صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: ژاکت یا راست چین! کدومش برای فروش محصولات خوبه؟؟؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : ژاکت یا راست چین! کدومش برای فروش محصولات خوبه؟؟؟

من خودم زمانی که تصمیم گرفتم در وردپرس محصولاتی را فارسی سازی کنیم برای خودم سوال بود که محصولاتم را در کدوم مارکت قرار بدم
    متاسفانه راستچین خیلی بی قانونه و محصولات نال داخلش زیاده و اینکه فروشنده نسخه اصلی را خریده یا نسخه های نال سطح اینترنت را استفاده کرده باشه براش مهم نیست به همین خاطر خیلی از کاربرانش به دلیل مشکلات امنیتی دچار مشکل میشن چون از محصولات آلوده استفاده کردند.
    این شد که کلا بیخیال راستچین شدم و رفتم سراغ ژاکت
    ژاکت خیلی قانونمنده و این موضوع فروشنده‌هایی که میخان نال کار کنند یا کیفیت کار براشون مهم نیست را اذیت میکنه ولی عوضش خریدارها خیلی بهتر و بیشتر بهش اعتماد میکنند.
    ژاکت کیفیت محصولات خیلی براشون مهمه و محصولات را ریز به ریز بررسی میکنند بعد منتشر میکنند ولی شما اگه یه محصول در راستچین بذاری صبح میذاری عصر منتشر میشه، انگار فقط یه دکمه انتشار میزنن
    ژاکت پنل فروشندگی خیلی خیلی حرفه‌ای تری نسبت به راستچین داره و امکاناتی مثل سیستم اطلاع رسانی برای فروش، دیدگاه، تیکت و... داره، قابلیت تحلیل بازدید، دسترسی و فروش محصولات را بهت میده، تیکت پشتیبانی حرفه‌ای داره که به خوبی میتونی با خریدار محصولت در ارتباط باشی، مرتب جشنواره برگزاری میکنه و یه حال اساسی هم به کاربراش میده و هم به فروشنده هاش و....
    در کل بنظرم ژاکت خیلی مشتری مدارانه تر رفتار میکنه و این رضایت بهتری را برای خریدارانش در پی داره

2. # ADS

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

سلام
    همین که دارید از خودتان تعریف میکنید و واسه خودتان نوشابه باز میکنید ، بدون مدرک تهمت میزنید و ... معلومه چقدر قانونمند هستید
    یکی که شش هفت ساله عضو و تنها هر شش ماه یکبار میاد رقیب و تخریب میکنه و از خودش تعریف میکنه احتمالا همینجوری خواسته تجربه اش را در اختیار بقیه بزاره
    والله گوش مردم اینقدرها هم که شما فکر کردید دراز نیست

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

4. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

شما که گوشتون دراز نیست میتونی در دوتا سایت فقط عضو بشی تا خودت متوجه چیزایی که گفتم بشی
    راستچین یا ژاکت رقیب یا رفیق من نیستن دوست عزیز که بخام تخریبش کنم یا ازش تعریف کنم
    تجربه کاربری خودم را گفت و چیزی که منجر شد در ژاکت فروشنده بشم و راستچین را انتخاب نکنم

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

اما بلا نسبت شما اونهایی که مثل شما فکر میکنند گوش مردم درازه گوش خودشان تو این جامعه درازه
    اتفاقا سالهاست تو هر دو عضو هستم و هیچ فرقی ندارند
    یکی هفت سال اینجا عضو و هر شش ماه یک بار تجربه اش را راجعه به دو تا سایت رقیب میگه و جالبه سراسر پستش تهمت و افترا و تخریب یکی و تعریف و تمجید از اون یکی !
    شما که شش ماه قبل تجربه ات را در اختیار ملت گذاشتید و مطمئنا تو این مدت از سایت رقیب هم استفاده نکردید رو چه حسابی دارید اون را تخریب میکنید ؟
    میشه بفرمایید این جمله بر اساس چه مستنداتی گفته شد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.serious نمایش پست ها
    متاسفانه راستچین خیلی بی قانونه و محصولات نال داخلش زیاده و اینکه فروشنده نسخه اصلی را خریده یا نسخه های نال سطح اینترنت را استفاده کرده باشه براش مهم نیست به همین خاطر خیلی از کاربرانش به دلیل مشکلات امنیتی دچار مشکل میشن چون از محصولات آلوده استفاده کردند.
    عموجون اینجا همه خبره کار هستن برو تعریف سایتت و تخریب رقیب اون را تو یک سایت تفریحی بکن

نکته دیگه اینکه میدانید همین الان مدیر اون سایت از اینجا میتونه بابت همین پست شما شکایت کنه ؟ البته برای شما شاید مهم نباشه چون مهم تعریف از خودتان هست
    ویرایش توسط iraniam2000 : September 30th, 2018 در ساعت 12:28

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

7. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

راستچین در گذشته اینطوری ک دوستمون چند پست بالاتر گفتند بود اما خب الان فرق کرده. محصولات نال و اورجینال رو از هم جدا میکنند تا مشتری آگاهانه خرید کنه. همچنین طبق تجربه شخصیم سخت گیری روی پذیرش محصولات به شدت افزایش یافته و تا به حد نصاب نرسه پذیرش نمیکنن.

اما خب جدا از بحث پلاگین ها ، قالب های آماده و چندین منظوره فقط در موارد فورس و یا پروژه های سطح متوسط کاربرد دارند. هیچ یوزر حرفه ای ، پروژه یا استارتاپ مهم یا هیچ شرکت تخصصی که در زمینه وب فعالیت داشته باشه و آشنایی کمی داشته باشه نمیاد از قالب آماده استفاده کنه. همه قالب های آماده سنگین و شلوغ هستند و این روزا که صفحه ساز هایی مثل ویژوال هم روی کار اومدن سئو قالب ها هم تقریبا داغون شده.

کلا این صحبت ها رو کردم که بگم به جز یه سری قالب های خاص و پر فروش ، بازار قالب های آماده ایران، یوزرهای آماتور و پروژه های سطح پایین رو در بر میگیره. مارکت های ما مثل themeforest نیستند. مشتریانمون هم مثل themeforest نیستند. کالا های مارکت هامون 70%ـشون بی کیفیت ، ترجمه و راستچین های سطح پایین و اصطلاحا سرهم بندی هستند تا فقط رواج بازار های آماتور رو بدند.

بنظر من هزینه ای که داره صرف رقابت بین این مارکت ها از جمله ژاکت و راستچین که مطرح تر هستند صرف بشه برای مارکتی که تماما محصول ایرانی اورجینال و با کیفیت ارائه بده هم خدمتی هست به وب فارسی و هم حمایت از طراحان و خریداران. و هم بهتر کار میگیره و به نفع خود مارکت هم هست.

9. تعداد تشکر ها از persiancoder به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    573
    تشکر تشکر شده 
    386
    تشکر شده در
    342 پست

من تجربه هر2جارو داشتم ژاکت اصلا خوب نیست
    محصولم محصول اورجینالبود ولی خوب.....
    توسط تیم انجام دادیم گذاشتیم واقعا پشیمون شدیم
    راست چین بهتره بخصوص الان قوانینش بهتر شده و سخت گیری میکنه(اما سخت گیری درست و عادلانه)ژاکت با عرض پوزش خیلی تو جَوَن
    amiroo.php@Gmail.com | Telegram: amirhosseinfallah

11. تعداد تشکر ها از AHF-victory به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

من یکی از مشترای قدیمی ژاکت هستم من که خیلی ازشون راضی هستم حالا نمیدونم با فروشنده چه کار میکنند

- - - Updated - - -

در ضمن به عنوان خریدار عرض میکنم که ژاکت بروز رسانی های مرتب تری داره
    ویرایش توسط en.kamali.ir@gma : October 11th, 2018 در ساعت 11:29

عضو انجمن 1wp.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    444
    تشکر تشکر شده 
    159
    تشکر شده در
    125 پست

نظر شخصی خودم هیچ کدوم. اگر محصولی دارید بهتره خودتون براش بازاریابی کنید و بفروشید
    یه نگاهی به قوانین بندازید.
    مثلا میگه باید محصول رو فقط همونجا بفروشید و اگه جای دیگه هم بخواید برای فروش بزارید محدودیتهایی هست و ...
    اگر تعداد فروش محصولات رو هم نگاه کنید خیلی کم هست و خودش یه نقطه ضعف هست. چرا باید فروشنده دیگه و یا مشتری بدونه من چقدر فروش داشتم شاید به نفع محصولات پرفروش باشه اما برای سایر محصولات نه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    25 پست

من هم میخوام شروع به فروش قالب کنم منتها هنوز تصمیم نگرفتم از کدوم یکی استفاده کنم. بیشتر نظرم روی ژاکت هست. محصولاتم هم خودم طراحی میکنم. از ترجمه و ***ی آثار خارجی و فروش اونا توی ایران هم اصلا خوشم نمیاد. چون کار درستی نیست. درآمدش درست نیست. مثل زالو میمونه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

راست چین سه تا ویژگی داره:

1- اعتبار : چون بزرگترین سایت ها فقط با اون کار میکنن و آمار فروش فیک نمیزنه

2- قوانین برد برد : هم به نفع طراح هم به نفر مشتری

3- کیفیت: اولین انتشار هر محصول در راست چین انجام میشه طراح ژاکت 90 درصد کپی کار هستن و طبیعتا توی پشتیبانی هم می مونن

16. تعداد تشکر ها از farhadina به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)