صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: تحریم جدید www.teamviewer.com

عضو جدید auuob آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم جدید www.teamviewer.com

نقل قول نوشته اصلی توسط DANG3R نمایش پست ها
    دولت توافق میکنه اما جای دیگری(اسمشو نمیبرم،) بمبی یا موشکی که میخواد رو نمایی کنه را با بنر بزرگ روش میزنه اسراییل باید نابود گردد
    این نشان دهنده اختلاف در مملکت هست

در اسلام پیامبر و علی بعد جنگ ها اجازه میدادن جنگجویانشتن برقصند ،،،

سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر

در مورد ساخت موشک و... . وظیفه اون ارگان تولید چنین مواردی جهت دفاع در موارد لزوم هست و مسلما هرچه تولیدات قوی تری وجود داشته باشد عامل بازدارنده تری خواهد بود. اگر غیر این بود بقیه کشور ها و ابر قدرت ها دست از تولید بر میداشتند.
    همچنین مسئله اسراییل ، مسیله ای نیست که مربوط فقط به یک ارگان خاص باشه. در هر نقطه از کشور و ارگان ها و دولت که درکی از دفاع از مظلوم داشته باشند با این باکتری تولید شده و رژیم کودک کش مخالف هستند. و نقطه مشترک این کشور هست.

همچنین در مورد مطلب دوم ، لطفا میشه سند این حرفتون رو بگین؟!

2. تعداد تشکر ها ازauuob به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DANG3R نمایش پست ها
    سلام گرامیان
    مشکل اینجاست که
    دولت توافق میکنه اما جای دیگری(اسمشو نمیبرم،) بمبی یا موشکی که میخواد رو نمایی کنه را با بنر بزرگ روش میزنه اسراییل باید نابود گردد
    این نشان دهنده اختلاف در مملکت هست
    ،،
    تندروی حس سیاست انسان رو کور میکنه
    و فقط باعث بدبختی ملت میشه
    ،
    کنسرت حرام است ، خوردن کشمش حرام است ، آهنگ حرام است ، آستین کوتاه حرام است ،،
    کجای اسلام اینها گفته شده،؟؟!!!کجای اسلام انقدر تندرو بوده ،؟!!!
    در اسلام پیامبر و علی بعد جنگ ها اجازه میدادن جنگجویانشتن برقصند ،،،
    اما اینجا همه چی حرامه ..
    ،،،،،،،
    تمامی موارد سر اختلافات مملکتی و دخالت مستقیم بعضی افراد در کار دولت و دست اندازی آنها هست
    اما در کل امریکا هم بسیار متزلزل نشون داده و بد قول
    شرمنده بابت متن بلند ..

من از این مراجع دفاع نمیکنم اما منم خیلی دوست دارم منبع اون حرفی که مسلمون ها بعد جنگ می رقصیدن رو بدونم چون تا اون جایی که تو احادیث به ما میگفتن یه حدیث داریم یاران پیامبر پس از جنگ شاد و مسرور بودن و گفتم ای پیامبر دیگه جنگی در کار نیست شاد باش اما پیامبر بهشون میگه جنگ واقعی هنوز مونده جنگ واقعی با نفس و هوس های خود انسان است و بالاترین جهاد جنگیدن با نفس خود انسان است.اینو الان سند دقیق براش ندارم اما حاج آقا محله مون هم میگفت ولی خب اون سند دقیقش که تو کدوم کتاب احادیث آمده و با جلد و صفحه دقیقش هم بلد بود ولی خب من که طلبه نیستم.

درباره کنسرت اکثر آخوند ها کنسرت رو مجلس پارتی لهو و لعب که معمولاً دختر ها و پسر ها قاطی هستن و احتمال بروز فساد بالاست می دونن و احتمالاً اینو حرام کردن نه اونی که مثلاً قانونی و زیر نظر وزارت ارشاد خواننده با مجوز مثلاً رضا صادقی کنسرت میده و بعد مردونه زنونه جداست!

درباره کشمش من نشنیدم حرام باشه اما شنیدم که دکتر های حتی خارجی گفتن که کشمش و حتی خرما (که امام علی پیشنهاد هم میکرد) باعث افزایش حس شهوت در انسان میشه و معمولاً فقط خوردن اینا رو به جوون عزبی که حاله حاله ها شرایط ازدواج نداره منع میکنن.

آهنگ حرام رو یادمه فقط یه مرجع تقلید میشناختم کلاً همه نوع آهنگ رو حرام کرده بود که خب هیچ کس هم اونو مرجع اش قرار نمیده! باقی شون هم حرام میکنن اما مثلاً اونی که از سبک آهنگ حالیش میشه میگه مثلاً سبک Rock حرامه اونی که حالیش نمیشه میگه آهنگی که باعث از خود بی خود شدن انسان (یه جورایی که انگار قرص روان گردان مصرف کرده باشه) حرامه وگرنه همه آهنگ ها رو خدا رو شکر حرام نکردن.

آستین کوتاه هم حرام نیست ولی بعضی مراجع جهت اطمینان بیشتر گفتن نپوشید بهتره چون طبق گفته اسلام شهوت زن چندین برابر مرد هستش و چون زن ها تو زمینه شهوت خیلی باهوش تر از مرد ها هستن دقیق نمیشه گفت که آیا دست باز یک مرد هم می تونه شهوت آمیز باشه یا نه چون متاسفانه زن ها برعکس مرد ها که فقط چشمشون به مناطق خاص هست می تونن تقریباً با تمامی مناطق بدن حس شهوت داشته باشن برای همین حرام نکردن نه ولی گفتن جهت اطمینان بیشتر نپوشید بهتره وگرنه من حاج آقا هم دیدم روز هایی که لباس آخوندی تنش نیست پیراهن آستین کوتاه تنش هست.البته خب متاسفانه این موضوع طی سالیان اخیر تو کشور ما خیلی داره به چشم می خوره نه که آمار ازدواج همینطوری داره میاد پایین دختر های جوون کشور ما که یه زمانی از حیا و عفاف حتی تو چشم پسر جوون ها نگاه هم نمیکردن الان تو خیابون به چشم این و اون خیره و زل میزنن تا مثلاً دل یکی رو بالاخره ببرن! به قول یکی که میگفت آخونده خودش 2 تا زن و 3 تا صیغه ای داره بعد به جوون ها پیشنهاد میکنه برای دوری شهوت هر روز حموم آب سرد کنید!

این پست من صرفاً مطالبی بود که طی این چندین ساله متوجه شدم و هرگز قصد طرفداری از هیچ قشر خاصی رو ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
    من که اینقدری از این تحریم ها میترسم همه چیم بر باد بره ترجیح دادم همه چیمو شخصی کنم :| حیف یک سری خدمات قابلیت شخصی سازی نداره مثل ثبت دامین و غیره و گرنه اونم میکردم...
    چه وضعیه هویت ایرانی بودن شده معظل ...
    تیم ویور عالی بود...
    هویت جدید من گریگوری چخوف زاده فرانسه و ساکن آمریکای جنوبی!
    ویرایش توسط iHSG : October 19th, 2016 در ساعت 08:49

5. تعداد تشکر ها ازiHSG به دلیل پست مفید

عضو جدید DANG3R آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    93 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط auuob نمایش پست ها

در مورد ساخت موشک و... . وظیفه اون ارگان تولید چنین مواردی جهت دفاع در موارد لزوم هست و مسلما هرچه تولیدات قوی تری وجود داشته باشد عامل بازدارنده تری خواهد بود. اگر غیر این بود بقیه کشور ها و ابر قدرت ها دست از تولید بر میداشتند.
    همچنین مسئله اسراییل ، مسیله ای نیست که مربوط فقط به یک ارگان خاص باشه. در هر نقطه از کشور و ارگان ها و دولت که درکی از دفاع از مظلوم داشته باشند با این باکتری تولید شده و رژیم کودک کش مخالف هستند. و نقطه مشترک این کشور هست.

شما وقتی سیاستمدار هستید باید با سیاست رفتار کنید
    بله کشور باید از خاکش دفاع کند جه با بمب چه موشک و بقیه موارد
    اما اشکار گفتن مواردی هم چون نا پدید کردن کشوری دیگر و نابود کردنش یکی از اشتباهات بزرگه
    شما بگو من انرژی هسته ای رو واسه بمب نمیخوام بعد اونور بگن اسراییل باید از صفحه روزگار حذف گردد،
    اسراییل رو بنده قبول ندارم و واقعا باید محو شه ،، اما شما میتونی بمبتو بسازی ولی پلاکارد ده متری نزنی روش فلان و فلان باید با خاک یکسان گردد
    این یعنی جنگ ستیزی ،،،

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    من از این مراجع دفاع نمیکنم اما منم خیلی دوست دارم منبع اون حرفی که مسلمون ها بعد جنگ می رقصیدن رو بدونم چون تا اون جایی که تو احادیث به ما میگفتن یه حدیث داریم یاران پیامبر پس از جنگ شاد و مسرور بودن و گفتم ای پیامبر دیگه جنگی در کار نیست شاد باش اما پیامبر بهشون میگه جنگ واقعی هنوز مونده جنگ واقعی با نفس و هوس های خود انسان است و بالاترین جهاد جنگیدن با نفس خود انسان است.اینو الان سند دقیق براش ندارم اما حاج آقا محله مون هم میگفت ولی خب اون سند دقیقش که تو کدوم کتاب احادیث آمده و با جلد و صفحه دقیقش هم بلد بود ولی خب من که طلبه نیستم.

درباره کنسرت اکثر آخوند ها کنسرت رو مجلس پارتی لهو و لعب که معمولاً دختر ها و پسر ها قاطی هستن و احتمال بروز فساد بالاست می دونن و احتمالاً اینو حرام کردن نه اونی که مثلاً قانونی و زیر نظر وزارت ارشاد خواننده با مجوز مثلاً رضا صادقی کنسرت میده و بعد مردونه زنونه جداست!

درباره کشمش من نشنیدم حرام باشه اما شنیدم که دکتر های حتی خارجی گفتن که کشمش و حتی خرما (که امام علی پیشنهاد هم میکرد) باعث افزایش حس شهوت در انسان میشه و معمولاً فقط خوردن اینا رو به جوون عزبی که حاله حاله ها شرایط ازدواج نداره منع میکنن.

آهنگ حرام رو یادمه فقط یه مرجع تقلید میشناختم کلاً همه نوع آهنگ رو حرام کرده بود که خب هیچ کس هم اونو مرجع اش قرار نمیده! باقی شون هم حرام میکنن اما مثلاً اونی که از سبک آهنگ حالیش میشه میگه مثلاً سبک Rock حرامه اونی که حالیش نمیشه میگه آهنگی که باعث از خود بی خود شدن انسان (یه جورایی که انگار قرص روان گردان مصرف کرده باشه) حرامه وگرنه همه آهنگ ها رو خدا رو شکر حرام نکردن.

آستین کوتاه هم حرام نیست ولی بعضی مراجع جهت اطمینان بیشتر گفتن نپوشید بهتره چون طبق گفته اسلام شهوت زن چندین برابر مرد هستش و چون زن ها تو زمینه شهوت خیلی باهوش تر از مرد ها هستن دقیق نمیشه گفت که آیا دست باز یک مرد هم می تونه شهوت آمیز باشه یا نه چون متاسفانه زن ها برعکس مرد ها که فقط چشمشون به مناطق خاص هست می تونن تقریباً با تمامی مناطق بدن حس شهوت داشته باشن برای همین حرام نکردن نه ولی گفتن جهت اطمینان بیشتر نپوشید بهتره وگرنه من حاج آقا هم دیدم روز هایی که لباس آخوندی تنش نیست پیراهن آستین کوتاه تنش هست.البته خب متاسفانه این موضوع طی سالیان اخیر تو کشور ما خیلی داره به چشم می خوره نه که آمار ازدواج همینطوری داره میاد پایین دختر های جوون کشور ما که یه زمانی از حیا و عفاف حتی تو چشم پسر جوون ها نگاه هم نمیکردن الان تو خیابون به چشم این و اون خیره و زل میزنن تا مثلاً دل یکی رو بالاخره ببرن! به قول یکی که میگفت آخونده خودش 2 تا زن و 3 تا صیغه ای داره بعد به جوون ها پیشنهاد میکنه برای دوری شهوت هر روز حموم آب سرد کنید!

این پست من صرفاً مطالبی بود که طی این چندین ساله متوجه شدم و هرگز قصد طرفداری از هیچ قشر خاصی رو ندارم.

هویت جدید من گریگوری چخوف زاده فرانسه و ساکن آمریکای جنوبی!
    در مورد بحث دوم
    اصولا فقهای بزرگ اختلاف نظر دارند رقص خیلی فقط در در پیشگاه نا محرم حرام میدانند
    اما خیلی هاشون کلا در هر پیشگاهی حرام میدونند
    شما از اخوند محلتون بپرس در اسلام رقص با شمشیر نبوده؟
    ،،،
    در مورد کنسرت درست میفرمایید
    اما همون امر که میگید زیر نظر وزارت هم تمام مراجع در بعضی شهر ها مثل مشهد نامه نگاری های شدید دارند
    ...
    يا مسیله سگ
    سگ ملتو میگیرن میبرن
    شما بگرد داخل قران
    این امر نیست
    و تازه نقل شده سگ اگر حیوانی رو شکار کرد براتون لازم به زبحش نیست و قابل خوردنه
    دلیل نجسیت سگ بزاغ دهانشه
    که امام صادق احادیثی گفتن
    ایا دلیل میشه کسی که سگ دارنو بزنن سگشونو ببرن؟
    ،
    اسلام اصولا دین دوستی و مهربانی ست و به موقعش جنگ و کاملا قابل درک و زیبا
    اما عزیزانی مردمو دین زده میکنند
    چرا مملگت انقدر پوششی داغونه
    چون گرفتن زدن بردن فتوا دادند بزنید .من خودم استین کوتاه داشتم تا میخوردم زدنم
    اینا قابل قبوله؟!!
    اصولا اعتدال خیلی بهتر از تندروی
    پوزش بابت متن بلند
    ویرایش توسط DANG3R : October 19th, 2016 در ساعت 09:24
    Telegram : @DrThC42

7. تعداد تشکر ها ازDANG3R به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    17 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط host-net نمایش پست ها
    خدایش دلم میسوزه اگر توافق نکرده بودیم
    راکتور اراکو بتن ریزی نکرده بودیم
    خود تحریمی نکرده بودیم
    کلی ضرر به خودمون نزده بودیم
    میگفتم اشکالی نداره
    حالا با این همه کار بازم تحریم میشیم این چه سیاست خارجه هست واقعا این چه وضعه دولته خجالتم نمیکشه
    اینم از سرشماریش گزینه بیکاری نداره

اینم از سایت که توسخترین شرایط تحریممون نکرده بود

بازم روحانی مچکریم خوددمون به خودمون بدکرده ایم
    توافق ها تنها نتیجه مثبتش این بود که یه تجربه تاریخی به مردم ایران اضافه شد.

4 سال پیش هر چی می گفتیم آقا مشکل از خودمونه. ما خودمون باید قوی بشیم کسی از بیرون برای ما کاری نمی کنه
    کسی گوش نمی داد. به طرز عجیبی همه فکر می کردن اگه ایران با آمریکا توافق کنه ایران از فرداش گلستان می شه.

خدارو شکر الآن فهم مردم با این قضیه بالاتر رفت.

ضمنا سایتteamviewer برای من بدون مشکل باز شد!
    تو این صفحه، مطلب خوبی درباره راهنمای خرید لپ تاپ نوشته شده.

9. تعداد تشکر ها از emoradi به دلیل پست مفید

عضو انجمن OmizbanCo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    436
    تشکر تشکر شده 
    410
    تشکر شده در
    322 پست

TeamViewer

Remote support, remote access, and online meeting software that the world relies on.

TeamViewer does not provide sales, service, or support of any kind to countries that would cause TeamViewer to violate the export provisions of the European Union or the United States or if this is in any way prohibited in accordance with the Common Foreign and Security Policy of the EU or with U.S. export law.

ارور برای بنده !!!

شرکت میزبان داده اطلس خلیج فارس
    شماره ثبت 22154
    Telegram ID : arminghazanfarpour - website : https://onlinemizban.net

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط auuob نمایش پست ها

مردم امریکا و اروپا اصلا نمی دونن ایران کجای نقشه هست!
    اینقدر که ما اسم اون ها و همه جا میاریم اونا حتی به ما فکر هم نمی کنن
    خیلی خودمانی بگم به حساب هم نمیارن و اهمیت نمیدن
    لطفا برای خودتون دشمن فرضی نسازید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

12. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو جدید auuob آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    مردم امریکا و اروپا اصلا نمی دونن ایران کجای نقشه هست!
    اینقدر که ما اسم اون ها و همه جا میاریم اونا حتی به ما فکر هم نمی کنن
    خیلی خودمانی بگم به حساب هم نمیارن و اهمیت نمیدن
    لطفا برای خودتون دشمن فرضی نسازید

سلام دوست عزیز.

با صحبت شما مخالف هستم.

لطفا برنامه های تلویزیونی که کلینتون و ترامپ جهت مناظره ریاست جمهوری داشتند را ببینید: http://www.aparat.com/v/0TMqU/
    سپس متوجه میشین که ما کجای نقشه هستیم. و ایا اهمیت داریم یا خیر....

همچنین در مورد بعدی:
    کسی برای خودش دشمن ایجاد نمیکنه.
    شما به تاریخچه 30 اندی سال گذشته و رفتار امریکایی ها نگاه کنین
    که در ابتدا اسناد جاسوسی در سفارتشون پیدا شد.
    حمله نظامی به کشور(طبس)
    کمک اطلاعاتی و نظامی به صدام.
    زدن هواپیمای مسافربری ایرانی(بندرعباس) توسط ناوامریکا و دریافت مدال ژنرال آمریکایی
    تحریم های ظالمانه از قدیم تا به همین امروز.
    و...
    ویرایش توسط auuob : October 19th, 2016 در ساعت 17:06

14. تعداد تشکر ها ازauuob به دلیل پست مفید

عضو انجمن farhadhelix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    384 پست

ایران الان شده صحبت تمامی کشورها
    انجام کلیه امور تخصصی روتر های میکروتیک | طراحی و پیاده سازی شبکه و راه کارهای اجرایی | امنیت شبکه و راه کارهای مقابله با دیداس | Whatsapp : 09125803584 | Telegram : http://t.me/tsiran

16. تعداد تشکر ها از farhadhelix به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    299
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها

آستین کوتاه هم حرام نیست ولی بعضی مراجع جهت اطمینان بیشتر گفتن نپوشید بهتره چون طبق گفته اسلام شهوت زن چندین برابر مرد هستش و چون زن ها تو زمینه شهوت خیلی باهوش تر از مرد ها هستن دقیق نمیشه گفت که آیا دست باز یک مرد هم می تونه شهوت آمیز باشه یا نه چون متاسفانه زن ها برعکس مرد ها که فقط چشمشون به مناطق خاص هست می تونن تقریباً با تمامی مناطق بدن حس شهوت داشته باشن برای همین حرام نکردن نه ولی گفتن جهت اطمینان بیشتر نپوشید بهتره
    دوست عزیز روی صحبتم با شما نیست
    دیدن این متن و این طرز تفکر در مورد زن واقعا شرم آوره حالا هر کس در هر جایگاهی می خواد باشه
    ویرایش توسط Jolge : October 19th, 2016 در ساعت 17:05

18. تعداد تشکر ها ازJolge به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhelix نمایش پست ها
    ایران الان شده صحبت تمامی کشورها
    چون خودش باعث شده
    مگه داعش بحث مهم جهانی نیست؟
    اونم خودش باعث شده
    اگر اسمی هست بخاطر جنجال های پیش آمده هست
    اگر سنگال هم بدون اجازه غنی سازی می کرد یعنی بدون گزارش
    وضعیت اونم همین بود
    خودتون فکر کنید برای چی صحبت ایرانه؟
    درفناوری اوله؟
    المپیک اول شده؟
    علم و دانش اوله؟
    صنعت توریست اوله؟
    بهداشت و سلامت اوله؟
    امنیت و حقوق شهروندی اوله؟
    و...
    تمام این موارد ایران بین کشورهای ارزیابی شده جز آخرین هاست
    فقط کافیه سرچ کنید حتی جز ۱۵ تای برتر هم نیست
    فرمودن موشک
    در ارتش و نظام هم جز ۱۰ تای اول نیست
    ولی کمی تعمل کنید متوجه خواهید شد داخل یک چیزایی اول هست
    یکی و بنده عرض میکنم
    اعتیاد
    بقیه با شما
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

20. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)