و تلگرام را دارم
    یک سیستم کاملا تحت وب با گزارش گیری ارسال و دریافت آمار پیام ها.
    قابلیت عضو گیری و اعطای نمایندگی به کاربران.
    با تمامی امکانات لازم به این اسکریپت.
    */*/*/*/*/*/*/*/*/
    برخی از امکانات ضروری:
    در صورت امکان با نام برند امکان ارسال پیام گروهی رو داشته باشه
    1- قابليت تشخيص شماره ها : شماره هايي که وايبر، واتس آپ، لاين دراون فعال هست به تفکيک نرم افزار مشخص کنه.
    2- اين امکان باشه يه رنج شماره مثلاً از 9175910000 تا 9175912222 واسش تعريف بشه و توي اين شماره ها شماره هايي که واتس آپ ، وايبر و لاين باهاشون فعال هست روبه تفکيک شناسايي کنه و بقيه شماره ها رو بشه حذف کرد(شماره تکراري اگه واسش تعريف شد و توي حافظش بود رو ديگه ثبت نکنه)
    3- ليست شماره ها رو از طريق فايل (Excel يا فايل متني) دريافت کنه
    4- داشتن دفترچه تلفن و قابليت افزودن مخاطب از فايل به صورت نامحدود و طبقه بندي
    5- انتخاب تعدادي از شماره از ليست کل و مجموعه بندي دفترچه تلفن و يا وارد کردن از Excel يا فايل متني
    6- قابليت ارسال متن، عکس، فيلم
    7- قابليت گرفتن گزارشات ارسالي وضعيت پيام ها (seen - delivered- sent) و گزارش پاياني و امکان ذخيره و چاپ
    8- قابليت backup گيري و restore از تمام قسمت هاي نرم افزار را داشته باشد
    9- مشخص بودن تعداد ارسال در هر دفعه : يعني مشخص باشه چه تعداد پيام ميتونه در هر بار بدون بلاک شدن ارسال بشه و اينکه مثلاً اگه در هر دفعه 500 پيام ميشه فرستاد اين تعداد در چه مدت ارسال ميشن و نوبت بعدي ارسال بعد از چه مدت ميتونه انجام بشه
    10- امکان ارسال تک به شماره ها را داشته باشد
    11- خروجي نهايي ليست ارسال شده ها را داشته باشد
    12- اعلام شماره هايي که بلاک کرده اند و در صورت امکان قابليت رفع بلاک

2. تعداد تشکر ها از shahriarr به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست طراحی اسکریپت کاملا تحت وب ارسال پیام تبلیغاتی انبوه وایبر واتس اپ و تلگرام را دارم

سلام دوست عزیز اسکریپت کاملا اختصاصی نوشته شده است به همراه 100 ملیون بانک شماره موبایل کل ایرن کاملا طبقه بندی شده به همراه چنیدین نمونه راه اندازی شده در صورت خرید شما 5 نرم افزار ارسال به وایبر نیر رایگان به شما داده خواهد شد در صورتی که سرور ندارید نیز سرور با کمترین هزینه توسط اینجانب براتون تهیه میشه
    نرم افزار تلگرام نیز هزینه نصبش برای یکبار 5 ملیون تومان هست تفاوت این نرم افزار من اینه که محدودیت در نصب ندارد و هزینه یکبار از شما گرفته میشه در برنامه های دیگر باید برای هر نرم افزار یک لایسنس جدا خریداری کنید در وقتی ارسال های شما زیاد میشه هزینه خود نرم افزار ها به بالای 10 ملیون تومان میرسه براتون ارسال به وایبر نبز هر نرم افزار 100 هزار تومان خودم راه اندازی میکنم در صورتی که در حال حاظر قدر به پرداخت کل مبلغ نیستید هم براتون قسط بندیش میکنم که از سود خود پنل بتونید قسط ها رو بدین در تلگرام نیز روش اختصاصی بهتون میدیم که مثلا 5000 شماره یکجا وارد برنامه کنید و نیاز نباشه تکی شماره وارد کنید سوال ی داشتین بنده در خدمتم

yahoo ID : donavazan
    09170751550
    Donavaz@gmail.com

برای دیدن دمو ها و امکانات مدیریتی ایمیل بزنید یا تماس بگیرید در خدمت هستم
    در صورت تمایل در خدمتم ارادتمند پوریا آقایی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)