صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: بهترین وب سرور برای سایت دانلود؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین وب سرور برای سایت دانلود؟

ببخشید مثلا vps چه امکانات بالاتری نصبت به هاست دانلود داره؟ شما میخوای یک فضا داشته باشی توش آپلود کنی پهنای باند تمام نشه و به سرور هم فشار نیاد.. خوب عزیز تو هاست دانلود هم همینا رو دارند. کسی vps میگیره که فایلهاش حجمش زیاده و سرور تحمل نداره نه برای 15 گیگ هاست! شما چه قدر با vps و دردسرهاش آشنایی دارید؟ vps مدیریتش همچینم آسون نیست.اگر آشنایی باهاش ندارید بهتره بیخیالش بشید..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن m-mehdipoor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    ببخشید مثلا vps چه امکانات بالاتری نصبت به هاست دانلود داره؟ شما میخوای یک فضا داشته باشی توش آپلود کنی پهنای باند تمام نشه و به سرور هم فشار نیاد.. خوب عزیز تو هاست دانلود هم همینا رو دارند. کسی vps میگیره که فایلهاش حجمش زیاده و سرور تحمل نداره نه برای 15 گیگ هاست! شما چه قدر با vps و دردسرهاش آشنایی دارید؟ vps مدیریتش همچینم آسون نیست.اگر آشنایی باهاش ندارید بهتره بیخیالش بشید..
    سرور ویندوز خیلی دردسر ایجاد نمی کنه و معمولا تو موارد کوچک هاتسینگ ها پاسخ گو هستن..
    موارد استفاده ی دیگه که :
    1 - لینک کندی داری می خوای با سرعت بیشتر خودت دانلود کنی ، اول روی اون دانلود می کنی ، 1 شب تا 6 صبح که نت ایرانی فری شد از وی پی اس با سرعت بهتری ( هر چی که سرعت واقعی خودت هست ) دانلود می کنی ...
    2 - چیز پی ان و **** و ....
    3 - دانلود کردن از سایت های عذاب آور با لینک غیر مستقیم و بعد با خیال راحت رو سیستم دانلود کردن ...
    4 نصب نرم افزار اف تی پی و دانلود منیجر روش و پسورد گذاشتن روی فایل و ویرایش و تگ گذاشتن و آپلود کردن روی جای دیگه ...
    5- بعضیا که می خوان یک نرم افزار باز بمونه و به نت وصل باشه ولی پهنای باند خودشون مصرف نشه مثل اسپمر ها !
    6 - انشاالله در آینده بخواد سرور اختصاصی بگیره و بخواد اون روش سی پنل نصب کنه یا هر کاری که نیاز باشه پوتی چندین ساعت بدون قطعی اینرتنت باز باشه
    7- چند تا آی پی براش بگیریم و از سایت هایی که محدودیت دانلود با یک آی پی دارن ( برای نیم ساعت مثلا ) بگذریم
    8 - ....
    فکر کنم تو قیمت یکسان انتخاب خیلی بهتری باشه ...

5. تعداد تشکر ها از m-mehdipoor به دلیل پست مفید

عضو انجمن 0060 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    826
    تشکر تشکر شده 
    1,020
    تشکر شده در
    586 پست

آقای delta درست میگن دوست عزیز تصمیم با خودت هست ولی در کل کار درستی انجام نمیدی من هاست دانلود 100 گیگ دارم استفاده میکنم شما برای 15 گیگ دارید دنبال وی پی اس میگردید وی پی اس هیچ امکانات بیشتری نداره که بخوای برای هاست دانلود ازش بهره ببری یه هاست دانلود خوب از یه سرویس دهنده معتبر بگیر کارتو ادامه بده
    12 سال سابقه ورود به سایت!

7. تعداد تشکر ها از 0060 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

حتما همینطوره که می فرمایید ، به هر حال فرزاد جان هم تجربه ی زیادی دارن و از قدیم خدمتشون ارادت داریم
    حاصل تجربیات خودم رو عرض کردم
    ارادتمند

9. تعداد تشکر ها از m-mehdipoor به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    85 پست

میدونید الان هم فایلها رویه هاست دی ال هست و مشکلی با بندویت و اینا ندارم
    ولی باید قبول کرد ریموت دسکتاپ چیز دیگه ای هست! الان من باید برای اپلود کردن هر فایل کلی بدبختی بکشم اول باید بگردم لینک مستقیم که بشه لیچ کرد پیدا کنم بعد اپلود کنم بعد تغیرر نام بدم تازه نکته مهم اینه که فایلهای پسورد دار را هیجوری نمیشه رویه هاست لینوکس extract کرد
    یک چیز مهم دیگه هم اینه اکثر هاست های دانلود (خصوصا هاست دی ال) ایپی شون توسط سایتهای دانلود (داخلی و خارجی مثل رپید شیر 4 شیر اسان دانلود میهن دانلودو.....) بسته شده
    پست 22 جناب m-mehdipoor کاملا تایید میشه و به موارد اشاره خوبی کردند
    از همه هم ممنون
    قرار شد چند ماهی بریم سرور مجازی ویندوز اگه موفقیت امیز نبود برمیگردیم هاست اشتراکی

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

خوب دوست عزیز بدبختی همینجاست. یک vps رو شما میخواهید بخرید چندین کار ازش بکشید! آنی که میشه چندین کار ازش کشید بیرون سرور اختصاصی هست نه سرور مجازی! الان شما اگر برای هاست دانلود میخوای سرورو مجازی بگیری دیگه بقیه گزینه های وی پی و.. رو باید کنار بزاری.چون نه میکشه سرور و نه معقول هست.دلیل: شما سرور مجازی میگیری با 1 گیگ رم! خوب اگر بخوای روش نرم افزار و.. نصب کنی سرعت افت شدیدی پیدا میکنه و دیگه برای هاست دانلود خوب نیست.در عوض یک وی پی اس میگیری برای دانلود,یکی برای وی پی , یکی برای دانلود و... هم از هم جدا هستند و هم هر کدوم برای کاری و دیگری تو کار دیگری اختلال نمیندازه..سر هم یک سرور اختصاصی میگیری میتونی تمام این کار هارو انجام بدی اما سرور مجازی اصلا به صرف نیست برای این همه کار با هم.

12. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    85 پست

خوب دوست عزیز بدبختی همینجاست. یک vps رو شما میخواهید بخرید چندین کار ازش بکشید! آنی که میشه چندین کار ازش کشید بیرون سرور اختصاصی هست نه سرور مجازی! الان شما اگر برای هاست دانلود میخوای سرورو مجازی بگیری دیگه بقیه گزینه های وی پی و.. رو باید کنار بزاری.چون نه میکشه سرور و نه معقول هست.دلیل: شما سرور مجازی میگیری با 1 گیگ رم! خوب اگر بخوای روش نرم افزار و.. نصب کنی سرعت افت شدیدی پیدا میکنه و دیگه برای هاست دانلود خوب نیست.در عوض یک وی پی اس میگیری برای دانلود,یکی برای وی پی , یکی برای دانلود و... هم از هم جدا هستند و هم هر کدوم برای کاری و دیگری تو کار دیگری اختلال نمیندازه..سر هم یک سرور اختصاصی میگیری میتونی تمام این کار هارو انجام بدی اما سرور مجازی اصلا به صرف نیست برای این همه کار با هم.
    من فقط idm +iis+7zip را میخوام نصب کنم به نظرتون رم 1 کم میاد؟
    یعنی اگه هاست دانلود + یک ویپی اس سبک بگیرم بهتره؟اینجوری با vps میتونم هم چیز بدم (در حد 20 تا یوزر مدیران فرومم) و هم باهاش آپلود دانلود کنم؟
    بعد یک سوال(مدیران عزیز ببخشید اینجا سوال میکنم اخه بخش مخصوص ویندوز نداریم تو فروم) سرور مجازی ویندوز با iis برای هاست دانلود انتی ویروس و فایروال و این صحبت ها هم میخواد؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

بله 100% بهتر... vps رو برای فایلهای حجیم 50 تا 100 گیگ میگیرند نه برای 15 گیگ فایل! بالاتر از 200 گیگ و.. هم سرور اختصاصی میگیرند..
    یک سرور مجازی ارزون با رم 256 هم بگیر فکر کنم بگردی زیر 10 هزار تومانم گیرت میاد روش نرم افزار نصب کن چیز پی بفروش!
    در مورد آنتی ویروس و.. هم سرور اصلی خودش آنتی ویروس و ... داره نیازی نیست شما رو vps نصب کنید. چون شما سرور مجازی هستید از یک سرور نه اختصاصی!

15. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

جسارته ولی با رم 256 و ویندوز 2003 این کارها رو کردیم ولی خوش بختانه مشکلی بوجود نیومد، فقط 4 تربایت پهنای باند مصرف کرد که ما بقی هزینه اون رو دادیم شد ماهی 25 تومن
    iis بنده خدا که رم نمی خوره نسبت به آپاچی و برای دانلود فوق العادست ، یوزر های چیز پی ان هم همینطور چیزی که می مونه سرعت پرت هست که باید مناسب باشه...
    رم رم کارای زیپ و آنزیپ و اینها می خورن که آخرش بخواد در روز یکی دو ساعت باشه دیگه... 24 ساعته که نمی خواید زیپ کنید و اکسترکت
    الان حتی روی سرور اختصاصی شما iis نصب کنید و سی پنل تحت ویندوز ، کارایی معجزه آوری نسبت به لینوکس و آپاچی و .... در زمینه ی هاست دانلود می بینید...

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

بله 100% بهتر... vps رو برای فایلهای حجیم 50 تا 100 گیگ میگیرند نه برای 15 گیگ فایل! بالاتر از 200 گیگ و.. هم سرور اختصاصی میگیرند..
    یک سرور مجازی ارزون با رم 256 هم بگیر فکر کنم بگردی زیر 10 هزار تومانم گیرت میاد روش نرم افزار نصب کن چیز پی بفروش!
    در مورد آنتی ویروس و.. هم سرور اصلی خودش آنتی ویروس و ... داره نیازی نیست شما رو vps نصب کنید. چون شما سرور مجازی هستید از یک سرور نه اختصاصی!
    نمی دونم این معادلات از کجا میاد...
    تا 50 گیگ هاست دانلود
    50 تا 200 - سرور مجازی
    200 به بالا - اختصاصی
    نه به وب سرور دقت کردید ، نه به نوع هارد که sata باشه یا sas نه به میزان مصرف که اصلا شاید یکی کل 200 گیگش فایل آرشیو باشه نه یکی مثل میهن دانلود !
    ویرایش توسط m-mehdipoor : November 21st, 2011 در ساعت 18:41

17. تعداد تشکر ها از m-mehdipoor به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m-mehdipoor نمایش پست ها
    جسارته ولی با رم 256 و ویندوز 2003 این کارها رو کردیم ولی خوش بختانه مشکلی بوجود نیومد، فقط 4 تربایت پهنای باند مصرف کرد که ما بقی هزینه اون رو دادیم شد ماهی 25 تومن
    iis بنده خدا که رم نمی خوره نسبت به آپاچی و برای دانلود فوق العادست ، یوزر های چیز پی ان هم همینطور چیزی که می مونه سرعت پرت هست که باید مناسب باشه...
    رم رم کارای زیپ و آنزیپ و اینها می خورن که آخرش بخواد در روز یکی دو ساعت باشه دیگه... 24 ساعته که نمی خواید زیپ کنید و اکسترکت
    الان حتی روی سرور اختصاصی شما iis نصب کنید و سی پنل تحت ویندوز ، کارایی معجزه آوری نسبت به لینوکس و آپاچی و .... در زمینه ی هاست دانلود می بینید...
    خوب دوست من نبایدم به مشکل بر بخوری.15 گیگ چی هست که بخواد فشار وارد کنه؟ برای همین میگم vps نگیر برای همچین کاری.. در مورد مشکلات یک چند نمونه بهت میگم..شما رو همون سرور vps میگیری چیز پی میفروشی درست؟ حالا یکی از مشتریهات بیاد تورنت دانلود کنه سرورت رو میزنن خاموش میکنند! در نتیجه سایتت هم از کار میفته!
    دومین مشکل: نرم افزار nttacplus اگر هنگ کنه کل سرور مجازیت رو و فایلهات رو از دست میدی! مگر اینکه بک اپ داشته باشی که معمولا سرور مجازی ها بک آپ ندارند مگر اینکه هزینت رو دوبل کنی!
    سومین مشکل: نرم افزارها باعث کندی فایلهای دانلود میشه.. الان میگی مشکلی نیست. اما یکی دو ماه بگزره کندی رو حس میکنی. بعدش حالا ویندوزت خراب شد! حاضری شما هم سایتت و هم مشتریهات رو نگه داری همزمان چند ساعت تا ویندوز و.. عوض کنند برات؟
    اینا فقط بخشی از مشکلات هست عزیز.. خیلی اتفاقات دیگر هم هست که میتونه بیفته.خلاصه از من گفتن بود حواستون رو جمع کنید بهتره.

19. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)