صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 67

موضوع: تجربه كار با javanserver

عضو انجمن agarb98 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    174
    تشکر تشکر شده 
    723
    تشکر شده در
    549 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه كار با javanserver

آقای مسعودی تایید میشه

یکی از بهترین ها تو ایران
    (پرداخت های بین المللی با کمترین کارمزد انجام میشود)
    SamiiiPv@Outlook.com

2. تعداد تشکر ها از agarb98 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید amir_arian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

با سلام. متاسفانه اینجا هم باند بازی رسوخ پیدا کرده! متاسفانه بنده به خاطر همین چه چه و به به های آقایون از جوان سرور یک وی پی اس یکساله خریدم ولی تا الان مشکل داون بودن سرور رو دارم. متاسفانه پاسخگویی شون هم اصلا مناسب یک کار حرفه ای نیست. اصلا توصیه نمی کنم.

عضو انجمن 0060 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    826
    تشکر تشکر شده 
    1,020
    تشکر شده در
    586 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_arian نمایش پست ها
    با سلام. متاسفانه اینجا هم باند بازی رسوخ پیدا کرده! متاسفانه بنده به خاطر همین چه چه و به به های آقایون از جوان سرور یک وی پی اس یکساله خریدم ولی تا الان مشکل داون بودن سرور رو دارم. متاسفانه پاسخگویی شون هم اصلا مناسب یک کار حرفه ای نیست. اصلا توصیه نمی کنم.
    همین کارتون کاملا از روی بی تجربگی بوده شما از بهترین دیتاسنتر دنیا هم که سرور خریداری میکنید ماهیانه خریداری کنید که هر وقت ناراضی بودید سریع انتقال بدید

چند ماهی هست از آقای مسعودی سرور دارم کاملا هم از کیفیت و پشتیبانیشون راضی هستم

موفق باشید
    12 سال سابقه ورود به سایت!

6. تعداد تشکر ها از 0060 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

جناب آریان عزیزززززززز
    هزاران تیکت ما از شما داریم که زیر 30 دقیقه پاسخ داده شده!هر کاری هم خواستید تا حالا براتون کردیم!تو این اوضاع اینترنت ما هم تافته جدا بافته نیستیم که یه لاین دیگه داشته باشیم! با این حال همه تیکت ها در تایم مناسب پاسخ داده میشه! و شده!

عضو انجمن p30speed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    422 پست

یعنی تمام بچه های این تایپیک جزو باند سرور جوان هستند؟
    آقای مسعودی حقوق ما عقب نیوفته هی داریم تاییدت میکنیمبالاخره رییس باند مافیا شدی

تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    جناب آریان عزیزززززززز
    هزاران تیکت ما از شما داریم که زیر 30 دقیقه پاسخ داده شده!هر کاری هم خواستید تا حالا براتون کردیم!تو این اوضاع اینترنت ما هم تافته جدا بافته نیستیم که یه لاین دیگه داشته باشیم! با این حال همه تیکت ها در تایم مناسب پاسخ داده میشه! و شده!
    آقای محترم کل تیکت های بنده شاید به 5 تا هم نرسه کجا هزار تا ؟ اوضاع اینترنت چه ربطی به سرویس vps داره؟ خیلی از رقبای شما در همین اوضاع اینترنت کارشون رو مثل قدیم انجام می دن. شما اگر تیکت های بنده رو زیر 30 دقیقه پاسخ می دادید بنده دیروز 500 هزار تومان متضرر نمی شدم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

آقای محترم کل تیکت های بنده شاید به 5 تا هم نرسه کجا هزار تا ؟ اوضاع اینترنت چه ربطی به سرویس vps داره؟ خیلی از رقبای شما در همین اوضاع اینترنت کارشون رو مثل قدیم انجام می دن. شما اگر تیکت های بنده رو زیر 30 دقیقه پاسخ می دادید بنده دیروز 500 هزار تومان متضرر نمی شدم.
    تیکت ساعت 12 شب ارسال شده آقا مغلطه نکن عزیزم!بنده سر دسته باند مافیای فروش سرور هستم به همه بچه هایی هم که بنده رو مورد لطفشون قراردادند دارم حقوق میدم!خوشبحال شما که متوجه داستان شدید!بقیه دوستانی هم که مسلما این تاپیک و تاپیک های قدیم بنده رو میخونن هم خودشون تصمیم میگیرند! استارتر هم شکرخدا خریدشون رو انجام دادند! اگر مشکلی فکرکنم بود حتما خودشون اینجا مطرح میکردند!از نظر شما خیلی ممنون هستم به هر حال هیچ جایی نیست که 100% راضی داشته باشه و هیچ کس هم 100% کارش درست نیست همه ما یه سری جاها مشکلاتی داریم!از نظر شما نیز ممنون هستم!

مژده به افرادی که به دنبال پشتیبانی 24 ساعته کاملا واقعی هستند بدم که بزودی این بخش راه اندازی میگردد (توضیح اندکی پیرامون این مسئله: این بخش یک آپشنی ماهیانه میباشد که هر فردی که این آپشن را فعال نماید بستگی به نوع پلن انتخابی یک عدد موبایل اختصاصی پشتیبانی در اختیار وی قرارخواهد گرفت که در هر ساعت شبانه روز به صورت گارانتی شده میتوانید تماس داشته و درخواست حل مشکل خویش را بدهد!)

11. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

itjavani محمد جان زیاد سخت نگیر همیشه زیادن کسایی که میخواین یک نفر رو تخریب کنن...ولی این ها همه برای شما تبلیغ هست!!!

13. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    مژده به افرادی که به دنبال پشتیبانی 24 ساعته کاملا واقعی هستند بدم که بزودی این بخش راه اندازی میگردد (توضیح اندکی پیرامون این مسئله: این بخش یک آپشنی ماهیانه میباشد که هر فردی که این آپشن را فعال نماید بستگی به نوع پلن انتخابی یک عدد موبایل اختصاصی پشتیبانی در اختیار وی قرارخواهد گرفت که در هر ساعت شبانه روز به صورت گارانتی شده میتوانید تماس داشته و درخواست حل مشکل خویش را بدهد!)
    پشتیبانی 24ساعته جدید شامل سرویس های قدیم هم میشه؟
    دوم این که حقوق این ماه بنده رو بابت باند بازی ندادن من ای دی اس ال شارژ نکردم (شما که سردسته مافیا شدی ما لاگ اوت نشده پول تعریف رو واریز بفرمایید دیگه)
    یک مورد دیگه هم که در مورد ایشون نظر من رو جلب کرده اطلاع رسانی پیامکی شون هست

تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian-portal نمایش پست ها
    پشتیبانی 24ساعته جدید شامل سرویس های قدیم هم میشه؟
    دوم این که حقوق این ماه بنده رو بابت باند بازی ندادن من ای دی اس ال شارژ نکردم (شما که سردسته مافیا شدی ما لاگ اوت نشده پول تعریف رو واریز بفرمایید دیگه)
    یک مورد دیگه هم که در مورد ایشون نظر من رو جلب کرده اطلاع رسانی پیامکی شون هست
    از ایرانی جماعت جز مسخرگی چیزی نباید انتظار داشت.

ویرایش توسط amir_arian : February 10th, 2012 در ساعت 16:05

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع