نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اضافه کردن کد های وردپرس آخرین مقالات به صفحه اصلی

عضو جدید majids آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    72 پست

پیش فرض اضافه کردن کد های وردپرس آخرین مقالات به صفحه اصلی

درود دوستان

برای سایت زیر میخوام آخرین مقالات وردپرس در بخش بلاگ رو به صفحه اصلی اضافه کنم. چه راهی هست؟ اگر ماژولی برای این کر هست ممنون میشم معرفی کنید

https://mahsolkadeh.ir/

2. # ADS

عضو جدید RayanPartoCo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    23 پست

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن کد های وردپرس آخرین مقالات به صفحه اصلی

اگر از المنتور یا کامپوزر استفاده میکنید این مورد را دارند و البته ممکنه در امکانات قالبتون هم باشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

[QUOTE=majids;1899891]درود دوستان

برای سایت زیر میخوام آخرین مقالات وردپرس در بخش بلاگ رو به صفحه اصلی اضافه کنم. چه راهی هست؟ اگر ماژولی برای این کر هست ممنون میشم معرفی کنید

سلام اگر از المنتور استفاده می کنید کافیه المان وبلاگ رو انتهای صفحه قرار بدید
    و اگر می خواید با کد انجام بشه میتونم براتون انجامش بدم
    یک نمونه توی سایت زیر انجام دادم می تونید مشاهده کنید

https://sitesazz.ir/

5. تعداد تشکر ها از Ahmadiwriter به دلیل پست مفید

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,065
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    334 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadiwriter نمایش پست ها
    احسنت. البته یک نکته ای که وجود داره، اینه که متاسفانه برندها و سایت‌های ایرانی، محصولاتشون رو دارن با تقلب و خدمات جعلی، ارائه میدن.

مثلا فرض کنید یکی از سرویس دهنده های میزبانی سایت، بخواد خدمات زیرساخت‌به‌شکل‌سرویس ارائه بده یعنی سرویس مثل ابرآروان یا چابکان، بعد بیاد به سرورمجازی که میفروشه بهش بگه IaaS.
    دقیقا مشابه‌اش هم ممکنه. یعنی یکی بیاد خدماتی که سازیتو بعنوان سایت‌ساز داره ارائه میده، یکی مثل شما بیاد اون‌هم اسم پروژه هایی که تحویل میده رو بگه سایت‌ساز.

از دید اندیوزر شاید فرقی رو نتونه متوجه بشه، اما تو بحث فنی مثل مقایسه ی vps در برابر iaas هست. انقدر محمل و همینقدر نا مرتبط. سایت‌ساز راه‌اندازی کردن، مگه شوخیه؟!

اگه کسی علاقه داره که بخواد یک سایت‌ساز مثل سازیتو راه اندازی کنه و واقعا میتونه در این حوزه سرمایه‌گذاری کنه و میخواد تیم‌سازی کنه، من استارتاپی رو میشناسم که تیم کاملی دارن و تمام افرادش موافق هستن که یک سرمایه‌گذار، ورود کنه به پروژه و مالکیت بگیره.

اگه شماهم واقعا نیازداشتید که سایت‌ساز داشته باشید و اگه مایل هستید که بدونید فرق سایت‌ساز شما با یک سایت‌ساز حقیقی چیه و چرا باید روی این استارتاپ ها سرمایه‌گذاری کرد و اینکه اگه یه سایت‌ساز داخل ایران باشه، هر شرکتی حاضره سرمایه‌گذارش بشه. بطور مثال مجموعه هزاردستان که سرمایه‌گذار پروژه های دیوار و شیپور و بلد و... هست، روی سازیتو هم سرمایه‌گذاری کرده. به هرحال تیمی هم که میشناسم تقریبا نتایج خوبی گرفته و میتونم به سرمایه‌گذار کانکت کنم. بالاخره هم برندش رو دارید، هم اسم دامنه تون عالیه، و هم در بازار، خوب وارد شدید. نیاز بازار رو هم خوب شناختید که سایت‌ساز رو، دست گذاشتید روش. در بحث فنی هم میتونید با این تیم همکاری داشته باشید. اگر هم از طریق گوگل، هر فردی که مسلط به این حوزه بود و مایل به مالکیت روی چنین پروژه ای بود، ثبت‌نام کنه و شماره اش رو داخل خصوصی برای من ارسال کنه، من با این تیم کانکت‌شون میکنم.
    ویرایش توسط demonvictor : دیروز در ساعت 15:22
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)