نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قالب این دو سایت عمومی شود ؟

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

32 65.31%
  • خیر

17 34.69%
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: کپی رایت در ایران بی ارزش تر از یک کیلو تخم مرغ

عضو جدید reza-sp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    38 پست

پیش فرض پاسخ : کپی رایت در ایران بی ارزش تر از یک کیلو تخم مرغ

ببینید دوستان شما منظور آی وجید درک نکردید
    آی وحید من از خیلی وقته میشناسم از همون موقع یعنی 3 سال پیش که به صورت حرفه ای وارد نت شدم من ایشون رو میشناسم حتی مدرک اون زمان رو هم دارم
    تو فوتر چی نوشته؟
    نوشته طراحی آی وحید و به طور خلاصه میگم که اگه کپی بشه شکایت میشه و غیره
    حالا اون مدیر سایت اگه آی وجید برداره
    اگه اون قالب پخش یا ریپ بشه دیگه ربطی به آی وحید نداره و حتی آی وحبد میتونه اونو پخش کنه و انکار کنه
    ولی اگه اون توی فوتر باشه و قالب پخش بشه مسئولیت تا حدودی پای آی وحبد هست و باید پیگیری کنه مسئله اینه
    باید بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنی
    به نظر بنده حتی به نظر خود گوگل که یکی از بزرگترین ها هم هست
    ارائه منبع یا همون طراح به یک کار اعتبار میده
    فرا میزبان
    زمانی برای عوض شدن
    www.FaraMizban.Ir

2. تعداد تشکر ها ازreza-sp به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم vahab00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,983
    تشکر تشکر شده 
    4,046
    تشکر شده در
    1,978 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-sp نمایش پست ها
    آی وحید من از خیلی وقته میشناسم از همون موقع یعنی 3 سال پیش که به صورت حرفه ای وارد نت شدم من ایشون رو میشناسم حتی مدرک اون زمان رو هم دارم
    تو فوتر چی نوشته؟
    اگه اون قالب پخش یا ریپ بشه دیگه ربطی به آی وحید نداره و حتی آی وحبد میتونه اونو پخش کنه و انکار کنه
    ولی اگه اون توی فوتر باشه و قالب پخش بشه مسئولیت تا حدودی پای آی وحبد هست و باید پیگیری کنه مسئله اینه
    با شما کاملا موافقم و حرفتون کاملا صحیح هست
    اما خب من گفتم طراح تمامی حقوق رو به کسی ک سفارش میده ، میده پس اون طرف صاحب و مالک 100 درصد هست و میتونه هرکاری کنه
    اگه وحید قالب رو پخش کنه فقط خودشو زیر سوال میبره
    چطور ؟
    من شخصا قالب هامو با پنل اختصاصی خودم میدم بیرون
    زمانی که کسی قالبم رو ریپ میزنه پنلم رو نداره پس حالا به ی روشی سرهمش میکنه
    پس اینجا چی میمونه :
    اگه قالب با پنل شر شه میمونه دو نفر
    یا من طراح یا صاحب طرح
    خوب اگه از خودش مطمئن باشه مطمئنا میتونه بصورت قانونی ازم شکایت کنه ک من قالب رو شر کردم چرا ک کسی جز ما دو نفر به پنل قالب دسترسی نداره

اما بخواد ریپ بشه با کپی رایت یا بدون کپی رایت ریپ میشه و تنها اون چیزی ک سمت ادمین و در کدنویسی ها هست مشخص میکنه ک خود طراح یا صاحب اثر پخش کرده یا طرف خودش ریپ زده
    اما به هر حال وجود کپی رایت (البته کپی رایت داده شده به صاحب کار باید گفت حق طراح) نشان شخصیت هست و وقتی رعایت میشه به منه مخاطب این حس رو میده که دارم با انسان متشخصی برخورد میکنم که حتی حق طراح قالبش هم رعایت میکنه
    ارائه و طراحی انواع قالب های whmcs و وردپرس
    دکمه تشکر خراب شده آیا ؟
    ظرفی که پر است، کم صداست...

5. تعداد تشکر ها از vahab00 به دلیل پست مفید

عضو انجمن clack آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    248
    تشکر شده در
    194 پست

تو فوتر چی نوشته؟
    خوب دوست عزیز .
    وقتی قالبی ریپ میشه فرد ریپ کننده دیگه هر کاری میتونه کنه .
    میتونه بزنه طراح ivahid میتونه بزنه itaghi .
    مطمئنآ فردی که میاد قالب اختصاصی تهیه کنه نمیره سراغ تازه کار برای 50 تومن قیمت کمتر .
    پس به فروشنده قالب تا حدودی اعتماد داره و اگر قالبش از دست بره میدونه که ریپ شده . پس نمیاد به طراح بگه کار شما بوده ریپ قالب من .
    از این لحاظ حرف شما رو قبول ندارم .

همون طور که گفتید : ارائه منبع یا همون طراح به یک کار اعتبار میده
    پس هیچ نهی از منکر یا قانونی برای اینکه فرد قالب خریداری شده رو در شرایط معمول تغییر بده نیست .
    اینجور بگم : هرکس صلاح کار خودش رو بهتر میدونه .
    ورود به فروشگاه فارس۷
    فروش ویژه VPS ایران = هاستینگ ,سرور دانلود ,سرور گیم و...
    Telegram ID : Fars7COM # Yah0o ID : G8W8 # Tell : 0919-188 88 49

7. تعداد تشکر ها از clack به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiazarnia نمایش پست ها
    طرف وقتی هزینه طراحی قالب رو داده چه معنی داره که لینک شما رو زیرش بگذاره ؟
    شما آتلیه عکاسی رفتید اسم آتلیه پایین تمام عکس ها قرار می گیره
    موزیک ویدیو ها همیشه نام کارگردان و ساززنده ویدیو دارند

بعضی از کارهای هنری هست که نام سازنده باید داشته باشند که اگر شما کار را دیدید و خوشتون اومد بهش مراجعه کنید
    موفق باشید

عضو جدید reza-sp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    38 پست

آی وحید جان
    عزیز تو راست گفتی تو ایران
    بی ارزش تر از یک کیلو تخم مرغ

من تسلیم دیگه حرفایی که باید گفت من گفتم
    اگه قرار باشه همه این نوع تفکر شماهارو داشته باشن من حاضرم همه چیز بذارم کنار و برم کارگر بشم والا
    آی وحید همه با این همه زحمت باید تو سایتش بزنه به دلیل بی دلیلی پلمپ کردیم رفت
    فرا میزبان
    زمانی برای عوض شدن
    www.FaraMizban.Ir

10. تعداد تشکر ها از reza-sp به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    5 پست

مرسی از همه ، بخاطر نظراتی که دادند چه خوب چه بد
    خوشحالم که برای شما این مسئاله مهم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط softlayer نمایش پست ها
    درود
    شاید فرهنگ کپی رایت از دیدگاه طراح ایرانی یک نام در فوتر یک قالب باشه
    اما شما هیچ جای دنیا نمیتونید یک وبسایت رسمی پیدا کنید که نام طراح اون در فوترش درج شده باشه
    نظر شخصی بنده این هست که بهتره که که در نحوه درج کپی رایت تجدید نظر کنید
    شما با قرار دادن نام خودتون در css قالب هم میتونید خودتون رو طراح قالب به همراه سند معرفی کنید و عنوان وبسایتی رو که طراحی کردید در وبسایت خودتون به عنوان نمونه معرفی کنید.
    موردی که مدنظر شماست بیشتر تبلیغ نام داره البته و کپی رایت نیست (بازهم از دیدگاه یک بازدیدکننده از تاپیک شما)
    سپاس
    از دید من تنها کپی رایت هست و کسی که قالب اختصاصی سفارش میده به نام طراح خودش باید بباله ، نیه اینکه تازه حذف کنه.
    سایت های مهمی که گفتبد کپی رایت ندارند ، کپی رایت را خریداری می کنند ولی باز هم حق نشر قالب به تعداد بالا را در نت ندارند. مثلا من برای شما قالب طراحی می کنم و شما در نت عمومی می کنید ، حق نشر قالب را باید از طراح و کدنویس دریافت کننند و سپس انتشار دهند. مورد داشتم طرف می خواسته قالب را روی یکی از دامین های جدیدش نصب کنه و از ما اجازه گرفته ، به این می گند کپی رایت و احترام به طراح سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط 1eng.ir نمایش پست ها
    یه هزینه اضافه برای حذف کپی رایت بگیر.
    هر کی هم این هزینه رو نداد و کپی رایت رو ورداشت، دکمشو بزن و Public کن

خیلی هم عالی!
    انتشار قالب به این راحتی نیست ، یه جمله کوتاه میگم شاید متوجه منظور بنده بشید ، تمام کارهای ما مثل پچه هام هستند و کلی زحت براشون می کشم پس این کار را نمی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط InterServer.ir نمایش پست ها
    انتشار قالب این دو سایت کار درستی نیست

اولا هزینه قالب اختصاصی پرداخت شده و قالب کاملا متعلق به صاحبان آن می باشد نه طراح!

دوما شما شرعا و قانونا می تونید در مورد نبود کپی رایت طراح و پرداخت نشدن هزینه حذف شکایت کنید و قانون در باره این موضوع باید تصمیم بگیرد چه شکایت شما به نتیجه مطلوب برسه چه نرسه شرعا و قانونا شما جز حق شکایت حق دیگری ندارید.

سوما در صورت انتشار این قالب ها صاحبان این دو سایت می توانند بر علیه شما شکایت کرده و درخواست جبران خسارت کنند چون صاحب آن هستند و هزینه کامل آن به جز هزینه حذف کپی رایت را پرداختند و شما حق انشار آن به دلیل پرداخت نشدن هزینه حذف کپی رایت ندارید تنها در صورت قید شدن این مورد در قرارداد کار شما در انتشار یا فروش این قالب قانونی خواهد بود !
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaardi نمایش پست ها
    به نظر من اگر کپی رایت اون پایین نباشه خب برای چی این همه زحمت کشیدیم تا براش قالب بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

انتشار کار درستی نیست ، قالب هم کاملا متعلق به صاحب قالب یعنی مشتری هست ، اما حق برداشتن کپی رایت را ندارند.
    هدف این تاپیک تنها کپی رایت ما در سایت های مذکور نبود ، هدف ما افزایش آگاهی کاربران بود

وحید جان به نظر من باید اینجور ادمارو بشونی سر جاشون منم طراحی وردپرس انجام میدم ولی اگه کپی رایت منو بردارن خیلی راحت بهشون میگم هزینه ی حذف کپی رایت 600 تومنه
    اگر این کارو نکرد خب دیگه وقتشه قالب و رایگان بزاری
    به نظر من خودتو درگیر اینجور جیزا نکن. برای منم از مشکلا زیاد پیش اومده که میدونم شما خیلی بابت کپی رایت رایت عزاب میکشین
    خب ایران همینه اگر برای برداشتن کپی رایت یه مبلغ کمر شکن بزاری و داخل قرار داد ذکر کنی که این مبلغو برای برداشتن کپی رایت میکنم دیگه دستشون به هیچ جایی بند نیست
    و دیگه نمیتونن کاری بکنن چون قرار دادی که امضا میشه اگر مبلغ موردنظر پرداخت نکرد باید بری ازش شکایت کنی که اونجوری دیگه مجبور میشه پول کپی رایتو بده.
    موفق باشی وحید جان
    تا جایی که میشه باید از طریق مکالمه مشکلات را حل کرد ، در صورتی که مشتری جواب قانع کننده ایی نداشت از راه های دیگه اقدام کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط startToday نمایش پست ها
    سلام.
    با توجه به نظرای متفاوتِ دوستان، فکر میکنم خیلی مهم باشه که اول به یه تعریف مشترک برسیم و ببینیم که حق طراح چی هست و حق صاحب سایت چیه... این بحث برای منِ تازه کار توی وب هم میتونه خیلی مفید باشه.

با توجه به این موضوع، ممنون میشم دوستان در این مورد و عرف کار توضیح بدن.
    این موضوعی که تو قرارداد باید ذکر بشه ؟ و اینجور موارد...
    تو قرارداد ذکر میشه که کپی رایت قرار بگیره یا نه
    در صورتی که قصد به حذف کپی رایت داشتند باید بصورت توافقی هزینه ایی برای حذف کپی رایت تایین کنید.
    اما بعد از حتی حذف کپی رایت حق نشر قالب در نت را ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.
    همه جای دنیا مرسوم هست که وقتی کسی برای یک خرید (دقیت کنید، خرید! نه اجاره یا اجازه استفاده) محصول پولی پرداخت می‌کنه، تمامی حقوق برای مالک محفوظه.
    شما یک قالب طراحی کردید و پولتون رو گرفتید. چرا ایشون باید لینک شما رو قرار بده تو سایتش؟!
    تنها در صورتی شما حق اعتراض دارید که یکی از موارد قرارداد، وجود لینک دائم به شما باشه. که اون هم معمولا برای انجامش یک تخفیف درست و حسابی به مشتری داده میشه!
    ضمنا، برای مثال فرض کنید شما برای یک شرکت رسمی با یک نام رسمی طرح زدید. به نظرتون معقوله که اون پایین بنویسه آی‌وحید!!!؟؟؟
    صحبت شما درسته عزیز ف باید در قرار داد ذکر شود

آی وحید کاراشون بسیار عالیه
    مثلا شما میای یک نرم افزار برای یک شرکت طراحی میکنه اونم پولشو میده درست؟
    خب شما اسمتو مگه زیر نرم افزار نمی نویسی؟ یا توی قسمت درباره ما
    خب اگه اون حذف بشه کسی از کجا بفهمه که اینو کی طراحی کرده
    بالاخره باید یه چیزی باشه که مطح بشه دیگه
    بدون کپی رایت حتی بزرگترین شرکت های خارجی هم کار نمیکنن
    کپی رایت از نظر من جز مهم ترین قوانین و حتما باید باشه
    نمیشه که یکی دیگه طراحی کنه بعد اسم یکی دیگه رو روی اون بذارین
    خودت راضی میشه که یک نرم افزار طراحی کنی بعد اسمتو بردارن اسم خودشون بذارن؟
    وجدانن راضی میشی؟
    لطف دارید شما ، صحبت های شما کاملا درست هست اما بعضی ها عادت حذف کپی رایت بدون هیچ دلیل و منطقی دارند که این باعث خسارت به طراح میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahab00 نمایش پست ها
    سلام حاج وحید
    چطوری استاد ؟
    خوبی ؟
    چرا این همه عصبانیت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    آقا من دوتا سوال دارم لطفا جواب بدید
    آیا قالب ها اختصاصی بودن ؟ یعنی طرف هزینه داد که شما فقط برای ایشون طراحی کنید ؟
    اگه بله مگه این جمله رو درباره کپی رایت نخوندید :
    تمامی حقوق مادی و معنوی این قالب از سوی آی وحید به وبسایت فلان تقدیم شده است و هرگونه کپی برداری.... ؟
    خب این یعنی چی ؟ یعنی شما طراحی کرده به صورت اختصاصی برای فلان سایت پس عملا شما نباید ازشون انتظار داشته باشید
    به سوال دومم هم پاسخ بدید :
    شرکتی برای طراحی سایتش میاد و یک تیم طراحی دائمی جمع میکنه
    یکی از افراد اون تیم یکی از طراحان شناخته شده هست . همه میشناسنش
    ایا اون یکنفر با کلا تیم طراحی میتونن به صورت فردی نام خودشون رو تو قالب بیارند ؟
    اگه پاسختون خیر هست باید بگم دقیقا کار شما هم همینطور هست برای کسی کاری کردید و در قبالش هزینه ای گرفتید و تمامی حقوق رو به طرف داید
    اینجاست ک شما نباید اعتراضی داشته باشید و میبینم ک دوستان هم گفتند از طریق قضایی و مطمئنا هیچ قاضی نمیاد بگه حق با شماست چرا که
    شما در قبال کارتون هزینه ای گرفتید و تمامی حقوق مادی و معنوی رو به کسی که ازش هزینه گرفتید تقدیم کردید
    ببخشید اگه سرتون درد آوردم
    اینها تنها دیدگاه های شخصی من بوده و هر کس نظری داره
    سلام عزیزم
    بله قالب اختصاصی بود .
    ما در فوتر سایت ها بجز نام آی وحید این متن را می نویسیم :

اين وبسايت متعلق به سایت .... ميباشد و تمامی حقوق آن محفوظ ميباشد .
    طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب های طراحی شده توسط آی وحید پیگرد قانونی دارد .

حق حذف کپی رایت بصورت جدا به مشتری داده میشه.
    ببینید شما قالبی از تم فارست خریداری می کنید . نام طراح قالب در فوتر هست ، مگه شما خریداری نکردید پس چرا نام طراح هست و شما هم حذف می کنید که این برخلاف قوانین کپی رایت هست
    در ضمن مدیر تیم آی وحید بنده هستم و اگر پایین بعضی از کارهای من رو دیده باشید نام کدنویس درج میشه
    اما اینکه مشتری نام طراح را حذف کنه بدون هماهنگی و صحبت های قبلی باعث مشکلاتی از این قبلی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط clack نمایش پست ها
    خوب نظر شخصی من :
    هرچند که توی ایران حق کپی رایت وجود ندارد ولی =
    اگر طراح طرح .. اسکریپت .. نرم افزار ... به شکل خصوصی برای یک فرد یا یک شرکت خاص تهیه کرده باشد من دلیلی برای گذاشتن مشخصات طراح نمیبینم . ( درصورتی که گذاشتن مشخصات طراح در قرار داد نیامده باشد .)
    اما اگر این طرح ... به شکل عمومی تر و برای چند نفر طراحی شده باشد مشخصات طراح گذاشته شود . ( البته باز بهتر هست در قرارداد خرید ذکر شده باشد .)
    من نمیدونم چرا باید حذف بشه !!!
    مشتری های سایت کم میشه !!!
    از اعتبار سایت کم میشه ؟!!!
    کلا کاربران نت عادت به این کار کردند بدون اینکه فکر کنند و ببیند چه نفی ضرری براشون داره !!!
    عزیزان من نام طراح در سایت برای مراجعه مشتری جدید به ما هست ولی زمانی که نباشه چه سودی را برای شما در پی داره ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpt.Liux نمایش پست ها
    فروش یک طرح به کاربر به معنی انتقال حق تغییر اون هست. درسته که در تمام سایت های طراحی خارجی لینک در تم درج میشه اما هیچ کدومشون با اینکه مشتری قالب رو تغییر بده و لینک رو برداره مشکلی ندارند.

خود کلمه کپی رایت به معنی مالکیت اثر هست. وقتی شما اون رو میفروشید دیگه کپی رایتی وجود نداره. اگر شما یک سایت زدید و کسی سایت شما رو ریپ کرد و استفاده کرد در این صورت به این گفته میشه نقض کپی رایت و شما حق شکایت دارید.

این نظر شخصی بنده نیست و بر اساس بند های قوانین جهانی Intellectual Property هست.
    فروش یک طرح یا فروش حق کپی رایت طرح ؟؟
    ما به بعضی از مشتریان حق حذف کپی رایت را دادیم ولی نمی تونند کار مارو به نام خودشون ثبت کنند و مشتری های جدید ما را بدون هیچ دلیلی گمراه کنند
    شما عزیزان باید از طراح خوب حمایت کنید نه اینکه کپی رایت را هم حذف کنید
    آقا ما کلی زحمت می کشیم و کار خوب به مشتری تحویل می دیم ، مشتری هم واقعا راضی هست حالا بجای اینکه ما را به دیگران معرفی کنه میاد و نام ما را حذف می کنه ، خوب ابن کار یعنی بخیل بودن

در کل سئوال پیش میاد که چرا کپی رایت حذف میشه ! واقعا این برام سئوال شده
    حالا شرکت و یا سازمان بزرگی باشه ، کپی رایت را با هزینه ایی به صاحب سایت واگذار می کنیم ، اما مشتریان عادی چرا !!!؟

12. تعداد تشکر ها از ivahid به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

اول از همه باید از خودمون شروع کنیم

14. تعداد تشکر ها از noavaran.sanat به دلیل پست مفید

عضو انجمن clack آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    248
    تشکر شده در
    194 پست

من نمیدونم چرا باید حذف بشه !!!
    مشتری های سایت کم میشه !!!
    از اعتبار سایت کم میشه ؟!!!
    کلا کاربران نت عادت به این کار کردند بدون اینکه فکر کنند و ببیند چه نفی ضرری براشون داره !!!
    عزیزان من نام طراح در سایت برای مراجعه مشتری جدید به ما هست ولی زمانی که نباشه چه سودی را برای شما در پی داره ؟؟؟؟
    خوب ببینید دوست عزیز من قبلآ هم گفتم : صلاح کار هرکس رو خودش میدونه .
    شاید فردی که قالب از شما خریده بخواد در هنگام ورود کاربر اسکریپت بزاره : من از ivahid گل قالب خریدم شما هم امتحان کنید .
    شما نمیتونی بگی آقا ما رو تو رو خدا پیشنهاد نده .

شاید بخواد یک بنر بزرگ سردر سایت بزنه درود بر ivahid .. و شما رو تبلیغ کنه .
    باز به خودش مربوطه .

بر خلاف اون :
    ممکنه نخواد هیچ نامی از شما توی سایتش و قالبش امده باشه و هیچ تبلیغی از شما نشه .
    باز به خودش مربوطه .

ما به بعضی از مشتریان حق حذف کپی رایت را دادیم ولی نمی تونند کار مارو به نام خودشون ثبت کنند و مشتری های جدید ما را بدون هیچ دلیلی گمراه کنند
    خوب دیگه داستان عوض شد .
    خوب معلومه طرحی که از شما خریداری کردن به نام خودشون بزنند هم کار ناپسنده هم همونطور که گفتید موجب گمراهی .

شما میتونید قوانین توی ساتیتتون درج کنید و شخص بعد از قبول شرایط از شما مثلآ قالب رو خریداری کنه .
    قانون : خریداران قالب سایت (یامورد مورد نظر شما) هیچ حقی برای تغییر حق Copy right (حذف یا تغییر نام) نداشته و ندارند و در صورت مشاهده Ivahid قالب مورد نظر را به صورت همگانی برای فروش قرار خواهد داد .

(حالا بعدش مشتری باید ببینه با قوانین شما میتونه کنار بیاد .. اگه کنار امد همکاری میکنه. )
    ورود به فروشگاه فارس۷
    فروش ویژه VPS ایران = هاستینگ ,سرور دانلود ,سرور گیم و...
    Telegram ID : Fars7COM # Yah0o ID : G8W8 # Tell : 0919-188 88 49

16. تعداد تشکر ها از clack به دلیل پست مفید

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

به شخصه دوست ندارم قالبی که هزینه طراحی اختصاصی براش میدم رو کپی رایت بزارم پایینش .
    قالب اختصاصی هست و ماله یه سایت؛ عمومی اگر بود راه کپی رایت رو میزاشتم ولی قالبی که هزینه طراحی اختصاصی داده شده براش طراح پولش رو گرفته ؛ دلیلی نمیبینم کپی رایت رو بزارم.

18. تعداد تشکر ها ازmhiizadi به دلیل پست مفید

عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

کپی رایت داخل ایران به نفع کاربران نیست!
    فقط هم مربوط به اسم طراح تو فوتر سایت نمیشه.قرار به رعایت باشه باید همه جا رعایت بشه.همه چیز.یوزر های ایرانی زیاد تمایلی ندارند چند صد دلار پول ویندوز بدن
    چندیدن قالب برای وردپرس طراحی کردم که داخل مخزن وردپرس ثبت بشه اما نشد!مشکل از استاندارد نبودن و مناسب نبودن قالب بود؟؟؟خیر
    داخل سایت چند تا مطلب عکس دار تستی گذاشتم و شات گرفتم ارسال کردم.گیر داده بودند که شما از صاحب اثر اون عکس اجازه داشتید که داخل سایت قرار دادید و شات گرفتید؟
    اینطوریاست!

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)