صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: انتشار یک قالب فوق العاده قشنگ برای هاستینگ

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    475
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    428 پست

پیش فرض پاسخ : انتشار یک قالب فوق العاده قشنگ برای هاستینگ

دوستان چقد دنبال حاشیه سازی هستید ! ایشون یه قالبی میخان بزارن دوس داشتید تشکر بزنید نداشتید هم که .....

ایشون هم اگر میدونست همچین حاشیه سازی های میشه چنین کاری نمیکرد پس لطفا دیگه شاهد این باشیم که تویه تاپیک های دوستانمون بجای قوت قلب دادن از کاری که کرده پشیمون کنیم ...

عزیزان به کسی برنخوره کلی گفتم همه سرور بنده هستین

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    875
    تشکر تشکر شده 
    1,603
    تشکر شده در
    893 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pc.rootall نمایش پست ها
    دوستان چقد دنبال حاشیه سازی هستید ! ایشون یه قالبی میخان بزارن دوس داشتید تشکر بزنید نداشتید هم که .....

ایشون هم اگر میدونست همچین حاشیه سازی های میشه چنین کاری نمیکرد پس لطفا دیگه شاهد این باشیم که تویه تاپیک های دوستانمون بجای قوت قلب دادن از کاری که کرده پشیمون کنیم ...

استارتر که کارش درسته

ولی؛ دوستان در کل مراعات کنید. دیگه بنده خدا یه چیزی گفت.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pc.rootall نمایش پست ها

والا تا اون جایی که من می دونم حداقل در این انجمن اکثراً دنبال حاشیه هستن.
    مثلاً من تاپیک زدم از لیست 500 هاستینگ و ISP برتر از نظر الکسا که کلاً بر اساس بازدیده و عمراً با پول بشه مثلاً از الکسا سایت هایی مثل بلاگفا جلو زد اما انقدر حاشیه سازی کردن که تاپیک تازه مربوط به هاستینگ هم هست قفل شد دیگه چه برسه به سایر موضوع ها جالبیش هم اینجاست که تو سایر انجمن ها سر این بحث های الکی عملی هست به نام هرس کردن و مدیران و ناظمان اون انجمن میان بحث های الکی رو حذف میکنن تا تاپیک ها به بیراهه نرن اما مدیران این انجمن حوصله هرس کردن تاپیک ها رو ندارن تا تاپیک به حاشیه بره سریع اگه شانس بیارید قفل میکنن بد شانس هم که باشید بدون هیچ ارزش قائل شدنی برای اون همه تایپ شما حذف میکنن و به دو کلمه مثلاً "خلاف قوانین" تو پیام خصوصی که تازه اونم خودشون ارسال نمیکنن خود ویبولتین می فرسته اکتفا میکنن به خدا من از موقعی که این تاپیکم به خاطر بی ارزش قائل شدن مدیران به جای مثلاً حذف اون پست های حاشیه ای قفل شد از حرکات مدیران این انجمن خیلی خیلی بدم آمد آخه به نظر شما حرس نداره تاپیک هنوز 24 ساعت نشده قفل بشه؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    475
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    428 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    والا تا اون جایی که من می دونم حداقل در این انجمن اکثراً دنبال حاشیه هستن.
    مثلاً من تاپیک زدم از لیست 500 هاستینگ و ISP برتر از نظر الکسا که کلاً بر اساس بازدیده و عمراً با پول بشه مثلاً از الکسا سایت هایی مثل بلاگفا جلو زد اما انقدر حاشیه سازی کردن که تاپیک تازه مربوط به هاستینگ هم هست قفل شد دیگه چه برسه به سایر موضوع ها جالبیش هم اینجاست که تو سایر انجمن ها سر این بحث های الکی عملی هست به نام هرس کردن و مدیران و ناظمان اون انجمن میان بحث های الکی رو حذف میکنن تا تاپیک ها به بیراهه نرن اما مدیران این انجمن حوصله هرس کردن تاپیک ها رو ندارن تا تاپیک به حاشیه بره سریع اگه شانس بیارید قفل میکنن بد شانس هم که باشید بدون هیچ ارزش قائل شدنی برای اون همه تایپ شما حذف میکنن و به دو کلمه مثلاً "خلاف قوانین" تو پیام خصوصی که تازه اونم خودشون ارسال نمیکنن خود ویبولتین می فرسته اکتفا میکنن به خدا من از موقعی که این تاپیکم به خاطر بی ارزش قائل شدن مدیران به جای مثلاً حذف اون پست های حاشیه ای قفل شد از حرکات مدیران این انجمن خیلی خیلی بدم آمد آخه به نظر شما حرس نداره تاپیک هنوز 24 ساعت نشده قفل بشه؟

بله کاملا درسته فرمایشاتتون.

بنده دیروز به مدت 24 ساعت بن شده بودم از اینجا !
    پ.خ دادم خدمتتون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)