نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ایمیل فرستاده نمی شود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض ایمیل فرستاده نمی شود

با سلام خدمت دوستان :
    در قسمت ورود در سایت من www.omdefrosh.ir برای کاربرانی که رمز ورودشان را فراموش کرده اند قسمتی گذاشته اند که ایمیل را بنویسند تا دوباره رمز به آنها فرستاده شود . ولی سایت من می نویسد که رمز برای شما فرستاده شد ولی در حقیقت نمی فرستد با چند ایمیل امتحان کردم نشد . ارائه دهنده هاست www.pershop.bizبه من می گوید که (( هیچ مشکلی در تابع PHPmail ما وجود ندارد. شاید ایمیل های شما به پوشه اسپم می رود. برای جلوگیری از این موضوع بهتر است از روش SMTP authentication استفاده شود.) ولی در واقع به اسپم نیز نمی رود و اونی که قالب رو به من داده نیز به من چنین می گوید MarketSaz : ساختن وب سایت و فروشگاه حرفه ای | طراحی سایت خودرو | اسکریپت املاک | طراح وب در ایران : فروشگاه ساز ما از تابع phpmail استفاده می کند و از smtp استفاده نمی کند. ممکن هست IP هاستینگ شما بلک لیست شده و یا مشکل ارسال دارند. همان سورسی که شما استفاده می کنید دیگر مشتریان ما نیز استفاده می کنند و چنین مشکلی نداشتند. ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ببخشید می توانید بگید مشکل از کجاست ؟ آیا جای دیگه ای هم وجود دارد که مشکل از آنجا باشد ؟
    ویرایش توسط shiri_3h : September 8th, 2014 در ساعت 19:46

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)