صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: نیازمند لایسنس ماهیانه و لایف تایم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند لایسنس ماهیانه و لایف تایم

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    سلام

بنده همکارشون هستم.

این که شما در تاپیک یک شخص دیگری آن هم به این صورت سوال میکنید دلیل نمیشه ما تاپیک را ببینیم حتما . روبینا سرور شماره تماس داره بخش تیکتینگ داره خیلی راحت اگر واقعا سوال بود و تخریب نبود میتوانستید سوالاتتون را بپرسید.

پ : برای شخص عادی لایسنس بین سرور اختصاصی یا مجازی فرقی نداره اما برای نماینده قیمتش فرق داره و لایسنس سرور مجازی ارزانتر هست و در اصل هیچ فرقی ندارند اما در صورتی که لایسنس سرور مجازی روی سرور اختصاصی ارائه بشه و ریپورت داده بشه هم به نماینده تذکر داده میشه هم لایسنس ساسپند میشه و امکان تمدید نداره و اگر آپدیت هم بکنه بخش لایسنس دایرکت ادمین را expire میشه. این مورد فقط یک فرجه برای فروش قیمت کمتر توسط نماینده به مشتریان خودش هست آن هم فقط VPS.

این مورد کشفی نیست نماینده ها چنین امکانی دارند نه یوزر های عادی.

اول بگذارید پاسخ ندیم بعد بگید بار دوم هست و پاسخ نمیدیم. لینک تخریب قبلیتون هم پاسخ را پیوست کردم.

http://www.webhostingtalk.ir/f244/11...ml#post1064124

موفق باشید
    با تشکر - شریفی
    تخریب ؟؟؟!!! خصومت من با شما چیه؟تخریب یا تفریع شما چه سودی به حال من داره؟!اصلا مگه من شما رو مشناسم استاد؟! من میخام ملت گول کسی رو نخورند فقط همین!
    من هم جواب اون نوشته تون رو که فرمودید حرام هست اینجا به هم میدم برادر عزیز.
    ۱- فروش لایسنس اینترنال حرام نیست؟! شما نماینده نیستی برادر من دایرکت ادمین نماینده نداره شما لایسنسی که میخرید لایسنس اینترنال هست یعنی باید روی سرورهای خودت نصب کنی نه اینکه بفروشی! ریپورت جنابعالی هم داده بشه کل لایسنس هاتون ساسپند میشه میخاین امتحان کنیم؟! پس لطفا بحث حلال و حرام رو نکنید چون دارید خلاف قوانین عمل می کنید درست مثل همه!
    ۲ - عکس ضمیمه شده رو مشاهده کنید ممنون میشم اشاره کنید کجاست اون گزینه خرید لایسنس سرور اختصاصی تا من تخریب گر متوجه بشم.
    ۳ - برادر گرامی وقتی شما مطلبی رو توی جمع به صورت عمومی مطرح می کنید سوالات و جواب هاتون رو هم باید به صورت عمومی جواب بدید نه اینکه بنده بیام توی سایت شما تیکت بزنم! مردم باید آگاه بشند که طرف شون چه کسانی هستند.
    فایل پیوست 20024

2. تعداد تشکر ها از rezahesami به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

سود موارد تخریب را شما باید بفرمائید نه ما.

1. اینترنال نمیباشد اون موردی که شما میگید یعنی اینترنال ارائه شود و با تغییر آیپی اجاره داده شود - نماینده میباشیم.

2. به sales@directadmin.com ایمیل بزنید تا آگاه شوید :

Code 500 Internet License (VPS-only license)

3. ما همیشه تاپیک ها را چک نمیکنیم شما که دوست دارید کسی سرش کلاه نره یه تماس میگرفتید و ذکر میکردید چنین سوالی در انجمن کردید و هنوز جواب داده نشده تا پاسخ بدیم به شما نه که با این لهن بیاید بگید ما پاسخی نمیدیم و تازه کشف کردیم و تخریب و تمسخر کنید و ما را متهم به ***ی و حرام خوری با توجه به خاطره و انجام کار خودتون کنید، ما پست شما را ندیدیم و لازم به ذکر است تاپیک مربوط به استارتر گرامی میباشد.

پیشنهاد میکنم ریپورت بدهید حتما تا پاسخ دایرکت ادمین در جواب ریپورتتون را مشاهده کنید مطمئن باشید که طی چند سال ارائه خدمات روبینا سرور شما اولین نفر ریپورت دهنده ما نیستید و نخواهید بود و بهتر هست ادامه پیگیری انسان دوستانتون را از طریق دایرکت ادمین انجام دهید.

موفق باشید - شریفی
    چرا بهتون برخورد برادر؟!
    لایسنس کد ۵۰۰ برای سرور مجازی هست فقط؟؟کجاست اون جمله VPS only که برداشتی اضافه کردی؟اسکرین بده ببینم؟شما هنوز نمیدونی دایرکت ادمین به سرور مجازی نمیگه VPS؟؟؟؟ شما فکر کردید ملت ببو گلابی هستن!!!؟؟؟
    من مثل شما نیستم برم راپورت امثال تو رو بدم اما اونقدر گاگول نیستم که نفهمم دایرکت ادمین چیزی به اسم نماینده نداره و شما داری لایسنس اینترنال رو میفروشی و داری خلاف قوانینش عمل می کنی . بفروش نوش جونت اما ادعای حروم بودن و کار درستی نکن. شما شنیدی توی سی پنل فرق داره بعد اومدی میخای این سیستم رو روی دایرکت اجرا کنی اما شرمنده اشتباه می کنی استاد.
    بقیه چون همکار شمان چیزی نمی تونن بگن اما من نه فروشنده ام نه خریدار پس راحت حرفم رو میزنم. در ضمن ایمیل هم زدم به دایرکت ادمین بابت تفاوت لایسنس ها جوابش که بیاد اینجا ضمیمه می کنم شما هم یاد بگیرید!
    راپورت همکار دادن در تخصص شما دست اندر کاران هاستینگه نه ما یوزرهای عادی.
    ویرایش توسط rezahesami : April 27th, 2014 در ساعت 12:44

5. تعداد تشکر ها از rezahesami به دلیل پست مفید

عضو دائم AvalinHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,241
    تشکر تشکر شده 
    3,842
    تشکر شده در
    2,575 پست

سود موارد تخریب را شما باید بفرمائید نه ما.

1. اینترنال نمیباشد اون موردی که شما میگید یعنی اینترنال ارائه شود و با تغییر آیپی اجاره داده شود - نماینده میباشیم.

2. به sales@directadmin.com ایمیل بزنید تا آگاه شوید :

3. ما همیشه تاپیک ها را چک نمیکنیم شما که دوست دارید کسی سرش کلاه نره یه تماس میگرفتید و ذکر میکردید چنین سوالی در انجمن کردید و هنوز جواب داده نشده تا پاسخ بدیم به شما نه که با این لهن بیاید بگید ما پاسخی نمیدیم و تازه کشف کردیم و تخریب و تمسخر کنید و ما را متهم به ***ی و حرام خوری با توجه به خاطره و انجام کار خودتون کنید، ما پست شما را ندیدیم و لازم به ذکر است تاپیک مربوط به استارتر گرامی میباشد.

پیشنهاد میکنم ریپورت بدهید حتما تا پاسخ دایرکت ادمین در جواب ریپورتتون را مشاهده کنید مطمئن باشید که طی چند سال ارائه خدمات روبینا سرور شما اولین نفر ریپورت دهنده ما نیستید و نخواهید بود و بهتر هست ادامه پیگیری انسان دوستانتون را از طریق دایرکت ادمین انجام دهید.

موفق باشید - شریفی
    سلام
    سیاست فروش هر شرکتی متفاوت هست و مسلما سیاست فروش شما دوست عزیز نیز بر اساس علایق و اهدافتون پایه گذاری شده.
    ولی سعی کنید جواب شخص معترض رو دوستانه تر و بدون در نظر گرفتن اینکه ایشان در حال تخریب شما هستن بدهید، به اینصورت وجه کاری شما زیر سوال نمی رود.

اما در مورد بحث مطرح شده توسط جناب حسامی باید عرض کنم که ما هم مثل شما فروشنده چندین ساله لایسنس دایرکت ادمین هستیم و از تمام زیر و بم اون آگاهی کامل داریم.
    کل سیستم دایرکت ادمین دست یک نفر به اسم Mark داره میچرخه و 1-2 نفر هم هستن که به ایمیل های پشتیبای بعد از 6-7 روز جواب میدن!
    در روز بالغ بر 100-200 تا لایسنس اکتیو می کنند و اون هم بصورت دستی!! به نظر شما آیا وقت بررسی فروش لایسنس VPS بجای سرور اختصاصی رو دارن؟ این همه مدت که کار کردین باهاشون به این نکته پی نبردین که اصلا ساپورت درست و حسابی نداره چه برسه به اینکه بیان بررسی کنن اینکه لایسنس VPS روی DED اکتیو شده!

اما در مورد لایسنس اینرنال هم باید عرض کنم وقتی شما پنل اکتیو می کنید هیچ کدام از این لایسنس های ارزان قیمت وجود ندارد و مراحل درخواست برای اکتیو کردن لاینسس اینترنال این می باشد:

کد:
    To get started, you must:

1.  Open a DirectAdmin Client Account (free).
    2.  E-mail us (sales@directadmin.com) with your Client Account ID and web site URL.  Use an e-mail address that
         corresponds with your web site URL.
    3.  We will upgrade your Client Account so that you have access to internal pricing.
    4.  Please read the Partner Agreement.
    بعد از مورد قبول شدن درخواست شما لایسنس Code 500 Internet License (VPS-only license) و یا همان 5 دلاری معروف هم به لیست اضافه می شود، بنابر این این لایسنس هم جزء اینترنال محسوب شده و شما نباید بصورت اکسترنال استفاده کنید.
    اما از آنجایی که ما (ایرانی جماعت) پایبند هیچ قانونی نیستیم از این لایسنس برای هم VPS ها خودمان و هم دیگران و هم سرور اختصاصی خودمان و هم دیگران و هم حتی IP change استفاده می کنیم.
    مطلبم طولانی شد، ولی این بحث ها فایده ای نداره اما حداقل در جملات من بعضی روشن گری ها عنوان شده و ...
    روز خوش
    بیش از 15 سال همکاری با دیتاسنتر هتزنر
    پرداخت هزینه سرورها با سورس بانکی

http://crm.avalinhost.com

7. تعداد تشکر ها از AvalinHost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

از طرز صحبتتون مشخص هست.

ملت (شرمنده دوستان به خاطر این لفظ کلام ) ببوگلابی نیستند اما حداقل سواد کافی برای خواندن این مورد را دارند :

VPS یعنی سرور مجازی نه سرور اختصاصی.

مورد 3 هم بالا کامل توضیح دادم. فقط بهترین روش برای شما ریپورت دادن ما و پاسخ دایرکت ادمین به این نحوه فروش ما به شما هست هر مورد دیگری از نظر ما قابل قبول نیست.

موفق باشید - شریفی
    بفرمایید بفروشید! امثال شما زیاده. بحث کردن با آدم هایی مثل شما بی فایده است چون وقتی نمی تونید جواب درست و حسابی بدید چرت و پرت می گید و بحث رو منحرف می کنید.
    ما بی ادب به خاطر کلمه ببوگلابی گفتن ، شما با ادبید که دارید خلاف قوانین و تعهد عمل می کنید. تصویر اون کد ۵۰۰ هم بذارید ممنون میشم.

9. تعداد تشکر ها از rezahesami به دلیل پست مفید

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MihanTech نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که لایسنس دایرکت ادمین ماهانه و لایف تایم ارائه میدن لطفا آفر هاشون رو قرار بدن .

اولویت با یوزر های با سابقه میباشد ...

مدت زمان (دوره) قیمت (ریال)
    ماهانه 200,000
    سالانه 2,000,000
    دو ساله 4,000,000
    سه ساله 6,000,000

خرید لایسنس دایرکت ادمین

نصب و کانفیگ : نصب و کانفیگ CSF و کانفیگ php.ini به همراه نصب ioncube & zend دایرکت ادمین رایگان خواهد بود.

توجه : قیمت های فوق ماهیانه و با واحد ارزی کشور جمهوری اسلامی ایران (ریال) می باشند.

• این محصول شامل مالیات بر ارزش افزوده (VAT) به خریدار نمی گردد و در فاکتور صفر ریال در نظر گرفته شود.
    • در سفارش لایسنس کنترل پنل ها دقت فرمایید، امکان عودت وجه، به دلیل ثبت آنی و آنلاین لایسنس وجود ندارد.
    • تعرفه هایی که در این صفحه درج شده است، همیشه ثابت هستند و با تغییر قیمت ارز در زمان های مختلف، قیمت ریالی تغییر نخواد کرد.
    • چنانچه نیاز به پشتیبانی دارید می توانید با واحد پشتیبانی پرتال کاربران به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی تماس بگیرید.
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

11. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

با سلام

ممنون از توضیحات کامل همکارمون.

والله تجربه نشان داده هرگونه صحبتی غیر قابل قبول نیست برای چنین افرادی و مطمئن باشید اگر دوستانه مطرح میکردند ما نیز دوستانه پاسخ میدادیم.

این مورد توسط همکارمون ذکر شد و ناچار به گفتن آن هستیم که :

این مورد کاملا صحیح و درست هست و طرف حساب جناب مارک نیز جناب سجادیه هستند و اگر کاربر محترم
    rezahesami به جناب مارک ریپورت بدهند اسم جناب سجادیه را خواهند دید چه پاسخی میدهد ایشون.
    تمام سیاست های ازاریابی و فروش به عهده جناب مارک میباشد و با صحبت هر موردی انجام میشود صلاح دید جناب مارک فروش بیشتر هست و هرگونه امتیاز وقراردادی را بر همین اساس ارائه میکند یه جورایی میشه واحد بازرگانی شرکت های ایرانی که با همه چیز مشتری تقریبا راه میان.

اما باز هم درست نبود به نظرم جناب اولین هاست این رو مطرح میکردند این همون ریز و بم های کاری هست و دلیلی ندارد هر شخصی از آن مطلع شود.

در کل توضیحات کامل و خوب بود و توضیح دیگری باقی نمیماند.

موفق باشید -شریفی
    من چه غیر دوستی ای با شما کردم؟ سوال کردم شما آشفته شدی استاد!
    شما مگه جواب دادی؟ من سوال کردم شما شروع کردی اسم عوض کردن که من شریفی ام سجادیه نیستم این حالا بماند!
    سوال کردم گفتی شما بلد نیستی ما بلدیم. ما دز د نیستیم و فلان!
    شما بفرمایید کو جواب سوال من؟
    شما اسم مارک هم تازه شنیدی از اولین هاست فکر کردید رفتید از یکی یه پنل دایرکت خریدید شدید کار بلد!؟ در حدی که مارک به اسم کوچیک میشناسه شما رو؟
    میشه بفرمایید فامیلی این آقای مارک که شما رو از نزدیک میشناسه چیه؟
    میشه بگید کدوم ایمیل رو خود مارک جواب میده کدوم رو بقیه؟
    میشه اسکرین از صفحه خرید و گزینه های خرید تون بدید؟
    میشه سند نماینده فروش بودنتون و اینترنال لایسنس نبودنتون رو نشون بدید؟
    میشه بفرمایید کد یوزری که توی پیشنهادات تون اشاره کردید مال چه سالی هست؟
    میشه بفرمایید چند تا لایستس خریدید تا شدید نماینده؟
    میشه بفرمایید چه شرایطی باید داشت تا نماینده فروش شد نه اینترنال؟

میشه جواب بدید و سفسطه نکنید و بحث رو به بیراهه نکشید؟
    میشه تفاوت لایسنس های کد ۵۰۰ با اینترنال رو توضیح بدید؟
    میشه بگید با اینکه نماینده هستید چرا هنوز لایسنسهای با قیمت فروش آزاد هنوز هم برای شما وجود داره؟

13. تعداد تشکر ها از rezahesami به دلیل پست مفید

عضو انجمن hassan5099 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,080
    تشکر شده در
    866 پست

سلام
    ماهانه 20تومان
    لایف تایم 200 تومان

www.parsavps.com
    Mob:09371242204 Tel:076-44321933

Telegram:https://t.me/Parsavps

15. تعداد تشکر ها از hassan5099 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

با سلام و احترام

به ترتیب به برخی سوالات شما که نیاز به پاسخ دارد پاسخ می دهم .

اسم سجادیه فامیلی بنده هست نه اسم کوچیک و در پائین تمام امضا ها و قراردادهای مراکز داده ای که برای جناب مارک فرستاده شده است با برند تجاری روبینا سرور درج شده میباشد و شاید هفته ای حدود 20-30 ایمیل کاری با همین نام برای جناب مارک ارسال میگردد و در ارتباط هستیم مسلما شما هم باشید این نام را به خاطر میسپارید و هیچ دوستی صمیمانه ای بین ما و دایرکت ادمین نمیباشد و فقط رابطه کاری میباشد.

تصویر از ایمیل قرار داده شد : http://www.roobinaserver.ir/up/uploa...0d5fcf4ee1.png
    همکارمون چون دسترسی به این ایمیل ها نداشتند نتوانستند تصویر براتون قرار بدهند امیدوارم این تصویر برای شما اثباتی باشد.

بهتر هست مشخصات شخصی را از خودشان جویا شوید.

بله حتما به واحد billing و sale ایشون جواب میدهند.

billing@directadmin.com

sales@directadmin.com

خیر لزومی نمیبینم این ها همه موارد شخصی میباشد.

تفاوت با چه لایسنس هایی ؟
    متوجه منظورتون نشدم.

ارادتمند سجادیه
    یا حق

مهم ترین مورد رو لزوم ندیدید جواب بدید! شما که شریفی بودید چی شد؟!
    قدیم ها یادمه استفاده چند نفر از یک حساب ممنوع بود الان آزاد شده ظاهرا.
    فرق لایسنس کد ۵۰۰ با چی رو به نظر شما باید سوال می کردم؟؟!! با لایسنس اینترنال ماهانه دوست عزیز.
    نفرمودید چرا هنوز لایسنس ماهانه ۲۹ دلار نوشته شده؟یا لایف تایم چرا ۲۹۹ دلار هست؟ این هم جواب رو دوست دارم از شما بشنوم.

17. تعداد تشکر ها از rezahesami به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

سلام
    آقای حسامی نیازی نیست شما اینقدر کش بدید این موضوع رو .

من هم نه مشتری ام نه فروشنده ولی دیگه سجادیه رو میشناسم .
    بهتر هست این موضوعات رو تموم کنیم .

19. تعداد تشکر ها از Homafar به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MihanTech نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که لایسنس دایرکت ادمین ماهانه و لایف تایم ارائه میدن لطفا آفر هاشون رو قرار بدن .

اولویت با یوزر های با سابقه میباشد ...

نام شرکت ارائه لایسنس نام محصول / مدل مدت اعتبار قیمت سفارش
    DirectAdmin VPS/VDS/Dedicated Server ماهانه ۲۰,۰۰۰ تومان سفارش
    DirectAdmin VPS/VDS/Dedicated Server سالانه ۲۰۰,۰۰۰ تومان سفارش
    DirectAdmin VPS/VDS/Dedicated Server Liftetime 280,000 تومان سفارش
    ...Zzzz...

21. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)