صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: Adsl از آسیاتک

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض Adsl از آسیاتک

سلام. من در حال حاضر از شاتل سرویس دارم به دلیل بی مسئولیتشون و پیگیری نکردن در خواست ها، قصد دارم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم.
    از دوستانی که از آسیاتک سرویس دارن چنتا سوال دارم..

- این تعرفه‌ای که تو این صفحه گذاشته ۱ ساله، ۶۰ تومن. این الان کدوم پلن هست؟ 128, 256 , 512 ...? کدوم پلن هست؟ توی سایتش که چیزی رو مشخص نکرده.

- اینکه نوشته «بدون محدودیت سرعت درون شبکه ای» منظورش دانلود از سرور هایی دیتاسنترشون هست؟ مثلا چقدره سرعتش؟

- یه آیکون بقل تعرفه هاش گذاشته که نوشته Free upload ... واقعا راسته؟ آپلود تو سرور های خارجی چی؟ اونم رایگانه؟

- اینکه نوشته مثلا سرویس 128 حداقل سرعتش 16 کیلوبایت بر ثانیه هست، چقدر صحت داره؟ واقعا همینی هست که میگن؟ اینطور باشه که خیلی افتضاحه! همین الان من با ۱۲۸ شاتل، ۴۰۰ کیلوبایت بر ثانیه از هر سروری که باشه دانلود میکنم!

بنظرتون از شاتل کوچ کنم به آسیاتک کار خوبیست؟! شرکت های بهتر چی سراغ دارید؟

با تشکر.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

پیش فرض پاسخ : Adsl از آسیاتک

سرعت پلن ویژه 1024 هست که البته قابل افزایش است.
    منظورش سایت هایی که روی دیتاسنتر آسیاتک هاست شده است.
    آپلود در کلیه سرور های داخلی و خارجی رایگان است.(مصوبه سازمان تنظیم)
    حداقل سرعت را نوشته اما عملا بیشتر است.
    من به شما به جای اسیاتک،فن آوا را پیشنهاد می دهم.البته هر منطقه مخابراتی با توجه به تجهیزات آن سرعت متفاوتی ارائه می دهد.

4. تعداد تشکر ها از قزوین هاست به دلیل پست مفید

عضو انجمن PCcamp.Ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    243
    تشکر شده در
    148 پست

سلام
    بنده نماینده اسیاتک هستم
    این پلن 60 گیگ قیمت تمام شده اش تقریبا 71 تومن در میاد.سرعت خیلی عالیه.(2-8 مگابیت بر ثانیه)ساده بگم می تونی با سرعت 1 مگابایت در ثانیه دانلود کنی!
    قطعی هم که اصلا نداره.
    این یک جشنواره هست که تو لیست تعرفه های معمولی نمیاد.
    یه تعرفه دیگه هم هست 15 ماهه 15 گیگ حجم حدود 43 درمیاد سرعت 4-8 مگ

6. تعداد تشکر ها از PCcamp.Ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

بلخره مشخص نشد این تعرفه ۶۰ تومنی، چه پلنی هست؟ سرعت دانلودش از سرور های خارجی چند مگابایت (نه مگابیت) هست دقیقا؟

دانلود از سرور های آسیاتک چند مگابایت بر ثانیه هست؟ هر موقع از روز دانلود انجام بشه مشکلی پیش نمیاد؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin2015 نمایش پست ها
    بلخره مشخص نشد این تعرفه ۶۰ تومنی، چه پلنی هست؟ سرعت دانلودش از سرور های خارجی چند مگابایت (نه مگابیت) هست دقیقا؟

دانلود از سرور های آسیاتک چند مگابایت بر ثانیه هست؟ هر موقع از روز دانلود انجام بشه مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام مجدد
    عرض کردیم خدمتتون این پلن ویژه است و جزء سرویس های معمولی نیست و در لیست سرویس های معمولی نیست.
    سرعت بستگی به مراکز مخابراتی دارد.تجهیزات دی اس لم و... هر چه سرور نزدیک تر به کشور باشد و همچنین نزدیک به شهر اطراف شما سرعت بهتر خواهد بود.
    زمان خاصی ندارد اما خب بستگی به تعداد دانلود در زمان مورد استفاده شما دارد.
    با تشکر

9. تعداد تشکر ها از قزوین هاست به دلیل پست مفید

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

سلام. من در حال حاضر از شاتل سرویس دارم به دلیل بی مسئولیتشون و پیگیری نکردن در خواست ها، قصد دارم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم.
    از دوستانی که از آسیاتک سرویس دارن چنتا سوال دارم..

- این تعرفه‌ای که تو این صفحه گذاشته ۱ ساله، ۶۰ تومن. این الان کدوم پلن هست؟ 128, 256 , 512 ...? کدوم پلن هست؟ توی سایتش که چیزی رو مشخص نکرده.

- اینکه نوشته «بدون محدودیت سرعت درون شبکه ای» منظورش دانلود از سرور هایی دیتاسنترشون هست؟ مثلا چقدره سرعتش؟

- یه آیکون بقل تعرفه هاش گذاشته که نوشته free upload ... واقعا راسته؟ آپلود تو سرور های خارجی چی؟ اونم رایگانه؟

- اینکه نوشته مثلا سرویس 128 حداقل سرعتش 16 کیلوبایت بر ثانیه هست، چقدر صحت داره؟ واقعا همینی هست که میگن؟ اینطور باشه که خیلی افتضاحه! همین الان من با ۱۲۸ شاتل، ۴۰۰ کیلوبایت بر ثانیه از هر سروری که باشه دانلود میکنم!

بنظرتون از شاتل کوچ کنم به آسیاتک کار خوبیست؟! شرکت های بهتر چی سراغ دارید؟

با تشکر.

شما مستقیم از خود شرکت اسیاتک بخرید شماره 1544
    پشتیبانی هست و میتوانید تلفنی ثبت نام کنید رایگان .
    اون تعرقفه هم فقط مسانی که تازه ازشون adsl میخرند میدند که خیلی به صرفه هست .
    128 کیلوبیت من دارم که 600 700 کیلوبایت بر ثانیه دانلود دارم.
    اپدلود هم رایگان هست .

11. تعداد تشکر ها از مینا-صیفی به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

آسیاتک بستگی به مرکز مخابراتی تون داره... البته همه سرویس ها همینطوره ولی در آسیاتک بسیار مشهود تره... کدوم شهر هستید؟ مرکز مخابراتی؟
    طراحی سایت و سئو سایت وب مهر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    شما مستقیم از خود شرکت اسیاتک بخرید شماره 1544
    پشتیبانی هست و میتوانید تلفنی ثبت نام کنید رایگان .
    اون تعرقفه هم فقط مسانی که تازه ازشون adsl میخرند میدند که خیلی به صرفه هست .
    128 کیلوبیت من دارم که 600 700 کیلوبایت بر ثانیه دانلود دارم.
    اپدلود هم رایگان هست .
    ۶۰۰ کیلوبایت از سرور های خارجی یا سرور های که در دیتاسنتر اسیاتک میزبانی شدن؟

سرعت دانلودتون از سرور های آسیاتک چقدره؟

بلخره کار این نماینده ها که تو هر شهری چنتایی هستن، چیه؟ وقتی خود آسیاتک مستقیما میفروشه، کار نماینده ها چیه دقیقا؟
    بحث پشتیبانی آسیاتک به چه صورت هست ؟ جواب گوییشون چطوره؟ پشتیبانی با شرکت هستنش یا نمایندگانش؟

لطفا اگر اطلاعات دیگه ای دارید دریغ نکنید.

با سپاس

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

۶۰۰ کیلوبایت از سرور های خارجی یا سرور های که در دیتاسنتر اسیاتک میزبانی شدن؟

سرعت دانلودتون از سرور های آسیاتک چقدره؟

بلخره کار این نماینده ها که تو هر شهری چنتایی هستن، چیه؟ وقتی خود آسیاتک مستقیما میفروشه، کار نماینده ها چیه دقیقا؟
    بحث پشتیبانی آسیاتک به چه صورت هست ؟ جواب گوییشون چطوره؟ پشتیبانی با شرکت هستنش یا نمایندگانش؟

لطفا اگر اطلاعات دیگه ای دارید دریغ نکنید.

با سپاس
    نمایندگی ها از اسمش معلومه نماینده هستند و در پنل اونا ثبت میشه و %از شرکت میگیرند .
    اما از خود اسیاتک که هم شماره پشتیبانی هم پنل کاربری 1544 هست رایگان ثبت نام سپس فقط پول سرویس را میدید .
    اما نمایندگی ها قبلا ها خبر داشتم 1.2 مورد پول اضافی میگرفتند . در کل بهتره از اصل خودش از مرکز خودش خرید کنید چرا میخواهید از واسطه بگیرید . هر طور خودتان مایل هستید من مشترک 6.7ساله اسیاتک هستم دارم بهتون از رو تجربه میگم .
    شاتل خوبه اسیاتک هم خوبه . قطعی ها هم افت سرعت همه جا هست نت ایرانه دیگه چی میشه گفت ... ما الان 20 روزه شب ها افت سرعت داریم اسیاتک هستیم مخابرات پهنا باند اینا مشکل داره به گفته ی اسیاتک .
    من روی سرور خارج 450 600 ایران 600 700 میره . ولی خود اسیاتک هم بزنگی ثبت نام میکنند شما را . علت اینم تو اسیاتک سرعت پایین میگیرید اما دارید در حد سرعت 2 مگابیت یا 4 مگابیت سرعت میده دلیل اینه اسیاتک پهنا باند روی خط 10 مگابیت باز میزاره . البته اگر کیفیت خط شما خوب باشه اکر متوسط باشه 6 مگابیت باز میزاره .
    شما وارد پنل مودم خود بشید قسمت Status عکس بگیرید بزارید اینجا کیفیت خط شما را ببینم و Data Rate شما را .
    ویرایش توسط مینا-صیفی : December 24th, 2015 در ساعت 14:15

15. تعداد تشکر ها از مینا-صیفی به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    نمایندگی ها از اسمش معلومه نماینده هستند و در پنل اونا ثبت میشه و %از شرکت میگیرند .
    اما از خود اسیاتک که هم شماره پشتیبانی هم پنل کاربری 1544 هست رایگان ثبت نام سپس فقط پول سرویس را میدید .
    اما نمایندگی ها قبلا ها خبر داشتم 1.2 مورد پول اضافی میگرفتند . در کل بهتره از اصل خودش از مرکز خودش خرید کنید چرا میخواهید از واسطه بگیرید . هر طور خودتان مایل هستید من مشترک 6.7ساله اسیاتک هستم دارم بهتون از رو تجربه میگم .
    شاتل خوبه اسیاتک هم خوبه . قطعی ها هم افت سرعت همه جا هست نت ایرانه دیگه چی میشه گفت ... ما الان 20 روزه شب ها افت سرعت داریم اسیاتک هستیم مخابرات پهنا باند اینا مشکل داره به گفته ی اسیاتک .
    من روی سرور خارج 450 600 ایران 600 700 میره . ولی خود اسیاتک هم بزنگی ثبت نام میکنند شما را . علت اینم تو اسیاتک سرعت پایین میگیرید اما دارید در حد سرعت 2 مگابیت یا 4 مگابیت سرعت میده دلیل اینه اسیاتک پهنا باند روی خط 10 مگابیت باز میزاره . البته اگر کیفیت خط شما خوب باشه اکر متوسط باشه 6 مگابیت باز میزاره .
    شما وارد پنل مودم خود بشید قسمت Status عکس بگیرید بزارید اینجا کیفیت خط شما را ببینم و Data Rate شما را .
    کد:
    Line Rate - Upstream (Kbps): 767
    Line Rate - Downstream (Kbps): 12857
    این اطلاعات بر حسب خط تلفنه یا بر حسب سرویسیه که از شاتل دارم؟

این اعداد چطور بدست اومده؟ مثلا با یه سروری چیزی تست کرده؟ یه چیزی مثله speedtest.net ؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)