نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل در نصب ssl در iis

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض مشکل در نصب ssl در iis

سام خدمت تمامی دوستان
    من امروز یک ssl از سرتوم گرفتم و کلا مراحل خرید با موفقیت طی شد و طبق ایمیل ارسالی یک فایل با به نام smime.p7s ارسال کرده !
    که وقتی باز میکنم سه تا فایل با نام های
    certum CA
    Certum level IV CA
    Registration Authority
    وقتی من ایناها رو extract میکنم و میبرم سرور و در قسمت Server Certificate و سپس Complete Certificate Request رو میزنم و فایل .cer که از p7s اکسپورت کردم رو اضافه میکنم تو لیست certifacte ها نشون میده اما وقتی میرم که bindings به سایت اضافه کنم میبینم نیست ! و وقتی دوباره به Server Certificate برمیگردم میبینم هیچی نیست !
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند فکر کنم کلا مراحل تبدیل p7s به cert رو اشتباه میرم ! قبلا من یکبار ssl نصب کرده ام اما با Open SSl تبدیل کردم به pfx و نصب کردم این فایل p7s چیه من سر در نمیارم
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    ویرایش توسط sasadi : March 17th, 2018 در ساعت 22:45

2. # ADS

عضو انجمن ashkan.solutions آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    55 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در نصب ssl در iis

نقل قول نوشته اصلی توسط sasadi نمایش پست ها
    سام خدمت تمامی دوستان
    من امروز یک ssl از سرتوم گرفتم و کلا مراحل خرید با موفقیت طی شد و طبق ایمیل ارسالی یک فایل با به نام smime.p7s ارسال کرده !
    که وقتی باز میکنم سه تا فایل با نام های
    certum CA
    Certum level IV CA
    Registration Authority
    وقتی من ایناها رو extract میکنم و میبرم سرور و در قسمت Server Certificate و سپس Complete Certificate Request رو میزنم و فایل .cer که از p7s اکسپورت کردم رو اضافه میکنم تو لیست certifacte ها نشون میده اما وقتی میرم که bindings به سایت اضافه کنم میبینم نیست ! و وقتی دوباره به Server Certificate برمیگردم میبینم هیچی نیست !
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند فکر کنم کلا مراحل تبدیل p7s به cert رو اشتباه میرم ! قبلا من یکبار ssl نصب کرده ام اما با Open SSl تبدیل کردم به pfx و نصب کردم این فایل p7s چیه من سر در نمیارم
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    سناریویی که مطرح نمودین زمانی رخ می دهد که گواهی که در حال نصب روی سرور هستید با CSR ای ایجاد شده که در سرور شما موجود نیست. آیا مراحل ایجاد CSR و دریافت گواهی از Certum را به درستی طی نموده اید؟
    همچنین Certum امکان ارایه Certificate Bundle که شامل فایل های CER است را نیز دارد.
    خدماتی فراتر از انتظار شما
    www.ashkan.solutions
    Telegram ID = @ashkansolutions

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در نصب ssl در iis

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan.solutions نمایش پست ها
    سناریویی که مطرح نمودین زمانی رخ می دهد که گواهی که در حال نصب روی سرور هستید با CSR ای ایجاد شده که در سرور شما موجود نیست. آیا مراحل ایجاد CSR و دریافت گواهی از Certum را به درستی طی نموده اید؟
    همچنین Certum امکان ارایه Certificate Bundle که شامل فایل های CER است را نیز دارد.
    سلام و تشکر بابت پاسخگویی
    بنده csr یا همان private key رو ایجاد کردم و به سرتوم دادم اما سرتوم هیچی به من نداده ! فقط لینک های تایید دامنه رو داده و اون verify هاست که میگه یک شاخه درست کن و یه فایل html آپلود کن این مراحل رو رفتم ولی به من فایل ها رو واسه دانلود نداده !

- - - Updated - - -

دوستان تشکر مشکل حل شد
    شرکت فایل رو دوباره ارسال کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)