صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: لیست برترین شرکت های هاستینگ و اینترنت از 500 سایت برتر ایران

عضو انجمن chaishpish آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    187
    تشکر شده در
    149 پست

پیش فرض پاسخ : لیست برترین شرکت های هاستینگ و اینترنت از 500 سایت برتر ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    آقا الان این موضوع باعث میشه شما مشتری هاتون رو از دست بدید؟ اگر آره که هیچی اما اگر نه پس لطفا جسارتا احترام بذارید و این تاپیک رو شلوغ نکنید.
    چه ربطی داره شما 200 بارم این سایت ها رو معرفی کنید قرار نیست مشتری من بپره شما داری موضوعی رو میگید که یک نوع تبلیغاتی حساب میشه و این بده اگر قرار معرفی کنید با دلیل بگید ما هم قبول میکنیم مگه یکی از شرکت ها .... شد کسی حرفی زد اومدن تیکت زدن همه هم پشتش بودن ، من دلیل این پست شما رو هنوز متوجه نشدم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها
    شما تا یک حدی یا پول و پاپ آپ میتونی رتبه کم کنی، الان بخوای زیر 500 ایران بمونی باید ماهی ثابت چند میلیون تبلیغات بدی.

بنده خودم هم بخوام از جایی سرویس بگیرم ابتدا alexa میبینم ببینیم اصلا این سایت 4 تا بازدید داره که 2 تا مشتری داشته باشه یا نه ! سپس میرم دنبال تحقیق کیفیت و ..
    بی ادبی نباشه پس شما عقلتون گذاشتید تو چشمتون
    سرو دانلود
    دانلود فیلم-سریال-زیر نویس و عکس بازیگران

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط chaishpish نمایش پست ها

چه ربطی داره شما 200 بارم این سایت ها رو معرفی کنید قرار نیست مشتری من بپره شما داری موضوعی رو میگید که یک نوع تبلیغاتی حساب میشه و این بده اگر قرار معرفی کنید با دلیل بگید ما هم قبول میکنیم مگه یکی از شرکت ها .... شد کسی حرفی زد اومدن تیکت زدن همه هم پشتش بودن ، من دلیل این پست شما رو هنوز متوجه نشدم

- - - Updated - - -

دوست عزیز به خدا اگه هاستینگ شما هم بیاد تو لیست معرفی میکنم.

نمی دونم چرا نمی خواید قبول کنید که این هاستینگ ها بین مردم جا افتاده هستن.

شما اصلا برو یه انجمن دیگه مثل پرشین تولز بگو آقا رز وی پی اس چطوره کیفیتش خوبه حتی اگه کیفیت شما عالی باشه اما بین مردم جا افتاده نیستید.

من اگه هدفم سوء استفاده بود هاستینگ پیش پا افتاده خودم که تو امضام هستش رو معرفی میکردم نه اینا رو.

من تازه از بعضی های این لیست حتی بدم میاد اما صرفا بی طرفانه بر طبق رتبه الکسا معرفی کردم.

که بازم میگم الکسا فقط و فقط و فقط و فقط و فقط بازدید رو رتبه بندی میکنه نه تعداد مشتری، نه کیفیت هاست، نه پشتیبانی و نه هیچ چیز دیگه.

حالا شما خودتون باید بدونید که چرا فلان هاستینگ در تمام روز های سال این همه بازدید داره که یکی از دلایلش می تونه کیفیت خوبش باشه.

تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    187
    تشکر شده در
    149 پست

دوست عزیز به خدا اگه هاستینگ شما هم بیاد تو لیست معرفی میکنم.

نمی دونم چرا نمی خواید قبول کنید که این هاستینگ ها بین مردم جا افتاده هستن.

شما اصلا برو یه انجمن دیگه مثل پرشین تولز بگو آقا رز وی پی اس چطوره کیفیتش خوبه حتی اگه کیفیت شما عالی باشه اما بین مردم جا افتاده نیستید.

من اگه هدفم سوء استفاده بود هاستینگ پیش پا افتاده خودم که تو امضام هستش رو معرفی میکردم نه اینا رو.

من تازه از بعضی های این لیست حتی بدم میاد اما صرفا بی طرفانه بر طبق رتبه الکسا معرفی کردم.

که بازم میگم الکسا فقط و فقط و فقط و فقط و فقط بازدید رو رتبه بندی میکنه نه تعداد مشتری، نه کیفیت هاست، نه پشتیبانی و نه هیچ چیز دیگه.

حالا شما خودتون باید بدونید که چرا فلان هاستینگ در تمام روز های سال این همه بازدید داره که یکی از دلایلش می تونه کیفیت خوبش باشه.
    خوب به نظر تون شما روی متن مینوشتید از نظر الکسا بنده حرفی داشتم من فقط و فقط مشکلم با موضوع و اینکه توی نت همه چشمشون به الکساست که با پول داره رتبه نشون میده

بنده اصلا سایتم برام مهم نیست، کسایی که منو میشناسن میدونن 4 سال بدون داشتن سایت سرویس میفروختم و مشتری برام مشتری میاورده
    سرو دانلود

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

به احترام استاتر و عزیزان پست های ارسال حذف شد
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

6. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط chaishpish نمایش پست ها
    خوب به نظر تون شما روی متن مینوشتید از نظر الکسا بنده حرفی داشتم من فقط و فقط مشکلم با موضوع و اینکه توی نت همه چشمشون به الکساست که با پول داره رتبه نشون میده

بنده اصلا سایتم برام مهم نیست، کسایی که منو میشناسن میدونن 4 سال بدون داشتن سایت سرویس میفروختم و مشتری برام مشتری میاورده
    آقا ببخشید نمی دونستم از نظر شما عنوان (Title) یه مطلب از محتواش هم مهم تره.
    بابا من تو محتوای تاپیک علاوه بر دو بار تکرار آدرس alexa.com به صورت bold همه رتبه های سایت ها رو به لینک صفحه الکساشون ارجاع دادم.
    اگه دقت کنید از اول هم پست رو ویرایشی نکردم و نمیکنم الان کل مشکل شما یه Title هستش؟

اگه من تو تاپیک شما با شما این کار رو میکردم دوست داشتید؟ مشکلی نداره تا می تونید پست بدید و این تاپیک رو به 100 صفحه برسونید اما یادتون باشه منم از این به بعد Title تاپیک های شما برام مهم میشه پس تو نوشتن Title هاتون دقت کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    18 پست

نگاه کنید تاپیک این بنده خدا هم شلوغ نکنید
    اینم یک لیست که برترین هاستینگ ها رو گفته
    http://webhosting.info/web-hosting-s...cs/country/IRN
    معیارش رو نمیدونم فقط بر اساس الکسا نیست
    و اصولا سایتی هم تو الکسا بالا میاد که بازدیدش بالا باشه که میشه تقریبا بهترین هاستینگ ها رو پیدا کرد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omidg نمایش پست ها
    و اصولا سایتی هم تو الکسا بالا میاد که بازدیدش بالا باشه که میشه تقریبا بهترین هاستینگ ها رو پیدا کرد
    این معیارش بر اساس تعداد سایت های میزبانی شده هستش اما خب تمامی هاستینگ ها رو مقایسه نمیکنه و خود مدیر هاستینگ می تونه درخواست ثبت شدنش تو این سایت رو بده بعد اونا به صورت Reverse Whois نیم سرور های شما رو بررسی میکنن و بر اساس تعداد سایت میزبانی شده رتبه بندی میکنن.

تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    187
    تشکر شده در
    149 پست

آقا ببخشید نمی دونستم از نظر شما عنوان (Title) یه مطلب از محتواش هم مهم تره.
    بابا من تو محتوای تاپیک علاوه بر دو بار تکرار آدرس alexa.com به صورت bold همه رتبه های سایت ها رو به لینک صفحه الکساشون ارجاع دادم.
    اگه دقت کنید از اول هم پست رو ویرایشی نکردم و نمیکنم الان کل مشکل شما یه Title هستش؟

اگه من تو تاپیک شما با شما این کار رو میکردم دوست داشتید؟ مشکلی نداره تا می تونید پست بدید و این تاپیک رو به 100 صفحه برسونید اما یادتون باشه منم از این به بعد Title تاپیک های شما برام مهم میشه پس تو نوشتن Title هاتون دقت کنید

شما مطمعا باشید ما اول متنو با تایتل مچ میکنیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omidg نمایش پست ها

این تائید میشه
    سرو دانلود

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

حالا عقل ما به چشم هست یا نه به خودمون مربوط هست!

مشکل شما در فهم و کاربرد ابزار alexa و استفاده درست از آن است و فکر میکنید با یک تومن تبلیغات میتونید تو این لیست جایی بگیرید! و اگر یاد داشته باشید از alexa استفاده کنید یا حداقل انگلیسی بلد باشید میتوانید کسی که با پول رتبه کسب کرده با کسی که ترافیک واقعی دارد تشخیص دهید پس شما را ارجاع میدم به گوگل با موضوع : تحلیل پارامترهای alexa

12. تعداد تشکر ها ازT.Toosi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    187
    تشکر شده در
    149 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها
    حالا عقل ما به چشم هست یا نه به خودمون مربوط هست!

مشکل شما در فهم کاربر ابزار alexa و استفاده درست از آن است و فکر میکنید با یک تومن تبلیغات میتونید تو این لیست جایی بگیرید! و اگر یاد داشته باشید از alexa استفاده کنید یا حداقل انگلیسی بلد باشید میتوانید کسی که با پول رتبه کسب کرده با کسی که ترافیک واقعی دارد تشخیص دهید پس شما را ارجاع میدم به گوگل با موضوع : تحلیل پارامترهای alexa
    چشم شما رو همون الکسا چشم بدوز ما به گوگل
    سرو دانلود

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)