صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 117

موضوع: کنترل پنل ایرانی!!!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

پیش فرض پاسخ : کنترل پنل ایرانی!!!!

سلام.کاربر عزیز msnasiri قرار بود واسمون این پروژه دانشگاتو پیدا کنیا!!!چیشد؟!

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

من برای گرافیک ساپورت کاملتون میکنم ما چی از خارجیا کم داریم

4. تعداد تشکر ها از adib239 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط adib239 نمایش پست ها
    من برای گرافیک ساپورت کاملتون میکنم ما چی از خارجیا کم داریم
    سلام.ممنون از نظرتون.اگه بتونین توی کد نویسی و یا سرمایه گذاری کمک بکنین خیلی بهتره نسبت به گرافیک.ممنون

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

سلام به تمامی دوستان.بالاخره تصمیممو گرفتم.تصمیم گرفتم که یه کترل پنل ناشناخته رو بردارم و ویرایشش کنمو ....خوب دوستان الان یکی پیدا کردم.انگلیسیه.نیاز به یکی دارم که خوب بتونه ترجمش کنه.بنده خودم توی امنیتش یه کارایی کردم.دوستان دیگه بقیه کارای امنیتی و گرافیکشو زحمت میکشن.فقط خواهشا یکی که زبان انگلیسی توی خونشه پی ام بده بهم جهت فارسی سازیش و هکچنین کار با کنترل پنلهارو هم بلد باشه.چون من فقط کنترل پنلو میدم دستش.کجاش باید فارسی بشه ئو ایناچیه ئو اینا نداریم.موفق باشید

عضو جدید bamba آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    40 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrganWeb نمایش پست ها
    مرسی از شما
    خدا امواتتو بیامرزه منم دارم همینو بش میگم
    توی مسنجر کلی باش حرف زدم دراین مورد اما به کتش نمی ره
    ایشون فکر میکنند که ساخت کنترل پنل مثل بازی کانتر استریک می مونه که هرکسی یه لن داشته باشه بشینه بازی کنه
    نه عزیز من
    اولین راه دور هم جمع شدنه
    یعنی چی ؟
    یعنی اینکه اول باید یه جلسه حضوری برگزار بشه تصمیمات نهایی گرفته بشه بعد دنبال سرمایه گذار باشیم
    من خودم یه سرمایه گذار حتی میتونم به تضمین خودم 2 3 نفر دیگه هم وارد اینکار کنم
    اما من حاضر نیستم 2 میلیون سرمایه رو همین طوری به شما به دم
    اول میبرمت محضر ( مدیر پروژه رو) امضاء ازت میگیرم که اگه فردا روزی پروژه به هم خورد نگی به سلامت باید تمامی هزینه هایی که کردم بر گردونی
    بعدش هزینه هایی که میکنی رو باید با فاکتور پرونده سازی کنی
    از همین اول میگم :
    1- طراح کنترل پنل هستم اما به شرط قرداد
    2- مشاور حقوقی (وکیل) پدرم هستش که هیچ در خواستی هم نداره
    3- مشاوره در امر برنامه نویسی دوست خوبم دکتر نعمتی نماینده وزارت کشور در مسابقات برنامه نویسی کشوری در تهران
    4- سرمایه گذاری هستم من و 2 نفر دیگه
    5- مکان توی تهران دارم که یه خونه با زیر بنای 120 متر هستش
    6- مشکل ارتباط شبکه دارید هستم
    9- سرور بخواین توی خونه راه بندازید هستم - اختصاصی از افرانت خواستید میگیریم
    10- مشکل کامپیوتر داشتید 2 تا در اختیارتون میزارم
    دیگه تا همینجا یادم میاد
    اما پروژه رو کاملا رسمی میکنم
    یعنی وقتی پروژه استارت خورد گفتم نقی ؛ تقی ؛ اکبر پروژه بخش شما باید و باید تا هفته دیگه تموم بشه باید بخش اونا کامل بشه
    پس اگه فکر میکنید با یه سری قوانینی که من امشب ترتیب میدم اوکی هستید بعد از عید کار رو کیلید میزنیم
    در زمینه امنیت هم 2 نفر از دوستان در ایران هک مشغول هستن اونا با من
    دیگه چی میخواین ...
    موفق باشید
    شروع یک کار بدون داشتن پروپوزال و برنامه ریزی استراتژیک و شفاف نبودن در بسیاری از جنبه های کار از جمله مسائل مالی خیلی زود شکست میخوره
    حتی یک الگوریتم هم برای مشاهده ی اسکلت بندی یک کنترل پنل در دست نداریم که حداقل یک ذهنیت و تصویر اولیه از شالوده ی این سیستمها داشته باشیم
    و نکته ی مهمتر اینکه شرکتهای ثروتمندی در سزتاسر جهان هستند که مدیران بسیار باهوشی دارند و مطمئنن به بازار وب هم نگاهی دارند چرا اونها شروع نمی کنند؟
    هندی ها و چینی ها در برنامه نویسی و اجرای چنین پروژه هایی نسبت به ما هم برتری دارند و هم تجربه ی کاری بیشتر چرا اونها این کارو انجام نمیدن؟
    طراحی ، ساخت و اجرا یه همچین پروژه ای برای شروع خیلی بیشتر از 20 متخصص میخواد چون با فرض اینکه این کار با 20 نفر متخصص حرفه ای هم قابل اجرا باشه خیلی زمانبر خواهد شد شاید سالها طول بکشه و وقتی کار تموم شد ما کجاییم و شرکتهایی مثل سی پنل و دایرکت ادمین کجا هستند اصلا اینترنت این شکلی که الان هست باقی میمونه یا مثل خیلی چیزهای دیگه که در همین سالهای اخیر تغییر کردند یا از دور خارج شدند، در آینده شرایط اینترنت و دیتاسنتر ها هم تغییرات بنیادی رو به خودش میبینه اونوقت تمام این کارا میشه هزینه و فرصت از دست رفته، چون اونهایی که زودتر از ما شروع کردند پشتوانه و زمینه ی قویتری برای قبول و همراهی با این تغییراتو دارند ولی ما نه
    من نمی گم نمیشه از نظر من این کار شدنیه ولی قبلش باید تمام جوانب کار رو بررسی کرد مثل چیزهایی که در بالا توضیح دادم اونوقت امکان سنجی بشه ببینیم اصلا به صرف هست
    اینکه یه پروژه شدنی باشه دلیل بر به صرفه بودنش از نظر وقت و هزینه نیست خیلی کارا انجام پذیره ولی فقط هزینه بی حساب کتاب و وقت تلف کردنه
    تمام این فکرها فقط تا زمانی که تحریم هستیم و قیمت دلار ثبات نداره بوجود میاد فردا که دلار روی 2500 تومن هم که ثابت بشه دیگه هیچکس نه کمک میکنه نه حاضر یه سیستم تست شده و مطمئن رو ول کنه بیاد با کنترل پنلی کار کنه که هنوز امتحانشو پس نداده
    این کار در حد یه پروژه ی دانشجویی میتونه کار عالی و جالبی باشه ولی برای خیلی ها که در این صنف درآمدهاشون، هزینه هاشونو کامل پوشش میده و تهش کلی هم براشون میمونه اصلا جالب نیست چون مثل تلف کردن بیهوده ی انرژی میمونه وگرنه شرکتهایی مثل پارس آنلاین، شاتل، افرانت، ******، میهن وب هاست، مجید آنلاین، انستیتو ایزایران هم به اندازه ی کافی متخصص در این زمینه دارند و هم سرمایه ی کافی پس از خودتون بپرسید چرا این غولهای بازار ایران سمت این کار نمیرن؟ جواب این چرا میتونه پروپوزال شما باشه

8. تعداد تشکر ها از bamba به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eskelet-sokhte نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان.بالاخره تصمیممو گرفتم.تصمیم گرفتم که یه کترل پنل ناشناخته رو بردارم و ویرایشش کنمو ....خوب دوستان الان یکی پیدا کردم.انگلیسیه.نیاز به یکی دارم که خوب بتونه ترجمش کنه.بنده خودم توی امنیتش یه کارایی کردم.دوستان دیگه بقیه کارای امنیتی و گرافیکشو زحمت میکشن.فقط خواهشا یکی که زبان انگلیسی توی خونشه پی ام بده بهم جهت فارسی سازیش و هکچنین کار با کنترل پنلهارو هم بلد باشه.چون من فقط کنترل پنلو میدم دستش.کجاش باید فارسی بشه ئو ایناچیه ئو اینا نداریم.موفق باشید
    پنل رو بفرستید بررسی کنم در صورتی که ارزشمند باشه در زمینه ترجمه همکاری می کنم

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

فقط تروخدا zpanel نباشه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    فقط تروخدا zpanel نباشه
    سلام.خیر نیست.موفق باشید

عضو جدید tezar0241 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    17 پست

دوست عزیز اگه بخوای یه همچین کاری بکنی تا حضوری دربارش بحث نشه مطمئن باش با شکست مواجه میشی.!!!
    در ضمن یه همچین کاری باید تمام جوانب روش بحث بشه که اگه تا اواسط پیش رفتی بعد اون پروژه نخوابه.
    یا حق
    ID:Tezar_40@yahoo.com

عضو جدید mizbanplus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    141 پست

دوست ندارم ناامیدتون کنم ، دلیلی هم وجود نداره چون اگه کار اصولی انجام بشه خیلی هم خوبه . ولی خیلی کوتاه چند تا توصیه دارم براتون :

1- ابتدا حتما طرح ، برنامه ریزی و چارچوب حرکت کارتون رو به صورت مشخص و مکتوب تهیه کنید (شامل اهداف ، سرمایه ، بیزینس پلن) هرچند که نباید خیلی هم وسواس تو این زمینه به خرج داده بشه
    2- اگه توان مالیش رو ندارید حتما سرمایه گذار جدی پیدا کنید ، چون این جور کارا علی رغم ظاهرشون برای موفقیت هزینه های نسبتا زیادی لازم دارن (هر چی کار میره جلوتر بیشتر این موضوع مشخص میشه)
    3- یه جوری کار رو شروع کنید که اعضای تیم نتونن وسطش بپیچونن ، مثلا شاید ساده ترین راه این باشه که هرکس حتما همون اول یه مبلغی رو (هر چند ناچیز) بذاره تا همین موضوع نگهش داره تو پروژه

از مورد سوم غفلت نشه!

14. تعداد تشکر ها ازmizbanplus به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)