نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 4 از 73 نخستنخست 123456781454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
    دوستان عزیز با عرض معذرت همه درست همه مدت ها بدون مشکل فعالیت می کنید در این سایت و با هویت ایران ثبت نام کسب در آمد دارید ولی چرا همه می دانیم که هر روز کمپانی و سایت های بزرگ تک تک در حال حذف نام ایران از لیست کشور ها ثبت نامی به سایت خود و سرویس خود را ارائه نمی دهند پس چرا حالا که می دانیم این عرصه روز به روز تنگ تر خواهد شد حتی کمپانی که مشکلی ندارند مجبور هستند از قوانین تحریم پیروی کنند حالا بعضی کمپانی ها با با تشدید در لیست قرار می گیرند و سرویس قطع می کنند و یا هنوز پیروی از قوانین تا سود نسبت به هم ترجیح داده اند اما به موقع پی روی از قوانین شروع می کنند.
    فریلنسر.
    دوستانی که ارز دارند توصیه می کنم با ساپورت صحبت هایی انجام دهند و اعلام کنند به صورت صادقانه که اگر ما نمی توانیم با هویت ایران کار کنیم دیگر دوستی در فلان جا داریم اجازه می دهید مشخصات به نام دوستان که از ایشان اجازه گرفته ایم تغییر دهیم.یا نه×
    حالا یا جواب میده تغییر بدید مشکلی نیست و یا میگه باید وریفای هم کنید که به صورت پی پل هست به صورت ویزا وریفای هست و شماره تماس همه هم قابل انجام هستند.
    ویزا که تا دلتون بخواد مجازی هست در همین انجمن دوستانی که صادر می کنند.
    پی پل هم با همون ویزا وریفای کنید.
    شماره تماس غیر از سیم کارت نیاز هست که باید با ادرس ولید که دوست شما یا ... هست غیر ایران قبض ارائه بدید که برای دوستان سخت هست مطمئنن.
    کلا سعی در دور زدن و در واقع به قول بعضی ها زرنگ بازی نباشید صادقانه مشکل اعلام کنید و جواب درست بدون مانع تراشی خواهید گرفت.
    فرق چندانی نداره. توی غرب فرهنگ اینه که همه راست میگن مگر اینکه خلافش ثابت بشه. وقتی از شما سند و مدرک میخوان که احساس خطر کنن.

صاحب تاپیک و دیگرانی که لازم دارید پول جابجا کنید، دسته جمعی از کسی که خارج نشسته نخواید کمکتون کنه، چون هم آمریکا و هم کانادا الان حساب ایرانیایی که پول هایی اینطوری حسابشون میاد رو کنترل میکنن. بانک تی دی کانادا 6 ماه پیش حساب کلی ایرانی رو بست و دولت کانادا هم به هیچ ایرانی اجازه نمیده که بیشتر از 40 هزار دلار سالانه از سمت ایران یا کشور وسط به حسابش پول واریز بشه. توی بقیه بانک ها هم تعهد میگیرن که با ایران و کره شمالی کسی تراکنش نداشته باشه.
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

2. تعداد تشکر ها ازHostpolis به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید NOjAN آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHosein نمایش پست ها
    پونیشا :: بازار کار آنلاین
    نمونه خارجی ندیدم جایئ
    امیر جان سلام.
    دوستانی که توی این تاپیک صحبت کردن قطعا در برداشت وجه از سایتهای خارجی مشکل دارن. پونیشا هم دقیقا کپی برابر با اصل سایت freelancer.com هست.

5. تعداد تشکر ها ازNOjAN به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    11 پست

اگه کسی حساب خارجی خواست برای انتقال من می تونم بدم

7. تعداد تشکر ها از wikionline به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض Re: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

سلام
    از دوستان اگر مشکل دارند در این زمینه ، من در حال حاضر در ایتالیا هستم و حساب دارم و هیچ مشکلی در تراکنش هام نیست ... اگر بخواید میتونم اطلاعات حساب رو در اختیارتون بذارم.
    شماره تماس و اطلاعات هم خواستید تو پ.خ بهتون میدم.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

9. تعداد تشکر ها از saeidza به دلیل پست مفید

عضو جدید majid-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majid-f نمایش پست ها
    جواب اولیه پشتیبانی:

Hi,

Thank you for contacting Support.

We have forwarded your concern to our Tier 2 of Support. Kindly wait for their response.

Feel free to contact us if you have other concerns.

حالا ببینیم پشتیبانی تایر تو چی میگه.
    سلام دوستان،

خبرهای جدیدی دارم که برای استفاده دیگر دوستان در روز مبادا شرح میدهم.

ابتدا تصاویر پیوست
    منتظر جواب پشتیبانی تایر ۲ بودم که یک ایمیل اومد که حساب شما لیمیت شده! -- limit_mail.png
    لینک ارسالی در ایمیل را باز کردم. ۳ تا اسکن مدارک لازم بود. -- before_submit.png
    مادامیکه اکانت لیمیت است امکان تغییر کشور و تلفن وجود ندارد. -- edit_restrictions.png
    بعد از ارسال مدارک وضعیت آنها Under Review خواهد بود تا زمانی که بررسی شوند -- after_submit.png

نکات قابل توجه

۱. در ایمیل اعلام لیمیت شدن اکانت توضیح میدهند که برای رعایت قوانین ضدپولشوئی و مقابله با تامین مالی تروریسم این مدارک را درخواست کرده‌اند.
    ۲. اکانت را معلق نکرده‌اند فقط قابلیت برداشت و انتقال را غیر فعال کرده‌اند. یعنی سعی کرده‌اند مشکل را به حداقل برسانند و برای پروژه های در دست اقدام و پروژه‌هائی که علاقمند به گرفتن هستید مشکلی پیش نمی‌آید. این حساسیت نشان دادن نسبت به مشکلاتی که این وضعیت می‌تواند پیش بیاورد مغتنم است.
    ۳. لحن نامه امیدوار کننده است و مشخص است که از روی اجبار ناچار هستند این بررسی را انجام دهند و خودشان هم مطمئن هستند نتیجه مثبت خواهد بود و مشکل برطرف خواهد شد.
    ۴. نکته حاشیه‌ای اینکه وادار کردن افراد به تهیه عکس مدرک سوم تحقیر آمیز است اما چاره‌ای نیست.
    ۵. فری‌لنسر خود را متعهد کرده که بررسی را ظرف مدت ۴۸ ساعت انجام دهد که باز هم نشان از تلاش برای پاسخگو بودن و شفافیت است.
    ۶. مدارکی که من توانستم ارسال کنم همه به فارسی است. حالا باید ببینیم توان بررسی آنها را خواهند داشت یا ترجمه رسمی آنها را درخواست خواهند کرد.
    ۷. احتمالا علت اصلی پیش اومدن این مشکل یکی اعلام صادقانه کشور و یکی هم تغییر مکرر ایمیل پی‌پل در برداشت ها است. اینکه فری‌لنسر این اجازه را می‌دهد هر بار برای برداشت ایمیل را عوض کنیم قابلیت خوبی است اما استفاده مکرر از این امکان هم می تواند منجر به بروز مشکلات این چنینی بشود.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط majid-f : May 14th, 2013 در ساعت 23:13
    ایمیل: majid4466@gmail.com
    تلفن: ۰۹۳۶۹۲۳۴۰۴۲
    اسکایپ: majid.fouladpour

11. تعداد تشکر ها ازmajid-f به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    دوستان سلام. وقت همگی بخیر.
    خواستم بدونم اغلب شما توی سایت freelancer.com فعالیت می کنین یا سایتهای دیگه ای هم برای فعالیت ایرانی ها مناسب هست؟
    به طور مثال من تعریف سایت odesk رو خیلی شنیدم که پروژه هایی که توش قرار می گیره خیلی سنگین تر هست و اینقدر هم هندی و ویتنامی توش نیست!
    ممنون می شم اگر یه مشورتی در این مورد به بنده بدین.
    ODesk و Guru دوتا سایت تاپ در اینکار هستند اما مالکیت هردو آمریکایی است و برای ایرانی‌ها اکانت باز نمی‌کنند. یک نکته دیگه اینکه فری‌لنسر تا مدتها به شما اجازه فعالیت بدون نیاز به وریفای کردن هویت و نشانی اقامت رو میده و بعد ممکنه سر مشکلی این مدارک رو بخواد اما ODesk از همون اول وریفای می‌خواد تا بتونین پیشنهاد روی پروژه‌ها بزارین.

کلا فری‌لنسر داره رقیب‌هاش رو خریداری میکنه و به خودش ملحق میکنه. نمونه‌ش scriptlance و VWorker بودن که الان جزئی از فری‌لنسر شدن.

البته سایت‌های دیگه هم هست مثل سایت PeoplePerHour اما من که شخصا به این نتیجه رسیدم برای موفق شدن بهتره شخص همه انرژیش رو روی یک سایت بگذاره سریعتر نیتیجه میگیره. البته این روش هم این نقطه ضعف رو داره که شما دارین همه تخم مرغ هاتون رو توی یک سبد میزارین.

در بلند مدت اما بهترین کار اینه که شما کارتون رو اونقدر خوب انجام بدین که چند تا مشتری ثابت پیدا کنین که حاضر باشن هرکجا شما خواستین براتون پروژه باز کنن و از هر روشی که براتون مناسب بود پرداخت رو انجام بدن.

13. تعداد تشکر ها ازmajid-f به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    من امروز از فری لنسر به حسابم پول اومد
    یکی از دوستانم زده بودش که بیاد به پیپال من که بدون مشکل اومده است
    خبر خوبیه. اما این دوستی که برداشت داشتن توی اکانت فری‌لنسرشون کشور رو ایران اعلام کردن؟

15. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    44 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majid-f نمایش پست ها
    سلام دوستان،

خبرهای جدیدی دارم که برای استفاده دیگر دوستان در روز مبادا شرح میدهم.

ابتدا تصاویر پیوست
    منتظر جواب پشتیبانی تایر ۲ بودم که یک ایمیل اومد که حساب شما لیمیت شده! -- limit_mail.png
    لینک ارسالی در ایمیل را باز کردم. ۳ تا اسکن مدارک لازم بود. -- before_submit.png
    مادامیکه اکانت لیمیت است امکان تغییر کشور و تلفن وجود ندارد. -- edit_restrictions.png
    بعد از ارسال مدارک وضعیت آنها Under Review خواهد بود تا زمانی که بررسی شوند -- after_submit.png

نکات قابل توجه

۱. در ایمیل اعلام لیمیت شدن اکانت توضیح میدهند که برای رعایت قوانین ضدپولشوئی و مقابله با تامین مالی تروریسم این مدارک را درخواست کرده‌اند.
    ۲. اکانت را معلق نکرده‌اند فقط قابلیت برداشت و انتقال را غیر فعال کرده‌اند. یعنی سعی کرده‌اند مشکل را به حداقل برسانند و برای پروژه های در دست اقدام و پروژه‌هائی که علاقمند به گرفتن هستید مشکلی پیش نمی‌آید. این حساسیت نشان دادن نسبت به مشکلاتی که این وضعیت می‌تواند پیش بیاورد مغتنم است.
    ۳. لحن نامه امیدوار کننده است و مشخص است که از روی اجبار ناچار هستند این بررسی را انجام دهند و خودشان هم مطمئن هستند نتیجه مثبت خواهد بود و مشکل برطرف خواهد شد.
    ۴. نکته حاشیه‌ای اینکه وادار کردن افراد به تهیه عکس مدرک سوم تحقیر آمیز است اما چاره‌ای نیست.
    ۵. فری‌لنسر خود را متعهد کرده که بررسی را ظرف مدت ۴۸ ساعت انجام دهد که باز هم نشان از تلاش برای پاسخگو بودن و شفافیت است.
    ۶. مدارکی که من توانستم ارسال کنم همه به فارسی است. حالا باید ببینیم توان بررسی آنها را خواهند داشت یا ترجمه رسمی آنها را درخواست خواهند کرد.
    ۷. احتمالا علت اصلی پیش اومدن این مشکل یکی اعلام صادقانه کشور و یکی هم تغییر مکرر ایمیل پی‌پل در برداشت ها است. اینکه فری‌لنسر این اجازه را می‌دهد هر بار برای برداشت ایمیل را عوض کنیم قابلیت خوبی است اما استفاده مکرر از این امکان هم می تواند منجر به بروز مشکلات این چنینی بشود.

من همون پارسال اوایل تابستون ازم این ۳ تا مدرک رو خواستند و من اراءه کردم و الان حسابم وریفای شده هست. مشکل با این حل نمیشه!

دوشنبه شب که دیدم درخواست هام پاک شده دو تا درخواست دیگه دادم که الان دیدم بازم هر دو پاک شدند!

17. تعداد تشکر ها ازm.sabouri به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.sabouri نمایش پست ها
    من همون پارسال اوایل تابستون ازم این ۳ تا مدرک رو خواستند و من اراءه کردم و الان حسابم وریفای شده هست.
    مدرارک چی فرستادین؟ به فارسی بودن مدارک اشکال نگرفتن؟ چطوری حلش کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.sabouri نمایش پست ها
    مشکل با این حل نمیشه!

دوشنبه شب که دیدم درخواست هام پاک شده دو تا درخواست دیگه دادم که الان دیدم بازم هر دو پاک شدند!
    از پشتیبانی چه جوابی گرفتین؟ دردشون چیه؟

19. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hostpolis نمایش پست ها
    فرق چندانی نداره. توی غرب فرهنگ اینه که همه راست میگن مگر اینکه خلافش ثابت بشه. وقتی از شما سند و مدرک میخوان که احساس خطر کنن.

صاحب تاپیک و دیگرانی که لازم دارید پول جابجا کنید، دسته جمعی از کسی که خارج نشسته نخواید کمکتون کنه، چون هم آمریکا و هم کانادا الان حساب ایرانیایی که پول هایی اینطوری حسابشون میاد رو کنترل میکنن. بانک تی دی کانادا 6 ماه پیش حساب کلی ایرانی رو بست و دولت کانادا هم به هیچ ایرانی اجازه نمیده که بیشتر از 40 هزار دلار سالانه از سمت ایران یا کشور وسط به حسابش پول واریز بشه. توی بقیه بانک ها هم تعهد میگیرن که با ایران و کره شمالی کسی تراکنش نداشته باشه.
    اگر دوستی بخواد کمک بکنه از ایران پول به حسابش نمیره. پول از فری‌لنسر به حسابش میره. پول از حسابش به ایران هم نمیاد. چون همون طرف مصرف میشه -- مثلا سرویسی باهاش خریده میشه. با این وصف فکر کنم لااقل در این شکل کار مشکلی که شما اشاره کردین پیش نیاد.

21. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 73 نخستنخست 123456781454 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)