نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: کدام سرویس دهنده مناسب من است؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن jgvr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

پیش فرض کدام سرویس دهنده مناسب من است؟

سلام دوستان.
    پس از مدت ها بالاخره مجددا به آغوش دنیای وب پیوستم و از اینکه توی انجمن وب هاستینگ تاک هستم خوشحالم.

خوب. بریم سر اصل مطلب. سایت ما linuxreview.ir خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد و داریم 20 گیگ پهنای باند رو وسط ماه تموم میکنیم. و به خاطر یک سری مشکلات ( یک سری که چه عرض کنم ) با بخش های مختلف شرکت هاستینگمون تصمیم به گرفتن یه هاست اشتراکی خوب برای سایت گرفتم.
    خواهشا اسم هاست ایرانی رو نیارید. میدونم بعضی ها خیلی هم خوب هستن و من واقعا ارادت دارم بهشون ولی به درد کار من نمیخورن. بعد از 6 سال وب مستری و کار کردن با هاست های مختلف به این نتیجه رسیدم که نمیتونم کنار بیام با هاست ایرانی.

ابتدا تصمیم گرفتم از آی وب بگیرم. ولی قوانین رو که خوندم و تجربیات بعضی دوستان رو دیدم به این نتیجه رسیدم که این سرویس مناسب من نیست. چون حوصله ندارم هر دقیقه بهم ایمیل بزنن که سایتت رو پروندیم چون یه قرون از منابع بیشتر استفاده کردی. و در ضمن میخوام هاستم کمترین محدودیت رو داشته باشه. چون سایت داره روز به روز گسترش پیدا میکنه و من نمیتونم پیش بینی کنم تا 5 ماه دیگه مثلا چه وضعیتی داره.

خواستم برم سراغ ixwebhosting دیدم برای دیتابیس محدودیت 1 گیگ داره.
    الان هم byethost رو دیدم. نمیدونم . به کمک دوستان نیاز دارم. حتی الامکان هم میخوام هاست به اسم خودم ثبت بشه.
    و اینکه پشتیبانیش تا میتونه با مشتری راه بیاد و غلدر بازی در نیارن تا تقی به توقی خورد. فکر هم نکنن که چون ایرانیه طرف دهنش سرویس دستش به جایی بند نیست.
    اگر مورد دیگه ای به ذهنم رسید میگم.
    ممنون میشم کمک کنید.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

راستی. میخوام به درخواست کاربر اهمیت بدن. مثلا اگه گفتم فلان چیز رو ( مثلا zend ) نیاز دارم نگن به ما چه!!
    ویرایش توسط jgvr : May 14th, 2011 در ساعت 11:54

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)