نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست اسپانسر ربات تلگرام- تبلیغ کانال شما و یا پست های شما

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض درخواست اسپانسر ربات تلگرام- تبلیغ کانال شما و یا پست های شما

سلام.
    من ربات تلگرام mp3probot رو نوشتم. برای تبدیل کیفیت آهنگ ها و یا تبدیل mp3 به OPUS نیاز دارم که ffmpeg فعال باشه.
    من کارم برنامه نویسی نیست، تفریحمه! در نتیجه به دنبال درآمد از این ربات نیستم و تا به اینجا همه هزینه هارو خودم دادم.
    اگر که کسی تمایل داشت که اسپانسر ربات بشه به من پیام بده. من میتونم کاری کنم که هرکس خواست از ربات استفاده کنه در کانال تلگرام خاصی عضو بشه، و یا به صورت رندوم یکی از پست های کانال شما براشون به هنگام کار با ربات فوروارد بشه.( ویا آخرین پست شما...، ایده ای داشتید برای تبلیغ خودتون بگید)
    توجه کنید من همین الان هاست اشتراکی دارم و حتی FFMPEG فعال هستش، اما متوجه شدم که این FFMPEG فقط برای کارهای ویدیویی ساده میشه ازش استفاده کرد. (نمیتونه فایل رو تبدیل کنه) ولی FFMPEG اصلی در واقع کارایی فوق العاده بالاتری داره که نمونش همون تبدیل فرمت آهنگ و افزایش/کاهش کیفیت هستش.
    ربات:
    @mp3probot

آیدی تلگرام من:
    @al1lord

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست اسپانسر ربات تلگرام- تبلیغ کانال شما و یا پست های شما

صرفا جهت بالا آوردن!
    مهندسی مواد-دانشگاه تهران & مدیریت مالی-دانشگاه شهید بهشتی. کار خیریه بود، پایه هستم! بدون هزینه انجام میدم. آیدی تلگرام:
    @al1lord

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست اسپانسر ربات تلگرام- تبلیغ کانال شما و یا پست های شما

نقل قول نوشته اصلی توسط alil0rd نمایش پست ها
    سلام.
    من ربات تلگرام mp3probot رو نوشتم. برای تبدیل کیفیت آهنگ ها و یا تبدیل mp3 به OPUS نیاز دارم که ffmpeg فعال باشه.
    من کارم برنامه نویسی نیست، تفریحمه! در نتیجه به دنبال درآمد از این ربات نیستم و تا به اینجا همه هزینه هارو خودم دادم.
    اگر که کسی تمایل داشت که اسپانسر ربات بشه به من پیام بده. من میتونم کاری کنم که هرکس خواست از ربات استفاده کنه در کانال تلگرام خاصی عضو بشه، و یا به صورت رندوم یکی از پست های کانال شما براشون به هنگام کار با ربات فوروارد بشه.( ویا آخرین پست شما...، ایده ای داشتید برای تبلیغ خودتون بگید)
    توجه کنید من همین الان هاست اشتراکی دارم و حتی FFMPEG فعال هستش، اما متوجه شدم که این FFMPEG فقط برای کارهای ویدیویی ساده میشه ازش استفاده کرد. (نمیتونه فایل رو تبدیل کنه) ولی FFMPEG اصلی در واقع کارایی فوق العاده بالاتری داره که نمونش همون تبدیل فرمت آهنگ و افزایش/کاهش کیفیت هستش.
    ربات:
    @mp3probot

آیدی تلگرام من:
    @al1lord
    سلام دوستان
    من از آخرین پستم اسپانسر پیدا کردم اما ادامه همکاری برای اونها مقدور نبود. از آنجایی که من علاقه ندارم رباتم رو پولی کنم، اگر کسی مایل به همکاری هست به من پیام بده. اسپانسر قبلی حدودا 6 ماه به من سرویس داد که ازش تشکر میکنم.
    مشخصات سرور مورد نیاز هم اصلا عجیب نیست!
    رم: 1 گیگ!
    centos7 ران بشه کافیه.
    روش تبلیغ هم خودتون میتونید پیشنهاد بدید، اسپانسر قبلی جوین شدن اجباری در کانال تلگرامشون بود.
    تعداد ممبر وفادار که جوین بشند رو تا700 نفر میتونم تضمین کنم. سین پست هارو بیشتر از این ها میشه تضمین کرد. چون خیلی از کاربرا جوین میشن و بعد از کارشون لفت میدن.
    تا الان هم حدودا 22000 یوزر آیدی یکتا ربات رو استارت زدن
    مهندسی مواد-دانشگاه تهران & مدیریت مالی-دانشگاه شهید بهشتی. کار خیریه بود، پایه هستم! بدون هزینه انجام میدم. آیدی تلگرام:
    @al1lord

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)