صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: گروکِشی و رفتار غیر حرفه ای وی پی اس گروپ و ندادن بک اب سایت !!!

عضو جدید hdland آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    34 پست

پیش فرض گروکِشی و رفتار غیر حرفه ای وی پی اس گروپ و ندادن بک اب سایت !!!

سلام
    دوستان عزیز من برای سایت ورزشیم از اواخر هفته قبل به دنبال یک هاست بودم که سرعت و پشتیبانی و شرایط خوبی داشته باشد .
    قبلا تو اینجا برای سایت دیگری درخواست داده بودم که چندین مورد رو دوستان عزیزی که هاست دارند لطف کرده بودند معرفی کرده بودند که در نهایت اون سایت دانلود رو به سرور پارس وی پی اس بردم ..
    در بین اون کسانی که معرفی کرده بودند ادمین وی پی اس گروپ هم افری داده بودند و در نهایت گفتم برای سایت ورزشیم می تونم از افر های این دوست عزیز استفاده کنم که در نهایت هفته قبل بهشون پیام دادم و شرایط رو گفتم و ایشون قرار شد از روز جمعه که من در سایتشون تیکت دادم رو پلن پر بازدید مد نظر برای تست سایت رو منتقل کنند به مدت یک هفته
    بماند که قبلا پینشهاد افرشون 15 روزه بود که بعد کردند یک هفته ...
    من حتی بهشون گفتم یک هفته هم زیاد است و اگر دو سه روز خوب باشد سریعا ماهانه پرداخت می کنم ...
    بعد از انتقال سایت تقریبا از عصر شنبه سایت روی سرور های این دوستان بالا امد و از روز دو شنبه و سه شنبه که میزان بازدید سایت به بالای هزار ای پی و کمتر از دو هزار ای پی رسید میزان منابع هاست پر شد و سایت یا بالا نیامد و دان شد و یا به شدت کند شد ..
    به دوستان تیکت زدم که گفتند میزان مصرف شما بالاتر از حد پلن ما هست و من هم از فردای اون روز یعنی روز 4 شنبه در همین انجمن و همین قسمت درخواست دادم برای هاست جدید و در حال انتخاب گزنیه نهایی بودم و دست بر قضا با یک دوستی در حال مکالمه برای انتقال هاست بودم که ناگهان ایمیل امد که سرویس شما بر روی وی پی اس گروپ معلق شده است !!!
    بماند که از مهلت تست 7 روزه 2 روز باقی مانده
    بماند که مشکل از من نبوده و منابع دوستان لیمیت و کم بوده و با 1000 ای پی دان شده
    حالا دوستان بهشون تیکت زدم میگم این رفتارتون غیر حرفه ای هست لطف کنید سایت رو باز کنید یا دسترسی رو من می خوام فول بک اب بگیرم ببرم رو هاست دیگه که دوستان جواب دادن که شما میزان مصرفت با پلن ما همخوانی ندارد و نیازی به تست ندارید و تاپیک زدید و درخواست هاست کردید پس نیازی به تست نیست و سرویس معلق است مگر صورتحساب و فاکتور یک ماهه رو پرداخت کنید !!!

واقعا موندم چی بگم؟! رفتار غیر حرفه ای تا چه حد >!؟
    برای فاکتور ی که استفاده نکردم و ایجاد اون هم به مبلغ بی ارزش 11 هزار تومان دوستان دارند گروکشی می کنند و نمی گذارند بک ابم رو منتقل کنم ؟!!
    من بهشون میگم دسترسی رو ایجاد کنید و هزینه این چند روز تست رو هم می دهم اما پول زور نمی دهم ولی تیکت رو بستند !!!

من به مدیر محترموشن گفتم زورم شاید نرسه که بک ابم جدیدم رو بگیرم ولی این رفتار غیره حرفه ای تون رو در جاییکه بهم معرفی شدید منعکس می کنم و از مدیریت محترم وب هاستینگ تاک درخواست دارم موضوع رو پیگیری کنند اگر ایشون نظر بدهند حق با من نیست و کار دوستان درست بوده بنده حاضرم هزینه پلن یکساله رو بهشون پرداخت کنم و بک ابم نمی خواهم ولی نه اگر رفتارشون غیر حرفه ای و بچه گانه اهست حداقل نگذارند دیگر در اینجا جذب مشتری کنند و دوستان دیگر رو به دردسر بیاندازند
    ایشون که نمی تونند سر حرفشون بیاستند اصلا چرا افر تست گذاشتند ...
    من تو این انجمن شاید یوزرم جدید باشه تو پرشین تولز و شاپ کیپر تو دو سال گذشته حداقل 15 میلیون تومان مبادله و خرید و فروش داشتم از لپ تاپ و پی سی و تلویزیون گرفته تا گوشی و تبلت و هاست و بک لینک و تبلغیات و ...
    14 سال ادمین یک فروم بزرگ بودم و واقعا همچین رفتار غیر حرفه ای ندیده بودم

از تمام تیکت ها و مراحل تبت سفارش و پیام های تلگرام هم اسکرین گرفتم و می تونم همین جا اپلود کنم .
    نه به دوستان بی ادبی و بی حترامی کردم و نه حرف عجیب و زیاده خواهی داشتم

فقط روی سختم با ادمین محترم این شرکت هست اعتبار بدست اوردنش میلیون ها تومان شاید برای ادم هزینه داشته باشد اما از دست دادنش با هزار تومن هم امکانپذیر هست !!!

من در نهایت بک اب هفته قبلم رو بر می گردونم و میرم یه هاست جدید اما شما می مانی قضاوت کاربران اینجا و کسانیکه شاید می خواستند مشتری شما بشن یا مشتری فعلیتون هستند و قطعا تجدید نظر خواهند کرد در ادامه همکاری با شما . شایدم نه ...
    فعلا ...

این هم اسکرین اول از تلگرام برای سفارش :

اسکرین دوم از پاسخ ایشون :

اینم از تاریخ ثبت سفارش من در سایت که ساعت 20:18 دقیقه جمعه 17 فوریه 2017 بوده

ایشون هم 4 ساعت بعد لطف کردند جواب دادند و منتقل کردند یعنی عملا انتقال سایت از بامداد شنبه انجام شده و تا ست شدن دامنه تا ساعت 21 روز شنبه انجام شده .

حتی همین یک هفته تست هم در نظر بگیریم به تاریخ شروع انتقال سایت تازه یم شود بامداد شنبه یعنی 48 ساعت دیگر ..
    اما ایشون زا ساعت 24 4 شنبه 4 اسفند سرویس من رو معلق کردند یعنی حداقل دو روز زودتر از موعد

اینم پاسخ جالب ایشون :

بعد از پیام من این رو فرستادند :

و دیگر جوابی ندادند
    حتی هرچی گفتم تو تلگرام و تیکت یک ساعت باز کنید من بک اب رو برگدونم اما ایشون جوابی ندادند و همون حرف قبلی که پول زور برای یک ماهه رو می خواهند در صورتی که در تست ایشان بودیم و دو روز زودتر هم سرویس رو معلق کردند !!!

قضاوت با شما عزیزان

پی نوشت : اگر جای تاپیک درست نیست لطف کنید منتقل کنید به انجمن درستش
    سپاس
    ویرایش توسط hdland : February 23rd, 2017 در ساعت 14:50

2. تعداد تشکر ها ازhdland به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن OmizbanCo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    436
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    323 پست

پیش فرض پاسخ : گروکِشی و رفتار غیر حرفه ای وی پی اس گروپ و ندادن بک اب سایت !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hdland نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من برای سایت ورزشیم از اواخر هفته قبل به دنبال یک هاست بودم که سرعت و پشتیبانی و شرایط خوبی داشته باشد .
    قبلا تو اینجا برای سایت دیگری درخواست داده بودم که چندین مورد رو دوستان عزیزی که هاست دارند لطف کرده بودند معرفی کرده بودند که در نهایت اون سایت دانلود رو به سرور پارس وی پی اس بردم ..
    در بین اون کسانی که معرفی کرده بودند ادمین وی پی اس گروپ هم افری داده بودند و در نهایت گفتم برای سایت ورزشیم می تونم از افر های این دوست عزیز استفاده کنم که در نهایت هفته قبل بهشون پیام دادم و شرایط رو گفتم و ایشون قرار شد از روز جمعه که من در سایتشون تیکت دادم رو پلن پر بازدید مد نظر برای تست سایت رو منتقل کنند به مدت یک هفته
    بماند که قبلا پینشهاد افرشون 15 روزه بود که بعد کردند یک هفته ...
    من حتی بهشون گفتم یک هفته هم زیاد است و اگر دو سه روز خوب باشد سریعا ماهانه پرداخت می کنم ...
    بعد از انتقال سایت تقریبا از عصر شنبه سایت روی سرور های این دوستان بالا امد و از روز دو شنبه و سه شنبه که میزان بازدید سایت به بالای هزار ای پی و کمتر از دو هزار ای پی رسید میزان منابع هاست پر شد و سایت یا بالا نیامد و دان شد و یا به شدت کند شد ..
    به دوستان تیکت زدم که گفتند میزان مصرف شما بالاتر از حد پلن ما هست و من هم از فردای اون روز یعنی روز 4 شنبه در همین انجمن و همین قسمت درخواست دادم برای هاست جدید و در حال انتخاب گزنیه نهایی بودم و دست بر قضا با یک دوستی در حال مکالمه برای انتقال هاست بودم که ناگهان ایمیل امد که سرویس شما بر روی وی پی اس گروپ معلق شده است !!!
    بماند که از مهلت تست 7 روزه 2 روز باقی مانده
    بماند که مشکل از من نبوده و منابع دوستان لیمیت و کم بوده و با 1000 ای پی دان شده
    حالا دوستان بهشون تیکت زدم میگم این رفتارتون غیر حرفه ای هست لطف کنید سایت رو باز کنید یا دسترسی رو من می خوام فول بک اب بگیرم ببرم رو هاست دیگه که دوستان جواب دادن که شما میزان مصرفت با پلن ما همخوانی ندارد و نیازی به تست ندارید و تاپیک زدید و درخواست هاست کردید پس نیازی به تست نیست و سرویس معلق است مگر صورتحساب و فاکتور یک ماهه رو پرداخت کنید !!!

واقعا موندم چی بگم؟! رفتار غیر حرفه ای تا چه حد >!؟
    برای فاکتور ی که استفاده نکردم و ایجاد اون هم به مبلغ بی ارزش 11 هزار تومان دوستان دارند گروکشی می کنند و نمی گذارند بک ابم رو منتقل کنم ؟!!
    من بهشون میگم دسترسی رو ایجاد کنید و هزینه این چند روز تست رو هم می دهم اما پول زور نمی دهم ولی تیکت رو بستند !!!

من به مدیر محترموشن گفتم زورم شاید نرسه که بک ابم جدیدم رو بگیرم ولی این رفتار غیره حرفه ای تون رو در جاییکه بهم معرفی شدید منعکس می کنم و از مدیریت محترم وب هاستینگ تاک درخواست دارم موضوع رو پیگیری کنند اگر ایشون نظر بدهند حق با من نیست و کار دوستان درست بوده بنده حاضرم هزینه پلن یکساله رو بهشون پرداخت کنم و بک ابم نمی خواهم ولی نه اگر رفتارشون غیر حرفه ای و بچه گانه اهست حداقل نگذارند دیگر در اینجا جذب مشتری کنند و دوستان دیگر رو به دردسر بیاندازند

از تمام تیکت ها و مراحل تبت سفارش و پیام های تلگرام هم اسکرین گرفتم و می تونم همین جا اپلود کنم .
    نه به دوستان بی ادبی و بی حترامی کردم و نه حرف عجیب و زیاده خواهی داشتم

فقط روی سختم با ادمین محترم این شرکت هست اعتبار بدست اوردنش میلیون ها تومان شاید برای ادم هزینه داشته باشد اما از دست دادنش با هزار تومن هم امکانپذیر هست !!!

من در نهایت بک اب هفته قبلم رو بر می گردونم و میرم یه هاست جدید اما شما می مانی قضاوت کاربران اینجا و کسانیکه شاید می خواستند مشتری شما بشن یا مشتری فعلیتون هستند و قطعا تجدید نظر خواهند کرد در ادامه همکاری با شما . شایدم نه ...
    فعلا ...

پی نوشت : اگر جای تاپیک درست نیست لطف کنید منتقل کنید به انجمن درستش
    سپاس
    سلام ودرود
    همین رفتار های غیرحرفه ای سرویس دهندگان باعث میشه که مشتری دیدش نسبت به همه سرویس دهنده ها تغییر کنه و همه رو مثل هم بدونه
    جدیدا همه سرویس تست میدن بعد از انتقال هاست یا بسته میشه با فاکتور باید پرداخت بشه برای انتقال

شرکت میزبان داده اطلس خلیج فارس
    شماره ثبت 22154
    Telegram ID : arminghazanfarpour - website : https://onlinemizban.net

تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    34 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmizbanCo نمایش پست ها
    سلام ودرود
    همین رفتار های غیرحرفه ای سرویس دهندگان باعث میشه که مشتری دیدش نسبت به همه سرویس دهنده ها تغییر کنه و همه رو مثل هم بدونه
    جدیدا همه سرویس تست میدن بعد از انتقال هاست یا بسته میشه با فاکتور باید پرداخت بشه برای انتقال
    دقیقا با شما داشتم مکالمه می کردم و یه دوست دیگه که از بین شما و اون دوست برای انتقال اوکی بگیرم . که به شما پیام دادم بهتون خبر میدم و با اون دوست به نتیجه رسیدم و ایشون گفتن لینک بک اب رو بفرستید من تا اومدم برم بک اب بگیرم دیدم پیام اومده هاست تعیلق هست .. از روز گذشته می دونستم که چنین بلایی سرم می اید که عجله داشتم انتقال بدم که اخر سر دوستان لطف کردند و زودتر از توافق من با دیگران دست به کار شدند !!!

عضو انجمن deltamusic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    486
    تشکر شده در
    305 پست

صحبت های این دوستمون رو کاملا قبول دارم.
    خودشون میگن و تو سایتشونم زدن تست 15 روز.ششمین روز سایتمو بستن.و خیلی هم بد اخلاق هستند

7. تعداد تشکر ها ازdeltamusic به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    34 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط deltamusic نمایش پست ها
    صحبت های این دوستمون رو کاملا قبول دارم.
    خودشون میگن و تو سایتشونم زدن تست 15 روز.ششمین روز سایتمو بستن.و خیلی هم بد اخلاق هستند
    مدیران لطف کردن تاپیک رو به بدترین قسمت ممکن منتقل کردند که کاربران نبینند ولی امیدوارم همه دوستانی که باید ببینند ، ببینند !!!
    من بک با هفته قبل رو دارم نهایتا یک هفته سایتم عقب می افتد اما اگر نداشتم و همه اندوخته ام می رفت به فنا کی پاسخگو بود ؟!!!
    مسئولین وب هاستینگ باید موضوع رو کامل بررسی کنند و اعلام نتیجه کنند . من اینقدر شهامت دارم که قضاوت رو به کاربران و مدیران اینجا واگذار کنم و هر تصمیم بگیرند قبول کنم و اگر گفتن حق با این ها هست سر حرفم هستم و پلن یک ساله رو پرداخت می کنم !!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

توصیه می کنم به تاریخ عضویت و تعداد پست های یوزر ها به عنوان معیار معتبر بودن توجه نکنید
    هاستتون رو هم از جای معتبر بگید هزار جا هست که بدون نیاز به تست مطمئنا کیفیت بسیار بالایی دارند

10. تعداد تشکر ها ازاشکان به دلیل پست مفید

عضو انجمن amin karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    274
    تشکر شده در
    210 پست

اینجا ایرانه ! همینه پیشرفت نمیکنیم ! من دیدم میگه تست 15 روزه بعد طرف میگه نخواستم سایت میبنده یا فاکتور پرداخت میکنی یا .....

من بجای همکارمون بابت این کارش از شما معذرت میخوام

12. تعداد تشکر ها ازamin karimi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    34 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان نمایش پست ها
    توصیه می کنم به تاریخ عضویت و تعداد پست های یوزر ها به عنوان معیار معتبر بودن توجه نکنید
    هاستتون رو هم از جای معتبر بگید هزار جا هست که بدون نیاز به تست مطمئنا کیفیت بسیار بالایی دارند
    من مخلص همه دوستان هاستینگی هستم اونام مثل ما وبمستر هستند . مثل هر شغل و صنفی چند نفر باعث میشن دید مردم به همه منفی شود . ولی واقعا رو این قضیه سرور تا الان خیلی ضربه خوردم .
    من ده یازد تا سایت دارم 4 الی 5 تاشون روی نت افراز هست به خاطر ماهیتشون و بازدید کمشون نت افراز بهترین گزینه هست و خداییش هم در لول خودشون خوب هستند .
    باقی سایت ها م رو به خاطر بازدیدشون رو چند سرور دارم که این سایت روزشیم این چند وقته با مشکل هاستینگ روبرو بوده . یه هسات دان می شد. یه هاست کند بود و این هم که این طوری !!! با قبلی ها از این کارها نکردند و هنوز با هم داریم کار می کنیم اما این دوستان سر 11 هزار تومان این کار رو می کنند !! عجیب است به خدا !!! ندیدم معطل 11 هزار تومان !!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amin karimi نمایش پست ها
    اینجا ایرانه ! همینه پیشرفت نمیکنیم ! من دیدم میگه تست 15 روزه بعد طرف میگه نخواستم سایت میبنده یا فاکتور پرداخت میکنی یا .....

من بجای همکارمون بابت این کارش از شما معذرت میخوام
    دوست عزیز سپاس از شعور و معرفت شما ولی به خدا من دنبال معذرت خواهی نیستم . حرف زور هم نمی زنم و ولی نمی ذارم کسی ازم باج بگیره چه هزار تومان چه 11 هزار چه 11 میلیون !!!
    اونقدر هم شعور دارم که خرابی یک نفر رو به پای همه ننویسم . ولی باید این ها رو منعکس کنیم و جلوی فعالیتشون گرفته بشه ... حداقل دو تا ادم دیگه بلا سرشون نیاد !!

- - - Updated - - -

حداقل بیاد اینجا بگه حق با خودشه و دفاع کنه . لینک تاپیک رو هم براشون فرستادم !!!
    من دوست دارم ببینم حرفشون چی هست ؟!!! حتی به فرض اگر مهلت تست من هم گذشته بود که 48 ساعت مونده می تونست اینقدر با معرفت باشه و مشتری مدار که بگه اقا دو روز بیشتر هم بمون تا هاست مناسبت رو پیدا کنی ... اصلا من که میگم پول این چند روز رو میدم !!!

14. تعداد تشکر ها از hdland به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    34 پست

سپاس از دوستان
    من کلیه اسکرین شات ها و تاریخ شروع سرور و پایانش رو در پست اول اپلود کردم
    قضاوت با کاربران و مدیران محترم وب هاستینگ و اگر مدیر وی پی اس گروپ حرفی دارند خوشحال می شوم بشنویم وگرنه از مدیریت وب هاستینگ تقاضا دارم جلوی ایشون فعالیت ایشون گرفته شود تا حداقل دیگران متضرر نشوند !!
    ویرایش توسط hdland : February 23rd, 2017 در ساعت 14:59

16. تعداد تشکر ها از hdland به دلیل پست مفید

عضو انجمن Oscar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    169
    تشکر شده در
    117 پست

چون توافق روی 7 روز تست بوده و تو این مدت هاستشون جوابگو نبوده باید بی برو برگشت اجازه انتقال میدادن
    حتی بابت قطعی سایت تو این مدت باید خسارت بدن، باز دم شما گرم که میگی هزینه این مدتم میدم!
    طراح رابط کاربری و برنامه نویس وب

18. تعداد تشکر ها از Oscar به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)