صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: درخاست راهنمایی(15میلیون سرمایه)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

پیش فرض پاسخ : درخاست راهنمایی(15میلیون سرمایه)

سلام
    دوستان عزیز ایشون حالا چه واقعیت چه در خیالشون 50 میلیون به دست اوردن حالا همه بیایم بگیم از کجا و بخندیم بهش؟
    طرف یه برنامه اندروید نوشته 200ملیون تومن تو کمتر از یک سال بدست اورده. کلا دنبال سوژه ایم تاپیک رو 20 صفحه کنیم!
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

2. تعداد تشکر ها ازyourhosting به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    356
    تشکر تشکر شده 
    247
    تشکر شده در
    180 پست

بله سایتای بزرگ و حتی افراد خبره میتونن در بیارن
    ببخشید اما فقط بحث سود آخر نیست .
    به نظر من بحث اصلی سرمایه ای که باهاش توی یک سال 90میل سود کرده .
    از کجا معلوم پولشو میزاشت بانک با سود 23% بیشتر در نمیاورد ؟(تازه بدون هیچ زحمتی و ریسکی)
    با پول زیاد دلار (طلا) میخرید 1سال بعد میفروخت بیشتر از 90 سود میکرد با سرمایه بالا
    ابتدا بهتره زیاد تاپیک رو منحرف نکنیم و معذرت که جوابی برای استاتر نداشتم
    ولی بهتره تو کاری که تخصص داری یه ایده بسازی و انجام بدی یا یه تخصص جدید که میتونی بهش علاقه داشته یاد بگیری و ادماه بدی
    فردی کن میشناسم کارش خدماتی بود و فکگر کنم بیشتر از 2 میلیون سرمایه خوابونده باشه من فقط شاهد ترکانش هاش بودم
    ولی نظر من اینه که هر کاری اگه شامل ایده نباشه با پشتکار میشه توش جواب گرفت
    ولی اگر ایده باشه باید سرمایه هم باشه در کنارش

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

سلام
    قصدجسارت و توهین به کسی رو ندارم اما:
    طبق معمول یه سری ادم بی سواد بی استعداد اسپمر ........اومدن طر زدن توتاپیک و.....عزیزا شماحرف نزنید کسی نمیگه لالید
    اما استارتر:عزیز اینک قبلا پنجاه تومن در اوردی و......اصلانمیخوام دنبالشو بگیرم چون خودمم تو خیلی ازکارا تو نت تواوج درامدزایی بودم ولی یدفعه ب دلایل مختلف و مشکلات ول کردم و بعدا پشیمون شدم
    نت ریسک نداره
    نت ایران پره پوله.فقط باید کاربلد باشی وصادق و جوری پروژه هاتو انجام بدی که طرف مشتری اول اخرت باشه
    دنبال ایده های خاص نرو.من قبلا بالای بیست بار ایده های زدم ک مشابه ایرانی و جهانی نداشت تو همین نت و بنده خداها اومدن سرمایه گذاری کردن ولی جواب نداد و مجبور شدم باقرض و...پولاشون برگردونم
    بعداومدم سئویاد گرفتم طرح و ایذه هامو رو سئو پیاده کردم.خیلی ها مخالفن.توهمین انجمن کلی منتقد دارم به هزار ویک دلیل ک بعضیاشون حق دارن و منطقی بعضیا هم نه اما هرکی باهام کار کرده مشتری اول و اخرم شده
    درامدی ثابتی نداشتم تااین ماه
    بعضی ماه ها شده تا ده میلیون در اوردم.گاهی هم شده مثل فروردین ماه هزارتومن هم درنیاورم
    ولی الان سئوکار شخصی چندشخص شدم ک ماهانه مبلغی ک میدن روهم حدودا پنج میلیون میشه اما اینم بگم ک هرکدومشون حداقل شش سایت دارن و واقعا کارم سخته
    کلا سعی کن رو یکاری ک خاص نیست ایذه نیست سرمایه گذاری کنی اما اونکارو بهتر از بقیه بلد باشی
    انشاا.... ک موفق باشید
    ویرایش توسط mchteh : May 30th, 2015 در ساعت 00:05

عضو انجمن clack آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    248
    تشکر شده در
    194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    سلام
    قصدجسارت و توهین به کسی رو ندارم اما:
    طبق معمول یه سری ادم بی سواد بی استعداد اسپمر ........اومدن طر زدن توتاپیک و.....عزیزا شماحرف نزنید کسی نمیگه لالید
    اما استارتر:عزیز اینک قبلا پنجاه تومن در اوردی و......اصلانمیخوام دنبالشو بگیرم چون خودمم تو خیلی ازکارا تو نت تواوج درامدزایی بودم ولی یدفعه ب دلایل مختلف و مشکلات ول کردم و بعدا پشیمون شدم
    نت ریسک نداره
    نت ایران پره پوله.فقط باید کاربلد باشی وصادق و جوری پروژه هاتو انجام بدی که طرف مشتری اول اخرت باشه
    دنبال ایده های خاص نرو.من قبلا بالای بیست بار ایده های زدم ک مشابه ایرانی و جهانی نداشت تو همین نت و بنده خداها اومدن سرمایه گذاری کردن ولی جواب نداد و مجبور شدم باقرض و...پولاشون برگردونم
    بعداومدم سئویاد گرفتم طرح و ایذه هامو رو سئو پیاده کردم.خیلی ها مخالفن.توهمین انجمن کلی منتقد دارم به هزار ویک دلیل ک بعضیاشون حق دارن و منطقی بعضیا هم نه اما هرکی باهام کار کرده مشتری اول و اخرم شده
    درامدی ثابتی نداشتم تااین ماه
    بعضی ماه ها شده تا ده میلیون در اوردم.گاهی هم شده مثل فروردین ماه هزارتومن هم درنیاورم
    ولی الان سئوکار شخصی چندشخص شدم ک ماهانه مبلغی ک میدن روهم حدودا پنج میلیون میشه اما اینم بگم ک هرکدومشون حداقل شش سایت دارن و واقعا کارم سخته
    کلا سعی کن رو یکاری ک خاص نیست ایذه نیست سرمایه گذاری کنی اما اونکارو بهتر از بقیه بلد باشی
    انشاا.... ک موفق باشید
    ممنون این تاپیک همون طور که سوال این دوست عزیزمون هست سوال من و چند نفر دیگم شاید باشه .

و آفرین به شما که امدین تاپیک از منجلاب کشیدین بیرون و سئو ی قوی خودتون رو تبلیغ کردین .. ببخشید قصد توهین نداشتم تجربتون رو بازگو کردین .
    به نظرم اگه دوستان کمک کنند و بتونن دلایل و استنباط خودشون رو درباره مطلبی بگن خلاف باشه داداش گلم برعکس ممکن هست بقیه دوستان که دارن تاپیک میخونن یا نظر میدن به یک نتیجه گیری کلی برسن .
    اگر از فرد خواصی میخواستن بپرسند میومدن مثلآ به شما که سئو کار حرفه ای هستید پ.خ میکردند .
    من که خودم از این تاپیک خوشم امد و دنبالش میکنم .
    ورود به فروشگاه فارس۷
    فروش ویژه VPS ایران = هاستینگ ,سرور دانلود ,سرور گیم و...
    Telegram ID : Fars7COM # Yah0o ID : G8W8 # Tell : 0919-188 88 49

7. تعداد تشکر ها ازclack به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mehran18 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    522
    تشکر شده در
    418 پست

اگر توی مباحث طراحی و برنامه نویسی حرفی برای گفتن دارید پیشنهاد می کنم یک سایت بزنید با موضوع طراحی و راه اندازی وبسایت

و این سرمایه ای رو که دارید صرف تبلیغات کنید و به سایتتون برسید تا بتونید پروژه های بزرگ بگیرید.. فک میکنم بهتر از این باشه که یه سرور احاره کنید و شروع کنید به فروش سرور مجازی و هاست آنتی دیداس و ضد گلوله

موید باشید.
    ▌ خرید هاست ، خرید سرور مجازی ، دریـاسـرور

پشنیبانی 24 ساعته 28422740-021 - Telegram: @YourSup

9. تعداد تشکر ها ازMehran18 به دلیل پست مفید

عضو جدید amirhasan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    69 پست

تو کارهای سرگرمی اگر سرمایه گذاری بشه تو ایران میگیره
    و حتی خرید سایت های بزرگ هم فکر خوبیه ،این پولی که دارین حدودا ماهی 400 ت سود بانکیشه بهتره سریعتر باهاش یه کاری بزنید
    ویرایش توسط amirhasan : May 30th, 2015 در ساعت 00:57

عضو انجمن ahmad19 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    229
    تشکر شده در
    190 پست

علاقه خودت به چی هست ؟
    آیا تخصص خاصی هم داری ؟
    شرکت فنی و مهندسی دانش بنیان پاسارگاد تلگرام: 09101004330 احمد مهدیلو
    سفارش ها در http://021host.eu
    تماس مستقیم : 00436889587387 Telegram: @mahdilou

عضو انجمن mha1368 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    801
    تشکر تشکر شده 
    287
    تشکر شده در
    215 پست

سایت طراحی بزن...
    با هزینه کم طراحی کن
    قرار داد پشتیبانی ببند
    ماهی 20-30-40-50 بگیر از سایت ها ، بسته به نیازشون
    آخر ماه ، یه پولِ خوب داری

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط clack نمایش پست ها
    ممنون این تاپیک همون طور که سوال این دوست عزیزمون هست سوال من و چند نفر دیگم شاید باشه .

و آفرین به شما که امدین تاپیک از منجلاب کشیدین بیرون و سئو ی قوی خودتون رو تبلیغ کردین .. ببخشید قصد توهین نداشتم تجربتون رو بازگو کردین .
    به نظرم اگه دوستان کمک کنند و بتونن دلایل و استنباط خودشون رو درباره مطلبی بگن خلاف باشه داداش گلم برعکس ممکن هست بقیه دوستان که دارن تاپیک میخونن یا نظر میدن به یک نتیجه گیری کلی برسن .
    اگر از فرد خواصی میخواستن بپرسند میومدن مثلآ به شما که سئو کار حرفه ای هستید پ.خ میکردند .
    من که خودم از این تاپیک خوشم امد و دنبالش میکنم .
    اولا علیک سلام
    دوما خداشاهده قصد تبلیغ نداشتم فقط خواستم بلانسب به یه سری....بفهمونم وقتی کسی تاپیک میزنه اگه تاپیک بدردتون میخورن محترمانه توش شرکت کنید اگه بدردتون نمیخوره راهتون رو بکشید برید پی زندگیتون
    متاسفانه یه هفت هشتا الاف تو این انجمن هستند ک دارن تمام تاپیک ها رو به گند میکشن چند بارم به مدیریت گزارش شده نمیدونم چرا پیگیری نمیکنه
    اما این دوست استارترمون بازم هم بهش میگم تو نت ایران پول زیاده.نه پول حروم.پول حلال هم زیاده.فقط باید توکارش منصف باشه.صداقت داشته باشه و پشتکار
    خیلی وقتا ادم یه سایتی میزنه چندماه اول نتیجه نمیگیره این دلیل نمیشه بگیم سایت زدم جواب نمیده
    امروزه خداروشکر اینقد تو کشور ما و تو نت ما پول دراوردن راحته ک جدیدا هرکی از خونه قهر میکنه میاد وبمستر میشه
    نیازی ب15میلیون هزینه هم نیست
    با دوسه میلیون میشه یه سایت زدم.پربازدیدش کرد و به نتایج اول گوگل اوردش تازه 2-3میلیونم زیاده
    کسایی ک دوست دارند میتونند بامن در ارتباط باشند راهنماییشون کنم

عضو جدید updates آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    78
    تشکر شده در
    54 پست

بنده کار قبلیمو دیگه نمیتونم بدم حالا نمیتونم بگم چرا لطف کنید راهنمای کنید چ راهی درآمد بالا دارد

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)