صفحه 4 از 12 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 116

موضوع: گول نخورید ، نتیجه اعتماد به دیزاینا ، یک طراح غیرحرفه ای Designa.ir

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    267
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    252 پست

پیش فرض پاسخ : گول نخورید ! نتیجه اعتماد به یک پیمانکار طراح وب غیر حرفه ای

حتما از طریق قانون پیگر باشید

بهتره براشون یه تاپیک دیگه یا در همین تاپیک عکس از پرداخت و ایمیلها کلا هرچی مدارک هست قرار دهید

ظاهرا ایشون از این تاپیک دیدن کردن ولی جوابی ندادن!!!!
    http://www.webhostingtalk.ir/member/90553/
    ویرایش توسط _AF_ : September 21st, 2013 در ساعت 21:03

2. تعداد تشکر ها از_AF_ به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _AF_ نمایش پست ها
    حتما از طریق قانون پیگر باشید

بهتره براشون یه تاپیک دیگه یا در همین تاپیک عکس از پرداخت و ایمیلها کلا هرچی مدارک هست قرار دهید

ظاهرا ایشون از این تاپیک دیدن کردن ولی جوابی ندادن!!!!
    designA

حتما دنبالشم
    وکیلی داریم که ایشون به شدت پیگیر قضیه هستن
    تازه ادعا کرده اعاده حیثیت خواهد کرد
    ولی از تمام مدارک و مراحل و حتی همون قالب مسخرش هم بکاپ گرفتم . ایمیل داره که تمام مواردتون رو درست میکنم . یه ماه گزشته که دیده پولشو گرفته ، میل زده زمان بر است و فلان وفلان رو انجام نمیدم

با کمال پر رویی میگه من وظیفم بوده براتون قالب درست کنم که کردم !!!!! یکی نیست بهش بگه توی کلاهبردار قرار بوده که قالب درست کنی یا قرار بوده سایت به ما تحویل بدی ؟
    اینقدر آدم نادرست و نامرد ندیده بودم به عمرم

در آخر هم گفته حتی فرم "تماس با ما " هم وظیفه من نیست
    من مشهدم ولی چنان با حکم قاضی و پلیس فتا از اصفهان بکشونمش مشهد که ده برابر پولی که خورده رو پس بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط Higgs.ir نمایش پست ها
    دوست گرامی و عزیز.
    نکته اول اینکه قالب نصب شده برای شما، قالب جریده هست.این قالب رایگان نیست (بعضی ها میگن رایگانه که اشتباه میگن).قالب تجاری و در تم فارست به فروش میرسه.
    نکته ی دوم اینکه من از همون اولی که سایت دیزاینا راه اندازی شد فهمیدم الکی هست.چون اون موقع یک پوسته ریپ شده انگلیسی بر روی سایتش قرار داده بود که حتی حاظر نشده بود اونو ویرایش و فارسی سازی کنه.
    نکته ی سوم در اعتماد به شرکت ها و طراح ها.اول از همیشه سایتشون رو وارسی کنید و ببینید واقعا اینا که میگن طراح هستن، به سایت خودشون اهمین میدن و طراحی قالب سایتشون توسط خودشون بوده یا نه و ...
    مثلا این آقا که گفته من طراح هستم، الان که وارد سایتش بشی، راحت می تونی بفهمی که قالب سایتش نسخه ی ریپ شده هست که توسط mafia منتشر شده.حتی با این وجود این حاظر نشده یه قالب مختصرا اختصاصی برای خودش دست و پا کنه یا حتی آرم رو برداره.
    برای دفعه های بعدی برای خودتون و بقیه دوستان، به این نکات توجه کنید.
    http://designa.ir/wp-content/themes/...screenshot.png
    http://designa.ir/wp-content/themes/designA/style.css

از شما هم بابت روشنگریتون ممنونم . متاسفانه اینجور افراد فقط بلدن با چرب زبونی ؛ فضای اعتماد به طراحان وب رو خراب کنن .

افزایش سئو
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:45

5. تعداد تشکر ها ازmobomas به دلیل پست مفید

عضو جدید studio آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irnahost.ir نمایش پست ها
    خوب شد اسم این سایتهای واسطه امد ما هم درد دل کنیم
    من هم در سایت پونیشا یک پروژه تعربف کردم تخت عنوان ارسال ایمیل و تعداد پیمانکار اعلام آمادگی کردند و من هم بعد از صحبت و توافق نوشتاری در خود پونیشا پیمانکار را انتخاب نمودم و حسابم را شارژ نمودم و مبلغ توافق شده را به عنوان بیعانه مسدود کردم ولیکن این فرد شیاد هیچ ایمیلی که ارسال نکرد و ما رو ... فرض کرده بود و به دروغ ادعا میکرد 200000 ایمیل ارسال شده و شما بیعانه را آزادکنید و الباقی را بدهید تا اینکه کاربالا گرفت و به جای باریک کشید حالا حدود یک و نیم ماه گذشته چند بار هم د....
    به پونیشا که کلاهبرداری به روش جدید است اعتماد نکنید این سایت نه شماره تماس دارد و نه اینکه معلوم است مدیر این سایت کی هست . هیچ تبادل اطلاعاتی هم انجام نمی شود و هزینه پرداحتی هم بر نمی گرد من سر این پونیشا 250 تومان ضرر کردم و نه تنها پیمانکارها معلوم نیست چه تخصصی دارند بلکه قابل اطمینان هم نیست .
    توصیه می کنیم از این سایت برای هیچ کاری کمک نگیرید می تونید اسم های عجیب و غریب پیمانکارن را در پرو.فایل ببینید .

7. تعداد تشکر ها از studio به دلیل پست مفید

عضو جدید irnahost.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    281
    تشکر شده در
    192 پست

یک مسئله جالب در موردچنین سایتهایی این هست که مثلا کاربر در چند زمینه اعلام آمادگی می نمایدو روزانه 20-30 تا ایمیل پروژه جدید دریافت میشود که (دیگه من به ....کردن افتادم) .حالا فکر من بنده است که برای چند رشته چزئی اعلام آمادگی کردیم روزی اینقدر ایمیل پروژه جدید می اید حساب کنید اگر در تمام زمینه های تخصصی اعلام آمادگی میکردم که دیگه ایمیل باکس پر میشد و این عادی به نظر می رسد.یعنی ملت ایران اینقدر با چنین سایتهایی آشنا شدند که روزی 2-1 هزار پروژه جدید سفارش می دهند.
    من احساس خوشایندی ندارم از این داستان.

اینهم مشخصات صاحب امتیاز سایت پونیشا:
    nic-hdl: nn65-irnic
    person: Nima Nourmohammady
    e-mail: nima.nourmohammady@gmail.com
    address: satarkhan, khosravie jonoobi st., shahid golaab Blvd., no. 19, 4 floor,, Tehran, Tehran, IR
    phone: 44714266
    "ایرنا هاست" هشت سال سابقه درخشان - دارای نماد اعتماد ملی دائم

9. تعداد تشکر ها ازirnahost.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید studio آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irnahost.ir نمایش پست ها
    یک مسئله جالب در موردچنین سایتهایی این هست که مثلا کاربر در چند زمینه اعلام آمادگی می نمایدو روزانه 20-30 تا ایمیل پروژه جدید دریافت میشود که (دیگه من به ....کردن افتادم) .حالا فکر من بنده ا...phone: 44714266
    از اطلاعات د امنه نمی توان پی برد که این سایت را واقعا این اقا اداره می کند یا خیر برای همین خودتون هم می دانید وقتی کسی وارد سایت شما شود پشما بایستی در سایت خود شمراه تلفن و نیز آدرس ذکر کنید تا هویت آن سایت معلوم باشد این فرد توی سایتش چنین کاری انجام نداده و در کل سایت ایشون خیلی بچگانه است .
    احتمال اینکه خیلی از پروژه ها را خودش ارسال مکنه دور از ذهن نیست چون من هم چنین سایتی داشتم قرار داد می بستم و به دیگران می دادم در نگا کلی سایت خوبی نیست حتی به پلیس فتا هم گزارش دادم ولی کو گوش شنوا حتما باید سر یکی بلای بزرگی بیاید تا پلیس خدمتگذار فتای ما چکش بخاره از شنیدن اسم پونیشا حالم به هم می خوره

11. تعداد تشکر ها از studio به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    35 پست

با عرض سلام و احترام خدمت دو طرف
    کاملا حرف های آقای سعدونی تایید میشه !
    اگه صفحاتم گذاشتن به شما لطف کردن

ولی جناب سعدونی من با تمام کارفرما هام یک قرارداد سفت و سخت می بندم که اینجور مشکلات پش نیاد
    اگه متن قراردادو می خواید پیام خصوصی بدید تا براتون بفرستم !

پیروز و سربلند باشید

13. تعداد تشکر ها ازhazem به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    267
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    252 پست

کاملا مشخصه که ایشون بیشتر از اون چیزی که وظیفشون بوده به شما کمک کردن
    حالا نمیدونم چرا انقدر ناراحت هستید اگه قالب مورد پسند نیست می گفتید کلا قالب از اول طراحی بشه شما بارها از ایشون بابت طراحی قالب تشکر کردین
    حالا نمیدونم این قالب رایگان هست و تو نت پخش شده یا از پایه دیزاین شده
    در کل دوست عزیزم اگه از طریق قانونم پیگیری کنید دستتون به جایی بند نیست

سعی کنید مشکلتون حل کنید یا قالب از اول طراحی بشه یا مشکلاتی که ایشون میگن برطرف بشه
    متن بالارو کامل نخوندم چون خیلی زیاد بود و خارج از حوصله بنده!

ولی یه سوال دارم منظورتون از درود گرامی چی بوده! درود گرامی معنی نمیده

موفق باشید

15. تعداد تشکر ها از_AF_ به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hazem نمایش پست ها

ولی جناب سعدونی من با تمام کارفرما هام یک قرارداد سفت و سخت می بندم که اینجور مشکلات پش نیاد

پیروز و سربلند باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط _AF_ نمایش پست ها
    کاملا مشخصه که ایشون بیشتر از اون چیزی که وظیفشون بوده به شما کمک کردن
    حالا نمیدونم چرا انقدر ناراحت هستید اگه قالب مورد پسند نیست می گفتید کلا قالب از اول طراحی بشه شما بارها از ایشون بابت طراحی قالب تشکر کردین
    حالا نمیدونم این قالب رایگان هست و تو نت پخش شده یا از پایه دیزاین شده
    در کل دوست عزیزم اگه از طریق قانونم پیگیری کنید دستتون به جایی بند نیست

سعی کنید مشکلتون حل کنید یا قالب از اول طراحی بشه یا مشکلاتی که ایشون میگن برطرف بشه
    متن بالارو کامل نخوندم چون خیلی زیاد بود و خارج از حوصله بنده!

ولی یه سوال دارم منظورتون از درود گرامی چی بوده! درود گرامی معنی نمیده

موفق باشید

در پاسخ به شما عزیزان و آقای سعدونی :

چرا من نگفتم قالب مشکل داره و بابت قالب تشکر کردم ؟
    بهتره یکبار خلاصه وار موضوع را بخوانید و ببینید ایشان به چه مواردی هیـــــچ اشاره ای نکرد :

1- در مرحله اول چه اتفاقی افتاد :

ایشان به ما قول داد سایت را اول اتود بزند وپس از تایید ما رونمایی کند . مهلت : 17 روز . اما چطور شد ؟ توجه کنید :
    در مکالمه تلفنی پاسخ ایشان : ببخشید امروز روز چندمه ؟
    من : امروز روز هفدهم است و مهلت شما
    به اتمام رسیده
    سعدونی-دیزاینا : جدا ؟ آقا من شرمنده ام . همین الان ، همین امشب رونمایی میکنم . شما ببین سایت رو .

افزایش سئو

آنشب گذشت و هیچ چیز رونمایی نشد . روز بعد چه دیدیم ؟ این :

http://dl.persianscript.ir/img/98mag.png

دقیقا همین . بدون هیچ تفاوتی . این قالبیه که حداقل بیست نفر از همکاران شما تایید کردن یک قالب آماده و بیخوده .
    چرا ؟ چون 600 تومن پول منو گرفته بودی و دنبال انجام کار نبودی آقای سعدونی . چون وجدان نداشتی که از اعتماد ما سو استفاده نکنی

اما پاسخ دیزاینا سعدونی به اعتراض ما چه بود :

بله ، با کمال وقاحت توقع سپاسگذاری داشتند !

در پاسخ به اینکه چرا برخلاف قولت بای ما سایتی اتود نزدی ؟
    دیزاینا (این عکسیه که از ما توقع سپسگذاری داشت !!! ) :

پاسخ ما :

اما بعد چه اتفاقی افتاد ؟
    من با وکیل همکارم صحبت کردم و منو راهنمایی کرد که شکایت کنم . کمک ما کرد تا بتوانیم از دوست و کارشناس پلیس فتا استفاده کنیم . آدرس ایشان را پیدا کنیم . فکر کنم از طریق دامین ایشان

موضوع را به ایشان گفتیم که حتما ازت شکایت میکنیم . پاسخ دیزاینا : ما از قطع رابطه استقبال میکنیم .

دوستانی که تخصصی در این زمینه دارند . انصافا خود بفرمایید این قالب هزینه ای 600 تومنی دارد ؟ دقیقا به همین شکل . هر کس خواست بکاپی که ازش گرفتم را براش میفرستم دقیق بررسی کنه :

http://dl.persianscript.ir/img/98mag.png

چند روز گذشت ،
    افزایش سئو

چه اتفاقی افتاد :
    دیزاینا دوباره میل زد :
    ما شما را پشتیبانی میکنیم . نگران نباشید . اینبار طرح شمارا دقیقا به شکلی که مد نظر دارید پیاده سازی مینماییم :

سوال : چرا کسی که خود گفته بود از قطع رابطه استقبال میکنم ؛ دوباره خودش اظهار تمایل میکند که سایت را اجرا خواهد کرد ؟
    دلیل : خودش میدونه چه قالب و چه شیادی در قبال پولی که دریافت کرده انجام داده . بنابراین سعی در جبران داده .

افزایش سئو
    دوست عزیز _AF_ که فرمده بودین چرا از ایشان تشکر کردیم . دلیل همین است که وقتی دو راه پیش رو داریم :
    پیمودن راه پر پیچ و خم دادسرا و دادگاه و پلیس فتا
    و دیگری سازش با همین شخص ، مسلما راه دوم را انتخاب کردیم . مجبور بودیم با زبان لطفا و خواهشا که سایت رو درست کنید بسازیم . دیگه هزینه را به دست فرد غیر متعهدی داده بودیم
    دیگر مجبور بودیم بسازیم . با اینحال پس از درخواست ایشان برای طراحی مجدد سایت نیز به ایشان اعتراض کردم :

اما دیگر منطقی بود راه ساده تر یعنی سازش را انتخاب کنیم
    وقتی کل هزینه پرداخته شده بود ( که بزرگترین اشتباه ما اعتماد به دیزاینا بود) و یکبار این شخص مارا تهدید به این کرده بود که اگر ناسپاسی کنیم ....

پس قبول کردیم :

افزایش سئو
    بنابراین میبایست اینبار با لحنی ملایمتر با ایشان حرف میزدیم .
    قالبی که شباهتی داشت به خاسته هامون رو به ایشان معرفی کردم . در پاسخ :

فایل پیوست 15807
    و بعد از مدتی قالبی که چندان شباهتی هم نداشت طراحی شد . اما خیلی کاستی ها داشت . طبق معمول ایشان تا ما زنگ نمیزدیم ؛ نه ایمیل میزد که چی میخاین و نه زنگ .
    ولی خوب چاره چه بود ؟ حق هم داشت . کل پول رو گرفته بود و ....
    تماس گرفتم و ...

قرار شد لیستی از خاسته هامون رو بدیم که ایشون رو قالبی ! که جدیدا برای ما اجرا کرده بودن اعمال بشه .
    سه روز طول کشید تا از صفخات سایت عکس بگیرم ، شماره گذاری کنم ، با همکارانم مشورت کنم و تمامی خاسته ها که شامل فرم ها و فونت ها بود اعمال بشه .
    دقت کنید دوستان شامل فرمها و فونتها .
    سپس به صورت کامل و دقیق 40 مورد در فایل ورد با عکس و شکل آماده گردید به آدرس ایشان ایمیل شد و ازش خواستم بررسی کنه . خوب ببینه چی میخایم . اگر ایرادی داره و ابهامی هست بگه و پاسخ دیزاینا :

همگی موارد بررسی شدند و با قدرت ! برای شما اجرا میگردند

افزایش سئو

چند روز بعد ما :

پاسخ دیزاینا :

به معنای واقعی کلمه از ایشان خواهش میکردیم که آقا لطفا کارتو انجام بده
    حاضرم قسم بخورم
    :
    یکبار .... حتی یکبار !
    ایشان حتی یک زنگ یا یک ایمیل به من نزد که آقا رنگ فلانجارو چطور دوست داری باشه . فونت فلان قسمت چی باشه .
    بعد از آن اعتماد دوباره هر دو سه روز یکبار از مشهد به شاهین شهر و موبایلش تماس میگرفتم چرا کارت رو انجام نمیدی آقا ؟ چرا یک زمان تحویل نمیگی ؟ چرا فونت فلان جارو درست نمیکنی ؟

اما دوستانی که میخان سفارش کار به این تیم بدن توجه کنن که ایشون به هیچ وجه زمان تحوی به مشتری نمیده . چرا ؟
    چون واقعا در توانش نیست که طبق زمانبندی اجرا کنه . بعد از تاخیر چند روزه . ما هیچگاه در این مدت کمتر از جناب و لطفا و آقا به ایشون نگفتیم
    حتی یکبار به ما زنگ نزد که بگه چی میخاین . حتی ایمیل نزد که چه دلخواه شماست . چه فونتی چه رنگی چه استایلی .... هیچی. ولی پر از ادعا ، همانند همیشه :

دیزاینا : 40 مورد اجرا شده
    چندتا از آن چهل مورد فرم بودن ، فونت بودن .به صورت فیزیکی ؟ چطور اجرا شده که ما نمیبینیم ؟!

اینبار آیکون دسته بندی مقالات بهانه شد . که همه موارد اجرا شده . فقط آیکون ها رو بدین
    نه فرمی هنوز آماده بود و نه فونتی !

میدونستم بهانه است
    با اینحال آیکون دسته بندی ها رو هم آماده و ارسال کردم

افزایش سئو

کسی که گفت چهل مورد و از جمله فرمها رو انجام میده :

آقای سعدونی ، مدیر دیزاینا ، اصلا من بی اطلاعات و کم سواد . قرار نیست به چنین مشتری توهین کنی که بگی کسی که چنین کار ساده ای رو نمیتونه انجام بده ....

شما هزینش رو گرفتی و موظفی فرم رو درست کنی نه اینکه اینطور با وقاحت در ایمیل پاسخ بدی :

فایل پیوست 15808

فرم تماس هم وظیفت نیست ؟!!!!
    وظیفه کیه ؟

دوستانی که دستی در طراحی دارند ، بفرمایید که فرم های سایت و فرم تماس به عهده مشتریه ؟
    یعنی قالب تحویل میدین و بعدش اینطور پاسخ میدین ؟ :

فایل پیوست 15809

و اما فرمها :
    اول که عکس هم گزاشتم دیزاینابیان کرد که همه موارد رو انجام میدیم !

دو روز دیگر گذشت و باز بهانه ای دیگر :

کد فرمها نوشته شده و در مرحله کامپایل و رندرینگ !!! میباشد .
    دوستان توجه نمایید که :
    فرمهایی که آسون بود و به ما محول شده بود ، اینجا کد نویسی شده و در مرحله کامپــــایل و رندرینگ است !!!
    اگر باز یکی از دوستان میتونه اینو ترجمه کنه ممنون میشم . یعنی چی فرمها کامپایل و رندرینگ بشن در ورد پرس ؟ تاگفته نماند که بعد از اتمام رابطه با ایشان ، شخص متعهد و درست کاری ،
    در عرض نیم ساعت تمام فرمها را برای ما درست کرد . وقتی پرسیدم شما کامپایل و رندرینگ کردی بهم خندید و پرسید یعنی چی ؟!

باز گذشت و باز بهانه سوم :

میدانستم . چاره ای ندارم . متاسفانه این هم بهانه بود . فیلد فرم را کاهش دادم . توضیحات اضافه کردم و مجددا فرستادم. پاسخ ما که در ضمیمش فرم کوتاهتر بود :

و

و عکسی که ایشون هم گذاشتن ولی وقیحانه (بله وقیحانه) پاسخ خودشون رو حذف کردن . چرا از جواب خودت عکس نگرفتی آقای سعدونی ، مدیریت تیم کلاهبردار دیزاینا :

و در آخر پاسخ دیزاینا چه بود ؟ کسی که بارها گفت انجام میدیم و نداد :

بله دوستان . کد فرمهایی که قبلا کامپایل و رندرینگ !! شده بودند ، در این مرحله زمانبر شدند و نا ممکن .
    این مشود همان دروغگویی . بله . هیچ کدی وجود نداشته . هیچ کاری انجام نشده بود .

و پاسخی با چنین وقاحتی که عبارت شیاد و کلاه بردار واقعا برازنده ایشان است . باز هم سوال از دوستان طراح وب . آیا شما برای مشتری خود فقط قالب آماده میکنید ؟
    آیا به مشتری خود زنگ میزنید و بپرسید چه خواسته ای داره ؟ یا ممکنه یک ایمیل بزنید و بگین خاستتون چیه ؟
    آیا شما به مشتری خود لینک آموزش ساختن فرم و غیره میدین و میگین ساده است و برو خودت یاد بگیر ؟؟؟؟

بزارید در مورد ایشون بگم که پر هستن از این جملات (از بس شنیدم حفظ شدم ! ) :

افزایش سئو

ما تیمی قوی هستیم !
    ما با قدرت تمامی موارد را انجام میدیم !
    ما تیمی باتجربه هستیم و مارا دوست خود بدانید !
    حتما تمامی مواردی که شما خواستید لحاظ میشود !
    اما عمل و تعهد کیفی و زمانی ..... هیـــــچ

اما پاسخ وقیحانه ایشان در آخر کار :

فایل پیوست 15809

دوستان بد نیست که چند تا از ایمیل ها من به ایشان را هم بخانید :

و نقل قول دوستی که بعضی حقایق رو برای من روشن کردن :

نقل قول نوشته اصلی توسط hazem نمایش پست ها

پیروز و سربلند باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Higgs.ir نمایش پست ها
    دوست گرامی و عزیز.
    نکته اول اینکه قالب نصب شده برای شما، قالب جریده هست.این قالب رایگان نیست (بعضی ها میگن رایگانه که اشتباه میگن).قالب تجاری و در تم فارست به فروش میرسه.
    نکته ی دوم اینکه من از همون اولی که سایت دیزاینا راه اندازی شد فهمیدم الکی هست.چون اون موقع یک پوسته ریپ شده انگلیسی بر روی سایتش قرار داده بود که حتی حاظر نشده بود اونو ویرایش و فارسی سازی کنه.
    نکته ی سوم در اعتماد به شرکت ها و طراح ها.اول از همیشه سایتشون رو وارسی کنید و ببینید واقعا اینا که میگن طراح هستن، به سایت خودشون اهمین میدن و طراحی قالب سایتشون توسط خودشون بوده یا نه و ...
    مثلا این آقا که گفته من طراح هستم، الان که وارد سایتش بشی، راحت می تونی بفهمی که قالب سایتش نسخه ی ریپ شده هست که توسط mafia منتشر شده.حتی با این وجود این حاظر نشده یه قالب مختصرا اختصاصی برای خودش دست و پا کنه یا حتی آرم رو برداره.
    برای دفعه های بعدی برای خودتون و بقیه دوستان، به این نکات توجه کنید.
    http://designa.ir/wp-content/themes/...screenshot.png
    http://designa.ir/wp-content/themes/designA/style.css

آقای سعدونی مدیر دیزاینا :

بنده شمارا فردی میدانم که ثباتی در حرف ندارید .
    مشخص نیست میخاهید چه کنید .
    هر خاسته ای که ما داشتیم و انجام دادید ، جزو الطاف و محبت های شما نبوده .
    بلکه جزو وظایف شما بوده که به طور ناقص تحویل دادی .
    من هزینه کردم ، وقت گذاشتم و نفر جدید رو جایگزین کردم
    درسته از نظر مالی ضرر کردم . ولی شما نیز اعتبار و آبروت رو از دست دادی . درسته که باز نقل قول میکنی ولی نگران نباش . قبل از اینکه این تاپیک به شماره 7 برسه ، من شمارا در مشهد و پلیس فتا ملاقات میکنم و همونجا هر گلایه ای داری بکن . با کمال میل گوش میدم

افزایش سئو

طراح وب درستکار و با اخلاق بسیاره . مثل خیلی ها که در همین تاپیک نظر دادن یا مطلب رو خوندن
    فقط باید تحقیق کرد و پرس و جو . بازم تاکید میکنم به کارفرمایی که میخاد پروژه وبسایت راه اندازی کنه :
    اگر فرد متعهد و با اخلاقی در این حرفه پیدا کردین حتما قدرش رو بدونین . براش پاداش و تشویق مالی در نظر بگیرین . وجود افرادی مثل دیزاینا و سعدونی دلیل بر این نیست که همه را به یک چشم دید و قضاوتی سطحی انجام داد .

ضمنا تمامی اسکرین شاتها از ایمیل بنده بود و هر کس نیاز داشت تا صحتش رو مورد تایید قرار بده مشکلی نیست . میتونه هماهنگ کنه و با Team Viewer داخل باکس ایمیل من بشه .

پیروز باشید .

افزایش سئو
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:47

17. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

عکسی که در پست قبل نشان داده نشده بود :

دیزاینا : فرم تماس هم وظیفه ما نیست !!!!

میبایست قالب تهیه میکردین ؟؟؟؟
    قالب فراوونه در اینترنت آقای سعدونی . لازم نییست تهیه کنید . خودم هم میتون از تم فارست قالب خریداری کنم و بدم راستچین و فارسیش کنن . شما برو یاد بگیر چطور کلاهبرداری کنی :

افزایش سئو
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg Capture31.JPG (13.8 کیلو بایت, 33 نمایش)
    • نوع فایل: jpg qq.JPG (16.6 کیلو بایت, 31 نمایش)
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:48

19. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

شما اگر جوابی داشتی در مورد همون قالب مسخره و آمادت میگفتی که بعد از پایان مهلتت یکشبه هول هولکی رو هاست گزاشتی
    اگر جوابی داشتی در مورد عبارات رندرینگ و کامپایل سایت مینوشتی که ده بار گفتی درست میکنم و با قدرت انجام میدم و بعد زدی زیرش
    در مورد پیج گنجینه مقالات ما مینوشتی که 22 روز قرار بود درست کنی و نکردی
    اگر جوابی داشتی در مورد فونت مینوشتی که درست نکردی
    اگر جوابی داشتی این موضوع رو هم بیان میکردی که گفتی حتی فرم تماس هم وظیفت نیست !
    اگر جواب داشتی ، پاسخ اون فردی رو میدادی که قالب سایت خودت رو زیر سوال برد .

افزایش سئو

شاید بتونی مزخرفاتی مانند کامپایل و رندرینگ فرم !!! رو به من تحویل بدی که اطلاعاتم در زمینه وب کمه ( که اگر نبود گرفتار فرد شیادی مثل شما نمیشدم ) ، ولی نمیتونی این اراجیف رو اینجا بگی که حداقل 100 تا فرد خبره و متخصص دارن فعالیت میکنن .
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 13:48

21. تعداد تشکر ها از mobomas به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 12 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)