صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 66

موضوع: انلاین نیک (onlinenic.com) یا ریسلو (resello.com) یا ریل تایم رجیسلر (realtimeregister.com) یا رجیستر (register.com)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

پیش فرض پاسخ : انلاین نیک (onlinenic.com) یا ریسلو (resello.com) یا ریل تایم رجیسلر (realtimeregister.com) یا رجیستر (register.com)

نقل قول نوشته اصلی توسط irangate نمایش پست ها
    با سلام
    سرویس انلاین نیک با توجه به این که اصالتا چینیه توی تحریم احتمال کمتر دچار مشکل بشه قیمتشون هم مناسبه فقط یک کم پشتیبانیشون ضعیفه
    اگه تجربه ای درباره پشتیبانیشون دارید ممنون می شوم در اختیار دیگران قرار بدهید.

2. تعداد تشکر ها ازpouyajabbarisani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

پیش فرض پاسخ : انلاین نیک (onlinenic.com) یا ریسلو (resello.com) یا ریل تایم رجیسلر (realtimeregister.com) یا رجیستر (register.com)

به نظر می رسه تا به این لحظه و با توجه به نظر دوستان و تحقیقات خود بنده آنلاین نیک و ریسلو بهتر هستند. نظر شما چیست؟

5. تعداد تشکر ها از pouyajabbarisani به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

در صفحه ثبت نام ریسلو نام کشور ایران و حتی تک تک استان ها وجود دارد. https://www.resello.com/signup ولی در انلاین نیک و رجیستر دات کام وجود ندارد. با این وجود، در ااین دو سایت چطور می شود ثبت نام کرد؟

7. تعداد تشکر ها از pouyajabbarisani به دلیل پست مفید

عضو انجمن MehrganWeb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    515
    تشکر تشکر شده 
    796
    تشکر شده در
    551 پست

با سلام
    خوب ببینید باید با خودتون کلنجار برید و معیار های انتخاب یک ثبت کننده دامنه رو تنظیم و هریک را با شرکت های فوق بررسی کنید
    ریسلو به نظر بنده عملکرد بدی نداره درسته به پای شرکت اِمریکایی ریسلرکلاب نمیرسه اما قضیه همون لنگه کفش در بیابونه
    در مورد گو ددی که یکی از دوستان ذکر کردند عرض کنم واقعا مسخره ترین مکان برای ثبته من یه دومین میخواستم ثبت کنم(دقیقا زمانی که ریسلر کلاب داشت دومین ها رو منتقل میکرد چاره ای نداشتم) اکتیو بود بعدش قبل از خرید بهشون میل زدم گفتم که ایا موردی با فلان چیزه من ندارید گفتند نه بعد از یک هفته که دومین ثبت شده بود و داشتم برنامه ها رو روش پیاده می کردم که دیدم دومین رو بلاک کردند دلیل رو جویا شدم گفتند به دلیل فلان چیز میل ها رو مستند کردم براشون ارسال کردم گفتند اون کارمندمون دیگه اینجا کار نمیکنه الان نه به اون دومین رسیدم نه تا حدود 250 روز دیگه میتونم ثبتش کنم
    با سرویس نیم نقطه کام کار نکردم آنلاین نیک هم یه زمانی خوب
    روز بخیر

پ.ن: در مورد ریسلو قضیه همون لنگه کفش در بیابون رو یادتون نره
    شرکت نو آوران هما | هما میزبان
    تلفن : 01735838680
    پست الکترونیکی : info@homamizban.com
    درکنار بزرگان وب پارسی همراه ما باشید

9. تعداد تشکر ها ازMehrganWeb به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    26,926
    تشکر تشکر شده 
    1,769
    تشکر شده در
    1,338 پست

onlinenic.com

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrganWeb نمایش پست ها
    با سلام
    خوب ببینید باید با خودتون کلنجار برید و معیار های انتخاب یک ثبت کننده دامنه رو تنظیم و هریک را با شرکت های فوق بررسی کنید
    ریسلو به نظر بنده عملکرد بدی نداره درسته به پای شرکت اِمریکایی ریسلرکلاب نمیرسه اما قضیه همون لنگه کفش در بیابونه
    در مورد گو ددی که یکی از دوستان ذکر کردند عرض کنم واقعا مسخره ترین مکان برای ثبته من یه دومین میخواستم ثبت کنم(دقیقا زمانی که ریسلر کلاب داشت دومین ها رو منتقل میکرد چاره ای نداشتم) اکتیو بود بعدش قبل از خرید بهشون میل زدم گفتم که ایا موردی با فلان چیزه من ندارید گفتند نه بعد از یک هفته که دومین ثبت شده بود و داشتم برنامه ها رو روش پیاده می کردم که دیدم دومین رو بلاک کردند دلیل رو جویا شدم گفتند به دلیل فلان چیز میل ها رو مستند کردم براشون ارسال کردم گفتند اون کارمندمون دیگه اینجا کار نمیکنه الان نه به اون دومین رسیدم نه تا حدود 250 روز دیگه میتونم ثبتش کنم
    با سرویس نیم نقطه کام کار نکردم آنلاین نیک هم یه زمانی خوب
    روز بخیر

پ.ن: در مورد ریسلو قضیه همون لنگه کفش در بیابون رو یادتون نره
    مرسی بابت راهنماییتون انلاین نیک الان چطوره؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط glxx نمایش پست ها
    onlinenic.com
    تو صفحه ثبت نام اسم کشور ایران نیست چطور میشه ثبت نام کرد؟

عضو انجمن mizbanpars.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    297
    تشکر شده در
    209 پست

ریسلو الان از معدود شرکت هایی که با ایران هیچ مشکلی نداره و حتی هنگام ثبت نام میتونیم با مشخصات ایران هم توش عضو بشیم بدون مشکل
    البته معلوم نیست در آینده چطوری باشه

14. تعداد تشکر ها از mizbanpars.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

دوستان در سایت هایی که کشور ایران تو بخش ثبت نام نیست چطور میشه ثبت نام کرد؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    25 پست

پیج رنک گوگل ارتباطی به تایید کردن یا نکردن گوگل نداره. صرفا تا حدی نشون دهنده اعتبار آن صفحه از نظر آماری در بین صفحات دیگر در وب است. ضمنا تایید گوگل هم به درد ایرانیان نمی خوره. گوگل ممکنه godaddy را تایید کند و پیج رنک بالایی هم دارد ولی دیگه فکر نکنم زیاد باشند افرادی که در بدترین بودن آن برای ایرانیان شک داشته باشند. در ضعیف بودن ریسلو شکی نیست. اما به دلیل مشتری های زیادی که از ریسلرکلاب دستشون اومده سعی در پیشرفت دارند اما با توجه به کافی نبودن امکانات ظاهرا زیاد در کوتاه مدت نمیشه خوش بین بود. مثلا دارای یکی از بدترین پشتیبانی هایی هستند که من تا کنون ندیدم. تیکت رو هم ممکنه چند روز طول بکشه تا جواب بدهند. اما در حال حاضر از جمیع جهات برای کسانی که ریسلرکلاب بودند بهترین مکان را ریسلو می دونم.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)